Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2018. március 23. 10:5642551.

    Sziasztok Angyalok. 


    Nagyon cuki.

  2. 2018. március 21. 17:3842550.

    Sziasztok!


    Nemrég láttam ezeket a jópofa kaspókat.


    A betegeknek jobbulást, mielőbbi felépülést kívánok!

  3. 2018. március 20. 11:3842549.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek. 


    Betegeinknek jobbulást kívánok.


    Én csak olvasó üzemmódban vagyok.


    Ha leszünk többen akkor aktivizálom magam.  

  4. 2018. március 19. 22:5542548.

    74marcsi


    koszonom a kerdest, megint bebizonyosodott, micsoda egy memoriad van neked


    szoval fogtam a kalapacsot, es amennyire lehetett, meg leveregettem a letort fulmaradvanyokbol


    a ferjem majd valami csiszoloval tovabb kissebbiti, aztan kakaot iszik belole:-)


    A karacsonyi kaktusznak nagyobb a cserepe, megaztan lyuk is kene az aljaram ha novenyhez hasznalom


     


    csodas az orchidead,


    es a kokardakkal kapcsolatban nagyon hosiesen fejezted be rohamtempoval a veget, remelem, eleg halasak voltak neked a rengeteg munkadert

    előzmény:
    74_marcsi (42541)
    2018-03-15  22:42
  5. 2018. március 19. 21:3042547.

    Sziasztok -ok!


    Merre vagytok? Hol bujkáltok? Mindenkit betemetett a hó? 


    Tegnap mi is hóra ébredtünk, de hála az égnek a korábban említett kedves szomszéd a géppel le is takarította. Csöndes volt a napunk. A vasalás elmaradt és ma sem volt rá időm, mert kozmetikusnál voltam szépülni. Holnap viszont nincs mentség vasalni kell. 


    Bent a hangulat nagyon rossz volt, mindenki a kolléganő tragikus elvesztéséről beszélt.  A főnökünket nagyon sajnáltuk, mert ez sorozatban a 2. névnapja ami nem igazán arról szól, amiről kellene. Tavaly a leépítésekről, az idén meg a tragédiáról. Bízunk benne,hogy ez a rossz sorozat jövőre megszakad. 


    Havastáj: Nagyon sajnálom, hogy így jártál a hátaddal-derekaddal. Van valami bevált recepted, hogy hamar helyre jöjjön? Mondjuk a pihentetés a Te esetedben, most nem nagyon aktuális Nóri miatt. A takarítás nyugi megvár, s ha netán nem lesz meg húsvétig, akkor meg lesz húsvét után. Kíváncsian várom a plakátot, biztos szuper lesz. 


    Most megyek, még horgolok egy kicsit, aztán alvás, mert reggel munka.


    Mindenkinek millió


    Pusszantás

    előzmény:
    havastáj (42546)
    2018-03-18  20:47
  6. 2018. március 18. 20:4742546.

    Sziasztok!


    Képzeljétek beállt a hátam...


    Marcsi, szépeket készítettél. Örülök, hogy jól sikerült az ünneplés.


    A "szép tavaszi idő" megihletett és kitettem a tavaszi ajtódíszt meg előszedtem 1-2 húsvérti dekort, de még azokat nem rendeztem el. 


    Most a lányom szülinapjára kreatívkodok. Ha elkészül mutatom. Szülinapos plakátot készítek, nagyjából kész van már.


    Ezen kívül nincs más újság. Mivel a derekam miatt kb a saját nagyanyám is jobban mozog mint én, így a takarítást félbe kellett hagynom...


    Jók legyetek!


  7. 2018. március 17. 22:3242545.

    Sziasztok!


    Látom ma is csöndes a topik. Nem baj, nekem most van időm ezért írok, de jövőhéttől munka, ki tudja mikor tudok legközelebb jönni. 


    A névnapozás nagyon jól sikerült este 6-kor menetek el a vendégek. Mondjuk az idő förtelmes, egész nap esett az eső és délutánra nagyon hideg lett. Anyósomék nagyon jól érezték magukat. A kaja mindenkinek nagyon ízlett. Jót játszottunk (Activity Bumm-mal), nagyokat kacagtunk. Jókat beszélgettünk és közben egy kicsit horgolni is tudtam, így haladok a húsvéti meglepetéssel az iskolásoknak is.  


