Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. február 19. 00:2826.
    Kepzeld el, Barbi, ha megkotteted a naszt es sikerul, micsoda beallitottsagot nyerhetsz vele. En beleavatkoztam az ero segitsegevel valaki eletebe, akarataba, miert ne tudna velem ezt mas is megcsinalni alkalomadtan, en elvarazsoltam, engem is elvarazsolhatnak, stb. . . minden kellemetlenul erinto dolog moge odanezel ilyen szemszogbol is, mindig keresni fogod a mas hibajat, mast okolsz a sikertelensegert akaratlanul is, a tapasztalatod alapjan, rajtad kivulallo (de mas emberek altal megidezett)eroket hivsz segitsegul vagy okolsz eppen olyan dolgaidert, amikert te magad vagy a felelos. . . kell neked felni, kell egy ilyen lehetseges elmemukodes ahelyett, hogy kihuzd magad es vallald azt, ami ki van osztva?Ennek a kontraja, ha onmagadat varazsolgatod szepseggel sugarzo egyenisegge, ezt meg egy elcsavargott szerelmes is konnyen eszre fogja venni. . . ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2004. február 19. 00:1425.
    Mellesleg a nem tudod kontrollálni a következményeket az én olvasatomban annyit tesz, hogy amikor különböző mágikus szertartásokat végzel (végeztetsz), akkor egy bizonyos (nagyon magas) szintű energiát kell felszabadítanod. De ez az energia önmagában nem jó vagy rossz, hanem egy eszköz céljaid eléréséhez. Ez az eszköz pedig nem mindegy, hogy kinek a kezébe kerül. Ha te irányítod, akkor a te lelked rezgéseit is felveszi, és lelked rezgései nagy valószínűséggel nem csak pozitív forrásúak - van bennük egy csomó félelem, szorongás, önzés stb. A kötésbe tehát ezt is mind beleadod. Legalábbis én így képzelem el - és ha jól vettem le a könyvből, akkor Szepes Mária: A vörös oroszlán c. kötetében is ilyesmiről van szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2004. február 19. 00:0224.
    Szia, a szerelmi kötésről én nem sokat tudok, de szerintem sem lenne jó ötlet ehhez fordulnod, pláne, ha járatlan vagy az ezotériában (ezt abból gondolom, hogy nem érted, mit értenek a többiek azalatt, hogy nem tudod kontrollálni a következményeket). Az egyik barátnőmnek egy jós csinált egyszer ilyet, lett is kapcsolata, nagyon intenzív, de aztán eldurvult a dolog. A lány egy régebbi szerelmével megcsalta a srácot, aki emiatt szakított, de érzelmileg nem tudott leszakadni a lányról, váltakozva küldözgetett neki szerelmes és gyűlölködő sms-eket, még a szüleit sem hagyta békén, még vagy egy éveig találkozgattak néha, s hol így, hol úgy voltak, mindketten szenvedtek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 18. 23:4723.
    A kérdés az volt, hogy hogyan lehetne visszaforditani. . .

    Én azt mondom, hogy mielött ismernénk a történetét ennek a kérdésnek, nem feltétlenül kell megmagyarázni, hogy hülyeség az egész, el kell engedni, oszt kész. . . Ezt sem lehet ráhúzni minden esetre. Ez igy nem fogja megoldani a dolgot, már azért sem, mert egy hosszabb folyamat eredménye, Barbi pedig - nekem úgy tűnik- most szeretne tenni valamit.
    előzmény:
    Musan (22)
     
  5. 2004. február 18. 23:2922.
    *Musan:
    Az elengedés nem visszaforditás. . . . .
    Vannak olyan helyzetek, amikor el kell engedni, de ehhez előbb ismerni kell a történetet, meg hogy miért is hidegült el a másik. . . *

    ezt mondom én is.
    mármint ez a megoldás.
    Nem mondtam, hogy az elengedés visszafordítás ;)
    előzmény:
    Laerena (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 18. 12:5321.
    Szia Barbi!
    Konkrétan olyan konkrétumokra gondolok, mint pl. már együtt vagytok-e (ezek szerint igen), miből látod az elhidegülést, ilyesmik. Valami rólatok. Ahány kapcsolat, annyiféle megoldás.

