Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Őszülés ellen ???

lin-lan
Létrehozva: 2011. július 16. 18:50

Sziasztok!

 

Olvastam a neten, hogy létezik ősz hajra színvisszaállító lotion/szer, ami az eredeti hajszínt adja vissza pl. Reparex, Nogrey nevű termékek.

 

Valaki esetleg próbálta, bevált, tapasztalatok?

 

Nem szeretném festeni tovább a hajamat, mert egyszerűen nem találok olyan hajfestéket ami olyan színű lenne mint az eredetim.

 

köszi

 

  1. 2019. szeptember 16. 15:3630.

    Sziasztok ,


    Már én is 60 felett vagyok és nekem úgy néz ez segített :catalase 


    Itt egy néhány érdekesség a működéséről 


















    Mi a Catalase?






    A Catalase kapszula egyedülálló megoldást kínál az őszüléssel szemben, ugyanis ez nem festék, ami csak elfedi a problémát és árt is hajnak, hanem egy belsőleg ható természetes enzim, amit már szervezetünk nem termel, ezáltal a hidrogén-peroxid nem bomlik le a hajhagymánk körül és a hajunk kifehéredik valamint sérülnek a sejtszövetek ami hajvesztést eredményez. A kataláz enzim kizárólag belsőleg hasznosul!













     Hogyan működik?



    A kataláz enzim segít megvédeni a sejtjeinket a felszabaduló hidrogén-peroxidtól. Bizony, H2O2-t nem csak a gyógyszertárban lehet kapni, mi magunk is termeljük teljesen normális életvitel mellett is. Az emberi szervezet öregedését elősegítő folyamat mikor is bizonyos enzimek termelése elkezd csökkenni, majd bizonyos életkor elérését követően leáll a termelése, sok ilyen anyag van, de talán az egyik legfontosabb öregedést gátló enzim a KATALÁZ Mivel azonban a hidrogén-peroxid egy igen roncsoló anyag, igyekszünk – mi élőlények – minél hamarabb semlegesíteni: vizet és ártalmatlan oxigént csinálunk belőle. A kataláz enzim villámgyorsan képes nagyon sok hidrogén-peroxid molekulát hatástalanítani. A Kataláz jelenlétét úgy tudjuk kimutatni, hogy hozzáöntünk a vizsgálni kívánt anyaghoz egy kis hidrogén-peroxidot, és ha buborékol, akkor van benne kataláz.






    Már a második hónapja fogyasztom és napi egy kapszula az adag .














    Mivel gondolom itt linket nem lehet beírni ,ezért ha priviben ír valaki ,akkor a legjobb magyar beszerzési forrást szívesen megosztom .








  2. 2018. augusztus 25. 10:3529.

    Azt hiszem én már betegesen belemerültem az őszülés elleni küzdelembe, órákat, napokat töltöttem el azzal, hogy megoldjam. Úgyhogy, akit egy kicsit is zavar én azzal 150%-ig tudok azonosulni. De ennek köszönhetően akadtam rá (talán az egyetlen) megoldásra, ami nálam már bizonyított. Ezért próbálok nektek is segíteni. A DSH hajszérumot ajánlom, ami kb 3 havi kúra után már kifejti a hatását. Glutation van benne, ez is a teljes neve Glutathion DSH Serum, online lehet vásárolni egyelőre, nem túl drága, és imádni fogjátok azt az érzést, amikor az ősz hajszál újra "színes". :) 

  3. 2018. június 11. 09:2228.

    Szia! Mindet próbáltam, évek óta küzdök az ősz hajszálaimmal. Nemrégen ismerkedtem meg a Catalase kapszulával, amely szintén úgy hirdeti magát, hogy visszaállítja az eredeti hajszínt. Szkeptikus voltam a sok rossz élményem miatt, de gondoltam hátha. 


    Az eredmény látható, képzeljétek el már néhány hónap után, nagyon szorgalmasan szedtem reggel este MINDENNAP!! És a hajam visszahozta a színét. Még nem tökéletes, de egy reménytvesztett embernek már ez is szuper. Ajánlom nektek is a kataláz enzimet. 

  4. 2013. február 23. 21:5527.

    Sziasztok,

    a "Kezmasszazs nagykonyve"-ben olvastam egy gyakorlatot hajhullas es osz haj ellen.

    Nagyon egyszeru, de rendszeressen kell csinalni naponta egyszer-ketszer.

    A kezek ujjait behajlitani, a kormok feluletet osszeerinteni es dorzsolni gyors mozdulatokkal 5 percig. 

    Nem tudom mennyire sikerult erthetoen elmagyaraznom,legjobb a konyvben elolvasni.

     

     

     

    előzmény:
    lin-lan (1)
    2011-07-16  18:50

Címlap

top