Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. március 1. 00:17326.
    ráadásul a kényes kérdések esetén nagyon hamar témát váltott és az igazán fontos kérdéseket föl sem tette. . . amerikaiak ;)
    előzmény:
    Musan (325)
     
  2. 2004. március 1. 00:17325.
    A Beszélgetések Istennel cím oximoron
    "Te vagy a Legnagyobb?
    Nem, vannak nálam is nagyobbak"

    Tehát a szerző nem Istennel beszélgetett.
    előzmény:
    azott (276)
     
  3. 2004. február 29. 22:49324.
    hat majd kiderul. . . jo ejt innen is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (323)
     
  4. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:44323.
    "Adjon Isten jó éjszakát. . . " - hogy maradjunk a zenei témánál. :) Coolgabe, föl a fejjel! Azért érdekelne, hogy mágusod mit mond, miért marad el a hatás. Azért az komolyan érdekelne, hogy ezek az emberek, akik nem szégyelnek töménytelen mennyiségű pénzt legombolni másokról, hogyan indokolják (ha egyáltalán) a sikertelenséget. Én még egy épkézláb indokot sem hallottam eddig tőlük.
    előzmény:
    Pixi- (320)
     
  5. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:40322.
    Ezzel egyetértek, hogy borzasztó nézni, ahogy az az embert, akit mindenkinél jobban szeretsz teszi tönkre magát. Ugyanezt élem én is meg, csak cifrában. Ami meg a mágust illeti . . . :D Én imádkozom már az illetőért, és őszintén szeretem.
    előzmény:
    coolgabe (319)
     
  6. 2004. február 29. 22:32321.
    csao
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. február 29. 22:32320.
    Nyugodalmas szép éjszakát mindenkinek. . . . . . . Azott neked szép napot. . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (318)
     
  8. 2004. február 29. 22:31319.
    Isten bennunk van, a legmelyebb szellemunkben es onvalonkban. . . a mi utunkat nekunk kene iranyitani, s talan ezert is nehez elfogadni ogy ha valaki elmegy akinek nem kene. S a legrosszabb az egeszben, hogy a vegen mindig ok faragnak ra jobban csakhat addigra mar kioltek belolunk a legzsentebb erzest es semmi mast nem tudunk erezni csak sajnalatot.

    Amugy meg penteken megyek kedvenc magusomhoz, lesz egy par kerdesem, kivancsi leszek, hogy mit mond majd nekem, de az is biztos, hogy 4 honap utan mar elvileg valaminek tortennie kellett volna. . . . ennyi ido alatt mar maga az ordog is cselekvokepes lenne, nemigaz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:28318.
    Na, :D. Ami az atomháborút illeti: gondolod, hogy csótány vagy patkány vagy? Állítólag csak ez a két élőlény élné túl, meg néhány vírus. :D Komolyan Coolgabe, persze, hogy a túlélésről szól, de nem olyan értelemben, hogy essünk át a dolgon, hanem úgy essünk át a dolgon, úgy éljük meg az életünket, hogy a vállalt feladatot teljesítsük, és kerüljünk még közelebb Istenhez. Legalábbis szerintem. :)
    előzmény:
    coolgabe (316)
     
  10. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:25317.
    Nana, azért én nem nevezném Jézust balféknek, amennyiben elfogadom, hogy Isten fia. Márpedig elfogadom, így nekem az egész szenvedéstörténet és megváltástörténet a legcsodálatosabb, amivel valaha életemben találkoztam és megértettem.

    Nézd, engem is a kedvesem épp ilyen indokkal "tett lapátra", hogy túlzottan szeretem. Én is állítólag nagyon őszintén szerettem, úgyhogy a kedvesem ki is jelentette egyszer legnagyobb megdöbbenésemre, hogy "márpedig az ember életét nem az érzelmei irányítják. " Sőt azt is elmondta, hogy szeret, de ellenáll, és meglátom, hogy tud uralkodni önmagán, és nem fogja jelét adni annak, hogy szeret. Mi értelme az ilyen butaságoknak és önkínzásoknak? De mindegy, erről már nagyon sokat írtam ebbe a fórumba, úgyhogy, ha akarod elolvashatod, hogy nemcsak a férfiakat szivatják meg így.

