Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vörösiszap... Gyűjtés!!!

adrijan
Létrehozva: 2010. október 6. 16:17
A Nők Lapja Cafe szerkesztősége gyűjtést szervez a vörösiszap-katasztrófa károsultjai részére!

A felajánlásokat a mai naptól következő hét szerdáig (október 13.) várjuk az NLC szerkesztőségébe: 1037 Budapest, Montevideo u. 9., II. emelet, 288. szoba. 

Az összegyűjtött adományokat csütörtökön visszük le az érintett településekre (Devecser, Kolontár). Elsősorban tisztítószereket, palackozott ivóvizet, ruhaneműket és ágyneműket várunk! 

Az érkező adományokat lefotózzuk, úgyhogy látni fogjátok mind a gyűjtést, mind a gyűjtött adományok szétosztását!
  1. 2010. október 9. 23:02101.
    A Székesfehérvári Tűzoltó Egyesületnél hétfőtől csütörtök estig várják az adományokat a Varga-Márfy Kft által biztosított raktáruknál Székesfehérvár, Zámolyi utca 63. alatt. Pénteken szállítanak, vagy amint összegyűlik egy teherautónyi holmi. Amennyiben valahol nagyobb mennyiségű adomány összegyűlik, oda kisteherautóval is kimennek érte. Amit várnak: ásványvíz, ecet, tisztítószer, tartós élelmiszer, őszi-téli ruhák, védőmaszkok, védőszemüvegek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  2. 2010. október 9. 16:22100.
    Nagyon jó ötlet, hogy így kigyűjtötted a lehetőségeket. Sajnos, olyat nem találtam, ami közel lenne hozzám, és szállítani sem tudom, de gondolom, a pénzadomány is jó segítség. Remélem, jók az adatok, számlaszámok. Olyan szomorú, hogy vannak, akik még ilyen szörnyű helyzetben is képesek visszaélésre, mint pl. a Vöröskerszt nevében gyűjtők. Adakozzunk, de tényleg győződjünk meg, hogy valós-e az adat.
    előzmény:
    everlasting (98)
    2010-10-09  07:27
  3. 2010. október 9. 16:0899.

    Sziasztok!

    Ha van közettek valaki aki Győr környékén lakik, és segíteni szeretne tartós élelmiszerrel, tisztító, tisztálkodószerrel, stb, férjem munkahelyén, Győrladaméron gyűjtünk dolgokat. 

    Van egy kolontári ismerősöm,nem sokszor találkoztunk, de kinyomoztam számát, felhívtam, és jövő héten jár Győr felé, elviszi amit összegyűjtünk nekik. Ternészetesen mi férjemmel bevárásolunk, de ha mást is érdekel, Győrladaméron, vagy Győr belvárosában át tudnám venni, ha valamit küldenétek.

     

    Így konkrétan a lakókhoz jutna, nem segélyszervezethez. stb, lerövidítenénk az utat. Egy dolog gyűjtését nem vállalom, az a pénz. Minden más jöhet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  4. 2010. október 9. 07:2798.
    ÖSSZEFOGLALÁS: az általam talált
    /http://jegjelen.blogter.hu
    adományozási lehetőségekről:

    Megjegyzés: Kérem ellenőrizzék le az alább felsoroltak valósságát, mert én csak összegyűjtöttem az interneten fellelt adatokat, üzeneteket- hitelességükért felelősséget vállalni nem tudok!

    undefined
    Segítség a vörösiszappal elöntött települések lakóinak



    Telefonszámok: (Egyenlőre csak BELFÖLDRŐL hívhatóak)







    1749

    1752



    Kontakt Személyek:

    Lakos György: 30/507-2062

    Topár Zsolt (Kolontár) :06/30/520-2291(ÖNKÉNTES MUNKA ügyben)

    Devecser kontaktszemély: Szente Róbert 06/20/9931-575

    Kolontár kontaktszemély: Soha Zita 06/20/390-2382

    Molnár Gábor Műhely Alapítvány: 06-88/213-844

    06-20/802-5895

    06-70/328-3327

    Kristály-völgy Egyesület :

    Varga Andrea: 06/70/940-4368
    Daragó Gabriella: 06/70/940-4367

    Némethné Andrea 06/70/940-4366

    ÁLLATMENTÉS:Lakos György: 30/507-2062

    ______________________________________________ __



    TERMÉSZETBENI ADOMÁNY GYŰJTŐ-PONTOK:

    A Nők Lapja Cafe szerkesztősége gyűjtést szervez a vörösiszap-katasztrófa károsultjai részére!

