Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2019. január 19. 11:4943602.

    Sziasztok!


    Lassacskan nalunk vege a karacsonyi hangulatnak. Szepen sorban eltettem a dekorokat, ma leszedtuk a diszeket a karacsonyfarol, a falu meg marad egy picit, aztan lassan elkezdjuk varni a tavaszt. Van sok tervem, picit atrendezni a hazat, Norinak szeretnem nagylanyosra valtani az agyat, ilyesmik.


    Gabriella, Nori nalunk is minden nap nezegette a fat, kivancsi vagyok, fogja-e hianyolni.


    Orulok, hogy tobben beneztetek igy az unnep utan is.


    Magika, klassz a kinti egosorod.


    Banyoca,Borcsamama orulok, hogy jol sikerult a talalkozotok.


     


    Most sajna mennem is kell!


    Mindenkit puszilok


     

  2. 2019. január 14. 11:3043601.

    Mágika,köszönöm szépen a képeket és a linket is. 


    Tegnap este már nem voltam gépnél,délelőtt főztem. csak most jutottam ide.  Majd írok emailt is, és azt is,hogy döntöttem. 


    Banyoca, örülök hogy jól éreztétek magatokat, de nem csak Ti, mi is nagyon élveztük az estét. 


    Tartalmas, szép hetet Mindenkinek!

    előzmény:
    Mágika (43600)
    2019-01-13  23:18
  3. 2019. január 13. 23:1843600.

    Borcsamama


     


     


    Mutatom a képeket amit igértem.


    Nem tudom mennyire látható, mert ezek este készültek. 

  4. 2019. január 12. 17:1243599.

    Bocsi Lányok!  


     


    Nem akarta elküldeni a hsz-t ezért rányomtam többször, most meg látom sorozatot küldött.      hát igy jártam. 

  5. 2019. január 12. 17:0743598.

    Sziasztok!   


     


    borcsamama


    A fb-on jött velem szembe a hirdetés,  jóval karácsony elött, sokáig csak szemeztem vele,  aztán amikor a kolléganőm mesélte, hogy neten rendelt égősort és milyen jó, akkor felbátorodtam és megrendeltem, 2 nap alatt kiszállitották és ami tetszik benne, hogy jó hosszú,  ha jól emlékszem 6,5 m az izzó sor + 1,5 a vezeték és alár 2-3 db-ot is egybe lehet kötni.   Hamarosan bekapcsol, akkor majd igyekszem képet is készíteni róla. Késöbb ha ghez jutok küldöm a linket, ahonnan rendeltem. Szerintem még most is lehet, több féle volt, méretben, színben és fazonban is. 


     


    banyóca


    Az üvegekröl mutatok képet, juhar szirupos, ill áfonya szószos üvegek, a lidliben lehet kapni, de sajnos nem mindig van.  A juhar szirupot kávéba szoktuk használni.  Ha nem kapsz és szeretnél ilyen üveget szóljál, szívesen adok neked belőle, egy pár üveg mér összegyült belöle.  Lehet anyák napjára majd ilyeneket készítek, persze virágos mintával.  Van egy olyan üvegem is majd mutatom azt is csak elöbb fotóznom kell, hátha másnak is ötletet ad. 


     


    Nagyon örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a találkozó és  jól éreztétek magatokat.  Egy élmény volt olvasni banyóca a beszámolódat róla. 


    További széo estét mindenkinek, jó hétvégét!  


    előzmény:
    banyoc@ (43597)
    2019-01-12  09:21
  6. 2019. január 12. 09:2143597.

    Szép napot Angyalkáim!


     


    Hát beindult az "élet" vagyis vége az év végi/éveleji henyélésnek, és bizony munka van. Tele bizonytalansággal, feszültséggel, de hát egyszer csak kisimulnak a dolgok....


    Jövő héten megyek másik orvoshoz a térdemmel mert 3,5 hónappal a műtét  után már nem lenne szabad ennyire fájnia dagadnia...meglátjuk mi lesz.


