Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyiklub 2012

Torolt_felhasznalo_449277
Torolt_felhasznalo_449277
Létrehozva: 2011. december 29. 10:45

Sziasztok!

 

Vártam, vártam, hogy valaki indítson egy lassan hagyományosnak számító újévtől fogyni-témájú topikot, de úgy látszik, magamnak kell... :-)))

 

Szóval.....

 

Új év, fogadalmak, nagy újrakezdések.

 

Szeretnék leadni pár kilót, és egyben életmódot váltani. Tavalyelőtt már sikeresen megszabadultam a feleslegemtől, de aztán szép lassan visszakúszott. Most újra megpróbálnám, de egyedül nagyon nehéz.

Várom ide mindazokat, akik szintén hasonló cipőben járnak. Jó lenne egymást bátorítani, hogy ne adjuk fel idő előtt a küzdelmet.

 

Van kedve valakinek velem tartani? :-)

  1. Torolt_felhasznalo_285919
    Torolt_felhasznalo_285919
    2012. Április 17. 09:481118.

    Sziasztok Lányok!

     

    Búcsúzom a fogyiklubtól, mert:

     

    ELÉRTEM AZ ÁLOMSÚLYOM!

     

    Ma reggel 58 kg-ot mutatott a mérleg.

     

    Mindenkinek sikeres fogyást, boldogságot, örömet és napsütést kívánok!

     

    Aztán, ha a 2012-es karácsony megint megteszi a magáét, januárban újra itt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_449277 (1)
    2011-12-29  10:45
  2. 2012. Április 16. 13:161117.

    Sziasztok!

     

    Pipacsvirágocska,visszajelöltelek, és felvettelek a csoportba is :)

     

    Szal mostmár tudunk ott beszélgetni :)

     

    Azért majd időnként visszalesek ide, hátha valaki olthatatlan vágyat érez, hogy csatlakozzon hozzánk! 

     

    Pusszantás 

    előzmény:
    pipacsvirágocska (1116)
    2012-04-16  08:38
  3. 2012. Április 16. 08:381116.

    Sziasztok lányok,

     

    itt zuhog az eső, legszívesebben otthon lennék és bebújnék a paplan alá. 

     

    Tegnap átrendeztük egy picit  a lakást, kezd élhető lenni. 

    A hétvége azért nem telt felhőtlenül, megint vot egy csúnya vitánk, miszter dorcázott bennem meg dúlnak a hormonok. Na mindegy... csak megtanulunk egyszer együtt élni. 

     

    Mai reggelim gyümölcsturmix (banán + áfonya), ebédre zöldborsó krémlevest hoztam. Megmaradt egy csomó húsleves lé, így vajom megpirítottam egy zacskómirelit zöldborsót és felöntöttem alaplével. Megfőztem, a fele borsót kiszedtem, a többit a lével pépesítettem. Borsó vissza, így lett egészséges és finom ebédem. 

     

    Csipkebogyo: bejelöltelek Face-en, de lehet, nem téged, több opció is volt :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. Április 15. 09:341115.

    dinnyécske, szuper, úgy örülök, hogy ilyen jól sikerült, én is szeretem a családi bulikat :)

     

    Lányok, 76,9 kg vagyok. tehát a héten 1,1 kiló ment le.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1114)
    2012-04-14  19:57
  5. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. Április 14. 19:571114.

    Sziasztok!

     

    Hú lányok! Annyira szuperül sikerült a családi nap/szülinapok/eljegyzés :) Mindenki jól érezte magát, pedig az egyik nagyszüleim most találkoztak először a párom családjával, de mintha már évek óta ismernék egymást :) Nagyon élveztem :)

     

    A kajálással nem volt gondom. Reggelizni nem reggeliztem, mert gondoltam napközben úgyis eszek majd eleget, így ezt megspórolom. 1-2 pogácsát ugyan bekaptam, de ebédre csak csirkemellet ettem salátával. Ugyan később még ettem 1-2 sütit, de nem sokat (magamhoz képest), és mást nem is ettem ma. Igaz a süti az süti, de legalább nem vittem a kajálást túlzásba. Holnap igyekszem majd ezt is lemozogni. Tornázni egyet :)

     

    Szép napot nektek  

    előzmény:
    pipacsvirágocska (1113)
    2012-04-14  07:01
  6. 2012. Április 14. 07:011113.

    még az jutott eszembe, hogy FB-n zárt lapon feltehetnénk magunkról hetente-kéthetente képet bikiniben, engem pl motiválna. Készítettem már magamról, olyan 82 kilósan, azóta nem...

    csak egy ötlet...

    előzmény:
    csipkebogyo87 (1109)
    2012-04-13  19:53
  7. 2012. Április 14. 06:571112.

