Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Észak-Amerika napjainkban

hus
hus
Létrehozva: 2011. október 12. 02:47

Azert nyitom, mert tudod miert nyitom Houstonkam.  Tekints el a haziasszonyi szerepemtol, ezt nem tudnam jol vegezni, ebben te vagy a nagyon jo.

 

Nagyon nagy szeretettel adom at neked, iranyitsd ezt a topikon kedved szerint.

 

 

Ez a topik is mint minden topik  szoljon a mindennapokrol, legyen benne egy kis ez, egy kis az, minden ami az itteni eletunkkel kapcsolatos.

  1. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 13. 09:1126.

    Uzeneted van?????? kitol??? kinek????

     

    majd ha hazaertem felhivlak...

     

     

    előzmény:
    hus (19)
    2011-10-13  07:00
  2. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 13. 09:0825.

    Busht szeretned ha indulna ?????????

     

    szerintem semmi eselye a nyeresre nem lenne... mivel BUSH a neve.

     

    ne feledd! Amerikaban ez a nev melyseges gyuloletnek orvend....egyes korokben. annak idejen nyiltan beszeltek rola a tv-ben, hogy meg elnok ilyen nyilt GYULOLETNEK nem orvendezett mint az utolso Bush.

     

    Azt viszont olvastam hogy a hires/hirhedt NBC hogy letamadta Cain-t... holott fekete... de Istenke bocsassa meg neki, conzervative... es aztatazazt... a baloldal gyuloli!

     

    hogy konzervative feketet lehet szidni, ocsarolni, az nem racizmus... mar azt is lassan megszokjuk...

    csak O... rol nem szabad az IGAZSAGOT megmondani, mert akkor fasiszta, racista mumus vagy! :(((((

     

    mar EZT is megszoktuk!

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (17)
    2011-10-13  06:47
  3. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 13. 09:0124.

    Igen, hallottam Iranrol...

    de szerinem nem kell izgulni, mert jelenlegi ANYAGI helyzetben kizart dolognak tartom hogy ay USA barmilyen katonai akarmibe belemenne.

     

    Hogy a szaudiak mit csinalnak majd  , megtorlasul , az megint mas... nekik van mibol........... haboruskodni!

     

    legfeljebb majd meg magasabb lesz a benzin ara.. :(((

    mert majd velunk fizetetik meg amibe nekik kerul, termeszetesen.

    előzmény:
    hus (17)
    2011-10-13  06:47
  4. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 13. 08:5823.

    az amcsi lanyok nagyon erdekesen kotnek, en nem tudok ugy.

    ok nem tekerik a fonalat az ujjukra, hanem szabadon log, es ugy emelik fel minden szemnel.

    de igy is nagyon gyorsan tudjak csinalni, sot, vannak akik igen gyakorlottak, oda sem neznek :))

     

    azt aztan sosem tudnam megtanulni.

     

    de mindegy hogy ki milyen metodussal csinalja, a vegeredmeny ugyan az. Engem is anyukam tanitott meg horgolni is kotni is meg nagyon kislany koromban.

    Nagyon aranyos lehet unokad, hogy o is mar ilyen fiatalon meg szeretne tanulni.

     

    egyebkent pedig a youtube-on minden fele kote megvan, ahogy mi csinaljuk az is, azt ugy hivjak hogy "continantal knitting" ...

     

    előzmény:
    hus (15)
    2011-10-13  06:28
  5. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 13. 08:5322.

    szep jo estet, mi most kelltunk fel, ragyog a Nap, de mar lefele csuszik a homero, ejszakara mar fagyok lesznek...

     

    kepzeld, nekem mekkora ujsagom van!!!!!

     

    kedves Inquiry UNOKAM AKAR LENNI!  :)))))))))))) hiszen oreganyamnak szolitott !

     

    no ehhez mit szolsz? fogadnek meg teged is meglep :))))

     

    igen, hallottam a MJ ugyrol, csak keveset, mert az itteni CNN nem egeszen az mint nekunk otthon.

    Nezd az a szerencsetlen ember teli volt droggal. Egyet azert hogy aludni tudjon, egyet azert, hogy fennmaradni tudjon.

    Az a teny hogy egyaltalan orvos kellett aki vele lakik, mar tudhatod hogy nagy problemak voltak ott.

    nem o az elso aki VELETLENUL tul lett adagolva.

     

    Annak idejen ugy hallottam, hogy az orvos teljesen el volt adosodva, tehat kizart dolog hogy direkt olte meg MJ-t.

     

     

     

    előzmény:
    hus (21)
    2011-10-13  07:14
  6. hus
    hus
    2011. október 13. 07:1421.

