Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2019. augusztus 12. 17:1244326.

    Dűl a fideszes háború nemcsak a lentiekben már említett esetekben és helyeken, hanem másutt is, rövid két hónappal az önkormányzati választás előtt. 


    Békés megye második legnagyobb városában, Gyulán a fideszes polgármester és egykori helyettese, a volt fideszes alpolgármester között van harc. Az alpolgármestert korábban visszahívták a tisztségéből, majd a Fideszből is kizárták, mert egyfolytában támadja azt, hogy a várost egy "négyek bandája" vezeti, akik lenyúlják a közbeszerzéseket, és mindent döntést maguk hoznak meg, a szükséges egyeztetések nélkül. Emiatt Galbács, a volt alpolgármester terjedelmes és bizonyítékokat is tartalmazó leveleket írt Orbán Viktornak, Kövér Lászlónak, Kubatov Gábornak (bár nem tudom, ezektől mit vár, hiszen akiknek írt, azok is ugyanolyan korruptak). 


    Most éppen kölcsönösen feljelentgetik egymást. 


    Szarvason is komoly háború dúl: a várost 21 éve vezető fideszes polgármesterrel szemben egy másik politikus jelöltségét támogatja a helyi pártszervezet, sőt, egy harmadik személy is bejelentkezett a polgármesteri tisztségért, aki szintén fideszes képviselő jelenleg is.  Bár rövid idő van hátra a választásig, még mindig nem dőlt el, hogy a párt központi szervezete melyiküket fogja indítani polgármester-jelöltként. 


    Csak így tovább, fiúk! Alig várom, hogy kevesebb legyen az EU-támogatás és annak minden fillérjéért jó kis belharcok dúljanak a Fideszen belül, az egész országban, a fent említett 2 ügy közül az egyik már közvetlen összefüggésben van a támogatások elosztásával. Hajrá a Fidesz felbomlásáért!   

  2. 2019. augusztus 10. 18:5444325.

    Nagy tévedésben vagy hazudos zugügyvéd…..rengetegen , én is szivesen segitenék  embereknek hogy eljussanak amerikába..gyüjtenék is nekik hajojegyre...


    A gere meg igen szereti más farkával verni a csalánt ahogyan az összes köcsöglibsi ..

    előzmény:
    pannacotta2 (44324)
    2019-08-10  13:02
  3. 2019. augusztus 10. 13:0244324.

    Richard Gere () megszakította toszkániai nyaralását és segélycsomagokat gyűjtött a spanyol segélyhajón rekedt 121 menekültnek, ezeket aztán személyesen el is vitte oda. 


    Emberségből jeles! 


    Kár, hogy nincs a világ tele ilyen emberekkel, mindjárt jobb lenne ott élni. Sajnos, pont Magyarországon ellenkező a helyzet. Itt még azt is megtiltja a rezsim, hogy segélyszervezet élelmet vihessen a tranzitzónában éheztetett szerencsétleneknek.  

  4. 2019. augusztus 10. 12:5644323.

    Röviden mindez….Minden igaz amit én irtam csak te megprobálod megmagyarázni azt amit nemlehet...egyszoval hazudsz!!!



    Állitottad magadrol hogy van 2 diplomád vagy nem..?? igen vagy nem….

    előzmény:
    pannacotta2 (44322)
    2019-08-10  09:24
  5. 2019. augusztus 10. 09:2444322.

    Soha senki sem állította, hogy sufni volt a nagyapám üzeme, mint ahogy azt sem, hogy hatalmas gyár. Megint kombinálsz. Megint fantáziálgatsz. Államosították, na és? Elég régen történt, én még életben sem voltam. Már megint a proli irigység dumál belőled? 


    A többire ugyanilyen a válasz.


    Két nickem csak akkor volt ,amikor az egyiket kimoderálták, egyszerre a fórumon csak egy nickem volt (ellentétben veled, aki több nicken szoktál írni, hol ezen, ahol azon).  Azért lett - átmenetileg - második nickem, hogy tudjak írni, elég egyszerű megérteni, igaz, neked valószínűleg ez is nehézséget okoz, a te szellemi szinteddel. 


    Csak kávézásról volt szó, piszkos a fantáziád, és persze, megint variálsz, miért ne lehetne azt írni valakinek, aki jelzi, hogy Magyarországra jön, hogy igyunk meg egy kávét? Természetesen nyilvános helyen. Engem pl. belgien a FMH-ba hívott valami programra, mégsem gondoltam, hogy más lenne mögötte. Nem is volt. Igaz, nem is mentem el.


    Praxist nem tőlem kell védened, nem én rágalmaztam, hanem belgien. Méghozzá elég aljas módon. Én csupán továbbadtam, amit belgientől hallottam róla (pontosabban: belgien le is írta), és mint kiderült, nem (az sem) volt igaz.  Úgyhogy felesleges volt ez a beírásod. 