    Ne tedd föl többet azt a kérdést, hogy "mindezt miért?". Semmiért egészen, mondta Szabó Lőrinc, egy teljesen más, sőt mondhatnám, hogy ezzel gyökeresen más kontextusban, ahol inkább az ő egoja volt a fontos, de mindegy, most ez a mondat nagyon érvényes a jelen esetre is. Szeress úgy is, ha nem viszonozzák, és el se várd azt. Akkor nem fáj semmi már. Legalábbis ezzel én már így vagyok. Igaz, át kellett mennem a poklon, de hát, aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni, hogy egy másik költőt idézzek. :)
    előzmény:
    coolgabe (315)
     
  11. 2004. február 29. 22:18316.
    Atomhaborut is tul lehet elni de vajon az elet csak a tulelesrol kell hogy szoljon?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (312)
     
  12. 2004. február 29. 22:16315.
    Valahol Jezuska is egy nagy balfek volt dehat errol most ne mitt es most, de ha mar Bach-ot emlitetted akkor van egy iro is, Richard Bach akinek vannak igazan szep es jo gondolatai az eletrol, szeretetrol, szabadsagrol, stb. . . de ezzel nincs is problema. . olvashatunk mi barmit, jarhatunk barmilyen magushoz avagy lehetunk magunk is azok, az egesz mit sem er ha allandoan azzal talaljuk magunkat szemben, hogy masok erre nem befogadokepesek. Egyutt vagyunk valakivel akinek adunk a legtobbet , szivunket es lelkunket, mindezt miert?
    Hogy aztan lapatra keruljunk mert tulsagosan is szerelmesek lettunk. . . egyaltalan hogy is lehetseges tulsagosan szerelmesnek lenni? Jomagam csak egzfelekeppen tudok szeretni. . vagy nem is szeretek egyaltalan. Ezt a temat lehet fokozni, de ertelme nem sok. . . . a magusoknal maradva, a munkajukra mindig is szukseg lesz, a kerdes csupan az marad hogy ki hisz bennuk, es ki nem. . . azok hisznek akiknek segitettek, de nekem nincs ilyen sikerelmenyem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (311)
     
  13. 2004. február 29. 22:15314.
    Amit itt leírtál, arra azt mondják. . . . . . . . . . az utadon jársz.
    Csak így tovább. Nagyszerű tanár lehetsz. Volt nekem most a főiskolán egy olyan tanárom, aki a szó nemes értelmében tanított. Még sosem volt ilyen. Kár, hogy kevés van belőle.
    Örülök neked. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (311)
     
  14. 2004. február 29. 22:11313.
    hat en nem. . . .
    előzmény:
    coolgabe (309)
     
  15. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:11312.
    Bocs, Coolgabe, de erről a hozzászólásodról nekem is az jutott eszembe, hogy "te szívsz valamit?" Egyébként szar ügy, tudom, ha az embernek azt mondják, hogy "te jobbat érdemelsz". Nekem épp a volt kedvesem védekezett ezzel, ráadásul komolyan is gondolta. De túl lehet élni! :)
    előzmény:
    coolgabe (308)
     
  16. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 22:08311.
    Köszönöm, Pixi! Én ezt a tanítómestert Istennek hívom, Jézusnak, angyaloknak olykor. De a megnevezés mindegy. Valahol olvastam, hogy "a nevet", úgysem lehet kimondani. A név titok. Éppen ennek a titoknak a kutatásában töltjük el (legalábbis sokan) az életünket. Ezért is szeretem a zenét, mert olykor közvetlenebbül tud "beszélni" dolgokról, mint a szavak által közvetített szövegek. És igen, Bach ennek nagy mestere volt. Na, de hát itt még jó néhány szerzőt föl lehetne sorolni.

    Annyit talán fejvesztés terhe mellett is el merek árulni magamról, hogy egy felsőoktatási intézményben tanítok, ahol sajnos (noha utálok általánosítani) igen beszűkült tudatú (spirituális értelemben használom most a tudat szót) emberekkel vagyok körülvéve. Ugyanakkor néhány hallgatón érzékelem a nyitást, a "nemcsak a tananyagért és a jegyért tanulunk" hozzáállást, és ez is ráébresztett arra, hogy nekem itt és most épp az a feladatom, hogy finoman, példamutatással, olykor néhány elejtett ártatlan megjegyzéssel olyan irányba tereljem a figyelmet, amely Isten felé irányítja az embereket. Mivel művészetek és irodalmat tanítok, ez nem is olyan nehéz. És egyre inkább élvezem. Ráadásul az utóbbi időben semmit sem érzek tehernek, és ez szárnyakat ad mindenhez. Felelősségnek igen, de tehernek nem. Nem nyomaszt, hanem egyszerűen teszem a dolgom, és a többi meg jön magától. Ritkák a kegyelemnek ezek a pillanatai, de hálát adok Istennek, hogy átélhetem, és a magam módján, akár segíthetek is. De ehhez nagyon soxor akár ti is, itt a fórumon erőt adtok. Úgyhogy ezt is csak köszönöm!
    előzmény:
    Pixi- (285)
     