    Utana fogok jarni minden kerdesednek, csak nem most. Meg fogom irni.

     

    Mit engednek meg nekunk meg nem tudom. Csunyat mondani es szidni a politikusokat bisztosz nem szabad lesz.

     

    Kiderul majd menet kozben is.  

     

    Nezd csak meg,  mar az elso rosszfattettematuzre megkaptam. Csak en az egesz forumrol.

     

    " Mibol  gondolod,  hogy  pont  egy  magyarorszagi  noi  Magazin  portaljan  KELL  amerikai  vagy  canadai  magyaroknak  beszelgetniuk  egymassal?? "

     

     

    Inquiry11  O mondta.  Mikozben kormeit reszelgeti.   De latod, ezt is lehet benne kedvelni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (10)
    2011-10-12  23:17
  7. hus
    hus
    2011. október 13. 07:0520.

    " egyebkent pedig nagyon erdekelne az is, hogy hanyan fogjak majd hatul olvasni??? :)))) "

     

    Ne erdekeljen, felesleges idotoltes.

     

    Lehet, hogy senki nem olvas minket. 

     

    "

    tehat ugy kell "beszelgetnunk" hogy ELEG ERDEKES legyen, hogy ERDEMES LEGYEN NEKIK VISSZAJONNI NAPONTA .... olvasni ! :)))))

     
    Ha beszelgetunk az a baj, ha nem az. Persze nem mindenki olyanos.

     

    Sok ertelmes, intelligens ember van aki meg sem szolal csak olvas es a velemenyet megtartja. 

     

    Mert minek is csillognanak vele.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (11)
    2011-10-12  23:19
  8. hus
    hus
    2011. október 13. 07:0019.

    Ige, ismerem a muvesznot.

     

    Mon. lattam tobbszor eloadasat, itt is Torontoba. 

    Egy tortenetem is van vele kapcsolatba, de nem akarom itt leirni, majd kerdezz ra, ha beszelunk.

     

    Gyonyoru csodalatos hangja van.

    Errol jut eszembe, voltam anyosommal megnezni a Rajko zenekart es  meg nem mondtam neked.  Majd irok errol is.

     

    Uzenetem is van es at szeretenem adni. Tudod kinek?

    Nem fogod eltalalni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (12)
    2011-10-12  23:27
  9. hus
    hus
    2011. október 13. 06:5418.

      Ket eve nem talaltal?   Probalozz meg egy kicsit.

     

    Az erdekeltsegeden mulik es  az szerint keresni kellene szamodra valot.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_624432 (16)
    2011-10-13  06:42
  10. hus
    hus
    2011. október 13. 06:4717.

    Neztem a CNN-t. Jeb Bush volt a venged.  De kar, hogy nem akar elnok lenni.

     

    Ami mon. tortent, az nem mindennapos. Nem, hogy kilaboltak volna a bajbol a rendszervaltas ota, ugy csinalnak, mint az orveny. 

     

    Hallottad a legujabb hireket? Irant vadoljak az amerikaiak is, hogy a szaudiak ellen merenyletet terveztek es allitolag be tudjak bizonyitani.  Na tessek.

    Van baj mindenhol a vilagon, kepZeld amire feny sem derul.  Talan jobb is, szerencsejere az embereknek.

     

    Tetteikert felelnenek?  Jajjjjjjjjjjjj.

     

    Latod a Michael Jackson ugyet?  Mar ugy is inteztek, hogy max. 4 ev buntetesnel tobbet ne kapjon, ha bunosnek talaljak az orvosat.

    Azt kepzeld el, ha az orvos feher lett volna.  Hiszen MJ. mindig azt mondta, hogy ot a borszine (? eredeti) miatt  hatranyos helyzetukent kezelik. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13)
    2011-10-12  23:33
  11. Torolt_felhasznalo_628292
    Torolt_felhasznalo_628292
    2011. október 13. 06:4216.

    Sziasztok!

     

    Kanadaban elek en is 2009 ota.

    Azt szeretnem kerdezni, hogy talaltatok-e olyasmi kanadai, angol nyelvu forumot, mint ez? Kerestem, kerestem, de valahogy nem talaltam.

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  12. hus
    hus
    2011. október 13. 06:2815.

    Jujj de jo sokat irtal.

     

    Eleg oreg vagyok mar ahhoz, hogy a sajat tapasztalatomra is tudjak epiteni.  Meg a forumon is az  oregek koze tartozom.

     

     

    Te en olyan faradt vagyok, mindjart elalszom.