    dinnyécske: drukkolok :) biztosan szuper lesz

     

    csipkebogyo: ja, talán az FB jobb ötlet, én azért bánom, hogy ilyen kevesen maradtunk. Tudom, eleinte döcögősen mentek a dolgok, mindenkinek van más baja is, ami a fogyinál fontosabb, de azért akik maradtunk, elkezdtünk fogyni és mennek le azok a kilók. Remélem, ti azért maradtok. Nekem jólesik erről valakivel beszélgetni, sok támogatást kapok tőletek, örülnék, ha én is tudnék adni. A páromat nem traktálhatom ezzel, a barátnőim-családom előtt meg kussolok. Igazából annyi de annyi sikertelen fogyáson vagyok túl, hogy most már nem fogyózom nyilvánosan. Persze annál inkább örülök, ha megjegyzik, fogytam, mert akkor tudom, ez egy spontán és valós bók, nem a kínlódásomban próbálnak megvígasztalni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1110)
    2012-04-14  06:40
  8. 2012. Április 14. 06:571111.

    dinnyécske: drukkolok :) biztosan szuper lesz

     

    csipkebogyo: ja, talán az FB jobb ötlet, én azért bánom, hogy ilyen kevesen maradtunk. Tudom, eleinte döcögősen mentek a dolgok, mindenkinek van más baja is, ami a fogyinál fontosabb, de azért akik maradtunk, elkezdtünk fogyni és mennek le azok a kilók. Remélem, ti azért maradtok. Nekem jólesik erről valakivel beszélgetni, sok támogatást kapok tőletek, örülnék, ha én is tudnék adni. A páromat nem traktálhatom ezzel, a barátnőim-családom előtt meg kussolok. Igazából annyi de annyi sikertelen fogyáson vagyok túl, hogy most már nem fogyózom nyilvánosan. Persze annál inkább örülök, ha megjegyzik, fogytam, mert akkor tudom, ez egy spontán és valós bók, nem a kínlódásomban próbálnak megvígasztalni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1110)
    2012-04-14  06:40
  9. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. Április 14. 06:401110.

    Pipacsviragocske, ez szuper!!!! Akkor most már nem tart vissza semmi

     

    Csipkebogyo, nekem megfelel az FB-s ötlet.

     

     

    Drukkoljatok ma, hogy minden jól sikerüljön a családi összejövetelen

     

     

    Szép napot  

    előzmény:
    pipacsvirágocska (1108)
    2012-04-13  17:48
  10. 2012. Április 13. 19:531109.

    Sziasztok!

     

    Dinnyécske, szuper eredmények, csak így tovább! Holnap lehet én is lecentizem magam, mert kb 3 hete mértem centivel...

     

    Pipacsvirágocska, nahát, így kell ezt csinálni! Gratula! Akkor lesz szuper felszerelésed is! Majd muti a konyhát!

     

     

    Amúgy eszembe jutott, hogy ha már ilyen kevesen maradtunk, akkor csinálhatnánk FB-on egy zárt csoportot, ahol könnyebb lenne azért beszélgetni. Én pl csak miattatok nézem a Nlcafe-t a FB-ot meg lépten nyomon nézegetem... csak egy ötlet ;) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1105)
    2012-04-13  08:08
  11. 2012. Április 13. 17:481108.

    Lányok, tudjátok mi történt ma? Elkaptam az aukciós portálon egy fényképezőgép + 2 lencse szettet féláron, egy kezdő fényképésztől, aki kinőtte és el szeretné adni, még egy évig jótállásban van és ráadásul mondta, hogy bármikor hívhatom, ha műszaki gondjaim lennének. Igaz, hogy ez az összes spórolt pénzem volt e hónapban, de egye fene, majd spórolok a kaján :) IIIIIIIIILLLLLLYEN boldog vagyok és a plafonig ugrálok. Öröm=omben átszerkesztettem a blogom, most már teljesen világos, hogy kéne kinéznie és a konyhánm is készül. Hát nem fantörpikus?

     

    Btw fogyi témában: előkotortam egy régi nadrágom és beleférek :) Pedig nem sok esélyt adtam neki....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1107)
    2012-04-13  09:09
  12. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. Április 13. 09:091107.

    Pipacsviragocska, ha ez megnyugtat az én párom is tud hisztis lenni. Régen nehezen kezeltem, de aztán összecsiszolódtunk és most már mondhatom, hogy sokkal kevesebb ilyen probléma van. Kb. egyszer egy évben, na akkor elkapja valami, és szinte beszélni se lehet vele. De ez már csak egy nap egy évben, annyit kibírok :) A kis duzzogásait (most már ilyen is kevés van) már jól kezelem, meg ő is :)Utólag szinte mindig belátja, hogy felesleges volt, egyszerűbb megbeszélni, ha van valami, mind durcáskodni :)

    Idővel biztos sikerül leszoktatni róla :)

    előzmény:
    pipacsvirágocska (1106)
    2012-04-13  08:25
  13. 2012. Április 13. 08:251106.