    Elég nevetséges, hogy két, nem igazán fiatal, külföldre disszidált volt honfitársunk (akik ugyan imádnak jó nagyokat köpködni arra az országra, ami felnevelte őket), állandóan meséket gyárt mindenféle fórumozókról, ezeket még egyeztetik is, látható, hogy nincs mivel foglalkoznotok, és a mai napig is idegenek maradtatok ott, ahol éltek, hiszen állandóan magyar fórumon lógtok. 


    De már nagyon unalmas ez itt, úgyhogy részemről nem válaszolok többet. Csak fantáziálgassatok, élvezkedjetek, szerencsétlen, szánalmas, lakóhelyükről kivetett egyének.    


     


      

    előzmény:
    unger1 (44321)
    2019-08-09  21:35
  6. 2019. augusztus 9. 21:3544321.

    Hivtál "kávézni" engem vagy nem..azt is lehazudoztad sokáig majd kénytelen voltál elismerni...de ne reménykedj.ha igy hazudozol akkor még jövöre sem megyek el kávézni sem veled….tetü hazaárulo libsi vagy senki más...


    mellesleg pontosan a nyphraxis mutatott rá hogy mekkora büdösbunko paraszt vagy a diplomád ellenére..Ö olyan volt hozzád képest intelligencia terén hogy te nézhettél rá mint egy  10 emeletes házra a sufnidbol...


    Tudod abbol a sufnibol ami elöször hatalmas üzem volt amit a komcsik államositottak azután amikor nemjött be a dolog akkor csak egy kis hátso udvari sufni lett..ugyan nemtudom mit csináltak a komcsik pont a ti sufnitokkal de lehet szodagyárat….

    előzmény:
    unger1 (44320)
    2019-08-09  21:29
  7. 2019. augusztus 9. 21:2944320.

    Volt 2 nickneved itt valamikor is ?? Azt álitottad hogy nem pedig volt elismerted már párszor..aban is hazudoztál meg magyarázkodtál...hazudos vagy rozi egy kiszáradt savanyu boszorkány aki még köcsöglibsi is...

    előzmény:
    unger1 (44319)
    2019-08-09  21:26
  8. 2019. augusztus 9. 21:2644319.

    Igen itt mindenki félreért valamit csakis te tudod….


    OK  igy kérdezem akkor : állitottad valamikor itt hogy van 2 diplomád ??  Igen vagy nem...egyenes kérdésre egyenes választ várok,...ha meghint magyarázkodsz az azt jelenti hogy hazudsz...be tudom bizonyitani ugyanis megvan a vito topikjábol a hazudozásod….

    előzmény:
    pannacotta2 (44316)
    2019-08-09  20:41
  9. 2019. augusztus 9. 21:0344318.

    Alakulnak az önkormányzati választás előtt a dolgok! 


    Szécsény város (Nógrád megye) összes fideszes önkormányzati képviselője kilépett a Fideszből, beleértve a város polgármesterét is . Eddig ott kétharmados Fidesz-többség volt, de a helyi Fidesz mást jelölt polgármesternek, minden előzetes egyeztetés nélkül, így várható, hogy az új testületben - ha ugyanezeket az embereket választja meg a lakosság - egyetlen Fideszes sem lesz. 


     


    Visszalépett a jelöltségtől Kriza Ákos is, Miskolc megyei jogú város polgármestere. A visszalépés mögött az áll, hogy képtelen volt a helyi fideszes csoportokkal a megfelelő kapcsolatot kialakítani, így gyakorlatilag itt is a Fidesz nyírta ki az egyik régi polgármesterét. A helyi közvéleménykutatás szerint az ellenzék jelöltje az esélyes  a polgármesteri székre. 

  10. 2019. augusztus 9. 20:4944317.

    Ja, jut is eszembe, belgien még azt is hazudozta rólam, hogy szerinte én a Demszky nője voltam. Holott nem is ismertem, legfeljebb futólag, ha a Közgyűlésbe kellett mennem, távolról, a padsorból, illetve egyszer, egyetlen alkalommal voltam a tárgyalójában, ahol rajtam kívül nagyjából még 10 ember volt jelen (az a külső tárgyalója, annál beljebb nem voltam soha) egy meghatározott közgyűlési napirend előzetes megbeszélésén.  Én az ajtóhoz közeli széken ültem, jelzem, a legtávolabb a Demszkytől. Abban a tárgyalóban szokták a Tarlóst is fotózni, megnézheted.   


    Nem, nem a Demszkyt ismertem, hanem az anyját, Demszky Rudolfné sz. Király Irént.  


    Na, ennyit belgienről, meg a fantáziáiról. 