    A felajánlásokat a mai naptól következő hét szerdáig (október 13.) várjuk az NLC szerkesztőségébe: 1037 Budapest, Montevideo u. 9., II. emelet, 288. szoba.

    Budapesten a XXI. kerületben, a II. Rákóczi Ferenc út 195-197,

    Győrben a Zöld utca 22, Debrecenben a Rigó utca 56,

    Tatabányán a Búzavirág út 3,

    Miskolcon a Repülőtéri út 4 és

    Veszprémben a Gerenda utca 4-6 alatti címre vihetik adományaikat hétfőtől-péntekig, 8 és 16 óra között.

    INOTA IS SEGÍT!!! Jövő héten folyamatosan várjuk a felajánlásokat az INOTAI ISKOLÁBAN és a FALUSI OVIBAN!Tartós élelmiszert,tisztító és tisztálkodási szereket,valamint jó állapotú ruhákat várunk!Az adományokat a Várpalotai Civil Ház és a Vöröskereszt segítségével juttatjuk el a rászorulóknak.

    DUNAÚJVÁROS: A DUNAÚJVÁROSI VÖRÖSKERESZT IS GYŰJT! TARTÓS ÉLELMISZEREK, MELEG RUHANEMŰ ÉS VÁRJUK AZ ÖNKÉNTES VÉRADÓKAT IS , HOGY SEGÍTHESSÜNK A VÖRÖSISZAP KÁROSULTAK MEGSEGÍTÉSÉRE!! MINDEN SEGÍTSÉG EL KELL!!!

    BODAJK:17-én adományokat vinnénk Kolontárra Bodajk és Fehérvárcsurgóról!!! Aki szeretne küldeni a környékről vagy akár Fehérvárról az írjon nekem vagy hívjon 70/371-7005 vagy megkeresheti a bodajki hivatalt is!

    HEREND: Herenden a műv.háznál szombaton és vasárnap 14.00-kor gyűjtenek. egyébként meg a porcelángyár portáján várnak minden felajánlást!

    ********************************************* *****************

    Csomagot lehet küldeni:

    Megjegyzés: GYERMEKRUHÁZAT:MELEG TÉLI KELLENE!!!!

    (Bármilyen ruházat, tartós élelmiszer(jó szav.idejű!, higiénés termékek)

    Például:

    "Amire szükségünk van nagyon-nagyon gyorsan
    Élelmiszer egységcsomagba kerülő szükséges élelmiszerek, vagy már bezacskózott egységcsomag a felsoroltakkal:"
    ü 1 kg liszt
    ü 1 kg cukor
    ü 1 kg búzadara
    ü Májkrém
    ü Száraztészta
    ü Konzerv
    ü 1 l tartós tej
    ü 1 kg rizs
    ü 1 l Étolaj
    ü 2 tekercs wc papír
    ü papír zsebkendő
    ü Édesség
    ü 1 l citromlé (nagyon fontos a házak takarításához)
    ü 1 l ecet (nagyon fontos a házak takarításához)
    Szükséges adományok még:
    ü Tisztítószerek
    ü Tisztálkodószerek
    ü Pelenka, eü betét
    Eszközök:
    ü Vödör, rongy, lapát, söprű, talicska, gumikesztyű, szemüveg, arcmaszk, overáll.
    ü Törölközők az orvosi ügyeletre.
    ü Ásványvíz

    Ajkai Műhely Alapítvány:
    8400 Ajka
    Móra Ferenc utca 30.

    ********************************

    Nők Lapja Szerkesztőség:

    1037 Budapest
    Montevideo u. 9., II. emelet, 288. szoba.

    *********************************



    _________________________________________________________ _______________________

    Bakszámlaszám átutalási lehetőségek BELFÖLDRŐL:

    Kolontári OTP-számla:

    Számlaszám:11748090-15427298-06540009

    ******* *********************************************

    Devecser Város Önkormányzata: (OTPBank)Számlaszám:11748090-15427085-10070004

    *********** *****************************************

    Devecseri Római Katolikus Plébánia:
    Számlaszám: 12084003-00103523-00100003

    "SEGÉLY" megjegyzéssel.

