Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Értelmes ajándék 6 év lány

Bbohar
Létrehozva: 2012. július 8. 09:43

Hatéves kislányom szülinapja közeleg.

 

Szeretnék értelmes, jó ajándékot kitalálni, szóval lehetőleg nem olyat, ami egy hét után, a gyerekszoba rendrakásakor már azt az érzést kelti bennem, hogy mi a fenének kellett még egy újabb tárgy.

 

Hat éves kislányom szereti a zenét, a táncot, a babákat.

 

Volt egy-két ötletem, amit el is vetettem.

 

Ha valaki talált hasonló feladványra jó ötletet, akkor köszönöm, ha megosztja velem :) 

  1. 2018. február 25. 10:3829.

    ej-ej! a leányka már 18 körül lehet. nem gondolom, hogy még mindig babázni szeretne.


    előástad ezt a régit, reklámozás céljából?  

  2. 2012. augusztus 2. 12:2428.
    Talan: Vegyel neki cd-s radiot,egy hit-gyujtemenyes tancolhato cd-cvel+tancos jelmezzel.
    előzmény:
    Bbohar (1)
    2012-07-08  09:43
  3. 2012. július 10. 13:3127.
    Nekem is 6 éves a lányom, és ha picit érdeklik a betűk, ajánlom a Kisvakond és a betűk társast. Nagyon jó fejlesztő (ránk fér, bár nem most megy még iskolába, csak jövőre). De ezt tényleg csak akkor, ha érdeklődik az olvasás iránt, nem kell idő előtt. És talán még a következő gyerkőcnél is hasznát veszitek. Elég egyszerűnek néz ki, de segít a hangok felismerésében a szavakban, és utána megtalálni a szóban ("Hol hallod? A szó elején, közepén, végén?") 
    előzmény:
    Bbohar (1)
    2012-07-08  09:43

Címlap

top