Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2019. november 1. 15:51826.

    Szia Szandi. Írtam neked emailt. Szívesen beszélgetnék veled ha még aktuális, én is Kecskeméti vagyok. :) 

    előzmény:
    Szandii42 (804)
    2019-08-23  09:02
  2. 2019. november 1. 15:41825.

    Sziasztok! 


    Alexa vagyok, 27 éves, Kecskeméten élek picit több mint egy éve és Mohácsról költöztem.


    Sosem voltak igazán barátaim, most pedig hogy nagyobb városba költöztem, még inkább nincsenek. A városnak is csak egy-egy részét ismerem ahol jobban megfordulok, illetve igazából senkit nem ismerek még mindig. ☹️


    Kereskedelemben dolgozom, szabadidőmben sorozatot nézek illetve aerobic órákra járok újabban. De szeretek sétálni, kirándulni, szezonban jégkorizni stb. A bulizás nem az én világom, sosem volt, ezután sem lesz. 🙂


    Szívesen beszélgetek, barátkozok bárkivel függetlenül hol laksz. 😉


    Írj nyugodtan: vanille92@gmail.hu 


     

  3. Torolt_felhasznalo_350274
    Torolt_felhasznalo_350274
    2019. október 26. 23:53824.

    Sziasztok! 


    25 éves vagyok Budapesten Óbudán élek a párommal már 8 éve. Sajnos a középiskola után megszakadtak a kapcsolataim, így azóta nincs mellettem egy barát sem. Sajnos többszöri próbálkozásra sem sikerült maradandó barátságokat kötni. Érzem a hiányt, a hiányt egy barátnő iránt. Akivel mindent meg lehet beszélni tabuk nélkül, és akár hajnalban is felhívhatom a szükségem van rá. Aki velem van jóban és rosszban is. Sajnos a párom nem nagyon szeret utazni, szóval még az útitársam is meglelném egyben szuper lenne! :-)

    Röviden magamról: Szeretek olvasni,moziba menni,kirándulni,utazni,sütni na azt nagyon meg enni is :D Benne vagyok minden őrültségben és spontán dologban, de ha kell akár egész nap tudok punnyadni a kanapén egy sorozat maratonnál. A tánc nem az erősségem, szóval sajnos velem nem fogsz hajnalig egy discoban ropni, de pár koktél mellett bárhova szívesen beülök ;-) Érdekel a pszichológia és a spiritualitás, de ha téged nem nem probléma nem fárasztalak vele. 


     


    Ha esetleg szimpatikus lettem írj a tari.fanni94@gmail.com - ra :-)

  4. 2019. október 26. 21:38823.

    Sziasztok !


    19 éves,  Debrecenben tanuló lány vagyok .  Ott keresek barátnőket , akikkel jót lehet beszélgetni és bulizni . Szeretek olvasni , fotózni és kirándulni . 

  5. Torolt_felhasznalo_163242
    Torolt_felhasznalo_163242
    2019. október 19. 22:17822.

    Székesfehérvár vagy közvetlen környékén nem keres valaki barátnőt?


  6. 2019. október 7. 10:16821.

    Szia Dorka en szivesen beszelgetnek veled :) adnal egy email cimet? :)

    előzmény:
    Dorkaaa28 (819)
    2019-10-04  17:33
  7. 2019. október 6. 20:07820.

    Sziasztok 😊


    Olyan barátnőket keresek akik hasonló élet történetük van .Budapesten lakom az első házaságombol van 2 nagyfiam .A második kapcsolatokból pedig 10 éves fiam .Eddig gyerekeket neveltem meg még nevelek 😊az idő eltelt és lassan 48 éves leszek .Eddigi tapasztalataim meg sajnos olyan ha minden rendbe addig vannak a barátok de amint egy kis problémád van el tűnnek . Most is így vagyok sajnos .Nem szomorkodni szeretnék ha nem jót beszélgetni vagy csak ha van kedvünk el menni koncertre vagy moziba stb Ha szeretnél megismerni  mert neked sincs igazi barátod akkor írj 

  8. 2019. október 4. 17:33819.

    Sziasztok,


     


    Barátokat keresnék Budapesten. A barátom miatt költöztem ide és nem sok embert ismerek, viszont hiányoznak az életemből a csajos-beülős, mozis vagy bármilyen szórakozásos programok.


    28 éves vagyok, dolgozok de rendelkezek szabadidővel. Lassan esküvőt és babát is tervezek a párommal.


     

  9. 2019. szeptember 22. 00:00818.

