Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Legjobb online társkereső

kovacsa91
Létrehozva: 2012. június 19. 10:49
Több ehhez hasonló témát is láttam, azonban azok már több évesek voltak, azóta nagyot változott a világ, így az oldalak is. Személyes ismerkedéshez sajnos nem járok elég sok helyen(legalábbis tapasztalataim szerint). Szerintetek manapság melyik a legjobb társkereső, ahol a regisztráltak valóban "komolyan" gondolják a dolgot és nem csak saját külsőjük igazolásáért regisztrálnak?
  1. 2020. Április 7. 06:3162.

    A httрs://bе2.hu oldalt szeretném ajánlani, szerintem ez a legjobb most Magyarországon. Itt találtam meg a párom akivel 3 éve együtt vagyunk. 

  2. 2018. március 29. 13:1261.

    Sziasztok!


    Szerintem nem jók azok a társkeresők, ahol egyből írhat bárki bárkinek. Annak vagy zaklatás a vége vagy annyi levelet kapsz, hogy eleged lesz. Plusz a legtöbb olyantól jön, aki nem is tetszik.. Én most a yourdate.hu –t próbálom, eddig nagyon tetszik a rendszere. Itt kölcsönös jelölés után lehet csevegni. Így szerintem sokkal jobb ismerkedni, csak ajánlani tudom. :)


    Sok sikert Mindenkinek!

  3. 2017. július 26. 14:5460.

    Akkor ezúton drukkolok neked most már én is

    előzmény:
    Szedna80 (59)
    2017-07-26  14:25
  4. 2017. július 26. 14:2559.

    Igen, így van. Én (eddig) soha nem on-line térben kerestem párt, mivel sok helyen megfordulok (nem kocsmákban, hanem olyan a munkám, hogy sok ember-sok rendezvény, stb.), nem okozott gondot a személyes ismerkedés.


    Viszont véget ért egy tartós párkapcsolat, na gondoltam (miután összeszedtem magam) itt az ideje újra nyitni. Így hát fogadtam az érdeklődéseket, de eddig ez a tapasztalat :-) 


    Szóval tény: végigolvasva az itteni tapasztalatokat, az "élőben" ismerkedés ugyanaz, mint a netes.


    Egyetértek Veled abban is, hogy "Nem mindenkinek adatik meg. Időlegesen. De azért törekedni lehet rá." Én is mindenkinek drukkolok (még magamnak is, dacára annak, hogy hanyagolom kicsit a témát). 

    előzmény:
    Eperke2222 (58)
    2017-07-26  14:14
  5. 2017. július 26. 14:1458.

    Nem mindenkinek adatik meg. Időlegesen. De azért törekedni lehet rá


    Akiről már elsőre lerí, hogy csak szórakozik, abból nem lesz csalódás, persze. Szerencsére. Hamar leveszed már ki az aki komolyan gondolja - az fel is hív és elhív randizni is.


    "élőben" ismerkedésről nem annyira tudok nyilatkozni, az már elég rég volt, szerintem két éve is akár. De ezek szerint ott sem jobb a helyzet.

    előzmény:
    Szedna80 (57)
    2017-07-26  13:59
  6. 2017. július 26. 13:5957.

    Igen, igazad van :-) Én is így látom, hogy akinek fontos (nem én, hanem egyáltalán a másik  megismerése), az számot kér, "érdemi" időt szán rá...


    Akikről én írtam, nem on-line ismeretségek, hanem itt-ott futottunk össze... Mégis olyan, mintha valami bárgyú chat szobába csöppentem volna :-)


    Igaz, olyan csalódások nem érnek, hogy egyszer csak nem válaszol, vagy pattint, mert az ilyeneknek inkább én nem válaszolok... Minek?


    A kedvencem még, mikor egy pasi azt kérdezte, bejelölhet-e FB-on. Kérdezem: miért? Mert szeretne megismerni... no comment :-)


    Ja, meg vannak még a kérnek számot, de csak sms-eznek...


    Na csak annyi, hogy én már elengedtem a témát, ha nincs második látásra szimpátia (első látásra szimpátiát megöli a "FB-n leszünk ismerősök?" vagy telszámot csak sms-re használó és e-mail virtuóz looser húzások) és nem állnak úgy a csillagok, akkor felejtős. Persze, gyönyörű dolog párkapcsolatban élni, de nem mindenkinek adatik meg, ez tudomásul lehet venni és teljes életet élni ;-)

    előzmény:
    Eperke2222 (56)
    2017-07-26  13:41
  7. 2017. július 26. 13:4156.