    Ez a Fidesz-ügy is pontosan ugyanilyen, hall valamit, aztán abból kombinál egy teljesen mást, minden alap nélkül. Te meg, amilyen sötét vagy,  nemcsak hiszel neki, de még hozzá is teszed a saját fantáziádat.


    Öregurak, nincs jobb dolgotok, mint másokról fantáziálgatni? Elég szerencsétlenek lehettek, ha így van.  


    Úgyhogy lehúzhatjátok magatokat ott, ahová valók vagytok. Ráadásul belgien nemcsak sima szélsőjobbos, mint te, hanem ő vastagon antiszemita is, egy undormány.  


     


     

    előzmény:
    unger1 (44315)
    2019-08-09  20:22
  11. 2019. augusztus 9. 20:4144316.

    Nem. Teljesen más ügy volt, félreértés a részetekről. 


    A gazdasági jogász pedig azt jelenti, hogy az illető gazdasági joggal foglalkozik. Ehhez nem kell második diploma. A büntetőjogász büntetőügyekkel, a polgári jogász polgári ügyekkel, stb. 


    Látszik, hogy nem értesz hozzá, teljesen sötét vagy ehhez is. 


    Igen, akkoriban gazdasági jogász voltam (ez volt a szakterületem), most meg polgári jogász vagyok, ugyanazzal a diplomával. 

    előzmény:
    unger1 (44315)
    2019-08-09  20:22
  12. 2019. augusztus 9. 20:2244315.

    A második diplomárol .."gazdasági jogász"  van kettö diplomád vagy nincs ??? Hazudtad hogy van kettö vagy nem ??


    Igen vagy nem ??? Minden félrebeszélés nélkül tessék válaszolj ha mersz!!!

    előzmény:
    pannacotta2 (44310)
    2019-08-09  16:52
  13. 2019. augusztus 9. 17:0144314.

    Megnéztem, mire válaszoltad ezt, nos, sajnos, igazam volt, elhitted, amit unger itt összehadovált - röhejesen és alaptalanul állított - rólam. Akkor most miért háborogsz? Mielőtt a sajnálkozásodról biztosítasz (amit utólag köszönök és tudom, hogy jóindulatból történt), miért nem kérdezed meg, egyáltalán igaz-e, amit ez a végtelenül buta egyén állít? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (44309)
    2019-08-09  16:49
  14. 2019. augusztus 9. 16:5844313.

    Ez? Akkor te nem ismered ungert. Ez még egy enyhe eset ahhoz képest, amit művelni szokott.


    Mint láthatod, együttműködik egy másik hülye és alsópolcos külföldivel, akivel együtt úgy forgatják a történeteket, ahogy az az ő szellemi képességükből kitelik. 


    Abból pedig ez telik ki. Szerencsétlenek. Ennyi ésszel nem véletlen, hogy csak annyira vitték, ahol most tartanak.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (44311)
    2019-08-09  16:52
  15. 2019. augusztus 9. 16:5544312.

    Ha belgienre gondolsz, akkor lukra futottál: ő aztán pont olyan, mint te vagy, egyik kutya, másik eb. Szerettek kombinálni és hozzákölteni a dolgokhoz.


    Látszik, hogy egyikőtök sem él Magyarországon, vajon 2007-ben melyik párt vezette a Fővárosi Önkormányzatot? Okosok.


    Sejtettem, hogy ez a hülye és alaptalan pletyka az ilyen belgien-féléktől ered, aki azt se tudja, merre hová, kevés vaskalaposabb szélsőjobboldali van a világon, mint ő, aki aztán szája íze szerint átszínezi a dolgokat és kibővítve adja tovább.


    Nekem is sokat pletykált praxisról, akivel emiatt aztán itt nyílt színen össze is veszett. Mint kiderült, nem neki volt igaza. 


    Te meg szolgaian mész utána, hiába, egyívásúak vagytok mindenben.  

    előzmény:
    unger1 (44306)
    2019-08-09  16:44
  16. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. augusztus 9. 16:5244311.

    Neked sem ártana néha magadba nézned! Akkor talán megalátnád mit is művelsz! Ez a bejegyzés mindent alulmúl!

    előzmény:
    unger1 (44304)
    2019-08-09  16:38
  17. 2019. augusztus 9. 16:5244310.

    Van diplomám, miről beszélsz te? 

    előzmény:
    unger1 (44307)
    2019-08-09  16:45
  18. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. augusztus 9. 16:4944309.

    Te most arra játszol, hogy kihozzál a béketűrésből? Nem fog sikerülni, ellenben megint eljutottunk egy olyan pontig, ahonnan lejjebb már nem akarok menni. Ez már értelmes, felnőtt emberekhez méltatlan.


