Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikea bútor vélemények??

7kincs
Létrehozva: 2011. július 13. 10:05

Sziasztok!

 

Ikea honlapján néztem ki az ANEBODA sorozatból, fehér fiókos szekrényt és gardrob szekrényt, ismeri vki?? Élőben milyen? Mutatós strapabíró, vagy látszik hogy olcsó húsnak híg a leve??

És  Hampen szőnyeget használ vki,kényes???

 

Köszönöm!!

  1. 2018. május 26. 11:3528.

    Sziasztok !


    Az Ikeás bútórokról , pontosabban a Besta rendszerről van valakinek tapasztalata ? 

  2. 2012. november 14. 15:1227.

    Szia! Nem olvastam el a hozzászólásokat, ezért lehet volt már erről szó... Nekünk a gardróbban van egy Aneboda komód és nem igazán szeretem, mert állandóan kinyílnak a fiókok. Most egy egy zokni 'tartja' őket, hogy a helyükön maradjanak. Másnál is előfordult ez? Vagy csak rosszul szereltük össze?

     

Címlap

top