    Sziasztok !:) Először is sok sikert kívánok minden barát keresőnek . Én is csatlakoznék a kis történelemmel 21 éves vagyok , budapesti de úgy hozta az élet , hogy át kellett költöznöm Kalocsára mivel a párom itt kapott munkát és nem szerettem volna hogy az 5 éves kapcsolatból távkapcsolat legyen. Sajnos itt nem ismerek sok embert , de remélem hogy találok valakit akivel jól megérthetjük egymást mert nagyon vágyok már egy igaz barátnőre akivel jókat beszélgethetek , értékes időt tölthetek együtt közös programok által . Kalocsa és környéke előnyben viszont az sem baj messzebb vagy kedves leendő barátnő :) További szép napot nektek ! Mail címem : somogyi.dina1@gmail.com

  10. 2019. szeptember 21. 22:31817.

    Szia.Enikő vagyok,28 éves.Nyíregyházától 30km-re lakom.Szíves megismerlek és beszélgetek veled.😊

    előzmény:
    Roncsi (814)
    2019-09-13  11:42
  11. 2019. szeptember 14. 07:33816.

    Sziasztok, Keresem leendő barátnőmet Budapesten akivel néha jó lenne találkozni beülni valahova egy jót beszélgetni. 49 éves vagyok, Email:karicsszofia@citromail.hu

  12. Torolt_felhasznalo_163242
    Torolt_felhasznalo_163242
    2019. szeptember 13. 22:14815.

    Szia!


     


    Köszi hogy válaszra sem méltattál, akkor mit keresel ezen az oldalon?????


    előzmény:
    Tina1994 (809)
    2019-08-31  04:54
  13. 2019. szeptember 13. 11:42814.

    Sziasztok.Nemrég költöztem párommal nyíregyházára. Nemnagyon vannak itt ismerősök. Barátnőt keresek jó beszélgetésre közös programokhoz. 26éves lány vagyok. Hobbim:sport,kerékpározás,edzés,tánc.Szeretem az állatokat cica,kutyus. Akinek van kedve beszélgetni ,barátkozni írjon.

  14. 2019. szeptember 12. 18:06813.

    Sziasztok ha valaki dunaújvárosban környékén szeretne barátnőre lelni nézzetek be ebbe a csoportba :)


    https://www.facebook.com/groups/387086355533464/

  15. 2019. szeptember 4. 17:14812.

    Sziasztok!


    23 éves vagyok Vácon lakom és szeretnek beszčlgetni,baratokat találni . 

  16. 2019. szeptember 3. 11:52811.

    Sziasztok


    Vera vagyok 32 éves Zalaegerszegről szeretnék barátkozni sajnos a régi  barátnőim már nincsenek a közelemben,és így elég magányosnak érzem magam!


    Ha te is hasonlóként érzel,szeretnél jókat beszélgetni,nevetni,bulizni,esetleg kirándulni írj nyugottan!

  17. Torolt_felhasznalo_163242
    Torolt_felhasznalo_163242
    2019. szeptember 1. 10:38810.

    Szia!


     


    Én Szfvári vagyok, írj nekem. :)

    előzmény:
    Anna39 (760)
    2018-11-09  12:22
  18. 2019. augusztus 31. 04:54809.

    Sziasztok! :)


    Most koltoztem fehervar melle (paromhoz) lassan 2 honapja. Sajnos sokat dolgozik mert naluk most van szezon, nem igazan mentunk tarsasagba, ha volt idonk akkor strandoltunk, horgaszni mentunk, vagy a hazat csinaljuk, mert epitkezunk.


    Sajnos mivel meg munkat sem talaltam, meg csak 1-2baratjaval talalkoztam akiknek nincs baratnojuk igy meg eselyem se volt baratkozni. Igy maradt nekem a parom, a szuk csaladja, edesanyam telefonon (pest mellett lakik) es ennyi, neha par volt koleganommel szoktam beszelgetni messengeren, egy volt osztalytarsnommel es kifujt.


    Volt nekem egy 10 eves baratsagom, egy evig nem beszeltunk mert az akkori parja befolyasolrmta, ki is sajatitotta teljesen, kidobta, en ott voltam vele, de sajnos ez kevesnek bizonyult. Mig egyedul volt en ott voltam, de aztan szep lassan megint elkezdett megszunni mer addigra az unokahuga csimpaszkodott ra es az en tarsasagom nem volt mar kivanatos, lett egy uj pasija is, igy aztan vegkepp.. Utoljara akkor talalkoztunk mikor elso tali-randi volt a parommal: majus 4. En azota tobbszor probaltam vele kapcsolatban maradni de sose ert ra, szerettem volna talalkozni vele, elkoszonni is mielott elkoltozok, de o arra se volt hajlando, hogs visszairjon es utolso elotti nap irt fajt a hasa, es magatol mar nem hozta fel, igy meghoztam a dontest: elengedem :(


    Mindig volt valaki, kiskoromtol kezdve de lemorzsalodtak, hisz ok se voltak azok az igaz baratok, volt akivel egyutt felnottem nem egy es megszunt, koszono viszony maradt.


