Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban szex nélkül!

Torolt_felhasznalo_214342
Torolt_felhasznalo_214342
Létrehozva: 2011. június 21. 09:39
Kedves lányok, fiúk!

A topic címe ez is lehetne: A házasságunk jó, de sajnos nincs szex!
Már nem is emlékszem mióta gondolkozom, hogy megosztom valakivel, bánatomat, örömömet. Kb. 2 éve havi szinte elkezdtem fogalmazni örömömet, bánatomat, de mindig arra jutottam, hogy csak is ismeretlennel osztanám meg a mondókámat.
Mivel ezen a fórumon olvastam a legtöbb „sztorit”, így gondoltam, ha egyszer rászánom magam, csak is itt fogom leírni.
Mivel csak is ezért a történetért regisztráltam ide magam, így úgy gondoltam, hogy a nevemet inkább nem mondanám, hanem legyek mondjuk, Ádám és a feleségem mondjuk Éva.
Éva: 38 éves, Ádám: 45 éves.
Ádámnak ez a második házassága, de ez már 11 éve tart.
Ez a kapcsolat, azaz házasság, ha az elmúlt 2 évet nem nézem szinte 100%-os mindenben. (Azaz én mint Ádám így érzem)
Van egy 4,5 éves gyönyörű kislányunk, és, ha jól belegondolok innen indult az a bánat, amiért több esetben megfogalmazódott bennem, hogy ide jövök, leírom történetemet és kíváncsian várom jó és rossz véleményeteket.
A kislányunk megszületésekor, kedves anyuka úgy határozott, hogy a gyermekszobában alszik, mert az úgy jó lesz, közel kell lenni egy újszülötthez.
Kb. 2 év gyermekszobai alvás után, én mint apuka megkérdeztem anyukát, nem szeretne e visszaköltözni a volt közös szobánkba? A válasz, jajj még nem, miért nem jó ez így, jajjj úgy is te sokáig TV-zel, ő meg hamarább aludna, és amúgy is úgy horkolsz, hogy alig tudok elaludni. A horkolás miatt letettem szándékomról és maradtam külön a TV-szobába.

És akkor innen kezdeném azt, amiért elhatároztam, hogy írok és tanácsokat hallgatok meg.
A feleségem a Nők között jó Nőnek számít, míg Én a férfiak közt egy átlagos férfinak.
És akkor az elmúlt 2 évről írok már csak.
Gondolom, egyesek most fejükhöz kapnak, hogy úr isten, már megint egy férfi, akinek nem elég a SZEX? és csak elítélnek!
A kedves feleségem, akit hangsúlyozom, nagyon szeretek és nagyon büszke vagyok rá és arra amit eddig tett, sokat tűrt nekem, nagyon jól neveli közös gyermekünket, nagyon jól vezeti a családi háztartás. De egy dolog nincs meg köztünk az a bizonyos SZEX.
Az elmúlt 2 évben ha sokat mondok 2-3 hetente van köztünk kapcsolat, az is csak is akkor, ha én kezdeményezem, próbálom szobámba éjszaka átcsalni. Én már arra sem emlékszem az mikor fordult elő, hogy Ő oda jött volna hozzám és azt mondja, gyere drága bújj hozzám és legyünk együtt.
Ebben a 2 évben, több próbálkozásom volt, hogy valamivel fellendítsem a szexet kettőnk között, de szinte mind reménytelen volt.
Ugyan már egyszer írtam, hogy innen jön a lényeg, de most is azt mondom, itt jön a második lényeg.
Az utolsó 2 évről beszélve!
A kettőnk közti viszony viszont nagyon jó! Bárhová megyünk, ha csak otthon vagyunk, vagy csak telefonon beszélünk, mert az napi szinten elég sok, legalább 3-4 szer szoktunk naponta telefonon beszélni, ezekben az esetekben bárki hallaná, látná, azt mondja nincs köztünk semmi probléma.
Ez így is van Ő részéről nincs is, legalább is azt mondja.
Lehetett volna ezt a levelet sokkal rövidebbre fogni és rögtön a lényeget kérdezni tőletek, de az lehet, hogy nem lett volna érthető.
Tehát: Mit csináljon egy férfi, aki nagyon szereti a feleségét, azaz a családját, mert van egy közös kislányunk is, ha az a szex amit a felesége ad, nyújt neki, az nagyon kevés!!!
És itt nem csak a szexre gondolok, hanem inkább egy jó szeretkezésre, gyengédségre!
Ha ezt olvasva valaki megkérdezné, próbáltam e vele ezt felnőtt módjára megbeszélni, akkor a válaszom, hogy IGEN, több esetben is neki fogtam.
A válasz, ami nekem nem esett jól, hogy drágám, hidd el nagyon szeretlek, de én nem vagyok szex mániás, és nem kívánom a szexet, legalább is nem annyiszor, mint ahogy te gondolod…
Én csak annyit mondtam, ez rendben, de értsd meg kedvesem, hogy a 2-3 hetente az egy alkalom az nem csak nekem, de másnak is kevés lenne. Sajnos minden ilyen jellegű megbeszélésem egy úgynevezett mosolyszünet lesz belőle, azaz Ő úgy megsértődik, hogy a következő hétben alig-alig szól hozzám és mindig azt hajtogatja, hogy ha nekem ez ennyire rossz, miért nem válok el tőle, sőt az utóbbi időben, inkább azt mondja, ha akarom váljunk el, de ő ezen nem tud változtatni.
Gondolom, eléggé össze-vissza írok, de most ami eszembe jutott azt írtam le.
Mondtam neki, drágám, emlékszel 2 hónapja voltunk külföldön 1 hetet szállodába aludtunk, és úgy jöttünk haza, hogy egyszer sem voltunk együtt! Erre Ő tényleg, jajj nem is emlékszem, háát miért nem kezdeményeztél?