    Holnap szerencsére csak a leveshez kell egy kis tésztát kifőznöm, s ezzel letudtam a főzést. Vasalnom is kell, de túlzásba nem fogom vinni, mert hát másnap meló. 


    Remélem mindenkinél továbbra is jól telik a hétvége. 


    Pusszantás


     


     
  8. 2018. március 16. 20:2642544.

    Sajnálom, hogy mostanság  nincs nagy nyüzsi itt, igaz én sem szólhatok semmit, mert én se jövök sűrűn.


    Ma egész nap konyha szolgálaton voltam. Holnap jönnek anyósomék névnapot köszönteni. 


    A menü: húsleves, vadas tésztával, tejszínes karaj és csirkemell szelet brokkolival és gombával, krumplipüré. Desszertnek rácsos túróst fogok holnap sütni, ma már nem fért bele. 


    Mindenkinek további szép hétvégét kívánok.


    Pusszantás

  9. 2018. március 16. 20:1642543.

    Azok a bizonyos kokárdák.

  10. 2018. március 16. 20:1442542.

    Hoztam ma a képeket is


    1-2 kép: Orchideáim


    3-4 kép: Nőnapi ajándék

  11. 2018. március 15. 22:4242541.

    Sziasztok Lányok!


    Rég jártam erre, olvasni is csak most volt időm. 


    Örülök, hogy a betegeskedők meggyógyultak!!!


    Borcsamama: Szuper, hogy megvan az új hűtőtök. A csisztapusztai kiruccanás biztos jó lesz. Nagyon jó hely, mi is voltunk ott anno édesanyámmal, mikor Balatonfenyvesen nyaraltunk. Sajnálom a fiaddal történt esetet, nagyon bosszantó tud lenni. De hátha szerencsével jár és sikerül megtalálni az elkövetőt.


    Mágika: Örülök, hogy a hosszú hétvégén otthon tudsz maradni. Kívánom, hogy tartalmasan tud kihasználni. 


    Csonkanek: Örülök, hogy jól sikerült a koncert. Kártyacsaták zajlanak azóta is? 


    LondonEye: Mi lett a karácsonyi törött fülű bögre sorsa? 


    Macska: A facebook-on látva csodálatos helyen jártok, a képeket nagyon várom.


    A szabit már tényleg nagyon vártam. A múlt hét elején egyedül voltam, mert kolléganőm egy tanfolyamra iratkozott be. Kedden ott tartottam, hogy én már másnaptól nem megyek dolgozni, nemhogy péntekig kihúzzam.


    A háziverseny jól sikerült, 1 ezüst és 1 bronz érem lett.  


    A kokárdák elkészültek, habár ennek is külön sztorija van. Szombaton reggel kérte a gyerek, hogy du. majd játszunk építőjátékkal. Mondtam neki, hogy rendben, de csak kicsit, mert nekem a kokárdát kell csinálni, mire közölte a gyerek, hogy mégsem kell, mert vettek másikat. A pipától nem láttam. Nem az bántott, hogy az enyém nem kell, hanem, hogy nem voltak képesek szólni. S akkor nem maradok fent majd minden nap 11-ig, hogy kész legyek vele. Mikor délben jött haza, látta apja, hogy le van törve, mint a bili füle. Kérdezzük tőle, hogy mi a baj, s szegény gyerek benyögi, hogy szólt neki a tanár, hogy mégis kell a kokárda. Mondanom se kell, hogy már azon törtem a fejem, hogy mit tudnék kihozni 50 db. köralakból, esetleg húsvétra. Hétfőn pont éjfélre lettem kész, másnap vihette a suliba.


    Az ünnepség nagyon jól sikerült. Annyira jól, hogy a tankerület vezető asszony 1 nap kirándulást ajánlott fel a gyerekeknek, amit ők fizetnek. Ilyenre még eddig nem volt példa. A gyerekek nagyon örültek neki, a volt osztályfőnök is büszke volt rájuk.


    Most ezerrel készülnek a húsvéti kis díszek, bízom benne, hogy kész leszek vele. 