    Holnap is sok intezni valom lesz, azert irok, mert nem tudom mikor tudnek jonni.  Az egeszben azt nem szeretem, hogy meg magam sem tudom kiszamolni, hogy  mikor vagyok szabad es mikor nem. De mit lehet csinalni.
    Nekem ez a problemam, masnak mas. Ilyen az elet.

     

    Fogok majd irni Canadarol is. Pl. nalunk most volt Thanksgiving es osszejott a csalad. Miota a lanyok vannak azota sokkal masabb.  Ok vannak a csalad kozpontjaban.  Te ezek mit 2 kis boszorkak, olyan ugyesek, okosak mar. Delutan voltam Cukorbabaval, aztan meg apukajuknak is telefonaltak, hogy hozzank jojjon ne haza menjen. Nehez a mamijuknak osszeszedni oket az indulasnal. Borsoszemnek megigertem, hogy itt fog aludni egyedul szombaton.  Kerte, hogy tanitsam meg kotni. Na most itt lesz az alkalom, kivancsi vagyok ra. El fogjuk kezdeni. Egyenlore annyira varja es izgul mar, szamolgatja a napokat is.

     

    Dedikejet latja mindig kotni es bele van szerelmesedve. Mondtam is az anyukajanak, hogy egy problema lesz csak, en forditva veszem le a szemeket, nem ugy mint a canadaiak.  Iskolaban eseetleg problemak lesznek, ha majd ott fogjak mutatni neki. De tenyleg, olyan erdekesen szedik le a szemeket, meg csavarnak is rajta egyet.

     

    Houstonkam, a bologatas nem a mi kenyerunk. Nem azert, mert nem szeretek masoknak igazat adni, hanem szeretem hallgatni a kulonbozo velemenyeket es mondani az enyemet is meg akkor is, ha eltero.   Babaszobam regen volt. De akkor sem emlekszem, hogy bologato juhasz lettem volna.

     

    Igy nagyon is elkepzelheto, hogy sokszor fogunk "osszekelepelni" , de ezt mi igy szeretjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (14)
    2011-10-12  23:43
  13. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 12. 23:4314.

    Egyebkent pedig - egyesek megnyugtatasara - egyaltalan nem baj, ha csak ketten beszelgetunk.

     

    mivel mint mar emlitettem, en semmit nem hallok a te orszagodrol, nagyon szivesen veszem, ha idonkent irnal rola, hogy OTT mi tortenik.

     

    te tobbet tudsz rolunk, tv- n keresztul, mint mi rolatok, ami  majdhogy nem semmit.

     

    es termeszetesen lesz tema AMIBEN NEM ERTUNK EGYET... hal Istennek. Hiszen nem mindent latunk egyforman..

     

    de nem szeretnem ha mi is ugy beszelgetnenk, mint vannak topikok , ahol csak egyet szabad.... BOLOGATNI :)))))

     

    azt en roppant unalmasnak tartanam...

     

    amit mi elertunk az evek folyaman, hogy INTELLIGENSEN, ES SZEMELYESKEDES nelkul vitaztunk.

    Tudom, nem mindenki kepes ilyen komplikalt emberi kommunikaciora, de aki nem, azt akkor kitesszuk!

     

    mert vagy megtanulja hogy kell TEMAROL vitazni, vagy tavoltartsa magat tolunk.

     

    de BOLOGATNI NEM KOTELEZO!!! :)))))

     

    mi a velemenyed????????

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  14. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 12. 23:3313.

    No meg csak annyit, hogy megdobbentoen sok a hasonlosag az itteni politikusok es a mi politikusaink kozott...

     

    most kezdik oket - a mult csapatbol - elcsipni a csalokat, tolvajokat, a nepet megkarositokat, a hivatasukkal visszaeloket, ami nagyon helyes.

    talan egy nap eljutunk oda, hogy ha ez mindig igy lesz, akkor kicsit jobban turtoztetik magukat a nepet kepviselonek nevezo rablok, mivel tudjak majd hogy be kell szamolni TETTEIKROL!

     

    nagyon ideje lenne....

     

    hiszen az ugynevezett haborus bunozoket is a mai napig elokotorjak, megha mar 100 eves is..

     

    a napjainkban, nepet megrablokkal ugyan ugy kene eljarni, mert az sem kevesebb amit a mai politikusok csinalnak.

     

    csak mas!

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  15. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 12. 23:2712.

    Te ismered, vagy a neve ismeros Sebestyen Martanak?

     

    sajnos ahol vagyok nem tudok bemasolni youtube-ot (sem a tiedet megnezni) majd kesobb..

     

    volt szerencsem szemelyes talalkozora vele egy gyonyoru templomi koncert alkalmabol. Regen hallottam, sot szallagom is volt tole, de most egy tobb szaz eves barok templomban, szemelyesen meghallgatni, hat az egy kulon elmeny volt.

