Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyöngyfűzés kezdőknek

Hajnii
Létrehozva: 2009. június 4. 00:22

Sziasztok!

 

Hétvégén előszedtük lányaimmal a pár éve vásárolt gyöngyöket. semmi extrák, kása gyöngyök.
Eddig még nem próbálkoztam vele, de most pár napja a rabja lettem. Viszont nem találok semmi olyan oldalt, ami ilyen suta kezdőknek könnyen elkészíthető dolgok lennének.
Mit csináltam , az egy karkötő, ehet lesz lánc is, meg egy nyaklánc. Pár apró próbálkozástól eltekintve :)

Nagyon érdekelne a kő befoglalása  medélnak, de nem tudok (még) eligazodni rajta. Ha valakinek lenne egy jó mintája rá, megköszönném.
Bújom a netet is közben, de eddig nem akadtam rá.

 

  1. 2014. november 24. 20:0930.

    Szia!


    Bár nem mai a bejegyzés, remélem sikerrel járok. A bal oldali kis virágosnak szeretném elkérni a mintáját.


    Köszönöm előre is: Verus - veronika22@freemail.hu

    előzmény:
    Hajnii (22)
    2009-06-18  23:17
  2. 2010. november 20. 11:4529.
    Mióta gyöngyöztök??? Van valami jó mintátok??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  3. 2010. november 20. 11:4428.
    hello
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  4. 2009. augusztus 28. 07:3527.

    Szia Hajni!

     

    Én is csatlakoznék a topicodhoz. Én pont úgy jártam, mint te idén nyáron lettem a rabja a gyöngyözésnek. Az én kislányaim is szoktak fűzőgetni, bár ők még csak 4,5 és 7,5 évesek, szóval nagyon egyszerűeket.

    Pont úgy gondoltam mint te, hogy az elején bármilyen kása jó lesz, de hamar rá kellett jönnöm, hogy jobb  megvenni a japán gyöngyöt, ha egységes méretet és formát szeretnék.

     

    Ez itt egy befoglalós video link:

     

    http://www.beadalon.com/Flash%20Files/GreenGrande ur.swf

     

    Jó gyöngyözést!

     

    előzmény:
    Hajnii (1)
    2009-06-04  00:22

Címlap

top