    Ma kerületi futóverseny voltak, a gyerek futott, apja meg a futókank polót osztott. Nagyon élvezte, attól független, hogy volt amikor esett az eső. Szerencsére a sportcsarnokba volt ugrálóvár és egyéb kreatívkodásra lehetőség.


    Sajnos szomorú dolog is történ, az egyik kolléganőnk ma felköltözött az -ok közé. Nem volt beteg, hirtelen történt a dolog. Egyenlőre annyit tudunk, hogy műtét közben belső vérzése lett. De mi arról sem tudtunk, hogy lesz műtéte, hacsak nem valami sürgősségi alapon volt. Mindenkit letaglózott a hír, felfoghatatlan!!


    Most megyek megpróbálok valamennyit aludni, talán sikerül.


    Csodálatos szép napokat kívánok mindenkinek


    Pusszantás


    (Képeket majd hozok, de most nincs kedvem kicsinyíteni) 


     


     


     


     


     


     

  12. 2018. március 15. 22:1542540.

    Sziasztok!


    Macska, képzeld hozzánk is megérkezett az első gólya. Itt van kb.200-300 méterre a fészke, ma láttam is. 


    Borcsamama, nagyon szorgalmas voltál takarítás fronton. Bevallom nekifogtam én is az ablakpucolásnak, de aztán elromlott az idő, sőt a napokban nem sok jóval kecsegtetnek, így elnapoltam.


    Sajnálom, ami a fiaddal történt...az anyagiakon kívül is nagyon bosszantó plusz amik a gépen voltak információk...meg nem tudom, hogy őt mennyire viseli meg, de én egyszer mikor ellopták dolgaimat, teljesen kikeszültem. Nem éreztem magam biztonságban és nem tudtam elhinni, hogy ez velem is megtörtén(hetet)t, nem csak mással...


    Csonkanek, nekem is már kibujtak a kertben a jácintok, nárciszok, kivirágzott a krókusz. Néztem az ibolyákat, de azok még nem nyílnak.


    Mágika, köszönöm kerdésed. Jól sikerült a vendégség. Teljesen feltöltődtem. Remélem.tudsz pihenni a hosszú hétvęén, klassz, hogy 4 napot otthon vagy.


    Jó pihenést mindenkinek!

  13. 2018. március 13. 03:3342539.

    Borcsamama! ...igen, jól emlékszel... Örülök, hogy a hűtötök már kéznél van. Reméljük jó sokáig szolgál benneteket.


    Jó reggelt mindenkinek.


    Tegnap leszaladtam Őrhalomba hogy pár képet csináljak Báróról. Azért a helyszín egész más mint a kamera kép. Ide teszek egyet. 

    előzmény:
    borcsamama (42538)
    2018-03-12  14:07
  14. 2018. március 12. 14:0742538.

    Sziasztok!


     


    Mágika, május 2-én megyünk, ezt kapja tőlem a párom a szülinapjára, ami 4-én lesz.  Én még sose voltam ott, Ő viszont nagyon szereti. A hűvös, őszi, balatoni horgászós naponkon szoktak néha átmenni Fonyódról.


    A hűtő pénteken megjött a boltba, haza is hoztuk, kicsit még szerelgettünk rajta, mert az ajtaját meg kellett fordítani, aztán este be is üzemeltük. Remélem ez bírni fogja, van rá 5 év  garancia, ha valami rejtett baja van, az csak előjön addig. 


    A régit is megtartottuk, kint van a terasz lépcsőjével szemben a sarokban, tető alatt.  Kitaláltuk, hogy abban fogjuk tárolni az összes apró kerti és vigokhoz való cuccot, tápoldatokat, meg egyéb ilyen dolgokat, akkor legalább azoknak is lesz állandó helyük. 


    Macsek, ha jól emlékszem, ti holnap indultok, jó pihenést, érezd magad jól, a párodnak pedig jó golfozást.  Örömmel olvastam ma hogy mégsem pusztult el Báró, megérkezett a fészkére.


    Havastáj, jó hogy végre meggyógyultál, nálad is jó kitartó volt az influenza.  A párodnak is mielőbbi gyógyulást. 


    Annyira szép idő van, tegnap is és ma is nyitva van reggel óta az összes ajtó-ablak, ágyat húztam, szellőztettem,mostam,  olyan jó volt este belefeküdni a friss illatos ágyba. Túl vagyok a tavaszi nagytakarításon is, jól belehúztam tegnap, el is fáradtam kicsit, de készen van.  


