Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2019. február 22. 11:59776.

    Szia Gréti! 


     


    Február 17-én írtam neked egy e-mail. Ezek szerint nem kaptad meg? Újra próbálom. Ha most sem érkezik meg, kérlek itt jelezd nekem. 


    Köszönöm.


    Judit

    előzmény:
    Barát74 (774)
    2019-02-19  10:48
  2. 2019. február 20. 18:51775.

    Kedves Lelki Társam! Jelentem: kereslek! (Lehetsz nő, avagy hímnemű is ;), de nyomatékosítom: nem kapcsolat pasit keresek, jah igen: és hetero vagyok)


    Introvertált vagyok. Későn is érek :). 35,5 vagyok, és Budapesten élek.


    Irodában dolgozom és "megőrülök" a kis színes cuccokért (szép színes 5x5-ös post-it, színes gémkapcsok, színes nagyobb post-it :), szép áttetsző irattartó, szép papír, amin nagyon szépen néz ki a szép tollal az írás :)


    Szeretem ha az ablak ki van nyitva, és jön be a friss levegő (tavasztól őszig be se csukom az otthoni ablakot, persze szúnyoghálóval!!!)


    Kedvenc évszak az Ősz :) meg a tavasz :), második a tél. A nyár nem helyezett.


    Szeretem ha nincs tömeg (buszon, utcán, melós étkezőben, moziban, úton, útfélen...) Ha a buszon van kényelmes állóhelyem és talán egy két üres ülőhely, az szuper, egyszerűen imádom. A reggeli sport séta kocogáshoz az ÜRES utca a megfelelő :)


    Szeretném ha nyitott lennél: figyelnél a másik véleményére, logikai alapon meggyőzhető lennél-akár. Szerintem csak így érdemes beszélgetni.


    Szeretném ha nem ítélkeznél, csekély vagy több kevesebb mennyiségű információra alapozva.


    Szeretném, hogy ne általánosíts szükségtelenül nagy mértékben... Hiszem hogy ez a beállítódottság nagyon sok értékes dologtól "végi" meg az egyént. Nekem nem kell ilyen irányú védelem. :) szeretném ha Neked sem kellene :)


    Néha szeretek ide-oda menni (NEM vásárolni!!) Tollas, ping pont, erdős séta. Évente kétszer rámjön, hogy : goa party-t ide nekem most izibe :) , de általában senki nem jön, úgyhogy party kimarad.


    Keresem a művész vénámat. A zenei ízlésem nagyon széles palettán mozog (klasszikus muzsikától - dinamikus - rockon keresztül, elektronikus, goa... Szeretnék azt hiszem hangszeren tanulni (hegedű, zongora , dob - jelenleg ezeken megy a gondolat hogy melyik azaz jó lenne a kezembe venni egy hegedűt,,, ütőt :)


    Kicsit bolond vagyok, kicsit komoly, meg sok minden más.


    Ha nem írsz, nem válaszolok, ezt megígérem :)


    Kérlek ne írj, amennyiben:


    - nem vagy még 30


    - azonnal AZONNAL találkozni akarsz


    - soha nem akarsz talákozni


    - nem szeretsz "írogatni"...


    - ha pasid lesz, dobod a barátnőd


    - képet akarsz rólam.. Nem, engem nem érdekel, hogy te hogy nézel ki, mert az én barátnőm csillogó szemű Tündérilonához mérhető csak :), (Lehetsz alacsony-magas, vékony-telt, szőke-barna stb stb stb... nem érdekel egyszerűen, mert a kinézetnek NULLA köze van a barátsághoz NÁLAM) cserébe én sem küldök képet, mert hasonló mérlegelésre van szükségem.


    Ide írj, ha szeretnél: baratsag83@gmail.com


    A. :)

  3. 2019. február 19. 10:48774.

    Szia Judit! 


    Köszönöm, hogy írtál... 


    Én Budapesten lakom, de vidékről kerültem fel... És Te?
    De folytathatnánk a gretasz01@citromail.hu-n ?! 


     


    Köszönöm. 


    Gréti


     

    előzmény:
    ryjudy (772)
    2019-02-16  15:49
  4. 2019. február 17. 06:51773.

    Sziasztok! Olvasgattalak benneteket és ugyanerre gondoltam mint ti. Keresem a barátnőmet. Persze először csak levelezgetésre. Elrohannak az emberek egymás mellett jó lenne valaki akivel megoszthatom a gondolataimat és ő is ugyan erre keres olyan igazi jó baratnőt. bobe1972bobe@gmail.com

  5. 2019. február 16. 15:49772.

    Szia Gréti!


     


    Megírnád kérlek, hogy merre laksz?


