Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi-Csapat 2011

ZsociLondon
Létrehozva: 2011. október 9. 16:40

Sziasztok!!

 

Lenne e valaki vallakozo szellemu holgyemeny aki elkezdene velem a fogyit?? En mar rengetegszer megprobaltam, sosem sikerult. De most nagyon elszant vagyok, hiszen most latom hogy honaprol honapra csak egyre tobb kilo jon felfele, es ezt meg kell allitanom!!

Jo lenne biztatni egymast, es egyutt csinalni! 

  1. 2011. október 9. 20:4926.
    Először én is koplalást olvastam hi-hi, végül is idevágó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 9. 20:4625.
    nem koplalasra fel hanem KAPÁLÁSRA!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155456 (23)
    2011-10-09  20:30
  3. 2011. október 9. 20:4524.

    Sziasztok!

     

    Szeretnék én is csatlakozni, mert úgy tűnik egyedül nem megy sajna. Minden este nagyon erős elhatározással fekszek le, ami egész másnap délig, vagyis ebéd utánig tart. Na aztán kutatom az édességet mint valami űzött fenevad . Hátha így felügyelettel nem csinálok majd hasonlót sem. 

    ZsociLondon nagyon tetszik a fetasajtos recept, azt bizti kipróbálom.Nekem is van egy-kettő, majd bemásolom.

    Elvileg két hete fogyózom, de inkább  azt mondanám, hogy holnap kezdem Veletek :), és tiszta lappal indulok :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_155456
    Torolt_felhasznalo_155456
    2011. október 9. 20:3023.

    Én nem koplalok.

    Inkább lassabban menjen le,de biztosan...

     

    előzmény:
    ZsociLondon (22)
    2011-10-09  20:27
  5. 2011. október 9. 20:2722.
    Hat lanyok akkor kapálásra fel :)  a lista szerint legalabbis az a legjobb
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155456 (21)
    2011-10-09  20:23
  6. Torolt_felhasznalo_155456
    Torolt_felhasznalo_155456
    2011. október 9. 20:2321.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. október 9. 20:1220.

    Szia!

     

     

    Hasonlóan jártam én is mint Te

    Egész nyáron bringáztam még a 40 fokban is 50 km-t tekertem ezért én sem vagyok löttyedt, de a súlyom a régi

    Nekem is komoly feladat ez.... 

    előzmény:
    csucsori (11)
    2011-10-09  18:00
  8. Torolt_felhasznalo_155456
    Torolt_felhasznalo_155456
    2011. október 9. 19:3319.

    Sziasztok!

    Én is csatlakozom!

    1én kezdtem életmódváltásba!Azóta lement 2.5kg és nem éhezek egy percet sem...

    Eddig egy sikertelen fogyókúrán vagyok túl,vagyis sikerült,mert lement 8kg,de egy év alatt 15jött vissza.

    Ezért fogadtam meg,hogy csakis ésszel fogom csinálni!

    Nem tudnám korlátozni magamat,kalóriát számolni...én inkább az update kódot,meg a GI-t néztem de nem görcsösen.

     

     A hirtelen fellépő szénhidrátéhség elkerülésére nagyon jó a króm.Ezt szedem egy ideje.

    Most szűztea ampullát vettem,az nemtudom jó-e,utána ha elfgy akkor almaecet kapszulát fogo kelkezdeni.

    Nem hiszek a csodabogyókban.Elkezdtem Norbi ducitréningjét is,de a héten csak 2szer sikerült végigcsinálni,mondjuk másodjára 2részt egymás után.

     Láttam valakinek van elipszis trénere.én is nagyon gondolkozom valami ilyesmi eszközön.

    Csak nemtudom,hogy ekkora túlsúllyal mint ami nekem van mi lenne a jobb a szobabicikli,elipszis tréner,vagy leg magic.Tapasztalatok?

     

     

     

    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  9. 2011. október 9. 18:4418.

    http://www.vital.hu/themes-inter/kcal/kcal.htm

     

    Tok joooo ez a kaloriatablazat. Mennyi az idealis kaloria bevitel? lehet hogy ezt is szamolni kene! 

    előzmény:
    ZsociLondon (17)
    2011-10-09  18:41
  10. 2011. október 9. 18:4117.

    Jo, akkor en majd jol megcseszegetlek ha rossz utra tersz! 

    En pentektol fogok kezdeni (14.-e) mert most semmi egeszseges nincs otthon, es akkorra volt betervezve a nagybevasarlas. Plusz meg merleget is kell vennem, mert azom sincs :) Meg van 5 napom arra hogy felkeszitsem az agyam a valtozasra!!

     Neked sem a legjobb a holnapi kezdes akkor, sok finom sutike, hmm :D

     

    Kedden be fogok szerezni a merleget, es akkor mondjuk csutitol indulhatunk, szerda esti meretkezessel!! Hetente egyszer meretkezzunk??