    Kertezni még nem lehet, csupa sár, ráadásul az éjjel esett is megint.  Északi oldal, nagyon lassan olvadt el a hó, és nehezen is szárad.


    Most azon agyalunk, hogy milyen lapokat vegyünk a teraszra hogy szép is legyen, fagyálló is, tartós is, és könnyen tisztítható.  


    A varrós programot nem felejtettem el, csak még nem tudok konkrét időpontot.  A burkoló májusra igérte, az első héten nem leszünk itthon, remélem utána mindjárt tud jönni, és akkor május második fele vagy junius eleje már jó lehet. Majd még pontosítunk addig. 


    Sajnos rossz dolog is történt, a kicsi fiamhoz /Budán/ múlt héten betörtek, elvitték a majd félmilliós ,néhány hónapos laptopját, és egy jó drága hátizsákot , amiben iratok is voltak.  Gondolom a hátizsák csak azért kellett, hogy legyen mibe beletenni a gépet.  Kint volt a rendőrség, helyszíneltek, DNS-t vettek, használható ujjlenyomat a kesztyű miatt nem volt. 


    Gyanítom, hogy nem sok eredménye lesz a nyomozásnak, de hátha. A remény hal meg utoljára. 

    előzmény:
    Mágika (42536)
    2018-03-11  18:28
  15. 2018. március 12. 13:2942537.

    Mágika, de jó, hogy írtál! Kissé visszavonult mindenki, én is.


    Köszönöm kérdésed, a hangom is már teljesen rendbe jött.


    A Gájer Bálint koncert jól sikerült sok ismerős dallam csendült fel, sajnos csak egyedül jött, zenét kevertek alá, egy kis élet hiányzott jobban a színpadról, habár ő igyekezett betölteni az űrt.  Tetszik a hangja és az a műfaj, amit képvisel. A füldugót persze használtam, nekem elég az a hangerő is, amit azon keresztül hallok.


    Úgy örülök, hogy már felénk is tavaszodik. Itt egész hétvégén nem sütött a nap, ma próbálgatja szárnyait, de reggel is még esett az eső. Szép a hóvirágom, bújik a tulipán és a nárcisz és a jácint is. Ma szedtem barkát, a kertünk mögött van egy barkafa. Sajnos nem ilyen egyszálas, hanem ágas-bogas, de az is szép!


    Lesem a gólyákat is közben, tavaly még nagy élmény volt az unokámmal kukucskálni a cinegék fészkét, amikor keltek a kismadarak.


    Szép hetet, főleg a 4 napos hétvégét töltsétek kellemesen, kis kikapcsolódással is, ne csak munkával!


     


     

  16. 2018. március 11. 18:2842536.

    Sziasztok!


    Rég jelentkeztem én is, hosszú volt a hét,de hál istennek jövőhéten nekem is 4 napos ünnep lesz. Nagyon örülök neki, mert náluk eddig csak a piros betűs ünnepekkor nem kellett dolgozni, hiába volt 3-4 napos ünnep, nálunk nem mindenkinek volt hosszú a hétvége, mert pénteken vagy szombaton dolgozni kellett.


    Ma olyan szép idő volt nálunk, igaz néha kicsit beborult, de már tavaszi illata van a levegőnek is. Jó lett volna egy kicsit kint lenni a levegőn nem csak addig amíg teregetek, majd a 4 napban pótolom.Tervezünk egy állatkerti látogatást, remélem jó idő lesz, legalábbis hogy eső nem lesz.


    Ti terveztek valamit a hosszú hévégére?


    Havastáj


    Örülök, hogy meggyógyultál, jobbulást kívánok a párodnak.


    Nekem is mindig kiír valami hibaüzenetet.  


    Jól sikerült a vendégség?  Kell néha egy kis baráti összejövetel is, beszélgetés, eszegetés, jók ezek a bulik.    


     


    borcsamama


    Nem is tudtam, hogy ott is van fürdő, de jó tudni. Volt már olyan, hogy a Balcsin nyaraltunk és olyan vacak esős idő volt, hogy meleg vizes fürdőbe kellett mennünk, mert a szabadban nem tudtunk semmit sem csinálni.