     


    Tegnap este BorcsaMamáéknál voltunk, és nem tudom Nektek leírni hogy milyen jól éreztük magunkat. Azon felül hogy a kis ékszerdoboz lakás teljes karácsonyi pompában van még, minden szegletéből árad a harmónia, meghittség, szeretet ami természetesen az ott lakók (BorcsaMama, BorcsaPapa) érdeme. Iszonyatosan finom vacsora volt asztali grillezéssel, mindenki sütögette a maga pecsenyéjét, pácolt csirkemell, bacon, zöldségek, sajtok, gomba, gyümölcs szóval kánaán, és közben nagyon jókat beszélgettünk, nevettünk. BorcsaMama diós/fahéjas kalácsáról nem is beszélve. Szóval fantasztikus esténk volt!!


     


    Mágika: annyira szépek azok a havas üvegdíszek. Milyen üvegekből készültek?


    Csonkanek: jó kis bulitok lehetett szilveszterkor:)


    Narocsi: az illat miatt én is sajnálom, hogy műfenyőnk van, viszont nem kell lebontani a potyogás miatt... szóval mindennek megvan az előnye/hátránya. Mondjuk fehéret soha nem vennék.  Egyébként én február végéig fent hagyok mindent.


    Londonka olyan kicsit szomorúnak tűnsz.... minden rendben?


    Gabriella nagyon örülnék ha össze tudnánk futni a talin...


    Mondtam tegnap BorcsaMamának, hogy nagyon szeretnék elmenni, és igyekszem az ügyeletet úgy csinálni hogy akkor ne kelljen bent lennem...... annyira útálom ezt a 24 órás szolgálatot!!


    Égősor: lassan elhagynak minket a régi cserélhetős égős műanyag foglalatos égősoraink,(elporlad a műanyag foglalat) és most a fa díszítésénél szenvedtünk is velük eleget... gondoltam, hogy na majd az ünnepek után úgy is kiárusítás lesz beszerzek újakat, LED-eseket, mert hát sokkal könnyebben kezelhetők, stb,stb.... háát kinyúlt a képem mert összesen kettőt tudtam venni, az is fehér. Szerettem volna színeset is. Minden ki volt fosztva...  de majd résen leszek....


    Szombat van, baromi kopogós hideg... némi fagyott hómaradvány van még a hét eleji havazásból..... békésen elvagyok ma itthon, és tervezem a rumliszoba átalakítását. Zoli még csak érintőlegesen hallott a terveimről........ azt hiszem nagyon édin kell majd vigyorognom amikor előadom neki...... próba cseresznye.


    Mézespussszedli

  7. 2019. január 9. 19:3843596.

    Mágika,  az jó hogy már most találtál ötleteket karácsonyra, mert a keresgéléssel így már kevesebb időt kell majd töltened. 


    Én pl. azt már tudom, hogy mi lesz a lányom karácsonyi ajándéka, és nagyon örülök annak, hogy legalább az övén már nem kell spekulálnom, bármikor elkezdhetem a megvalósítást, mert nem kevés idő lesz. 


    A másik, amit nagyon köszönök Marcsinak, az a kis horgolt koszorú.  Megpróbáltam megcsinálni, és mi lett a vége, több mint húsz darab készült belőle karácsony előtt.  Nagyon jó kis ajándék volt, sok egészségügyisnek szereztem vele örömet.  November-decemberben elég sokat és sok orvosnál kellett órákat ücsörögnöm, volt időm horgolgatni, aztán mindig el is osztogattam őket minden rendelőben ahol voltam. 


    Milyen a kinti égősor amit rendeltél, és honnan, ha megkérdezhetem. 

    előzmény:
    Mágika (43595)
    2019-01-09  18:10
  8. 2019. január 9. 18:1043595.

    Sziasztok!


     


    Látom a napokban többen is benéztetek, nagyon örültem neki.  Ha nem is naponta, de pár naponta be szoktam nézni, írt-e valaki, ma szabadnapos vagyok így írni is van időm.


     


    Folyamatos dolgoztam az ünnepek között és után is, elég fáradt is vagyok, de ma végre pihi van.