    Dinnyécske: gratula a centikhez, ne filozofálj rajta, örülj neki :)

     

    Csipkebogyo: gratula, hú, 70 az már nagyon jó, nekem az a legalsó határ, legutoljára 78 voltam.  

     

    Képzeljétek, tegnap volt az 1. évfordulónk. Amiről nem tudtunk... mert nem emlékeztünk,nem jegyeztük fle a dátumot. Arra emlékeztem, hogy tavasz volt, meg már talán zakót is vettem fel, de még hideg és akkoriban volt egy hatalmas buli, a főnökünk 50. szülinapja, abból tudtam kiszámolni. Mondta  a párom, nézzek már utána, de elfelejtettem. tegnap a kolléganőm megemlítette a szülinapi bulit, hogy hú, már az is egy éve volt. Na mondom, akkor nézzünk utána, és április 12-re jött ki, szóval nem késtük le. Kaptam a páromtól virágot a konyhámba és este vacsiztunk. Pizza volt, de ez most megérte, meg nem ettem belőle sokat.

     

    Ja, a párom letette a cigit, hát csajok, nekem már fogalom a hisztis-nyűgös pasi. De azért odabújt hozzám, megölelgettem és megígértem neki, hogy egyszer velem is elszalad az a hisztis ló, aztán csak pislogni fog. Nálunk mindig van valami... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687122 (1105)
    2012-04-13  08:08
  14. Torolt_felhasznalo_687122
    Torolt_felhasznalo_687122
    2012. Április 13. 08:081105.

    Sziasztok!

     

    Csipkebogyo, örülök neki, hogy ma már jobb a kedved Biztos csak víz volt, amit tegnap mértél. Én ezért nem szoktam betartani, hogy mindig csak ugyanazon a napon méreckedek hetente egyszer.

    Ja és jó edzést így reggelre :)

     

    Pipacsviragocska, jól teszed, hogy kísérletezel. Azért tényleg nem mindegy. Akkor izgalmasan fog telni a hétvégéd.

     

    Nálunk holnap lesz a "családi nap", párom családja, az én családom, 31-en leszünk, szülinapok, eljegyzés, nem fogunk unatkozni. A süti evést meg megpróbálom kordában tartani és lefoglalni magam a rokonsággal :)

     

    Én nem tudom, hogy mit bénázhattam el reggel, de már rég nem mértem magam cm-be, és ma megtettem. És a derekam 5 cm-rel, a csípőm 4 cm-rel "vékonyabb", mint mikor legutoljára mértem. Szerintem meg kell ismételnem a mérést, mert lehet rosszul mértem. Ennyi nem mehetett le, hiszen súlyban sem fogytam annyit és sportolni se sportoltam semmit 6 hétig. Pedig úgy mértem, hogy ahol a legszélesebb vagyok. Ez a nap rejtélye :)

     

     

    Szép napot és jó hétvégét nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. Április 13. 07:101104.

    Pipacsvirágocska, szuper :) Az internet csodákra képes! Akkor van program a hétvégére, nem fogsz unatkozni :)

     

    Képzeljétek, ma reggel ráálltam a mérlegre és 70,2 voltam :) (10 nap alatt ment le 1 kg) Ennek örömére, pakolok és megyek tornázni. Pedig tegnap már azon gondolkodtam, hogy biztos valamit rosszul csinálok...  

     

    Legyen szép napotok 

     

    ui.: PÉNTEK VAAAAN  

    előzmény:
    pipacsvirágocska (1103)
    2012-04-12  16:08
  16. 2012. Április 12. 16:081103.
    Na ebédszünetben barátkoztam a google-val, hogy adjon má rnekem valami tanácsot: hogyan csináljunk car géppen varázslatos képeket. Hát egy olyan posztot találtam, eszem megállt: semmi faxni, semmi drága kütyü, egy rossz gép, nem tükörlencsés (így kell mondani magyarul?), hanem kompakt, semmi mű megvilágítás, csak egy világos ablak, egy otthon ágyneműből legyártott fénylágyító és egy kartonlapból készített fenyvető. Hát úgy döntöttem, hogy a hétvégét ezzel töltöm, kísérletezek. Jelen helyzetben, amikor a lakást fel kell újítani és mindenféle marhaságra kell költenem, igazán nem mindegy, hogy beruházzak egy félprofi fényképész-felszerelésre vagy sem. Úgyhogy most egy kicsit vidámabb vagyok, már csak ez a ronda eső ne esne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. Április 12. 16:041102.

    Nem tudom, mit írjak, amitől jobb lehetne a helyzeted, sajnálom, hogy így alakult. Szorítok, hogy kilábalj ebből, hogy megoldódjanak a dolgok. Múltkor én is így jártam, se törcsi, se hajgumi, se kondibérlet, az ideg vetett szét, megértelek :)

     

     

     

    előzmény:
    csipkebogyo87 (1101)
    2012-04-12  14:42

Címlap

top