     

    lemezunket is dedikalta, kep is keszult vele...

     

    de ami a LEGMEGKAPOBB ebben a holgyben, a csodas , egyedul allo tehetsege mellett a vegtelen baja es SZERENYSEGE!!!

     

    es akkor ugy elgondolkoztam felette, mivel mas ugy hires, mint nagy tudasu emberrekkel tudtam talalkozni, hogy ez mennyire jellemzo volt rajuk, hogy milyen igaz amit olyan regen tudok,

     

    marmint hogy az ontelt, masokat lenezo ember a BUTASAGAT igy probalja eltuntetni es palastolni, csak sajnos annyira buta, hogy nem tudja, hogy EZZEL arulja el magat a legjobban... :)))

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  16. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 12. 23:1911.

    egyebkent pedig nagyon erdekelne az is, hogy hanyan fogjak majd hatul olvasni??? :))))

     

    tehat ugy kell "beszelgetnunk" hogy ELEG ERDEKES legyen, hogy ERDEMES LEGYEN NEKIK VISSZAJONNI NAPONTA .... olvasni ! :)))))

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  17. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. október 12. 23:1710.

    :)))))

    ni csak, ni csak!

     

    nekem szantad, de "baratunk" elott megtalta mint en! :))))

     

    azert azt szeretnem tudni, mielott belemelyednenk a nagy beszelgetesekbe, hogy lehet e  - masrol mint fozocskerol beszelgetni???

    mert ugye van aki beismeri, van aki nem, de a politika, az mindenkinek minden percet, igy tehat az eletet is befolyasolja, ezt tagadni badarsag.

     

    es ha arrol beszelunk, plane hogy nalunk jonnek majd a valasztasok, KINEK VAN JOGA GUMISZABAVA TENNI EZT IS?????

     

    Ez nagyon erdekel!!!!!

     

    meg hogy ha barmirol van szo, kinek van joga az illetot KITENNI  a topikbol a DURVASAGERT, GOROMBASAGERT ES SZEMELYES SERTEGETESERT???

    vagy ha ez bekovetkezne - mivel 100% biztos hogy befog... ismerve egyes forumtagokat - van e neked vagy nekem jogunk kivagni oket mint macskat az udvarra... vagy a moderator ISMET gumiszobat csinalhat ebbol is????????

     

    te ezeket tudod? vagy csak sejted, vagy nem tudod????

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  18. hus
    hus
    2011. október 12. 07:019.

    Houstonkam, a lenyeget majdnem elfelejtettem.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=oZDcSrODALQ&feature=related

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. hus
    hus
    2011. október 12. 06:538.

    Hat tudod, ha valakit kozben erdekel, hogy mi tortenik Eszak - Amerikaban, akkor belep ide.  Megkerdezi, mikor jon a 6:20-as gyors a Nyugatibol.

     

    De ezt  sem nem lehet elvarni, hiszen mi magyar ido szerint ejjel vagyunk itt, amikor mar mindenki keves kivetellel alszik.

     

    Nezd, azert ideteszek egy ujsagot Canadarol.

     

     

    Ha valaki veletlen bepillant ide, legalabb meglatja a vilag buszkesegenek   elso 10 helyezettjet melyi orszagok kaptak meg az iden.

     

    http://money.ca.msn.com/savings-debt/gallery/worlds-most-respected-countries?cp-documentid=30887586&page=10

     

    Jo ejt neked, kellemes szorakozast neked is itt.

     

    "

    Nem  hiszem,  hogy  barki  is  tudna  a  cimbol,  hogy  itt  2 holgy  beszelget  csaladi  dolgokrol...... "

     

     

    Csak gondolj bele, milyen hamar tullepnek majd a topiktol, ha latjak, hogy milyen unalmas.

    Sutok, fozok, pelusozok.  Nem lesz vita, nem lesz veszekedes.

     

    Garancia viszont semmire nincs.

    Csak remeny.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187940 (6)
    2011-10-12  06:35
  20. hus
    hus
    2011. október 12. 06:427.

    Igazan aranyos vagy, de oszinten  mondom neked, hogy nem varok semmit ettol a topiktol azonkivul, hogy beszelgetunk.  Ketten beszelgetos topik is van sok, ez is lehet olyan, ha senkinek sincs kedve ide irni, akkor ez is olyan lesz. Talan ezt vartam, nem tomeget. 