    A fa még áll és marad is egy darabig, bár már potyog, de  egyrészt még nem szeretnénk lebontani, pont tegnap beszéltük a párommal, mi legyen vele,  de egyenlőre marad és amit imádunk benne isteni fenyő illat van tőle. Eddig a fa alatt voltak az ajándékok is, ma azokat már elpakoltam. Még karácsony előtt rendeltem 2 db  kinti égősort, amit fel is raktak a fiúk, de kevés lett, vagyis  nem igazán passzolt a meglévőhöz, ezért rendeltem még egyet, amit 2 munkanap alatt ki is szállítottak,  azóta már az is kint világít.  


     


    csonkanek


    Szép ajándékokat kaptál, azok a fonalak meg csodásak, nagyon jól harmonizálnak egymással.  Nálatok sem éhezett senki karácsonykor, ennyi kaja mellett az biztos, egyik finomabb volt mint a másik. Örülök, hogy a szilveszter is jól sikerült.


     


    Gabriella


    Még sosem készítettem olyan sütit amiben sütőtök volt, de egyszer ki kéne próbálni.


    Lepcsákot (göröny, cicege kihogy ismeri) szoktam úgy készíteni, hogy a krumpli mellé sütőtököt is reszelek,  nekem jobban ízlik, mint a sima krumplis.


     


    borcsamama


    Ahogy olvastam az írásodat épp kérdezni akartam, hogy vajon banyócáék mennek-e, de mire a végére értem, már a választ is tudtam. Érezzétek magatokat nagyon jól.   Nálunk is sok hó esett a napokban, de ma +2 volt napközben úgyhogy olvadni is kezdett, ezt a latyakos időt nem szeretem, de ez van, most van tél, most legyen hó ne márciusban.


     


    A napokban a pinteresten bóklásztam és fantasztikus ötleteket találtam karácsonyra.  


     


     


     

    előzmény:
    borcsamama (43594)
    2019-01-09  09:39
  9. 2019. január 9. 09:3943594.

    Sziasztok!


    Rövid helyzetjelentés.


    Nálunk minden gyönyörű fehér, havas, tegnap egész délután hatalmas pelyhekben hullott a hó. Meglehetősen hideg is van hozzá, így nem is nagyon olvad. 


    A karácsonyi dekorunk még teljes pompájában, és biztos hogy még jó darabig így is marad.  Egyrészt mert nagyon szeretjük, másrészt mert még pénteken is lesz nálunk egy nagyon kedves , angyali párral      utókarácsony este, egy kis vacsorával, sok beszélgetéssel, meg majd ami jön.  Banyocáék jönnek hozzánk, hamarabb nem tudtuk összehozni, de most már legalább nyugi van.


    Nekünk mű fánk van sok-sok év óta, nagyon szeretjük.  Csodaszép feldíszítve, olyan igazi mesebeli.  Tegnap itt voltak a foltvarrós lányok, hát ők is csak csodálták. A fotókon is szép, de azok mégsem adják vissza teljesen a szépségét. 


    Gabriella,  nem tudom   mi lesz a találkozóból, én nagyon szívesen megszervezem, mindenkit szeretettel várok, de egyenlőre nem túl nagy a tolongás, csak az a néhány ember jelentkezett, akiket már írtam korábban.  Nekem az is jó, ha csak ilyen kevesen leszünk, majd meglátjuk hogy ír-e még valaki.  A szállással kapcsolatban azt tudom írni, hogy hamar le kell foglalni, mert itt a mi kis városkánkban én csak két normális lehetőségről tudok, és tavasz környékén - Husvét, ballagások- eléggé sok vendégük van.  Mivel ez nagyrészt németek lakta település, sok a kint élő rokon, akik általában olyankor jönnek látogatóba.  Ha beírod a keresőbe hogy Hotel Rittinger, ill. Koller Panzió  Bonyhád, akkor meg tudod nézni őket.  Utóbbiról esetleg Macska és Sziga tudnak mondani közelebbit, az előző találkozó alkalmával ők ott aludtak. Persze a környéken pár kilóméteres körzetben azért lehet még találni szálláslehetőséget. 


    Akiknek egy személyre kell szállás, azoknak a "Borcsa" panziót tudom ajánlani, teljes ellátással, igen "baráti áron", rendkívül kedves, vendégszerető személyzettel.  