    ******************************************* *******************************

    MAGYAR VÖRÖSKERESZT:

    (K&H Bank) 10405004-00026547-00000000

    „ISZAP” megjegyzéssel

    *************************************

    Krist ály-völgy Terület- és Vidékfejlesztési Egyesület

    "Vörösiszap-károsultak Adomány számla"
    (Balaton-felvidéki Takarékszövetkezet)

    Számlaszám: 72800061-10017997
    ***************************************** ***********************

    CIB Bank: 10700770-44698502-51100005
    "iszapkárosultak" megjegyzéssel

    _________________________________________________

    HONLAPOK :

    http://www.voroskereszt.hu


    http://www.onkentestoborz o.hu


    További segítségnyújtási lehetőségekről a HírTv honlapján olvashat.



    MINDENKI TUD SEGÍTENI/

    HVG.hu/nagyítás/



    _________________________________________________________ ______________

    KÜLFÖLDRŐL ADOMÁNYOZNI SZÁNDÉKOZÓK FIGYELMÉBE:


    EURO Account: HU 42-1030-0002-5010-0126-2100-4882
    USD Account: HU 41-1030-0002-5010-0126-2101-4018
    SWIFT code: MKKB HU HB

    ******************************************************* ***********
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  5. Torolt_felhasznalo_167397
    Torolt_felhasznalo_167397
    2010. október 8. 20:3797.

    iszapkatasztrófa blog

     

     

     http://iszapkatasztrofa.blog.hu

     

     

    Hoffstätter Zsuzsanna: Segitsegre lenne szüksegem!Olyan fuvarozasivallalkozot keresek aki szombat delutan16 orakkor egy kamiont rendelkezesre tudna bocsatani(DIJMENTESEN)!Linzböl(Ausztria) kellene ruhanemüt,jatekokat es konyhai eszközöket vinni a raszorultaknak.A legnagyobb gond az,hogy ha szombaton nem lesznek kipakolva a dolgok minden megy a szemetbe.Sajnos nem ujak ugyan de minden jo allapotu valogatott.A templomi bolhapiac utan ki kell üriteni a helyisegeket es mint mar irtam minden megy a szemetbe.Hivtam a Linzi vörös keresztet de ök nem tudnak(szerintem inkabb nem akarnak)segiteni!      Nem tud valaki kamionos céget????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  6. 2010. október 8. 20:3396.

    Budapest, 2010. október 8. – Csalók gyűjtenek a Magyar Vöröskereszt nevében. Három honlapon: http://hungarianradio.com a szervezet nevével visszaélve gyűjtenek a vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. A Magyar Vöröskereszt ezúton szeretné felhívni mindenki figyelmét, hogy csak a saját honlapján a www.voroskereszt.hu oldalon szereplő információk a valósak. A szervezet az ügyben megtette a megfelelő jogi lépéseket. 

    A Magyar Vöröskereszt ezúton szeretné felhívni mindenki figyelmét, hogy csak a saját oldalán a www.voroskereszt.hu-n szereplő információk valósak! A Magyar Vöröskereszt országos gyűjtést csak a K&H Bank 10405004-00026547-00000000 számlaszámán, illetve a minden hálózatból elérhető 1749-es segélyvonalon indított a vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. Az interneten keringő levélben és az illegális honlapon szereplő, a Magyar Vöröskeresztre hivatkozó gyűjtés keretében utalt adományok nem a szervezethez és a károsultakhoz jutnak el! A levélben a Magyar Vöröskereszt neve és emblémája mellett a Magyar Televízió és a Magyar Rádió nevével is visszaélnek az illegális site készítői. A két médiumot szervezetünk már értesítette. A Magyar Vöröskereszt az ügyben megtette a megfelelő jogi lépéseket!

    Az interneten keringő üzenetben a következő szerepel: 

