Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem akar összeköltözni

Torolt_felhasznalo_435227
Torolt_felhasznalo_435227
Létrehozva: 2009. március 23. 14:36

sziasztok,

nem gondoltam, hogy errol fogok itt topikot nyitni, de erdekelne a velemenyetek:

en huszas evek kozepen, no, o, harmincas evei elejen. egy eve vagyunk egyutt nagyon nagy a szerelem, mindkettonk mogott van mar, hosszu, egyutteleses kapcsolat. mindketten sajat egzisztenciaval rendelkezunk, amit azert tartok fontosnak leirni, hogy lassatok nincs kulso kenyszerito korulmeny, hogy osszekoltozzunk. en viszont szeretnek, nem most, de ugy egy ev mulva. o nem szeretne, legalabb meg egy evig.  minden rozsaszin es habos vele, senki massal nem akar lenni, de nem tud tervezni, nem tudja mir akar, nem gondol a jovore etc. engem pedig ez megol.

szerintetek:

1. nagyon gyorsan szaladjak az ellenkezo iranyba, mert bar most szep es jo, megvaltozni nem fog.

2. probaljam magammal elfogadtatni ezt a carpe diem eletet es elvezzem amig tudom.

 

a vegen nyilvan en fogok donteni, de nagyon erdekelne a barataimon kivul masok velemenye is!

 

koszi

  1. 2010. november 29. 07:0163.

    szijasztok. Hát igazából nem gondoltam volna hogy itt kérek tanácsot egyszer, de most télleg szükségem lenne rá.  Na hát az a helyzet hogy van egy barátom már több mint 1 éve és nagyon-nagyon szeretjük egymást, soha nem veszekedtünk még, szóval minden oké. De az a helyzet hogy néha őő felhozza az öszeköltözést "negatív" értelemben. Én még egyszer sem modtam neki hogy költözzünk össze, még gondolni sem gondoltam rá mert még sztem túl korai lenne. Az összeköltözést azért hozza fel "negatívan" (én ezt vettem ki a szavaiból) mert tudni illik hogy mi ugymond "nagyon nehezen szakadunk el egymástól." szóval kb bele kerül 5-10 percbe amíg pl.: az egyik szobából kijutunk a konyháig vagy bármi. Na és a lényeg hogy valamelyik nap nállam voltunk és ugyan ilyen szituációba kerültünk hogy tök jól elvoltunk a szobámban, és alig tudott elszakadni tőlem. És erre ő azt mondta hogy "Na ezért nem lenne jó ha együtt laknánk"Én ezen csodálkoztam. Meg úgy mondta mintha én bármikor is felhoztam volna a témát. És nem tom hogy most mit gondoljak mert félek hogy ezt azért mondja csak mert nem akar velem soha összeköltözni és csak egy darabig akar velem együtt lenni.amit kétlek mert az előtt 1-2 nappal kérdezte meg h ugye nem fogom elhagyni soha. szóval nem értem. és szeretném ha ti tudnátok választ adni nekem hogymiért mondhatta ezt nekem. Fontos lenne. előre is köszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  2. 2009. március 23. 23:1462.
    előzmény:
    sternglass (60)
    2009-03-23  17:19
  3. 2009. március 23. 19:0961.
    A horoszkóp úgymond egy használati útmutató a személyhez. Szerintem érdemes megcsinálni, ha hajlandó vagy rászánni ca. 10.000 Ft-ot. Én cseppet sem bántam meg, mert a páromat azóta más szemmel nézem, ill. elgondolkodom már azon, hogy bizonyos tettek az ő esetében mit jelentenek. Talán egy horoszkóppal Te is megtudnád a vonakodásának az okát, vagy legalább segítene annak kiderítésében. Szerinted elmehet abba az irányba, hogy jó ez így, nem kell változtatnia. Viszont ez mindkettőtökre érvényes. Egy férfi vajon szívesen látja, hogy a barátnője jól szórakozik nélküle? Talán egy ideig nem bánja, míg ő is a haverokkal találkozik. Nem gondolom azonban, hogy hosszabb távon nem tör ki belőle a vadászösztön.Én annak a híve vagyok, hogy nem szabad az első problémánál megfutamodni. Érdemes megpróbálni, ha nem működik, később is lehet szakítani. De az legyen átgondolt és megfontolt döntés!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_435227 (36)
    2009-03-23  15:51
  4. 2009. március 23. 17:1960.
    Babianya !!!
    előzmény:
    Babianya (18)
    2009-03-23  15:18
  5. Torolt_felhasznalo_649709
    Torolt_felhasznalo_649709
    2009. március 23. 17:1059.

