Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vásároltatok már kuponnal?

Torolt_felhasznalo_304264
Torolt_felhasznalo_304264
Létrehozva: 2012. Április 19. 13:42

Véleményekre volnék kíváncsi.

 

Vásároltatok már

AlKupon, Brands, GratisKupon, Groupup, Kuponház 

-tól vásárolt kuponnal? Mi volt a véleményetek?

 

Ha van olyan, aki partneri kapcsolatban állt valamelyik céggel olyan tapasztalat is érdekelne! 

 

  1. 2016. november 29. 09:0427.

    Sziasztok!


    Szerencsére nekem eddig csak jó tapasztalatom volt. A kedvenc kupon oldalam a www.cukorkaarak.hu


    Egyedi ajánlataik vannak és a legjobb partnereket keresik meg. Folyton változik a kínálat és mindig azt kaptam amit megvettem. Én ajánlom figyelmetekbe őket. Olvastam, hogy van cég akinek rossz tapasztalata van a kuponozással, nekem is van ismerősöm aki hozzájuk csatlakozott és a többi oldallal meg is szüntette a kapcsolatot. Szerinte ők a partnereikre és a vevőkre is figyelnek. Nekem ez fontos szempont volt. Próbáljatok náluk vásárolni, szerintem tetszeni fog nektek is. :)

Címlap

top