  10. 2019. január 7. 15:0943593.

    ezt ismerem, az utolso csapast az ajton valo kivitel adja, ahol az esetleg meg meglevo tulevelek is a kuszob elott landoltak :-)


    nekunk a nemhullos jo megoldas volt


    itt egy kis mufenyonk van, arra vettem vilagitast, es ma el is teszem, holnap estig pedig mindent, valahogy most en mar lezartam ezt a karacsonyt

    előzmény:
    narocsi (43592)
    2019-01-07  12:30
  11. 2019. január 7. 12:3043592.

    Nálunk sajnos szombaton le kellett szedni, szinte folyott le  a tűlevél rólaa szőnyegre. Mire leszedtem, addigra nem is maradt az ágakon.


    Ezért talán elgondolkodnék rajta, hogy műfenyő legyen, de az illat meg az "ünnepkor ünneplünk" miatt most sem vettem meg. A két ünnep között nem voltam boltban, most meg már a kiárusításban is elfogyott a szép műfenyő. A fehér meg modern/minimalista lakásba való ( az volt 3000 Ft alatt 11e helyett).


    Az üvegtálakba még tettem gömböket, hogy ne legyen kopasz hirtelen a lakás.


    Sajnos farsangolni nemigen szoktunk, de lehet végre 1x le kéne mennem Mohácsra   busót nézni: vagy akármilyen álarcot

    előzmény:
    Gabriella2 (43591)
    2019-01-07  00:17
  12. 2019. január 7. 00:1743591.

    sziasztok,


    Borcsamama,
    egyelőre úgy gondolom, hogy ha mennénk, akkor családosan, szóval köszönöm a felajánlást és majd szálláskeresésben elfogadom a segítséget :)

    Mágika,
    igen, a tortának a tésztája sütőtökös. az ízén nem kifejezetten felismerhető, viszont olyan jó szaftos lesz tőle.

    Csonkanek,
    nagyon szép/aranyos ajándékokat kaptál. azoknak a fonalaknak olyan jó a színe!

    nálatok áll még a karácsonyfa?
    volt, hogy úgy gondoltam, ma leszedem, de végül nem tettem. Katinka szerintem különösen rossz néven fogja venni, minden nap egy kicsit meg kell nézegetni, meg egy kicsit meg is kell piszkálni :D

    mindenkinek minden jót!

  13. 2019. január 5. 18:1443590.

    Na, újra:

  14. 2019. január 5. 17:5443589.

    Kedves Manók!


    Végre!!!! Hetek óta nem tudok belépni, folyton kidob. Olvaslak benneteket rendszeresen.


    Utólag már nem kívánok kellemes karácsonyt, olvasom, kinek hogyan telt. Nálunk még az elején volt hó, de mire vége lett a karácsonynak, már el is olvadt. (Ma viszont egész nap szakadt, esett már kb. 8 cm.) 24-én estére mentünk a kisebbik lányomhoz a barátommal és a fiammal, ott jött a Jézuska és ott vacsoráztunk, kicsit játszottunk. Másnap délelőtt mentünk a templomba, ebédre a barátomhoz voltam hivatalos. 26-án nagycsalád jött hozzánk, nekem volt a születésnapom (64) és a fiam névnapja (János). Maradt savanyúkáposztás-gombás-kolbászos leves és töltött káposzta, készült még fasírozott, fokhagymával tűzdelt pulykacomb, egész kacsa naranccsal a hasában (kisebbik lányom hozta párolt káposztával együtt), csirkecomb lesütve, csirkeszárny rántva, karfiol rántva, franciasaláta, jázminrizs, párolt zöldségköret (bébirépa, karfiol, kukorica, zeller és cukkini), burgonyapüré, volt linzer, beigli (mákos, diós, gesztenyés), almás- és túróspite.


    Szilveszterezni is voltunk egy kb. 20 fős társasággal (nyugdíjasklub), 6-kor kezdődött, fél 3-kor értünk haza. Táncoltunk is sokat.