    Köszönöm.


    Judit

    előzmény:
    Barát74 (771)
    2019-02-13  12:18
  6. 2019. február 13. 12:18771.

    Sziasztok! 


    Nagyon szeretnék egy IGAZ barátnőt találni..., akiben
    maximálisan megbízhatok/megbízhatunk egymásban, akivel megtudunk egymással beszélni MINDENT!


    Félreértés ne essék... hetero vagyok, de olyan barátnőt keresek, akivel MINDENBEN SZÁMÍTHATUNK egymásra,
    mindig és mindenkor.
    41 éves vagyok, de nagyon fiatalos.. örök barátságra gondolok, ami már életünk végéig kitart.


    Közös programok - kávézás, mozizás, vásárlás, wellnessezés, kerékpározás, utazás..
    Közös főzések stb.
    Legyél érett, vidám, zene, film, utazás kedvelő... mobilis és 45-65 év közötti.


    Én is ilyen vagyok. 


    Önzetlen, legjobb barátnő "jeligére".  
    E-mail címem: gretasz01@citromail.hu 


    Üdv mindenkinek; Gréti


     

    előzmény:
    Krisztixxx (770)
    2019-02-11  13:10
  7. 2019. február 11. 13:10770.

    Sziasztok


     


    Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)


     


    36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).


     


    Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.


     


    Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)


     


    Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)


    Email címem:krisztixxx849@gmail.com 


     


    Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.


     


    Légyen szép napotok,Kriszti


     

  8. 2019. február 11. 11:54769.

    Sziasztok! 


    Nagyon szeretnék egy IGAZ barátnőt találni..., akiben maximálisan 
    megbízhatok/megbízhatunk egymásban, akivel megtudunk egymással 
    beszélni MINDENT! 


    Félreértés ne essék... hetero vagyok, de olyan barátnőt keresek, akivel


    MINDENBEN SZÁMÍTHATUNK egymásra, mindig és mindenkor.
    41 éves vagyok, de nagyon fiatalos... örök barátságra gondolok, ami már életünk végéig kitart.


    Közös programok - kávézás, mozizás, vásárlás, wellnessezés, kerékpározás, utazás...


    Közös főzések. Legyél érett, vidám, zene, film, utazás kedvelő... mobilis és 45-65 év közötti.


    Én is ilyen vagyok.
    Önzetlen, legjobb barátnő "jeligére".    

  9. 2019. február 8. 14:41768.

    Sziasztok!


    Költözés miatt keresek barátnőt Vác,Veresegyház környékéről.45 éves vagyok.


    Email:bajine.zsuzsi74@gmail.com

  10. 2019. január 29. 11:32767.

    Sziasztok!


    45 éves vagyok,a XVI. kerületben lakom.futótársat keresek.


    sudarne@freemail.hu

  11. 2019. január 28. 21:32766.

    Szia


    Én szívesen beszélgetek Veled 😊


     

    előzmény:
    Anna39 (760)
    2018-11-09  12:22
  12. 2019. január 27. 12:31765.

    Sziasztok! 


    44 éves vagyok. Szigethalmon élek férjemmel és már-már felnőtt gyerekeimmel. 


    Sajnos amióta ide költöztünk nem igazán találtam igaz barátságra. Így hát arra gondoltam megpróbálkozom itt, hátha van köztetek olyan valaki aki szívesen ismerkedne, barátkozna. 


    Magamról: Elég sokat dolgozom, (de a barátaimra mindig tudok időt szakítani), szabadidőmben szeretek moziba, színházba járni, olvasni vagy csak egyszerűen a sétálni a természetben. Szeretem az állatokat. Számomra nagyon fontos az őszinteség. 


    Ha esetleg valaki úgy gondolja, hogy szívesen töltené velem a szabadidejét, vagy akár csak szívesen beszélgetne az "élet nagy dolgairól", akár telefonon, akár skype-on vagy személyesen, az a kingatarjan@citromail.hu címre írjon.


     

  13. 2018. december 31. 15:25764.

    ziasztok! Nagyon szeretnék egy igaz barátnőt találni! 35 éves vagyok, Budán élek a párommal. Szeretem: a természetet,az önfejlesztő dolgokat,a háziállatokat, a jó filmeket:) Olyan barátnőt keresek, akivel akkor is beszélünk telefonon / Interneten, ha épp nem tudunk találkozni. Szuper lenne, ha együtt járhatnánk el gerinc tornázni!:) BUÉK mindenkinek! E-mail: andrea.csikos83@gmail.com

  14. Torolt_felhasznalo_799929
    Torolt_felhasznalo_799929
    2018. december 1. 21:32763.

    Barátnőt keresek Pilisvörösvár környékéről közös csajos programokhoz.Szeretem 70-80 évek zenéit,színházba járni,
    sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová és mindent megbeszélni .54évesen szeretném az egészséges életmódot követni .Kicsit hiszek a horoszkópba.