    En magamrol tudom, hogy jo barat vagyok, ram barki szamithat, mindenki boldogságnak tudok orulni, oszinte vagyok. Bizok abban, hogy a jovobeli baratnem is ilyen hozzaallasu lesz mint jomagam! :) 


    Szoval fehervar kornyeken laksz, es hasonlo cipoben jarsz, vagy csak kibovitened a barati korod egy uj taggal en itt vagyok! :) elerhetosegem: magicnyuszi@gmail.com


    Olyan jo lenne csavarogni, idorol megfeledkezve hosszan csacsogni noi dolgokrol, vagy a legjobb barmirol, mint az igazi baratnok :)


     

  19. 2019. augusztus 29. 18:53808.

    Szia!


     


     


    En is budapesti vagyok s szivessen ismerkednek:)

    előzmény:
    csillagose (805)
    2019-08-23  12:44
  20. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. augusztus 29. 07:26807.

    Sziasztok!


     


    Én Székesfehérváron élek, 45 éves vagyok, egyedülálló, nemrég költöztem ide, és sajnos még nincs baráti köröm.


    A környékről keresek barátnőt közös programokhoz, jó beszélgetésekhez.


    Én is keresem a legjobb barátnőmet, ha a mai világban még lehet ilyet találni.


    Szeretek nagyon jókat beszélgetni, érdekel mi van a másikkal, meghallgatom, és szeretném ha lenne egy olyan barátnőm, akire mindig mindenben jóban-rosszban tudnunk egymásra számítani.


    Ezen kívül sokmindent szeretek, kirándul ni, sétálni, utazni, vagy csak beülni valahova egy jókat beszélgetni.


    Nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, nekem is van. :)


     


    Ha meg szeretnél ismerni, írj nekem.


     


     

  21. 2019. augusztus 23. 12:45806.

    Szia!


     


    Én is szívesen barátkoznék!


    Szia

    előzmény:
    Zsofia (785)
    2019-03-24  07:57
  22. 2019. augusztus 23. 12:44805.

    Szia!


     


    Én is szívesen barátkoznék. Bp-i vagyok.


    Szia

    előzmény:
    Masszada (799)
    2019-07-27  18:10
  23. 2019. augusztus 23. 09:02804.

    Sziasztok!





    24 éves lány vagyok és szeretnék igazi barátnőt találni, közös programokhoz, jókat beszélgetni, együtt nevetni. Szeretném megismerni azt a lányt, akivel a szabadidőnkben jól érezzük magunkat, számíthatunk egymásra és megvan a köztünk a harmónia. Sajnos a korábbi barátnőim nagyon szétszéledtek, pedig nagyon vágyom egy igazi barátnőre.


    Humán beállítottságú vagyok és az érdeklődési köröm nagyon széleskörű, a lazulós filmezéstől a pörgős bulizásig mindenre nyitott vagyok. Szeretek a természetben lenni, kirándulni, utazgatni, olvasni. Szeretem a művészeteket, kiállításokra járni.





    A kor nem számít, úgy gondolom, hogy más korosztállyal is megtalálom a közös hangot. Ezenkívül, ha van párod, akkor abban is benne vagyok, hogy akár négyesben is szervezhetünk közös programokat az én párommal együtt. Kecskeméten lakom.





    Ha van kedved megismerni és barátkozni, írj bátran! :)


    legxi42@gmail.com

  24. 2019. augusztus 21. 12:37803.

    Sziasztok,


    31 éves vagyok, Mezőkövesden élünk férjemmel és itt élvezzük a város adta remek lehetőségeket. Hamarosan 3-an leszünk, kisbabát várunk.


    Szívesen találkoznék környékbeli vagy leveleznék messzebben élő lányokkal vagy anyákkal.


    Érdekelnek ötletcserék életvezetési móddal, praktikus háztartási tanácsokkal vagy bármilyen kötetlen hétköznapi témával kapcsolatban; például könyvek, filmek, programok ...


    Elsősorban ismerkedni szeretnék, ezért nem írom, hogy "bármikor lehet rám számítani nehéz helyzetben", bár hosszú távon valami hasonlóban gondolkodom. Igyekszem optimista, pozitív szemlélettel hozzáállni az élethez, másokat segíteni amennyire van rá mód. 


    Hátha valakinek van kedve, türelme egy laza, de hosszabb távú ismerkedéshez 

  25. 2019. augusztus 2. 12:32802.

    Sziasztok! Szombathelyi leányzó vagyok. Barátnőm messzebbre költözött,így szívesen ismerkednčk barátkoznék!:)


    Ha te is hasonlóan vagy vele írj bátran! :) (klau0611@freemail.hu)


    Puszi


     

Címlap

top