    A kötés mindkettőtöket köti, de téged még pszichikailag is. Azon túl, ha sikerül valamit elbaltázni a "mágusnak", a következmények nagy valószinüséggel rajtad csattannak, mivel te inditottad el az egészet. Az ilyesmiből kilépni mindig kategoriákkal nehezebb, mint nem belelépni. . .

    Amit nem fogsz tudni átlátni, az az, hogy voltaképp milyen erőket is mozgósitott a "mágusod". Nem a szertartás hozza létre a kötést, hanem azok a szellemi erők - jelen esetben nem épp pozitivak- akiket a szertartás során "hivnak". A dolog hatása nagyrészt kiszámithatatlan, pláne ha még el is szúrnak valamit. . . A lehetséges szövődményekről már nem is szólva.
    A mágiának ez a része nagyon hasonlit a Gyűrűk Ura gyűrűjéhez: Hatalmat ad a használójának, de az igazi hatalom nála marad. Ő használja a használóját, és mellesleg fel is emészti.
    Igyhát amellett, hogy nem feltétlenül szükséges ilyen eszközökhöz nyúlnod, azt is meg kell gondolnod, hogy érdemes-e ez a történet a kockáztatásra. Kockáztatni a saját nyugalmadat, esetleg egy eljövendő, sokkal boldogabb kapcsolatot, hozzátéve, hogy ha a jelenlegi fiú rájönne a dologra, valószinüleg igy is elveszitenéd. Lehet, hogy betegesen kötődne, de bizalomról és szerelemről ott már szó sem lenne.
    Kellene ez neked?

    Musan:
    Az elengedés nem visszaforditás. . . . .
    Vannak olyan helyzetek, amikor el kell engedni, de ehhez előbb ismerni kell a történetet, meg hogy miért is hidegült el a másik. . .

    Az elhidegülő kedves visszaforditására pedig - ha megérdemli a strapát- van egy-két női trükk, stb, nem feltétlenül kell egyből az "emberfelettit" mozgósitani!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (16)
     
  7. 2004. február 18. 09:3620.
    elengedés.
    Mert a valódi szeretet az, amikor képesek vagyunk elengedni a másikat, hogy járja a saját útját.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (18)
     
  8. Torolt_felhasznalo_430227
    Torolt_felhasznalo_430227
    2004. február 18. 09:1619.
    miert kell az elhidegult kedvest visszaforditani? (estleg sajat akaratan kivul. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (18)
     
  9. 2004. február 18. 09:0818.
    milyen lehetőségek vannak még egy mágus előtt az elhidegült kedves visszafordítására?
    előzmény:
    Musan (17)
     
  10. 2004. február 17. 22:4717.
    egyszerű a képlet: egy mágus (aki férfi és nő is lehet) csak és kizárólag végszükség esetén, ha nincs más megoldás és megkerülhetetlen, csak akkor alkalmaz szerelmi kötést.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (5)
     
  11. 2004. február 17. 21:2816.
    Laerena!
    Ezt írtad: "Az hagyján, hogy visszacsinálni nem fogod tudni - esetleg egy "mágus" jó pénzért leszedi rólad a kötést, de kitörölni a nyomait nem fogja"

    Ezek szerint a kötés nem csak a megkötött felet köti, hanem azt is, aki a kötést csináltatta?

    Részemről ezt a kötés úgy képzelem el hogy "visszafordítja" a kedvesemet, nem pedig megfosztja a szabad akaratától, stb. . .

    Mi az az "olyasmi", amit esélyem sincs átlátni?
    előzmény:
    Laerena (14)
     
  12. 2004. február 17. 21:2415.
    Sziasztok!
    Konkrétan mi konnkrétumra gondoltok?
    Nehéz így írni, hogy nem tudom, mire vagytok kíváncsiak. . .
    előzmény:
    Laerena (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 17. 18:2714.
    Ja, én azt hittem arról beszélünk, hogy a másikat szeretjük, nem magunkat. . . :o)

    Barbi! Az hagyján, hogy visszacsinálni nem fogod tudni - esetleg egy "mágus" jó pénzért leszedi rólad a kötést, de kitörölni a nyomait nem fogja. . . -, de olyasmivel készülsz játszani, amit esélyed sem lesz átlátni. Olyan erőket hivsz, akiket nem tudsz kontrolállni. Gondolj bele, mi kellhet ahhoz, hogy egy embert megfosszanak a saját akaratától, érzelmeitől. . .
    Egyébiránt, Te hogy éreznéd magad, ha valaki ilyen módszerekkel akarna - esetleg akaratod ellenére! - magához kötni???
    Tényleg többet tudnánk hozzászólni, ha vmi konkrétat is irnál. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417272 (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_774195
    Torolt_felhasznalo_774195
    2004. február 16. 22:3713.
    Szia Barbi!