    Majd máskor, máshonnan! Addig is fogadj el egy tanácsot! Légy korrektebb vitapartner, mert így magadból csinálsz bohócot! Semmi (és főleg a politika) nem ér meg ennyit! Ennél te sokkal értelmesebb vagy!

    előzmény:
    pannacotta2 (44303)
    2019-08-09  16:38
  19. 2019. augusztus 9. 16:4744308.

    Az érzékenység nem más, mint kifejezetten pozitív tulajdonság, bár több emberre lehetne elmondani. Az érzékeny ember empatikus, figyelembe vesz másokat és magas az érzelmi intelligenciahányadosa. Ezt jelenti az érzékenység. 


    Ha nem tudnád, ez dicséret volt, de mivel nálad, felétek ez ismeretlen fogalom, így pont ugyanúgy jártál vele, mint az állítólagos graphomániával, amivel jól kiröhögtetted magad (legalább most már mindenki tudja, hogy kevéssé sem latinos a műveltséged, ami nincs is). 


    Érzéketlen, bunkó fatuskókból bőven elég, akik pont olyanok, mint te is vagy. Az érzékenység egyébként nemcsak az érzelmi, de az általános intelligenciával is összefügg, amiről te azt se tudod, mi az, hiszen sötét voltál és maradsz is. 


    A többi pedig magánügy és nincs hozzá közöd. Nekem ugyan nincs unokám és nem is lesz - mert azt mondják a gyerekek, hogy ilyen országba nem szülnek, ennek a rezsimnek nem szülnek, és nincsenek ezzel egyedül, az ő generációjuk az, amelyik külföldre költözik azért, hogy gyereke lehessen -, de hogy milyen a kapcsolatunk, az  a mi dolgunk, amihez neked semmi közöd. 


    Hogy ők miért nem mennek el mostanában, az megint az ő magánügyük.  


    Te túl sokat kérkedsz a fiaiddal és az unokáddal, úgyhogy nagyon gyanús: ott valami bibi van, ha ennyire és ennyiszer kell hangsúlyozni.  

    előzmény:
    unger1 (44304)
    2019-08-09  16:38
  20. 2019. augusztus 9. 16:4544307.

    Hzudoska..ki is hazudott magának egy diplomát is hogy alátámassza a mondanivaloját ?? Nem te voltál ???

    előzmény:
    unger1 (44306)
    2019-08-09  16:44
  21. 2019. augusztus 9. 16:4444306.

    Ne hazudj !! Te sirtad el a Ferinek…!!!  Ö le is irta itt azért tudom én is...neki  hiszek te meg ugy hazudozol akár könyvböl olvasnád igy nemvagy semmiféle vitában partner nemcsak nekem hanem a világon senkinek sem..ha most adagio nemtar szoval a kutya sem foglalkozna veled idiota zugügyvédecske...

    előzmény:
    pannacotta2 (44303)
    2019-08-09  16:38
  22. 2019. augusztus 9. 16:4044305.

    Elvtelen Fidesz-támogatót, aki mindent elhisz nekik, vak és hitbuzgó.


    Sajnos, túl sokat tapasztalni nálad is ezeket a jeleket (lásd: mindenki jobban él, holott az OECD, az Eurostat és mások vizsgálatai szerint Európa egyik sereghajtója vagyunk fogyasztásban, pedig ez nem így volt anno, még a válság előtt).   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (44301)
    2019-08-09  16:36
  23. 2019. augusztus 9. 16:3844304.

    Nana.csak ovatosan hazudozz mert ha olvassa a feri akor jön és megcáfol azonnal...ne kérdezd meg melyik feri..tudod..


    A hülyegyerekedröl meg..Te irtad le hogy "érzékeny" és a szüleid ellened nevelték….azért sirtál itt egy karácsonykor hogy mindenki leszar és egyedül vagy...


    Persze nekem az magas hogy egy gyereket hogyan lehet a saját anyja ellen nevelni de talán te tudod...persze az anyának is viselkedni kell és szeretetben nevelni a gyerekét ha csak nem az Anya is beteg az agyában....érdekes nekem soha nemvolt hasonlo gondom,a mi családunk összetart mindenben számithat egymásra és szeretetben élünk, igy nevelik az unokáimat is azokkal is imádjuk egymást.

    előzmény:
    pannacotta2 (44297)
    2019-08-09  16:19
  24. 2019. augusztus 9. 16:3844303.

    Te sajnálkoztál itt, mert elhitted unger írását, miszerint a Fidesz tehet róla, hogy megszűnt a munkahelyem. Utána se jártál, hogy


    1. mikor történt (12 éve)


    2. igaz-e, amit unger összehord erről (nem). 


    Akkor kit is nyalsz körbe? Igaz, nekem sajnálkoztál, de neki hittél.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (44300)
    2019-08-09  16:32
  25. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. augusztus 9. 16:3744302.

    A NEM hitte el... = A NEM hittem el...


    Bocsánat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (44300)
    2019-08-09  16:32

Címlap

top