Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyás terhesség alatt

Torolt_felhasznalo_262584
Torolt_felhasznalo_262584
Létrehozva: 2009. március 26. 11:34

Sziasztok!

 

Eddig amiatt aggodtam, hogy a 26 es a 30. het kozott heti 1kg jott ram, pedig addig tartottam a heti "eloirt" kb fel kg sulygyarapodast. A mult heten a doki azt mondta, ez egy kicsit sok volt erre a honapra, de lehet, hogy sok vizet raktaroz a szervezetem. Probaljak kicsit odafigyelni a taplalkozasomra. A vercukrom epp hataron van, de emiatt azt mondtak, ne parazzak, csak figyeljek jobban oda. Ugyhogy elkezdtem kevesebb edesseget enni (na eddig sem faltam a csokit, de ha megkivantam, megettem egy-egy kis szeletet), kevesebb cukrot hasznalni, es naponta eszem legalabb egy almat is ami allitolag vizhajto.  Ma viszont szivbajt kaptam, amikor a merlegre alltam itthon, mert nem hogy hiztam volna, hanem kb 1 kg-al mutat kevesebbet a merleg, mint 10 napja. Baboca ugy tunik jol van, mert egesz nap jelt ad magarol, de nem ertem mitol van a fogyas..... Volt mar igy valaki????? 

Címlap

top