Ami bennem is megfogalmazódott:
Lehet, hogy megcsal? Akár lehet, de nem hinném, legalább is szeretném nem hinni.
Jár dolgozni, ahol 90% nők és 10% férfiak dolgoznak, mindig ugyanabban az időben megy dolgozni és ugyanabban az időben jön haza, persze ettől még bármi megtörténhet, de én hiszek benne.
Még én sem csaltam meg, DE sajnos egyre többet gondolkozom róla, hogy vajon mi lenne, ha…
Kedves Hölgyeim, akár Uraim, mondjátok meg, mit kéne másképp csinálnom, adjatok ötletet, hogy kapom vissza azt a feleségemet, amit annó megnyertem és elvittem…
1-1    mondat is lehet tanulságos, ezért várom ötleteteket.

Ui.: Elválni nem szeretnék, de sajnos már ezen is gondolkoztam…
  1. 2011. június 23. 12:52426.
    Nem lehet, hogy szerelmes a feleséged másba, de még nem csal meg? Ennek jele, hogy elbambul, bámul ki az ablakon, nagyon figyel az öltözködésére, és nem vágyik a közeledésedre, de szeretne veled közös programokat, mert szeretné, ha elmúlna ez az érzés, ha újra beléd szeretne és nem kellene neki gyötrődnie? Én így voltam, majd megcsaltam a férjem, mert nem múlt el a szerelem és szenvedtem miatta. Most sem jobb, mert most meg azért szenvedek, mert nem kellek eléggé az újnak.
    előzmény:
    virág*** (425)
    2011-06-23  11:15
  2. 2011. június 23. 11:15425.

    Én nem találom jó ötletnek ezt a féltékennyé tevős sztorit. Könnyen elcsúszhat a dolog. Miért jó az, ha meginog a bizalma? Nem hinném, hogy jó útra vezet!

    Sok jó ötletet olvastam itt elszórva a több, mint 400 hozzászólásba.

    Pozitív az, hogy volt idő, amikor jól működött közöttetek a szex. Mondjuk erre nem tértél ki különösebben, de rákérdezek: milyen volt a közöttetek a szex a gyerek születése előtt? Ha a gyerek 4-5 éves, akkor volt jó 5-6 évetek csak kettesben. Akkor milyen volt?

    Én is azt gondolom, hogy a feleséged eltávolodott tőled lelkileg a gyerek szüleésével és valahogy nem találtok újra egymásra. És, tudod, egy nőnek nagyon rosszul tud az esni (akár csak tudat alatt is), amikor távolodnak egymástól (külünböző okok miatt) és ebből a szeretett férfiember csak a szexhiányt veszi észre!!! Mást nem!