    A legfontosabbat hagytam a végére. Karácsonykor bontottam az Angyalkám ajándékát, nagyon sok szépséget kaptam! Egy tündéri kis kézimunka dobozt, szép kis gyertyagyűrűt, finom csokikát (habár még nem bontottam fel, már is híztam 2 kilót az ünnepek alatt), 5 gombolyag kötőfonalat és egy szemárnyékolót! Nagyon örülök nekik! Köszönöm szépen!


    Aztán nagy meglepetésemre borcsamamától és marcsi74-től is kaptam karácsonyi üdvözlőlapot! Micsoda öröm volt!


    Megpróbálom csatolni a képeket:


     

  15. 2019. január 4. 18:3343588.

    Kedves Marcsi!


    Ma érkezett a képeslapod, igazán nagy meglepetés volt, köszönöm szépen!


    Kedves vagy hogy gondoltál rám!

    előzmény:
    74_marcsi (43576)
    2019-01-01  14:39
  16. 2019. január 2. 23:0443587.

    Az elözö képen nem igazán kivehetö ilyen piciben a szánkó :(   (piros autó van rajta), de mutatok egy másikat közelebbröl


     


    + néhány üvegdiszem 

    előzmény:
    Mágika (43586)
    2019-01-02  22:59
  17. 2019. január 2. 22:5943586.

    Mutatoma diszeket


     


    1. Kori szörmével + pici szánkó


    2. kesztyű szörmés


    3. Kesztyű hópasztás


    4. hungarocel gömb

    előzmény:
    Mágika (43585)
    2019-01-02  22:49
  18. 2019. január 2. 22:4943585.

    Sziasztok!


     


    Szedna80


    Köszönjük az új évi jókívánságokat, neked is hasonlóakat.


     


    Mutatsz majd képet az ajándékaidról?


     


    borcsamama


    Örülök neki, hogy tetszik a korcsolyacipő. Bevallom őszintén a neten találtam hasonlóakat, amik az ötletet adták, mert nekem is nagyon tetszenek ezek a szőrmés korik.  A karácsonyfára készült néhány hasonló kisebb darab, meg kesztyű is két féle.  A telefonomban vannak is róla képek, majd mutatom őket csak most gépnél vagyok.


    banyóca


    De jó, hogy már mindenki jól van. Köszönöm, a te falud is egy csoda, amit Marcsinak készítettél. Jól tetted, hogy belevágtál a lámpásba, többet láttam már én is a neten, de most tőled  igazán kedvet kaptam, hogy nekem is legyen egy ilyen.  


     


    Gabriella2


    A tésztában volt a sütőtök?


    Kis drága, ügyes kislány, hogy így bírta. 


    Köszönöm neked is.


     


    További  szép estét mindenkinek!


     


     

    előzmény:
    Szedna80 (43584)
    2019-01-02  16:26
  19. 2019. január 2. 16:2643584.

    Kedves Mindenki! Remelem, nem okoztam felesleges aggodalmat eltunesemmel, de videken toltottuk az elmult ket hetet, es hat nem szamitottam ra, h nem lesz wifi... 


    Eloszor szeretnem megkioszonni a Csodat, amit a kis doboz rejtett. Annyi csudasag kerult belole elo, sot, az egyik otletet, jelzem, elloptam. A kis poharban levo csendelet mesebeli volt, es bar nekem nem sikerult ilyen szepet kesziteni, azert egy-ketto elhagyta a kezemet :) a szappanokat imadom, a karacsonyfa diszek pedig fara kerultek (es kerulnek jovore is). Nagyon meghatott az az ido es energia, ami ezekben a targyakban oltott testet ;-)


    A kovetkezokben pedig mindenkinek kivanok olyan evet, amilyet szeretne, mindenek elott egeszseget, erdemi idot, amit szerettei koreben tolthet, bekesseget, nyugalmat. ;)

  20. 2019. január 1. 22:1643583.

    Sziassssztok!


    Gabriella, igazán nagyon örülnék neki ha te is el tudnál jönni. A szállás nálunk megoldható, szívesen látlak vendégül, ha viszont a családdal jönnél, akkor keresünk nektek, amint véglegesítjük az időpontot..  