    Meg azert ezt leirom, hogy ne csak fontolgasd, hanem meg is valositsd a terved!!!!!:)

     

    En anno pont ebben a szituban voltam.

     

    Szoval gondoltam osszekene koltozni, kicsit tobb, mint egy eve voltunk egyutt. De mondta a pasim, hogy az elozo csajszival rossz volt egyutt lakni es nem akar megint abba a szituba kerulni.(Ilyen hulye, hogy azt gondolta ha egy valakivel rossz, a tobbivel is az lesz.) Na mindegy en probaltam elfogadni az allaspontjat es gondoltam nem hozom fel megint es "take it easy girl" leszek, jobban mint valaha. Na egyszercsak benyogte, hogy megiscsak jo otlet ez az osszekoltozes, (nem erti miert de mostmeg mar igy erzi) En persze ertettem, hogy miert....:)

    Az egyuttelesrol kiderult azota, hogy minden siman megy es jobb a kapcsolat mint amikor meg nem eltunk egyutt.

     

    Most epp felvetettem, hogy legyen jovore gyerek, (tudod idot adok neki, nehogy azt mondja, hogy nem.)

    Hat igen, ez ugy tunik, mint ahogy egy hozzaszolo irta, hogy minden jelentos dontes elott ez lesz.(Szerencsere hazassagot nem akarok, meg arrol is meggyozni.....!:)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_435227 (54)
    2009-03-23  16:50
  6. Torolt_felhasznalo_435227
    Torolt_felhasznalo_435227
    2009. március 23. 17:0758.
    huszoneves korom kozepen, de igen, raerek, nem errol van szo. a pszichologiai resze esik rosszul.
    előzmény:
    adricsiga2 (56)
    2009-03-23  17:03
  7. Torolt_felhasznalo_435227
    Torolt_felhasznalo_435227
    2009. március 23. 17:0657.
    koszonok minden hozzaszolast, tenyleg sokat segitettetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. március 23. 17:0356.
    Nem látom a problémát. Te azt írod, nem most akarsz vele összeköltözni, hanem egy év múlva. Ő meg azt mondja, hogy még egy évig nem. Az nem ugyanaz? Vagyishogy te is egy év múlva akarod és ő is legkorábban csak akkor? Hát szerintem itt annyi a megoldás, hogy kivárod az egy évet a habos rózsaszínben, amilyen a kapcsolatotok leírásod szerint, és majd csak 1 év múlva érzed becsapva magad, ha még akkor sem akar összeköltözni. Huszonéveid elején még simán ráérsz erre, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_435227 (1)
    2009-03-23  14:36
  9. Torolt_felhasznalo_435227
    Torolt_felhasznalo_435227
    2009. március 23. 16:5055.
    ok :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_649709 (52)
    2009-03-23  16:46
  10. Torolt_felhasznalo_435227
    Torolt_felhasznalo_435227
    2009. március 23. 16:5054.

    aham, ez igy van. o olyan aki csak szamokban tud gondolkodni. fontolgatom ezt a turelmi idos dolgot, nagyon komolyan fontolgatom.

    ha igy dontok, remelem leszek annyira eros, hogy nem a sertodottseg fog belolem beszelni allandoan. hanem olyan igazi take it easy, es szabad lesz a lelkem.

    előzmény:
    enci001 (53)
    2009-03-23  16:47
  11. 2009. március 23. 16:4753.
    Lehet, hogy így jobban emészthető, de a férfi nem biztos, hogy képes ezt így komolyan átgondolni és előadni. Szerinte legyen elég a most jó, ami talán 1 év múlva örökké így szeretnémmé válik benne. Most nem érzi, hogy szeretne biztosan többet a meglevőnél, ezt ezért nem is akarja továbbragozni.  És nem éri meg kierőltetni belőle egy udvarias mondatot. Egyszerűen nem ennyire cizellált az érzelmi kifejező-képességük. Vagy valami ilyesmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_435227 (44)
    2009-03-23  16:19
  12. Torolt_felhasznalo_649709
    Torolt_felhasznalo_649709
    2009. március 23. 16:4652.

    Kedves Croc!

     

    Ha jot akarsz magadnak, hallgass tokeletlenkere es enci001-re, ne az asztrologusra!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top