     

    Ne gonoszkoggy te, a telefon beszelgetes nekem ingyenes USA-ba, Canadaba es meg 50 orszagba.   Itt a gyorstalalkozokat  bonyolitanank szepen, edesen csevegve.   Mi sem lennenk ezzel kulonbek, mint Deakne a vasznaval. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187940 (5)
    2011-10-12  06:27
  21. Torolt_felhasznalo_187940
    Torolt_felhasznalo_187940
    2011. október 12. 06:356.

    Ja, ---es  megvalami,  ha  szabad---

    miert  Eszak Amerika  a  "forum"-nak  a  neve???

        ez  nagyon  megteveszto".

    Az  atlag  ember  velkemenyem  szerint,  ugy  ertelmezi,  hogy  Amerikarol  szolo  dolgokat  beszelnek  itt  meg az  emberek.

     

    Nem  hiszem,  hogy  barki  is  tudna  a  cimbol,  hogy  itt  2 holgy  beszelget  csaladi  dolgokrol......

     

    Just  my  opinion.

     

    Bye, 

    have  fun!

    előzmény:
    hus (4)
    2011-10-12  06:17
  22. Torolt_felhasznalo_187940
    Torolt_felhasznalo_187940
    2011. október 12. 06:275.

    Isten  ments---ne  erts  felre!

    Nem kritizalom,  hogy  testvereddel  beszelgetni kivansz.

    Manapsag  a  postakoltseg  es  a  telefon  is  vagyonokba  kerul.

     Okosan kijatszatok  a  "system"-et!!!  ;-)

     

     

    De  "forum"  ????  Az  rendszerint  3++++  emberbol  all,   ugye?

     

     

    nos,  majd  meglatjuk  mi  lesz,  (a'  la  Vakember)

     

    have  a  lovely  time.

     

     

    előzmény:
    hus (4)
    2011-10-12  06:17
  23. hus
    hus
    2011. október 12. 06:174.

    Mibol gondolod, hogy olyan borzaszto dolog itt a nlc-n topikot nyitni?

     

     

     

    Minden esetre koszontelek, hogy belatogattal.

     

    Ennyire rossz otletnek tartod, hogy  itt szeretnek beszelgetni Houstonnal?

     

    De latom, legalabb te nem vagy finnyas, hogy Houston nevet eltevesztettem, vagy beakadt az egyik betum.

     

    Varom  tesokamat, de elkepzelheto, hogy csak a jovo heten jon ide, mert sok a dolga. Elvezi a napjait.

     

     

    Erdekes ez a kep felrakas. Ez a kep sokkan nagyobb a megengedettnel es most feltoltodott.

     

    Az elobb egy kisebb kepre azt irta ki a gepezet, hogy olyan nagy, hogy nem fer ide. Ki erti ezt, ki akarja erteni ezt.

     

     

    Gondolom kivansz nekunk sok szerencset Houstonnal, hogy tudjunk egyutt beszelgetni itt jo nagyokat.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_187940 (3)
    2011-10-12  05:21
  24. Torolt_felhasznalo_187940
    Torolt_felhasznalo_187940
    2011. október 12. 05:213.

    Kedves  Hus!

     

    M I E R T ,  vagy  mibol  gondolod,  hogy magaban  az  USA-ban  vangy  Kanadaban  nincsenek  SZA'ZA'VAL  Magyar  nyelvu computer  chettek???

     

    Mibol  gondolod,  hogy  pont  egy  magyarorszagi  noi  Magazin  portaljan  KELL  amerikai  vagy  canadai  magyaroknak  beszelgetniuk  egymassal??

     

       Talan 7-8  evvel  ezelott  ez  egy uj es   erdekes  dolog  volt, ---de  manapsag?....

     

    Akik  az  USAban  elnek,  es  nem  tanultak  meg  10-20  ev  alatt rendesen  angolul,  azok  az ottani  AMERIKAI-Magyar  forumokba  irkalnak.

    Ugyanez  all  fenn  Canadaban  es  Australiaban  is.

     

    Talan  az  az  oka,  hogy  hogy  az  olyan topikokrol  mint : "Magyarok  Eszak  Amerikaban"   mar lassan-lassan  eltuntek  a nemMagyarorszagon   lako   "tagok"....?

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (2)
    2011-10-12  02:57
  25. hus
    hus
    2011. október 12. 02:572.

     

     

    Fogadd szeretettel ezt a topikot magyarorszagi utadrol valo  megerkezesednek ajandekaul.

     

    Koszontelek kedvenc mdaraddal es viragoddal.

     

    Meg vagyok gyozodve, hogy nagyon jol erzed magad es a vartnal minden jobban sikerult.

     

    Hamarosan jossz majd vissza es  esetleg meselsz nekunk legszebb elmenyeidrol.

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47

Címlap

top