    Érezzétek jól magatokat, mikor mentek?


    Sajnálom, hogy tönkre ment a hütőd, megérkezett már az új?


    A régiek sokkal jobban bírják, mint a mostaniak, de ez igaz bármilyen masinára, sajnos úgy vannak kitalálva, ha elromlik, ne érje meg a javíttatás inkább vegyél másikat. Nekem is van egy ezer éves hűtőm, na jó nem ezer éves   csak kb. velem egy idős,  még anyué volt valamikor, emlékszem rá gyerekkoromban használtuk. Kint áll a teraszon,de ha szükséges bármikor be lehet kapcsolni és mai napig úgy hűt, hogy ha nem figyelek rá és nem veszem le alacsonyabb teljesítményre, akkor megfagy benne a kaja.


    macska 


    Jó utat, érezzétek magatokat jól.


    Izgalmas, nagy kalandba vágsz bele,  egyedül ennyit utazni, de megértem a többieket, amiért nem tudnak veled tartani, ill. 


    hogy te ezek ellenére is belefogsz. Biztos nagyon jó lesz és sok szép helyen fogsz járni, tele élményekkel.


     


    Marcsi


    Grtulálok a jelmezhez, nagyon ötletes meg az övvizsgához is.


    Hogy sikerült a házi verseny? 


    Jó pihenést és alkotást a szabira.


     


    LOndonEye


    Néhány éve készítettem sütőtök lekvárt, igaz nem ilyen fűszerezéssel és csak tökből készült, de nekem/nekünk nem jött be, pedig amúgy imádom a sütőtököt. Lehet így almával párosítva jobb lenne, még az is lehet egyszer kipróbálom. Tényleg kéne egy kis sütőtököt sütni, amíg még lehet kapni.


     


    Bubcsi


    Szerintem, ha a gyerekek szeretik a sportot, és élvezettel csinálnak az nem teher számukra. Sokszor én is csodálattal néztem a fiamra, ha edzésről volt szó nem volt előtte akadály mindig ment, még akkor is amikor én már azt mondtam volna, hogy ezt most kihagynám a helyében.


     


    Csonkanek


    Remélem most már a hangod is a régi és teljesen renbe jöttél.


    Milyen volt a  Géjer Bélint koncert?


     


    Mindenkinek jó pihenést még így vasárnap estére.


     


     

    előzmény:
    havastáj (42534)
    2018-03-08  21:33
  17. 2018. március 9. 18:3642535.

    Örülök, hogy jobban vagy. A zuradnak jobbulást. Holnapra jó kikapcsolódást.


    Mindenkinek szép estét. 

    előzmény:
    havastáj (42534)
    2018-03-08  21:33
  18. 2018. március 8. 21:3342534.

    Sziasztok!


    Jelentem meggyógyultam. Köszönöm az érdeklődést. Egy aprócska bökkenő van, a férjem elkapta. De szerencsére rajta nem ütött ki annyira.


    Nektek rendesen működik az oldal? Nekem folyamatosan hibaüzeneteket dobál ki. Már eléggé felharagított.


    Holnap vendégség lesz nálunk, már rendbe kaptam a lakást, sütöttem sós sütit, holnap még édeset fogok, aztán annyi. Pár barát jön át beszélgetni. Már nagyon várom.


    Most nincs erőm egyenként reagálni, de mindenkinek örülök, aki hírt ad magáról.


    Jó pihenést!

  19. 2018. március 7. 21:2842533.

    Húúú 1000 éve nem voltam a Csisztapusztán! Valamikor Fenyvesről ment kisvonat oda. Ha hűvös volt a Balaton, akkor mentünk el a meleg fürdőbe régen. Bizony, elég eldugott kis hely! Esetleg Keszthelyre el lehet ugrani onnan. De pihenni mentek, úgyhogy nem kell ugrálni és +programot keresni... 


    Hűtő: hát manapság nem csinálnak hosszú élettartamú készülékeket.  

    előzmény:
    borcsamama (42530)
    2018-03-07  13:34
  20. 2018. március 7. 18:3442532.