     

    Fuu en mar nagyon lelkes vagyok am hogy elkezdjuk, utalom a hájam!! 

    előzmény:
    csucsori (15)
    2011-10-09  18:33
  11. 2011. október 9. 18:3716.

    Ez nagyon jónak tűnik. Hasonlót alkottam már bazsalikommal.

    A kapor állítólag segít az inzulinszint  rendbentartásában.  +++

    előzmény:
    ZsociLondon (14)
    2011-10-09  18:22
  12. 2011. október 9. 18:3315.

    Ez nekem nagyon tetszik !

    Idáig olyanokat találtam, ahol húst kellett hússal enni, vagy zöldséget zöldséggel. 

    Veled tartok! A súlyunk hasonló, az elhatározásom még nem elég acélos, úgy-hogy cseszegethetsz, ha rossz leszek. A bűneimet be szoktam vallani, nem füllentek, de a sütiknek nehezen állok ellen. Holnap tartjuk vő jelöltem szülinapját, így  az még nem lesz tökéletes indulásnak, de a reggelit-ebédet már betartom. ??

    Én úgy tervezem, zöld teát fogok iszogatni, hol fahéjjal, hol gyömbérrel ízesítve.

    Áttérek a szoba bringára.Nemtom hány percet bírok fizikailag, és türelemmel, hiszen itt nincsenek lejtők, és érdekes táj!

    Akkor mindenki este 8-kor súlyt mér ? 

    Remélem jövő vasárnap már arról fogunk beszámolni, hogy kg-okat veszítettünk !!

    előzmény:
    ZsociLondon (13)
    2011-10-09  18:05
  13. 2011. október 9. 18:2214.
    Csirke fetás zöldsalátávalHozzávalók:30 dkg csirkemell3 evőkanál margarin1 evőkanál kapor1 evőkanál citromléételízesítő1 kisebb fej vöröshagyma3 paradicsom1 kisebb kígyóuborka20 dkg feta sajt1 evőkanál olívaolaj

    Tisztítsd meg, majd vágd apróra a vöröshagymát. Vegyél elő egy serpenyőt, és margarinon párold benne üvegesre. Ezután add hozzá a felaprított kaprot, a citromlevet és az ételízesítőt. Mosd meg, és szeld csíkokra a csirkehúst, majd tedd rá a keverékre. 8-10 percig párold fedő alatt, közben néha keverd meg. Ezalatt vágd apró kockákra a paradicsomot, az uborkát és a sajtot, végül öntsd rá az olajat, és lazán forgasd össze a zöldségekkel. Tálald még melegen a husit a fetás salátával.

     

     

    NYAMIIII! 

    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  14. 2011. október 9. 18:0513.

    Igen kenyeret en sem akarok, es en is akarok gyogyteat inni, de meg nem tudom milyet.

     

    http://www.vital.hu/themes/fogyi/fogyi_3het.h tm

     

    Itt a link a 3 hetes fogyihoz. Az ebedek fincsinek tunnek, a reggeli kevesbe  De meg akarok majd keresni ilyen menuket, csak most munkaban vagyok es bevan korlatozva a netem es nem enged megnyitni szinte semmit  Otthon majd meg bongeszek. 

    előzmény:
    csucsori (11)
    2011-10-09  18:00
  15. 2011. október 9. 18:0512.

    Sziasztok! Amint látom többetek most kezdene bele egy fogyókúrába, életmódváltásba. Ezzel kapcsolatban ajánlanék Nektek egy lehetőséget.

     

    Nagyköveteket keresek a Galaxis Klub életmódprogram népszerűsítéséhez. A módszer az egészséges táplálkozás elsajátítására, a finom ételekre és a közösség erejére épül (nem forgalmazunk semmilyen fogyókúrás csodaterméket és nem vagyunk MLM hálózat).

     

    A leendő Nagykövetek feladata az lenne, hogy kipróbálják INGYEN a módszert, tapasztalataikat megosszák blogolással, vagy a közösségi média felületein (Facebook, Twitter), emellett példájukat bemutathassuk a honlapunkon.

     

    Cserébe megkapják a módszert bemutató 140 oldalas könyvet, részt vesznek személyesen 10 Klubfoglalkozáson (Budapesten), melyen rengeteget tanulnak a táplálkozásról és az önismeretről, és nem utolsósorban 8-10kg-tól is megszabadulnak Karácsonyig!

     

    Ha valamelyikőtöket érdekli a lehetőség keressetek meg itt az NLC-n, vagy írjatok az info@galaxisklub.hu-ra, hogy miért lennétek ti jó Galaxis Klub Nagykövetek!
    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  16. 2011. október 9. 18:0011.

    Én idáig naponta vagy úsztam, bagy bringáztam. Az eredmény, hogy nem vagyok löttyedt, de fél kg súlyt sem veszítettem egész nyáron.

    Most úgy gondolom, beiktatom a zöld teát, és megpróbálom elkerülni a kenyeret. Ez nekem komoly feladat!

