Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szkeptikusok

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2009. Április 17. 12:00

Sziasztok!

 

Szeretnék olyanokkal beszélgetni, akiknek gondolkodás, tapasztalás és ismét csak gondolkodás útján van valami elképzelésük a következőkről:

 

homeopátia

kineziológia

hipnózis

aszt rológia

Hellinger terápia

 

Én bizonyos dolgokban ezek közül (már) egyáltalán nem "hiszek", más dolgokban még félig-meddig illetve van olyan, amiről nem tudom, mit gondoljak.

 

Szkeptikus gondolkodású, de nagyon nyitott emberkéket várok a topikomba és nem olyanokat, akik bizonygatják, hogy ezek csodamódszerek és működnek.

 

Üdv.

Fragments

  1. 2021. május 9. 22:22228.

    Én is voltam Hellinger én, kineziológusnál, még valami 3. on is, de semmi. Persze a válasz az volt, hogy sokkal többször kell menni, meg ugye hinni benne. Van ami rosszabb is azóta. 

  2. 2009. Április 24. 18:44227.

    "...és volt, ami bajt csinált."

     

    na, erről mesélj nekünk egy kicsit, légy szíves

    előzmény:
    enci001 (226)
    2009-04-24  17:28

Címlap

top