    Arra próbáltam utalni, hogy olyan dolgohoz akarsz nyúlni, amit nem fogsz tudni visszacsinálni! Egyik szerelemről sem lehet biztosan tudni, hogy mennyire lesz tartós! Én azt mondom, hogy nem érdemes! Ha csak így vagy képes magadhoz kötni, akkor az mesterségesen gerjesztett érzelem. . .
    Van erre egy bölcsesség: "Ha szeretsz valakit, engedd el! Ha elmegy, sosem volt a tiéd! De ha visszajön, akkor a tiéd marad!"
    Többet tudnék segíteni, ha írnál konkrétumokat!

    cinca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (10)
     
  15. 2004. február 16. 14:1712.
    Ez is egyfajta szeretet. Az egónk szeretete. Na meg a birtoklásé.
    előzmény:
    Laerena (8)
     
  16. 2004. február 16. 11:3311.
    Ismer valaki egy tapasztalt férfi mágust 38 fölött, aki aktív és elvarázsol, akarom mondani mesterünk lehetne itt a fórumon? Meghívhatná . . . szorgalmas hallgatója lennék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. február 16. 10:4710.
    Szia!
    Köszönöm válaszod.
    Elmondanád, hogy mit értesz az alatt, hogy "nagy az esélye annak, hogy én húzzam a rövidebbet?"
    előzmény:
    cincácska (6)
     
  18. 2004. február 16. 09:169.
    tapasztalatból mondjátok, hogy "jól összeköt" stb?
    Vagy csak így gondoljátok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 15. 22:418.
    Csak azt mondjátok meg nekem, milyen szeretet/szerelem az, ahol "erővel" akarja valaki magához láncolni a másikat?
    Nem kisértene a kérdés, hogy talán nem is szeret igazán, csupán a kötés tartja melletted?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2004. február 15. 22:357.
    Jól öszeköt valakivel, aztán amikor már te is belátod, hogy nem kell neked ez a pasi, nem tudsz tőle szabadulni. Miért fontos ennyire?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (1)
     
  21. Torolt_felhasznalo_774195
    Torolt_felhasznalo_774195
    2004. február 15. 22:226.
    Például a boszorkányok csinálnak!
    De ne menj bele ilyesmibe! Vagy meséld el, hogy miért akarod! Igen nagy annak az esély, higy Te húzod a rövidebbet!!!
    De nézz küröl a www. wicca. hu oldalon, a keresővel biztosan találsz valamit a kötésre ill a szerelmi kötésre!

    cinca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (5)
     
  22. 2004. február 15. 21:315.
    Akkor kik csinálnak szerelmi kötést, ha nem mágusok?
    előzmény:
    Musan (4)
     
  23. 2004. február 15. 21:174.
    tévedésben élsz! a MÁGUSOK NEM, ismétlem, NEM CSINÁLNAK szerelmi kötést!

    Akik ilyet csinálnak, azok NEM mágusok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (1)
     
  24. 2004. február 15. 18:493.
    Kedves Barbi!

    Ajánlom az aklábbi fórum elolvasását:

    http://www. noklapja. hu/forumkifejt. php?forumid=16690&id=49&bw=1

    És még egy szó: olyan dologgal játszol ami veszélyes.
    A jobbik esetben csak rengeteg pénzed bánja, és egy csomó időd.
    Ha rosszabb, akkor tönkreteszed magad! Ugyanis ha egy szerelemnek vége van, akkor annak vége van. Ha mágiával akarod magadhoz kötni az illetőt megteheted. de rosszul jársz. mert ha meggondolod magad oldás nincs. Vagy magadat kötöd meg.
    Egy barátnőm csinálta. Egy éve keresi ugyanazt a srácot minden ffi-ben. És csak keres. . . És most próbál szabadulni, de nem tud. . .

    Üdv: Léha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (1)
     
  25. 2004. február 15. 18:492.
    SAJNOS NEM!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top