    A másik, amit itt már említett valaki előttem és nagyon jó tanácsnak tartom: ne csak azért simogasd, ölelgesd a feleségedet, mert szexelni akarsz. Tedd meg csak az ő kedvéért. Biztos tudod már így 11 év után, hogy mit szeret? Ha masszírozod a vállát, vagy a talpát, vagy történetesen azt szereti, ha a hátát simogatod, vagy puszilagod, BÁRMIT? amit szeret, de ne azért, hogy szex legyen belőle. CSAK azért, hogy neki jó legyen.

    Valószínű, hogy ennyi idő után már kötelességének érzi a szexet és nincs ennél nagyobb ellensége a vágynak.

    Arra törekedj, mikor kettesben tudtok lenni, hogy Ő tudjon ellazulni. Érezze jól magát veled. Szex nélkül. Figyelj rá. Érezd meg, hogy mire van szüksége. Ha arre sikerül ráérezned, akkor megkapod te is ezeket tőle. Hangolódjatok egymásra. Mert most két külön csapáson jártok.

    Ehhez idő kell, türelem és szeretet. Ne szexelni akarj vele, hanem megérteni azt, hogy miért nem kívánja ő ezt....Őszintén.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (415)
    2011-06-23  01:57
  3. 2011. június 23. 11:09424.

    A gyerek nem pici már. Valahogy meg kellene oldani, hogy 2-3 hetet elutazzatok édeskettesben, és tényleg újra fedezzétek fel egymást. Más helyen, kizökkenve a 7köznapokból. Akár randi, tánc, séta....meg amit szerettek.

    És a szeretkezésben figyeljetek egymásra. Elsőre nem kell kompletten végig...végigcsinálni. Csak tenni, ami jólesik- mindkettőtöknek. Vagy megkérdezed, de figyelni is fontos, mi az, amitől érzed, hogy lázbajön. És persze ő meg téged.

    Nem sablonokat érdemes követni -asszem- szexben sem, hanem teljesen egymásra koncentrálva nyitottan, lazán és figyelmesen. Ha kikattan a napi rutinból az ember, akkor vsz. már eleve izgatott lesz a szokatlan közeledések, esetleg elhomályosodott randi-meg mindenféle emlékek irányában  mindkét fél.

    Én ezt tenném a helyetekben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  4. Torolt_felhasznalo_776412
    Torolt_felhasznalo_776412
    2011. június 23. 10:50423.
    Én is a fiaimmal aludtam egy szobában és a férjem nem volt hajlandó hozzánk jönni, mert ö azt a szobát nem szerette. én meg a sötét hálószobát nem..Én akkor mentem sokszor aludni amikor a férjem kelt..Ugyanakkor ez a külön szobázás nem volt oka annak, hogy szexuálisan eltávolodjunk, hanem más ok volt. A gyerekeket viszont én is apásnak neveltem és néha még rosszul is esett milyen jól sikerült. Ugyanakkor azt mondtam én akartam így. Csakhogy mostmár a férjem kihasználja ellenem ezt a helyzetet is..Eredetileg azért nem akart gyereket mert hogy ö rossz apa lesz. Bebizonyítottam hogy ez nem így van..Közben meg lassan én érzem magam rossz anyának..:-((
    előzmény:
    nefelejcs2011 (421)
    2011-06-23  09:17
  5. 2011. június 23. 09:19422.

    "Miért jó nekem, ha benyúlok, ha neki az nem jó? (mondjuk ezt igazából soha nem is szerette)"

     

    Nem értem, ha ezt soha nem szerette, akkor miért próbálkozol vele folyton?

    Arra kellene koncentrálni, hogy mi az, amit szeret.

     

    Én megértem, hogy neked ez rossz, mert ezáltal elég rendesen csökken a lehetőségek tárháza, de ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem. Amit régen sem szeretett igazán, az ebben az időszakában idegesíteni is fogja és a helyzet csak romlik.

     

    Nehéz így segíteni, mert nem tudhatjuk a szexuális életetek minőségét (nem a mostanit). Egy személyes példa: nálunk volt valami, amitől valamiért viszonylag sokáig ódzkodtam/tunk, aztán szép lassan, apránként kezdtük belevinni az együttléteinkbe, nem olyan hűbelebalázs módjára, hogy még idejében kiderüljön, ha nem jön be. És bejött, úgyhogy azóta új a nap alatt.

    Lehet próbálkozni ilyesmivel is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (410)
    2011-06-23  01:04
  6. 2011. június 23. 09:17421.

