Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dohányzásról leszokás 2010

Sylvia83
Létrehozva: 2010. Április 25. 14:16

Szasztok!

Eldöntöttem. Vége. Soha többet!

Ha te is így gondolod és pár napja nem gyújtottál rá, vagy már leszoktál, gyere beszélgessünk! Együtt talán könnyebb!

  1. 2010. augusztus 18. 12:59130.
    En erot es kitartast kivanok mindenkinek aki leakar szokni a dohanyzasrol. Ugyanakkor kerdessel fordulok a dohanyzokhoz. Biztos sokan vannak kapcsolatban  kozuletek. Milyen segitseget vartok a parotoktol, illetve mi az ami zavar, nehezseg egy-egy leszokasi probalkozasnal. Ha en probalom kontrollalni a parom ilyenkor, zavarja, ha felvallrol veszem talan az se jo. Ha beszelni akarok rola ideges lesz... Ilyenkor, ingerultebb, kotekszik, beszol es ezt meg nekem nehez elviselni. Foleg, hogy tobbszor probal leszokni. Aztan en csalodaskent elem meg ha nem sikerul... es gondolom ti is, ami meg tobb stresszt okoz ami megtobb szalat eget el... szoval az erzesitekre , igenyeitekre, a belso harcaitokra vagyok kivancsi, hatha tudunk segiteni egymason
    előzmény:
    Sylvia83 (1)
    2010-04-25  14:16
  2. 2010. július 15. 21:17129.

    SVisszakukkantottam a fórumra, nem is olvastam a válaszaimat. Bevallom töredelmesen: megint rágyújtottam, pedig már néha nem is jó, kapar és szúr, és hogy lehetek ilyen hülye. Most épp megint elhatároztam magam, de olyan nehéz: bent a lányokkal állandóan diskuráltunk a cigizdében egy jó mellett...... 3 hónapig se bírtam....

     

    Szurkoljatok megint!   Lécci.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_863795 (67)
    2010-04-25  16:32
  3. 2010. május 11. 15:58128.

    Képzeljétek, teljesen fel voltam háborodva ma, amikor átmentem a hozzám közeli ABC-be. A sorban álltam és a rágók, kindertojások és cukorkák mellett , a gyermekek számára elérhető alsóbb polcon nagyon színes csomagolásba bújtatott, ízesített cigiket találtam. Nagyon durva. 

    Pofátlanság komolyan, hogy már a kisgyermekeket így bombázzák. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. május 10. 15:15127.
    Mikor teherbe estem az első gyerkőccel, akkor tettem le végérvényesen a cigarettát. Persze nekem jó indokom is volt megszabadulni tőle, de mégis úgy gopndolom, hogy nem kell itt csökkenteni az adagokat, hanem usgyi,le kell tenni és kész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top