    „A HN (HungarianNetwork.Com) nemzetkozi magyar-halo tagjai, valamint egyeb tamogatok es joszandeku csatlakozok szervezeseben gyujtest szervezunk a Magyarorszagi "voros-iszap" katasztrofa aldozatainak megsegitsegere. Megkernenk minden joszandeku adakozot es szponzort, koztuk elsodlegesen a kulfoldi-magyar szarmazasu es/vagy kulfoldon elo magyar hazafiakat, hogy onzetlen hozzajarulasaikat mielobb juttassak el a Nemzetkozi Magyar Voroskereszt cimere a kovetkezo web oldalak barmelyiken:
    http://www.Voroskereszt.Com
    http://www.Hung arianRedcross.Com
    http://www.MagyarVoroskereszt.Com
    A honlapra erve a harom cimeres jel talalhato (Piros-Feher-Zold tonussal), melyeken kattintva EUROBAN, US DOLLARBAN es FORINTBAN nyujthatok be adomanyok bank vagy hitelkartya segitsegevel.  A honlapon az "ABOUT" es "PROGRAMS" menupontokon szinten benyujthatok az adomanyok egy biztonsagos online befizetesi modon a legnagyobb es legismertebb online fizetesi es tamogatasi rendszeren keresztul, a PAYPAL segitsegevel.
    Fontos informacio, hogy a szervezokhoz nem jut el es a rendszereinken nem is megy keresztul semmilyen fontos hitel/bank kartya informacio, melyek teljes egeszeben az eBAY tulajdonaban allo PAYPAL biztonsagos online szolgaltatasan at vannak futtatva.
    Mindenkinek elore is koszonjuk az onzetlen hozzajarulasat!
    Udvozlettel:
    Magyar Halo -
    Nemzetkozi Magyar Televizio - http://www.HungarianTv.Com
    Nemzetkozi Magyar Radio - http://www.HungarianRadio.Com
    Gavrilette.Com - Online Broadcast & Digital Services
    ... es meg sokan masok.
    A fo szponzorok mellett a jelentos adomanyokkal hozzajarulo maganszemelyeket kulon is megemlitjuk tamogatasi leveleinkben es egyeb, a temaval kapcsolatos tovabbi hirekben es musorokban!
    Nemzetkozi Magyar Voroskereszt
    SEGITS HOGY SEGITHESSUNK!
    http://www.Voroskereszt.Com

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  7. 2010. október 8. 20:3295.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  8. 2010. október 8. 14:5794.

    Nem csoda ha bizalmatlan az ember, mikor kamu adománygyüjtők is vannak.

    Gondolom, a beküldött smsekből is leveszek T-genyó, és a rászuruló maga kap kb 20 HUFot a 200ból...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_392281
    Torolt_felhasznalo_392281
    2010. október 8. 14:5293.
    Lehet, hogy már írtátok: de takaró ilyenkor mindig kell,  nőknek eü.dolgok....mert ezek dupla nehéz napok lesznek.
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  10. 2010. október 8. 13:4992.
    Inkább tisztálkodási szereket kellene küldeni, matracot nem is tudnánk szerintem elszállítani a furgonnal...
    előzmény:
    matyo23 (90)
    2010-10-08  13:46
  11. 2010. október 8. 13:4791.

    Sziasztok!

    Beszéltem Barátosnővel, aki már többször járt lent és fehérneműre, zoknira is nagy szükség lenne, mert azt eddig nem nagyon kaptak a csomagokban!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  12. 2010. október 8. 13:4690.
    matrac okés lenne? vagy az túl nagy?
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  13. 2010. október 8. 13:4289.

    Vagy így segítehetünk még:

     

    MENTŐAKCIÓ! - A segítségeteket kérjük vörös iszap fogságából kimentett állatoknak!

    A Tápfutár.hu segítséget nyújt a Rex alapítványnak és ebben kérjük a segítségeteket.

    Multivitamin tablettákat szeretnénk eljuttatni a vörös iszap ...tovább ť...tovább ťfogságából kimentett állatoknak. Ezért a következő terméket 380 Ft-os áron kínáljuk fel megvásárlásra (eredeti ár 690). Azok, akik szeretnének segíteni, a lenti linkre kattintva tudnak vásárolni ebből a termékből, melyet mi eljuttatunk az alapítványnak.

    A vásárláskor a megjegyzésbe írjátok be, hogy REX. És mi a csökkentett árról küldünk egy számlát.

    A gyűjtés október 11-én éjfélig tart. Aztán összesítjük az adományokat és beszerezzük azokat.

    A facebook oldalunkon folyamatosan hírt adunk az adományok alakulásáról és majd az átadásról is. És arra kérünk benneteket, hogy ha tehetitek, osszátok meg ezt a hírt ismerőseitekkel.

    http://tapfutar.hu/termek/kutya/402/lavet_algas_multivita min_50db_kutyak_reszere_.html
    Készítette: Tápfutár.hu
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  14. 2010. október 8. 13:4188.

    És persze gondoljunk az állatokra is:

     

     Noé Állatotthon is ment a helyszínen állatokat az Ő részükre is lehet utalni:

    100,- Ft-os adományakció az ISZAPOS állatokért - avagy sok kicsi sokra megy !
     