    Írod, hogy 5 évig otthon volt a gyerek miatt meg gondolom előtte a várandóssága alatt is. Azért ezidő alatt csak rád volt szorulva anyagilag, de ez most mindegy, mert most már dolgozik.

     

     

    Itt már írta valaki más is, amire én is gondolok, hogy "összenőtt" a gyerekkel. Ez nagyon könnyen megy, az elején én is éreztem hasonlót, hogy jajj csak a gyerek a fontos, neki kell mindent megadnom. Erőltetnem kellett, hogy ne csak én foglalkozzak vele, hogy adjak részt a férjemnek is a gyerek körül. Ha ez egy fürdetés, vagy egy pelenkázás, akár egy büfiztetés, vagy akármi, de legyen vele ő is napi szinten, legalább pár percig.

    Nem tudom, érted-e; nem lepasszolni akartam neki, csak azt, hogy ő is kötődjön hozzá már korán és hogy én ne legyek túl sok a gyereknek. Mert az szerintem nem jó. Ritkán ugyan, de az is előfordult, hogy ha a lányom felsírt, ő ment át megnyugtatni. Miért is ne tehette volna, egy pohár vizet vagy egy kis simogatást ő is tudott biztosítani a lányának, nemigaz? Így a lányom sokszor apás, sokszor meg anyás, de nem az van, hogy csak én kellek neki, nem anyafüggő. Kiegyensúlyozott, nyugodt kislány, aki nem anya szoknyáján lóg.

     

    Az jó jel, hogy akar majd veled kettesben lenni! Hátha lesz változás és kibillentek ebből a helyzetből. Az írásaidból látszik, mennyire szereted és tiszteled Évát, így azt gondolom, nem megoldás a megcsalás, amíg van pici remény a helyzet megoldására. Neked Éva kell, és ez így jó. Szívből kívánom, hogy meg tudjátok oldani ezt a helyzetet és rendeződjön a szex.

     

    Megjegyzem, lehet, hogy jót tesz neki a munka is, hogy "kiszabadult" otthonról kicsit, esetleg látja, hogy tetszik másoknak is. Az egy nőnek nagyon sok önbizalmat ad, ha más is vonzónak találja, nem csak a férje.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (411)
    2011-06-23  01:18
  7. 2011. június 23. 09:10420.
    mit mond? jó veled a szex?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  8. Torolt_felhasznalo_776412
    Torolt_felhasznalo_776412
    2011. június 23. 09:05419.
    Féltékenység provokálása: kitalálod, hogy összefutottál az utcán valamelyik volt osztálytásrnöddel vagy szomszéddal és elmondod milyen jót beszélgettetek, vagy milyen jól néz ki. Azt mondta, hogy egyszer még egy kávé mellett folytathatnátok a beszélgetést, de Te azt mondtad nem érsz  rá az ilyesmire...Ez egy példa..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  9. 2011. június 23. 08:45418.

    Nem akartam negatív felhangot megütni, bocsi! A kuncsorgást arra írtam, hogy te kezdeményezel, ő pedig nem.

     

    De ha tényleg készül arra, hogy kettesben csináljatok programokat akkor az jó!!!!

     

    És próbálj meg visszafogott és udvarias lenni még ha legszívesebben ráugranál akkor is. Mi nők szeretünk hódítani és küzdeni kicsit

     

    Bár én személy szerint utálok taktikázni de itt talán ennyi belefér. (lehet, hogy végül is ez nem is taktika!)

     

    Szurkolok nektek!!

     

    Ja, és még azt akartam írni, hogy bár tudom, hogy ez roppant nehéz lehet neked de mi lenne ha néha "csak" ölelgetnéd, simogatnád anélkül, hogy szex lenne a vége. És akkor nem azt érezné, hogy a szex miatt babusgatod, hanem magáért a szeretetért... (ha viszont van ilyen nálatok akkor stornó)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (411)
    2011-06-23  01:18
  10. 2011. június 23. 02:24417.

    Hát ha annyi a szex nála otthon, amennyit írsz, akkor ő tényleg nem ugrik bele más ágyába, hiszen nem kívánja, nem szexőrült vagy mi.

    Eggyel több ok, hogy megbeszéljétek, ha évekig (?) jó volt a szex együtt, ha élvezte és kívánta akkor a vágy nem szokott csak úgy felszívódni.