  17. 2004. február 29. 22:05310.
    Nem tudom, milyen körökben forogsz, de én inkább az ellenkezőjét tapasztalom. Nem dolgozom, itthon vagyok a gyerekkel, de eleget forgok emberek közt, és sokan megkeresnek (általában lányok), akiknek kifejezetten egy kedves, érzelmes fiú a legnagyobb vágyuk. Ritka, mint a fehér holló.
    Nem véletlenül vagyunk, mi emberek a mostani világban terelgetve a spiritizmus felé. . . . . . . az egó, a pénz elsöpri az érzelmeket, az igaz szeretetet. Nem véletlenül jönnek a katasztrófák, a betegségek. . . . . . . oda kelle már figyeli végre. Átértékelni az életünket. Míért kell a pofonokat megvárni? Pusztán az értékátadásból is míért nem tanulnak az emberek?
    előzmény:
    coolgabe (305)
     
  18. 2004. február 29. 22:05309.
    Azott te szivsz valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. február 29. 22:04308.
    A legszebb aranykopes amit egy csajszi megegereszthet az a bizonyos OH TE ENNEL JOBBAT ERDEMELSZ cimu musor, de biztos vagyok benne hogy ha valaki ezt megegyszer kiejti a szajan azt szivlapattal fogom fejbevagni majd mikor mar a fulen is folyik a ver de meg hallasra kepes azert megkerdeznem tole, hogy vajon ha tenyleg ennel jobbat erdemlek akkor miert nem adod te repedtsarku????????
    Ha ennyire tudod akkor miert nem hasznalod ki a soha vissza nem tero alkalmat, hiszen egzutt vagzunk, kozos az eletunk, hat akkor rajta. . . . tedd amit annyira tudsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 21:58307.
    Ez részben igaz (már ami a mágusok megélhetési lehetőségeit illeti), de azért nem látnám ennyire sötéten a helyzetet! :)))))))))))))
    előzmény:
    coolgabe (305)
     
  21. 2004. február 29. 21:57306.
    Idoveszteseg a felelosseget a kozossegre atruhazni
    előzmény:
    coolgabe (305)
     
  22. 2004. február 29. 21:54305.
    Egyebirant en nem csak a sajat tapasztalataimrol beszelek, hanem az engem korulvevo emberek elete, kapcsolatai is tampontot nyujtanak. Vannak lany barataim is, nem is keves es ok ugyanugy panaszkodnak szinte egytol egyig. Ugyhogy nemcsak a csajok hibasak, a pasik is, hiszen ezek az elmult nehany evben kitermeltek egymast, es mara mar mindenki viszi a kis csomagjat egy uj kapcsolatba, ha egyaltalan van olyan szerencses hogy befogadjak. Egy darabig. . . . es az eredeti temanal maradva, ebbol elnek kedvenc magusaink hiszen egy olyan tarsadalom van kialalkuloban idehaza ahol az emberek a legkevesbe sem biznak egymasban, nem mernek semmi ujba belevagni, mindenki, parazik, sir es rinyal, hogy igy a penz meg ugy a penz, mikor teljesen elterelodik a figyelmuk a LENYEGROL. . . . . ami nem a penz. . . azt hiszem a magyarok kudarturo kepesseguk hataran allnak, es ez a parkapcsolatokban mutatkozik meg elsokent. Ha pedig valaki pozitivan all hozzajuk akkor egyszeruen annyit mondanak, hogy ah dehogy, ez is csak egy hulye pasi aki ugyanazt akarja es ugyanolyan bunko lesz mint a tobbi. . . erre jonnek a magusok, es azt mondja, hogy hat gyerekek itt lehet penzt csinalni hiszen mindenkinek olyan elbaszott az elete hogy csak mi tudunk segiteni. . . . gyertek, gyertek szegeny paraim, adjatok 60 ezret, majd mi megoldunk mindent helyettetek. . . . . ez tiszta marketing
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. február 29. 21:51304.
    igen, van benne egy kis privi is. . . ;)))
    előzmény:
    Pixi- (302)
     
  24. 2004. február 29. 21:50303.
    Meg fogom probalni, bocsanat, nem magyar az anyanyelvem, csak a szandekom magyar. . . . . melyik irasom nem ertheto?
    előzmény:
    coolgabe (300)
     
  25. 2004. február 29. 21:49302.
    rejtjeles üzenet. . . . van benne egy kis privi, amit csak mi értünk.
    Spirituális nyelvlecke haladóknak. . . . . . . :-)))))
    előzmény:
    coolgabe (300)
     

Címlap

top