    Borcsamama ezt is imádnátok. Maga a nyugalom szigete. Itt laktunk mikor Mohácson voltunk. Persze az is isteni lesz ahova mentek. Ezt majd egy másik alkalommal esetleg megnézitek. Itt a linkje / Sombereki horgásztó. Ez egy paradicsom itt.  Az csak természetes hogy kapod a képeket. Marbella az úti cél. Mivel nagyon hideg volt Macim nem tudott még indulni a Caminora. Gyorsan muszáj golfozniuk 4 napot.   Kérdezte megyek-e?... megyek. (bár mindig kérdi), de nem megyek el sűrűn vele azért.  Majd ha vissza érünk utána valamikor neki veselkedik. 

    előzmény:
    borcsamama (42530)
    2018-03-07  13:34
  21. 2018. március 7. 17:4142531.

    Hű Borcsamama, Csiszta az tök jó hely, én ismerem! Biztos jól fogjátok érezni magatokat!


    Ha valaki még ilyen nagyon nyugis helyre vágyik, van egy olyan Vas megyében hogy Borgáta, az is kb 2 medencés hely.


    Anyukámnak is volt egy ilyen mama-féle- extra hűtője sürgősségi esetekre. Most mázlid van, hogy kint hideg van még, jó hogy nem a nyári melegben jártál így.


    Na elvonulok valami vacsorát készíteni...


    Szép estét mindenkinek!


     


     

    előzmény:
    borcsamama (42530)
    2018-03-07  13:34
  22. 2018. március 7. 13:3442530.

    Sziasztok Lányok!


    Macsek, hova mész , mi lesz a következő túra?  Azt már gondolom tudod hogy én mindig kérek képeket, így többször már nem is fogom írni. 


    Bubcsi, Csonkanek, elárulom nektek, hogy egy nagyon eldugott kis faluba megyünk, oda, ahova az drágám általában minden horgászós kiruccanáskor ellátogat, és nagyon szereti.  Ez egy kicsi falu egy négy vagy öt medencés, gyógyvizes fürdővel, Fonyódtól 5 km-re, Buzsáktól 3-ra, úgy hívják, hogy Csisztapuszta.  Nincs semmi extra ott a fürdőn, éttermen, bolton kívül, csak csend és nyugalom.  Ketten leszünk egy teljesen felszerelt 40 négyzetméteres kis nyaralóházban. Vannak terveink hogy hova fogunk majd elmenni, egy biztos, a hatalmas fonyódi piacot nem fogjuk kihagyni, főleg a régiséges-lomis részét. 


    A hűtőm nagyon hiányzik, a régit kitettük a teraszra, ott talán kicsit hidegebb van mint bent.  Szörnyű, hogy állandóan mindenért ki kell mászkálni.  A vicc az a dologban, hogy ez ami  elromlott, kb. x éves.  A lépcsőházban van egy másik, ami még az anyukámé volt, aki 20 éve nincs már, és azelőtt ő is használta legalább 15 évig.  No az működik, amikor nagyon sok hűteni való van, nyár, ünnepek, akkor mindig be van az is kapcsolva. Egy baja van, hogy elég kicsi, no meg ütött-kopott rendesen .  Itt bent nincs helye szegénynek. 

  23. 2018. március 7. 12:5342529.

    ...én már két startot nyomtam rajta...

    előzmény:
    macska54 (42528)
    2018-03-07  10:48
  24. 2018. március 7. 10:4842528.

    Jó reggelt  mindenkinek!


    Itt a főző. Ne hogy máááá ne legyen kávé. 


    Vettem az adást, csonkanektől is. 

    előzmény:
    Bubcsi28 (42527)
    2018-03-07  07:21
  25. 2018. március 7. 07:2142527.

    Jó reggelt!


    Én azt a Macska féke kávégépet nem tudom idetenni, de vegyetek kávét, teát, kakaót!


    Ladyzso küldtem mailt.


    Ja, a gépek így is bírták már 15-17 évig, szerintem ez már bőven jó. Ez a "kezdetektől" mostanáig, hááát...ennyi idő telt már el a háztartásunkban... A következő széria biztos nem fog még tízet se kibírni.


    Itt mikor indultam -1 volt, nap közben 8-11, hétvégére pedig 15-öt mond. Esővel.


    Borcsamama majd elárulod, hova lesz a túra?


    Macska: jelentkezem a képekre.


    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    ladyzso (42523)
    2018-03-06  19:46

Címlap

top