    Valami komoly oka kell legyen, hogy egyszerüen nem hajlandó házaséletet élni, ill. csak ritkán, de nem kezdeményez, tehát inkább csak tudja, nem illik 3 hét után nemet mondani. De nem stimmel a viselkedése, vagy ami mögötte van.

    Ha szeret, megtisztel azzal, hogy válaszol. Őt is érdekli, mi van a házasságával, ha a házaséletet majdnem kiüzi.

    Az önbizalmával is lehet gond, ha ennyit bizonygatja, hogy jaj, de csinos, jaj de fitt, jajde....ezt egy magabiztos. kiegyensúlyozott szerető hitves nem is másoktól szereti hallani, hanem a párjától, hiszen ő a fontos. Tőle 10 évvel fiatalabb kollégák bizttosan üde színfoltot képviselnek az életében, de valószínűleg tőle 10 évvel fiatalabb ffiak komoly kapcsolatot nem akarnak 38 éves családanyától. Aki- végülis nem szexpárti. A huszonéves férfiak nagyon nagyon szexorientáltak....

    Úgy érzem, igazából sokat sejtesz, csak nem írod le. De megtudni TŐLE kell, fontos. Ha olyan jó vele amúgy, nem lehet gond megkérni komoly és mély megbeszélésre. Vagy a választól jobban félsz, mint attól, hogy esetleg no sex módon éled le az életed mellette?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (413)
    2011-06-23  01:40
  11. 2011. június 23. 02:07416.

    ha aszexualis, akkor NEM lesz feltekeny. hiszen olyan terzel magadnak, amit ö nem tud/akar adni. a csalas miatt viszont esetleg fogja az utodot es lelep - vagy teged szolit fel, hogy tavozz. EZT akarod? nem megtartani?

     

    beszeljetek öszinten. ehhez a külsö SZAKsegitseg a legjobb segitö. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (415)
    2011-06-23  01:57
  12. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 23. 01:57415.

    Sziasztok!

    Egy idézet:

    >Adjál okot a féltékenységre. Ha ez nem teszi aktívabbá, akkor komoly >bajok vannak.

     

    Ezt eddig nem mertem leírni.

    Kedves Lányok, tudnátok olyat írni, ami titeket tutira féltékennyé tenne?

    Lehet, hogy egy apróság is nagy dolog tud lenni, adjatok ötletet és hátha megcsinálom... ki tudja mire vezetne.

     

    Folyt. köv...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722778 (403)
    2011-06-22  19:57
  13. 2011. június 23. 01:43414.

    1. a szex NEM alapfeltetele a harmonikus hazassagnak. tökeletes aszexualitasban is lehet jo hazassagot vezetni.

     

    2. a horkolas allando kimerültseghez, az pedig idegrendszeri megbetegedeshez vezet, mar persze annal, aki hallgatni kenyszerül.

     

    3. a közös haloszoba SEM alapfeltetele egy harmonikus hazassagnak.

     

    4. mindennek a vilagon semmi köze ahhoz, hogy megcsal-e vagy sem.

     

    5. ha vele nem megbeszelhetö a dolog, akkor menjetek parterapiara. 

     

     

    ui: mi van akkor, ha eddig sem elegitetted ki, csak sose mondta, mert nem akarta megserteni a ferfiui büszkersegedet? a gyerek megvan, többe nem akar nem kielegitö, söt, fajdalmas szexet... ? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  14. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 23. 01:40413.

    Még amit nem árt, ha tudtok:

    Éva Kb fél éve dolgozik, teljesen új munkahelyre ment, mivel az előtte lévő 5 évben nem dolgozott. (ezt nem rossz értelemben írom, csak nem volt szükség dolgozni, inkább a gyerekkel foglalkozzon, ezt beszéltük meg.)

    Ez a fél év alatt, amióta az új munkahelyen dolgozik, itt is lehetne hibát keresni, de még nem találtam.

    Mint már említetem, hogy Kb 90% a Nő és a maradét 10% a férfi ebben a cégben. A férfiak és a Nők is minimum 10 évvel fiatalabbak, mint "Éva"

    Éva az egyik NŐ a cégnél, akire úgy súgnak össze, Nézd, közel negyvenhez és a többi 25 éves megirigyelhetné az öltözködési stílusát, viselkedését. (ezt Éva mesélte nekem)

    Volt olyan gondolatom, hogy Éva az elmúlt 5 év után Nagyon jól esik neki, egy olyan társaságba járni, ahol még pénzt is keres, mert az a jelenlegi munkálya, és jól is érzi magát.