  15. 2018. november 30. 18:14762.

    Szia kedves Zsófia! 


    Budapesten élek a József Attila lakótelepen. 50 éves vagyok én is. Szeretnék egy barátnőt, akivel jókat lehet dumcsizni, nevetgélni.


    Üdv Kata

    előzmény:
    Zsófia (761)
    2018-11-25  16:49
  16. 2018. november 25. 16:49761.

    Sziasztok!


    50 éves budapesti nő keres igaz barátnőt. Közös beszélgetések, kávézások. 


    bredabreda11@gmail.com

  17. 2018. november 9. 12:22760.

    Sziasztok.Fehérvár környékéről van valaki aki barátkozna?

  18. 2018. november 9. 12:05759.

    Sziasztok.


    Azt hittem .....csak nekem van hiányérzetem ....


    Szükségem lenne valakire                          - aki meghallgatja a rinyát”                      - akinek van véleménye                              - türelme                 


    Nem számít hol lakik mert közös bulira programra úgy se lenne időm. Én csak kiírnám magamból a problémát és szívesen meghallgatom mások búját-baját. (47) 


     

    idézet:
    rozmaryng (747)
    2018-08-15 00:21:45

    Sziasztok!


     


    Én is így vagyok, mint Rozmaryng, sok emberben, új és régi ismerősben csalódtam.


    Pedig a kölcsönös, oda-vissza működő barátság energiákat ad.


    Van, akiknek sikerült itt? :-)


     


    Szép napot


     

    előzmény:
    rozmaryng (747)
    2018-08-15  00:21
  19. 2018. november 8. 17:39758.

    Sziasztok!


    Én egy 26 éves lány vagyok. Sajnos nincsenek barátnőim, és nagyon egyedül szoktam érezni magam a mindennapok során. Nagyon hiányzik egy barátő, akiben megbízhatok, és akivel megtudnánk egymással beszélni a gondjainkat...Olyanok jelentkezését várom, akik szintén nagyon egyedül érzik magukat, és nem hagyják abba a levelezést néhány üzenetváltás után...Nem felszines barátságokat keresek! Eléggé zárkózott vagyok, emiatt nehezen barátkozom, de tudok nyitni, ahogy jobban megismerem a másikat. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, filmet és sorozatokat nézni, sétálni, moziba járni...Ha szimpatikusnak találsz, és Te is barátkoznál írj! E-mail: szilvii0226@gmail.com


     

  20. 2018. november 6. 13:56757.

    Szia!


    Nem dohányzom, szeretem a szabadidőmet tartalmasan eltölteni, igaz csak nagyon kevés szabadidőm van, de annak aktív eltöltésére keresek barátnőt. Ha aktuális még a keresgélésed, írj és adok közvetlen elérhetőséget a könnyebb kommunikáció érdekében.

    előzmény:
    Judiana90 (750)
    2018-09-09  20:13
  21. 2018. november 6. 13:56756.

    Szia!


    Nem dohányzom, szeretem a szabadidőmet tartalmasan eltölteni, igaz csak nagyon kevés szabadidőm van, de annak aktív eltöltésére keresek barátnőt. Ha aktuális még a keresgélésed, írj és adok közvetlen elérhetőséget a könnyebb kommunikáció érdekében.

    előzmény:
    Judiana90 (750)
    2018-09-09  20:13
  22. 2018. november 5. 16:26755.

    Szia Jucua,


     


    próbáltam neked írni, de nem ment el az email.


    Jó az email címed?


    Üdv


    Smarni

    előzmény:
    Jucua76 (704)
    2018-01-05  08:29
  23. 2018. november 4. 18:22754.

    Már egészen elfelejtkeztem erről a topicról...véletlenül keveredtem újra ide...Mostanában sok volt az elfoglaltságom...próbálok majd ítni  azoknak - akik megszólítottak...

  24. 2018. november 2. 20:56753.

    Sziasztok.27éves lány vagyok.7éve van párkapcsolatom.Sajnos sokat csalodtam már az emberekben.Nagykőrös lakom.Barátnőt keresek közös csajos programokhoz.Szeretek zenét hallgatni,bulizni,sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová.Imádom az állatokat.Ha magadra ismertél irj.Elérhetösegem:szoke.eniko91@freemail.hu

  25. Torolt_felhasznalo_750582
    Torolt_felhasznalo_750582
    2018. október 15. 20:57752.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_750582 (751)
    2018-10-15  20:56

Címlap

top