Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szárítógép......milyet?

Kőszálikecske
Létrehozva: 2012. szeptember 2. 09:02
Nekem mosó-szárítóm van, de csalódtam benne. Milyen szárítót vegyek? Tippek? Tapasztalatok?
  1. 2019. szeptember 2. 17:1328.

    Sziasztok! A közelmúltban írtam egy "tanácsadó" cikket szárítógép választáshoz, illetve egy bemutató tesztet is 7 különböző márkájú és árú hőszivattyús szárítógépről.


    Aki készülék választása előtt áll, az találhat ezekben hasznos információkat.


    Vásárlási tanácsadó cikk szárítógép választáshoz: Mi alapján válasszunk szárítógépet? - Shopping Vektor


    Hőszivattyús szárítógép bemutató teszt: A nagy hőszivattyús szárítógép teszt - Shopping Vektor 

  2. 2016. október 8. 15:5527.

    Látom, jó régi fórum már ez is, és a hsz.ok is...


    Én mostanában az Electrolux -ot látom, hogy dícsérik...még nem vettem, csak tájékozódom, az a helyzet mint nálatok..

    előzmény:
    katy27 (22)
    2012-09-02  14:00

Címlap

top