    Milyen étrendet találtál?

    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  17. 2011. október 9. 17:5610.

    Csatlakozom, de nem ígérek semmit, mert egyszer már megfutamodtam!

    Én minden nap főzök, de a családom is édesség zabáló, így nehéz elkerülnöm. Zsírosat nem eszem, csak ritkán sonkát.

    Egyszerűen falánksági rohamaim vannak!

     

    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  18. 2011. október 9. 17:389.

    Szia Reginka, 

     

    De jo hogy jottel te is:)

    Az otleteimet az elozo hozzaszolasban kifejtettem, varom a tieidet is:) 

    előzmény:
    reginka (7)
    2011-10-09  17:34
  19. 2011. október 9. 17:368.

    Az a franya edesseg:) De ha olyan finooom! Mondjuk a gyumolcsoket is imadom, megprobalom arra lecserelni a csokit! Nekem mindenkeppen csokkentenem kell a mennyiseget, es odafigyelnem a minosegre, mert nagyon sok gyors kajat eszek  Tehat gyokeresen meg kell valtoztatnom az etkezest. Talaltam fogyokuras menuket, az egyik az ket hetes es egesz jol hangzik. Pl megszabja hogy reggelire egyel 1 natur joghurtot es egy gyumolcsot, ebedre 20 dkg parolt csirekemell zoldseggel stb. En ezt akarom kovetni, mert magamtol nem nagyon tudok kitalalni jo kajakat 

     

    Es akkor a 2 het utan mar jobban raerzek hogy mi az amit lehet mi az amit nem.

     

    Mozgast minden fele keppen be fogom iktatni, vagyom is ra, olyan puhany vagyok mar lepcsozni sem birok! Szobabicot szeretnem, meg van egy jo nagy park a lakas mellett, ott kocogni es setalni. Irto dombos ugyhogy ott bicozni nem tudnek! 

    előzmény:
    newseeka (5)
    2011-10-09  17:21
  20. 2011. október 9. 17:347.

    Sziasztok, 

     

    Én is benne lennék! 167 cm-hez most 65 kg vagyok és az nagyon sok. Én kb. 8 kg-tól szeretnék megszabadulni.

     

    Van ötletetek is, hogy milyen módszerrel?

     

    Szép napot,

     

    Reginka 

    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  21. 2011. október 9. 17:256.

    Most sajnos mennem kell, mert ki kell vinni a kutyust, de leszek 8 körül!

    Remélem jönnek még páran..... 

    előzmény:
    newseeka (5)
    2011-10-09  17:21
  22. 2011. október 9. 17:215.

    Sajnos én is édesség függő vagyok.....imádom

    Akkor komolyabban én is pénteken kezdem addig "csak" tekergetek!

    A szobabringa jó ötlet.

    Nekem is jó lenne 65kg-ig lemenni.Hogy gondoltad részletesebben ezt a dolgot?Bringa, és az étkezési szokáson változtatnál? 

     

    előzmény:
    ZsociLondon (4)
    2011-10-09  17:16
  23. 2011. október 9. 17:164.
    De jo hogy jottel :) Nem maradok egyedul a szenvedesemmel! Legnagyobb kihivasom hogy elek halok az edessegekert, suti stb...:( De ennek vege. Azert pentekre tettem a kezdes idejet mert akkor fogom intezni a 2 heti nagybevasarlast, es csak csucsszupi egeszseges eteleket fogok venni :) Mar alig varom hogy kezdjek :) Addig is szert kell vennem egy merlegre, es egy szobabicot is szeretnek, mivel Londonban nem lehet annyira "meghitten" biciklizgetni.
    előzmény:
    newseeka (3)
    2011-10-09  17:12
  24. 2011. október 9. 17:123.

    Szia!

     

    Csatlakozom Hozzád!

    Épp tegnap előtt vettünk egy ellipszis trénert, és azt fogom használni a téli hónapokban.Nyáron sokat bringázunk a férjemmel, de ugye most már ennek lassan vége...

    Az a baj, hogy nem tudom megállni, hogy ne "zabáljak"!

    Hiába bringáztunk 100km-t hetente a súlyom nem ment lejjebb a sok evés miatt!

    Nyílván így könnyebb ha minden nap megbeszéljük egymással ill. bíztatjuk egymást!

    Én most 74kg vagyok és legalább 10-et szeretnék fogyni!!!!!! 

     

    Üdv.: Ildi 

    előzmény:
    ZsociLondon (2)
    2011-10-09  16:42
  25. 2011. október 9. 16:422.
    Penteken szeretnek nekikezdeni a nagy mokanak  Elso lepes : vennek kell egy csudaszuper merleget magamnak. Mar nagyon regota nem mertem magam, rettento elkeserito. Kb. 85 korul jarhatok (ami magassagomhoz nagyon sok) , cel : 65 kg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top