    Ha mindenki csak 100, azaz száz Ft-ot elutal nekünk, akkor abból az összegből finanszírozni tudjuk a vörös iszap által elöntött területekről mentett haszon-, és háziállatok mentésnek és orvosi kezelésének költségeit, valamint könnyebbé válik az utókezelések, speciális tápok költségeinek fedezése is.
     
    Bankszámlaszám: OTP 11710002-20083777

    Weboldalunkon on-line bankkártyás utalásra is van lehetőség.http://www.adhat.hu/onlineadomany/56790 ( ennek nincs költsége)


    Külföldről történő utaláshoz: IBAN: HU62 1171 0002 2008 3777 0000 0000SWIFT (BIC): OTPV-HU-HBOTP Bank / Budapest, 1102 Kőrösi Csoma sétány 6.
    Köszönjük MINDEN mentett állatunk nevében.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  15. 2010. október 8. 13:3687.

    Továbbítom:

    Ide is le lehet adni: 



    Az október 09-10 i állatvédelmi világnap alkalmából megrendezendő medveotthoni programjainkra érkezőket arra kérjük, hogy a vörösiszap-katasztrófa áldozatai részére szánt tárgyi adományaikat hozzák magukkal, melyet a korábbi alkalmakhoz hasonlóan a Veresegyházi Farkas és Medveotthonnal karöltve szállítunk a katasztrófa sújtotta területekre.

    A Fehérkereszt Állatvédő Liga kuratóriuma
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  16. 2010. október 8. 13:3286.
    És az nem működhetne, hogy aki szueretne adni vmi csomagot, bármit, akkor nem a gyűjtőhelyre adja, hanem egyből a családoknak, házakba (ahol még lehet lakni)....?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_849281 (84)
    2010-10-08  13:26
  17. 2010. október 8. 13:2885.

    Pont ilyeneken gondolkodtam én is.... hogy ha odamennénk egy nagyáruházhoz, h lenne-e felajánlása, vajon adna-e vmit?!

    Én nagyon bizalmatlan vagyok a pénzgyűjtéssel kapcsolatban, de ha mondjuk lenne pl a kijáratoknál egy nagy gyűjtőhely (hirdetve, h el lesz szállítva vmelyik faluba) hogy mindenki, aki segítene vmivel, rakja oda, akkor szépen gyűlne az adomány. Csak el kell kezdeni... mert ha van már egy kis kupac, akkor szerintem mindenki oda rak vmit a kosarából, még ha nem is úgy vásárolt, h szánna vmit a rászorulóknak. Sajnos nekem nincs autóm, meg egyedül kevés lennék valószínűleg, h bemenjek mondjuk a Spar-ba, és elindítsak egy ilyen "akció"-t . Ha valaki van Székesfehérvárról.... Többen talán többre megyünk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_849281 (83)
    2010-10-08  13:20
  18. Torolt_felhasznalo_849281
    Torolt_felhasznalo_849281
    2010. október 8. 13:2083.

    A tisztítószerekről még nincs info. :( A szakemberek sem tudják, hogy PONTOSAN MIRE is lenne ott szükség. Találgatnak, hogy biztonságos-e az ecetes-citromsavas lemosás. :(

     

    Az Osanban 2000 ft a gumicsizma, én is vettem 2 párat. Gumikesztyű, pelenka, betét, zsepi, WC-papír, fogkefe, fogkrém, nekem ezekkel volt tele a bevásárlókocsim. 

     

    Azon gondolkoztam, hogy mennyi lehetőség és alkalom lenne gyűjteni pénzt, vagy adományt.

     

    Pl. a kasszáknál: Dobj be 100 ft-ot. Mennyi pénz jönne össze pár nap alatt??? Szerintem baromi sok.

     

    A pelenkacégek, betétgyárak :)ilyenkor miért nem irányítanak oda egy kamionnyi cuccot? Nekik olyan olcsó lenne, és annyira kézenfekvő segítség. Még csak pénzre sem "váltani", küldenének egy nagy adag fogkefét, fogkrémet, etc. Vajon csinálják? Ha nem, akkor miért nem? Nincs aki az eszükbe jutassa? Vagy elutasítják a kérést? Ezt nem tudom elképzelni. 

    előzmény:
    adrijan (82)
    2010-10-08  12:56
  19. 2010. október 8. 12:5682.
    Változatlanul érkeznek az adományok a vörösiszap károsultjai javára! Csütörtökön visszük hozzájuk, furgonnal. Küldjetek még, ha tudtok: tisztálkodási szereket, tisztítószereket, gumikesztyűt, fehérneműt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  20. 2010. október 8. 12:5181.