    Azt vettem észre élvezi, ha reggel csinossal felöltözik és elmegy dolgozni.

    Volt gondolatom, hogy lehet, megcsal...

    De a kérdésre magamban mindig azt válaszoltam:

    Olyan munkahelyre jár dolgozni, ahol a pontosság fontos, nem lehet előbb lelépni, irodák vannak, amikben többen dolgoznak, napi szinten több esteben is felhív beszélgetni.

    Na meg Ő azt mondta, higgyem el egy Nő nem úgy működik, hogy meglát valakit a metrón és egyből az ágyába ugrik vele...

    Mivel Én nem dolgoztam még hasonló helyen sem, ezért ez engem meggyőzött...

     

    Folyt. köv...


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_628072 (347)
    2011-06-22  10:37
  15. 2011. június 23. 01:33412.

    Ha nagyon jó a nem szex-kapcsolat, mégis le kéne ülni és őszintén megbeszélni a dolgot. Nem ép partnerkapcsolat az, ahol a feleségben-a leírtak szerint- nincs szexuális vágy.-mert korábban volt?

    Ha nem kíván a feleséged, akkor vagy nem esik jól a szex neki, vagy nem kíván  fériként téged. Nem szexmánia az, ha egy házaspár egy héten többször szeretkezik. Ez a nemiség , ami nálatok vagy nem volt komolyan jó, vagy elmúlt a z Éva részéről. Az, hogy jó nő, meg mások előtt büszke vagy arra, hogy csinos, azt mutatja, te kívánod és szereted. Ő viszont feleség, anyuka szerepet akart talán, miután megvan, irigylésreméltónak tünő külső kép neki mintha elég is lenne.

    Őszintén ki kéne mondatni vele: MIT szeretne, hogy jó legyen nektek együtt megint . VAN e olyan, amit szeretne tőled, mint férfitól, vagy hiányzik e valami? Ha nem kíván, azt is tudnod kellene, neki meg ennyivel meg kéne tisztelnie téged. Úgy mondott igent 11 éve, hogy nem szólt: ő udvariasságból vagy szükséges dologként letudta esetleg a szexet. (persze testi baja is lehet, amit megintcsak tisztázni kéne)

    De az, hogy a gyerekszobában alszik, azt biztosan mutatja, nem kíván szexet. Nem tudhatom, hogy veled nem kíván már lenni, sosem kívánt, vagy anblokk senkit sem kívánna. De abnormális a ... kapcsolatotok férfi-nő -testi vágy hiánya, a másik mellőzése  miatt.Meg kellene keresnetek hamar, miért van ez, na, ennyi a lényeg. Ha nincs vágy, ott a szerelem-szeretet ?-essé válik. Ha nem is akarja megoldani, különalszik, az közömbösség, passzív elutasítás. A szeretet, tisztelet ilyen hozzáállással tényleg kérdéses. Jóbarát szinten éltek. De a házasság nem egyszerű jó napközi szóbeli beszélgetésből áll.

    Ha ő is szeret téged, úgy mint te őt- akkor mindent el kell követnie a segítségeddel, hogy rendeződjön a dolog ezen a téren. Hiszen a házasság nem csak gyereknemzésről szól. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  16. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 23. 01:18411.

    Az írásaim arra következtetnek, hogy én "konycsorgok" a feleségem szeretetéért?

    Én igazából nem érzem így.

    Az elmúlt 2 nap is kíváló volt (persze szex nélkül), de nem is kezdeményeztem.

     

    Ma volt egy kis váltás a feleségem részéről.

    Mondta nekem, hogy már alig várja, hogy július 25 legyen és végre ovodai szünet. Mondom neki, miért? Erre ő, hááát te nem is igényelnél egy kis kettesben eltöltőtt időt??? Elvinnénk nyaralni 2 hétre anyóshoz a gyereket, és mindennap mehetnénk kettesben szórakozni, vacsizni, stb!

    Mondja Ő nekem, hogy mindkettőnkre ráférne egy kis kikapcsolódás?!

    Azt is mondja, hogy alig várja, hogy végre összebújjunk, mert már olyan rég volt!? Higyjétek el, még a szó is belém szorult, szó szerint, ma azt kaptam a fejemhez, hogy emlékszik amikor esténként mennyit simogattuk egymást, és mostanában ezek teljesen elmaradtak?!