    Aki igyekszik megmaradni online, az komolytalan, nincs igazi érdeklődés.


    Akit érdekelsz, az elkéri a számod és igyekszik mielőbbi randit szervezni. És mondja is, hogy szép vagy:) sajnos kevés van, tudom.

    előzmény:
    Szedna80 (55)
    2017-07-26  13:09
  8. 2017. július 26. 13:0955.

    Ahogy látom évekkel ezelőtt is ugyanolyan volt a net, mint a valóság... Ez csak egy felület, ami megkönnyíti a "bénázást"


    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az offline világ ugyanilyen, tehát egyáltalán nem "ciki" a netes társkeresés, csak felesleges. (Ahogy a real life-ban is :-))


    Leszólít a pasi az utcán, kér egy e-mail címet. Hónapok múlva ír egy sort - már szinte nem is tudod, hogy ki. Találkozás, hetekig csak e-mail (telefonszámot nem kéri el), harmadik találkozó már kb. arról szól, hogy szereted/nem szereted csinálni, és hogy neki mekkora farka van. Hülye vagy, adsz még egy esélyt. Negyedik találkozó szintén ilyen, kuka.


    Következő elhív randira, telefonszámot szintén nem kér, e-mailezget. Regényeket. Normális? Hosszasan fejtegeti, miért nincs baromira ideje, de kérdezi, hogy a csaj mikor ér rá...


    Harmadik bejelöli a lányt FB-on, két naponta ír valamit, vagy küld egy képet. 


    Szóval azt látom, hogy a 30-40 közötti faszikkal így is/úgy is on-line lehet csak kapcsolatot építeni - hiába van, hogy személyesen akadtok egymásba...a személyes kommunikáció, viselkedés teljesen devalválódott és képtelenek tájékozódni benne. Ciki azt mondani, hogy "szép vagy", mikor megszoktuk, hogy ha tetszel küldök egy "like"-ot... 


    Na ez a kib@szott nagy hátránya ennek a kommunikációs forradalomnak, sok ember agyban nem tudja követni és digitálisba nyomja a való életben is... Vagy én vagyok lemaradva és vagyok túl analóg... ;-)

  9. 2016. szeptember 22. 11:3054.

    Én elég sok oldalt próbáltam a válásom után, nehezen merészkedtem vissza ebbe a szingli életbe... Nekem például az iooo.hu tetszett a legjobban, ott szűrik az ilyen perverz kamu alakokat. Ott ismertem meg a mostani élettársamat is! :)

    előzmény:
    kovacsa91 (1)
    2012-06-19  10:49
  10. 2013. március 5. 08:1253.

    Én is keresgélek, bár még egyetlen társkereső oldalra sem regsiztráltam, de tervben van.

    A hozzászólások nagyon vegyesek... de azt hiszem, nekünk is hinnünk kell abban, ha felregisztrálunk egy társkereső oldalra, akkor ott találunk is megfelelő párt.

    Nagyon sokan el vagyunk bizonytalanodva, félünk..., a bennünk lévő sebeinket nyalogatjuk...

    Én egyelőre azzal is megelégednék, ha találnék olyan helyet, ami az én korosztályomnak megfelelő "szórakozóhely", ahol esetleg lehet beszélgetni, táncolni, ismerkedni minden kötelezettség nélkül.

    Lassan 50 éves leszek, és januárban új életet kezdtem. Tudom, nem akarok egyedül maradni, megértő társra vágyom. Ismerkedni szeretnék, de hol?

     

  11. Torolt_felhasznalo_594143
    Torolt_felhasznalo_594143
    2013. március 4. 07:4352.
    Mi is férjemmel társkeresőn ismerkedtünk meg ,1 hónapig se voltunk fönt mikor eljutottunk odáig én menjek el hozzá csak néztem hol lakik barátnöm a harmadikon lakik ő az elsőn lakott és soha nem futottunk össze ennek már öt éve ,barátnőm most szingli 45 éves már nagyok a gyerekei de 2 éve keresgél 50 -60 éves pasik is linkek amiket mesél hát vicc .Meg csak szex partnert keresnek nem gondoltam volna egy apukám korabeli pasik igy viselkedjenek .Sok fiatal is ir neki ,hát látom ez nehéz dió mostanában megfelelő társat találni.

Címlap

top