Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beck reisen - átverés?

Torolt_felhasznalo_364380
Torolt_felhasznalo_364380
Létrehozva: 2010. Április 21. 19:46

Hello!

 

Kaptam egy levelet egy bizonyos Beck reisen győri utazási irodától hogy nyertem egy két fős nílusi hajóutat, csak az illetéket kell kifizetni. Viszont le kell menni Győrbe valami árubemutatóval egybekötött nyerményátadóra...valakinek van esetleg velük kapcsolatban tapasztalata? mert itt valami nekem bűzlik..mi ennek a hátulütője? miket kell még kifizetni az útra? az tuti hogy nem ennyire nagylelkűek ők...

  1. 2010. augusztus 6. 19:2628.

    Örülök a hozzászólásokna. Amilyen

    naiv vagyok, el is hittem, hogy ilyen szerencse érhet.

     

    De a sok okos hozzászóló után már láttam, hogy disznóság az egész, a szegény emberek becsapása, akik csodában hisznek.

    Igaza van annak, aki azt mondja, hogy legalább egy utazás Győrbe. 

    De ennyi.a Nilus helyett otthon a kád.-i ötlet, valakinek sok pénzt hoz, de énleszek Tőle.

     

    Viszlát gondolatban a Niluson, akár három csillag is elég lenne

     

     

     

     

                                                               

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. augusztus 6. 15:0227.
    Szaiasztok.
    Nem tudom valaki olvassa-e még ezt a topicot, de mi is most "nyertünk".Először még talán hittem is volna neki, de amikor hazamentem anyunál is ott volt a  papír hogy nyert.
    Nála aki világ életében semmit sem kapott ingyen.
    Lényeg a lényeg, én hívtam volna Őket, de állandóan foglalt volt  a telefon.
    Úgy hogy elúszott számunkra a Nílusi hajó út.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top