    Pár mondatban azt ecsetelgettem neki, hogy ami eddig elmaradt az nem miattam volt.

     

    Folyt. köv...

     

    előzmény:
    mizuki (336)
    2011-06-22  09:00
  17. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 23. 01:04410.

    Sziasztok!

     

    Igen, sajna pont ott nem érhetek hozzá... Ez tényleg nevetséges, de így van.

    Azt szokta mondani:

    Miért jó nekem, ha benyúlok, ha neki az nem jó? (mondjuk ezt igazából soha nem is szerette)

    Ezt már más is kérdezte, hogy lehet e anyagi függőség?

    Nem lehet! Ő egyedül is megélne, azaz eltartaná magát mivel felső vezetői fizetést keres.

     

    Folyt. köv...

    előzmény:
    nefelejcs2011 (331)
    2011-06-22  08:10
  18. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2011. június 22. 22:40409.
    Egyébként, ha akarod, idehozom a pszichopapírjaimat, amin rajta van, hogy szülés után a nő nem kívánja a szexet, csak akkor, ha pozitívan térül meg az energiabefektetés a következő utódba...vagy valami ilyesmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  19. 2011. június 22. 22:36408.

    Szerintem időt kellene hagynod a feleségednek, a nőknél évekig is elhúzódhat a szülés után, amíg visszaáll a hormonháztartásuk és szerintem teljesen normális, hogy nem kívánja annyiszor a szexet, de az is lehet, hogy mélyebb, lelki okai vannak. Nem tapasztaltad, hogy túlságosan össze lennének nőve a gyerekkel, vagy esetleg kihagynak téged a dolgokból, mégha ezek csak kis dolgok is? Mennyire segítesz neki a gyerek meg a ház körül? Szerintem ezek mind szerepet játszhatnak. Én azt mondanám, hogy áss egy kicsit mélyebbre, mert lehet, hogy "ez csak a tünet, nem a betegség." Az biztos, hogy, ha megcsalod örökre elmélyíted kettőtök között a szakadékot, vagy akár rámehet a kapcsolat is, ez megérné? Remélem nem veszed zokon a válaszomat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  20. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. június 22. 22:30407.

    Plussmackonak vagy medvenek hoztam .

    Megneztem a bemlapjat es biztos vagyok benne hogy erteni is fogja. /kulonben nem strapaltam volna magam/

    Te meg ha beutod a keresobe:Hypoactive Sexual Desire Disorder / HSSD/ vagy Inhibited sexual desire /ISD/ magad is talasz ra talan magyar nyelven is szakanyagot, ha erdekel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_776412 (381)
    2011-06-22  16:57
  21. Torolt_felhasznalo_776412
    Torolt_felhasznalo_776412
    2011. június 22. 20:13406.
    A végén rosszul fogalmaztam..:nem olyan mint egy nagy kielégülés, ahol az ember már nem akar folytatást, mert az már túlizgat..Itt akar az ember még folytatást..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_776412 (397)
    2011-06-22  18:41
  22. Torolt_felhasznalo_722778
    Torolt_felhasznalo_722778
    2011. június 22. 20:09405.
    Én azt nem tudom megítélni. Így ismeretlenül csak azt tudom mondani, amit az előbb leírtam.
    előzmény:
    otto (404)
    2011-06-22  20:06
  23. 2011. június 22. 20:06404.

    mindkét fél tehet a gondokért sajnos

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_722778 (403)
    2011-06-22  19:57
  24. Torolt_felhasznalo_722778
    Torolt_felhasznalo_722778
    2011. június 22. 19:57403.

    Ha korábban szerette a szexet, szerintem nagy az esélye annak, hogy más is van az életében. Ha mégsem, akkor egy dolgot tudnék tanácsolni. Adjál okot a féltékenységre. Ha ez nem teszi aktívabbá, akkor komoly bajok vannak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  25. Torolt_felhasznalo_776412
    Torolt_felhasznalo_776412
    2011. június 22. 19:08402.
    Egyébként  szerintem legtöbbször már a csók minöségénél eldöl 2 ember között hogy mennyire illenek össze szexuálisan és mennyire nem..Van aki utál csókolózni, van aki nem szeret, van aki nem tud jól, van aki csak bizonyos emberekkel nem tud jól, stb..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_776412 (401)
    2011-06-22  18:51

Címlap

top