    FIGYELEM!!!

    "Csalók gyűjtenek a Magyar Vöröskereszt nevében. Három honlapon: Voroskereszt.Com, HungarianRedcross.Com, MagyarVoroskereszt.Com a szervezet nevével visszaélve gyűjtenek a vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. A Magyar Vöröskereszt ezúton szeretné felhívni mindenki figyelmét, hogy csak a saját honlapján a www.voroskereszt.hu oldalon szereplő információk a valósak. A szervezet az ügyben megtette a megfelelő jogi lépéseket.


    A Magyar Vöröskereszt ezúton szeretné felhívni mindenki figyelmét, hogy csak a saját oldalán a www.voroskereszt.hu-n szereplő információk valósak! A Magyar Vöröskereszt országos gyűjtést csak a K&H Bank 10405004-00026547-00000000 számlaszámán, illetve a minden hálózatból elérhető 1749-es segélyvonalon indított a vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. Az interneten keringő levélben és az illegális honlapon szereplő, a Magyar Vöröskeresztre hivatkozó gyűjtés keretében utalt adományok nem a szervezethez és a károsultakhoz jutnak el! A levélben a Magyar Vöröskereszt neve és emblémája mellett a Magyar Televízió és a Magyar Rádió nevével is visszaélnek az illegális site készítői. A két médiumot szervezetünk már értesítette. A Magyar Vöröskereszt az ügyben megtette a megfelelő jogi lépéseket!"

    Forrás: http://www.voroskereszt.hu

     

    Látom, itt is propagálta valaki, nekik NE utaljatok pénzt! 

     

    Moderátorokat lehetne kérni,hogy ezt a hozzászólást törölje, nehogy többen próuljárjanak? Köszönöm. -> csipogo 2010-10-07 05:09 38.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  21. 2010. október 8. 10:1980.

    Sziasztok!

     

    Szervez(ne) valaki Székesfehérvárról adománygyűjtést? Vagy csak maga akciózna? Mert szívesen segítenék én is! Ilyenekre nem gondoltam én sem, mint fogkefe, fogkrém, szappan..., és még sokminden más!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  22. 2010. október 8. 10:0779.

    Sziasztok!

     

    Győrből nincs valaki, aki vinne adományt? Ugyanis én szívesen küldenék pl gyerekruha, stb, csak sajnos én nem vezetek. 

    Szívesebben adnék így konkrét embereknek valamit, mert ha segélyszervezetnek küldöm, félek, tavaszra kapja meg a rászoruló a téli ruhát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_849281
    Torolt_felhasznalo_849281
    2010. október 8. 08:3278.

    Most beszéltem telefonon Varga Andreával a Kristály-völgytől.

     

    Amiből MÁR NAGYON SOK VAN: ruha és tartós élelmiszer

     

    Amire MÉG SZÜKSÉG LENNE:

    fogkefe, fogrkém (istenem... ilyen "apróságokra" én nem is gondoltam, pedig egy napig sem bírnám ki fogmosás nélkül... )

    alsó ruházat

    zöldség-gyümölcs (ez nyilván BP-ről nem megoldható)

    és persze pormaszk, gumikesztyű, védőfelszerelés minden mennyiségben

     

    Tisztítószerek iránt akartam érdeklődni, de a hölgy sem tudott még mit mondani, mert a szakemberek most törpölnek, hogy mi is kéne. 

     

     

    Ma délelőtt 10 óra körül elvileg meglesz a döntés, hogy milyen tisztítószer kell, fel is teszik majd ide, és terveik szerint frissítik majd folyamatosan a listát.

     

    http://iszapkatasztrofa.blog.hu/

     

     

    Az emberek mind hullafáradtak, kimerültek. A legmélyebb tiszteletem a segítőknek, akik napok óta helyt állnak. "Muszáj Herkulesek". Riszpekt. :(

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-06  16:17
  24. 2010. október 8. 06:0677.

    Helpfamily Kft -nél munkaidőben 8- 15 h-ig pedig az alábbi címen lehet az adományokat leadni:

     

      1132. Bp. Váci út. 6 . 4. em. 4. Nyugatinál 

     

    Telefon: 17854983, 305191438

     

    Köszönjük ! 

    előzmény:
    amarige45 (76)
    2010-10-08  06:00

Címlap

top