    Nagyon cuki lehet a te kislányod is.  Jó sokáig birta a "bulizást".  :-)


     

  21. 2019. január 1. 20:5643582.

    sziasztok,


    boldog új évet mindenkinek! 


    mi itthon szilvesztereztünk: gyerekekkel sütöttem, főztem, kártyáztunk, igazán jól éreztük magunkat. nem is gondoltam, de Katinkánk is fennmaradt éjfélig, még koccintott velünk :)


    ma is hasonlóan csendesen telt a nap, délután elugrottunk egy kis újévköszöntésre, vittünk egy sütőtöktortát, na ilyet máskor is csinálok, mekem nagyon ízlett!


    Banyóca, nagyon jó az a lŕmpás, a falura meg már szavaim sincsenek, csak ámulok.


    Mágika, csodásakat alkottál te is, biztosan nagy örömet szereztek az ajándékaid!


    Havastáj, Nóri nagyon kis aranyos lehet, micsoda furfangos!


    Karácsony, örülök az örömödnek!


    Borcsamama, én is jelentkeznék, ha sikerül eljutnom, nekem szállás is kellene.


    mindenkinek további szép estét, minden jót! :)


     

  22. 2019. január 1. 17:4843581.

    Mamikám, azért nem jelentkeztem, mert még nem tudok biztosat mondani.... Zolit "tavaly" láttam utoljára, még dolgozik, lányomék nem tudom meddig lesznek itthon, és még vendégeink is lesznek a héten akikkel kapcsolatban még bizonytalan az időpont.


    Találkozó: tényleg szívesen mennék, de tényleg csak egy biztos dolog van; az hogy minden bizonytalan..... útálom, de ez van.


     


    Mágika a lámpás már régi vágyam volt, idén találtam hozzá sablont a neten. Viszonylag egyszerű volt elkészíteni.

    előzmény:
    borcsamama (43579)
    2019-01-01  15:39
  23. 2019. január 1. 17:4143580.

    Igen, most már mindenki jól van szerencsére:)


    Gyönyörűeket készítettél!! Shephard biztos örült neki!

    előzmény:
    Mágika (43577)
    2019-01-01  14:41
  24. 2019. január 1. 15:3943579.

    Sziasztok, mégegyszer  Boldog Új Évet Mindenkinek!


    Jó hogy elég sokan benéztetek és írtatok néhány sort, mutattatok képeket az ajándékokról.  


    Mágika, szépségesek az ajándékaid, és mivel a zsákbamacskádat nekem volt szerencsém kihúzni, így én is részesültem belőlük.  A korcsolyacipő azóta is itt van a szobámban az ablakban, naponta gyönyörködhetek benne.  


    Marcsi, nagyon örülnék ha te is el tudnál jönni, és ez az időpont változtatható ha többeknek jobb lenne másik.  Azért nem akartam korábbit, mert azért május közepén talán már lesz olyan jó idő, hogy ki tudjuk használni a teraszt, ott kényelmesen elférünk, de bent is megoldható minden. A két évvel ezelőtti szállás ajánlatom idén is aktuális, egészen addig, amíg van szabad ágyunk.  Akik eddig jelezték, Banyóca, Sziga, Macska, Narocsi és Te, és szinte mindenki kicsit feltételesen, de hát ez érthető is, hiszen május még elég távol van. A május eleje nekem nem jó, mert akkor megyünk megint Csisztapusztára, azt kaptuk a gyerekektől ajándékba, másrészt akkor vannak a ballagások, stb. 


    Írjátok meg, hogy kinek milyen időpont lenne jó, aztán összehozzuk valahogy.  Jelezhetitek itt is, levélben is vagy akár telefonon is, szerintem a számomat mindenki tudja. 


    Banyoca, remélem valahogy a te munkahelyi ellógásod is megoldódik, hiányoznál a létszámból.  Amúgy meg várom a  beígért jelzésedet. 

  25. 2019. január 1. 14:4843578.

    És ami lemaradt,  mert ugye telon nem tudom visszaolvasni írás közben 


     


    Banyóca 


    Fantasztikus lámpást készítettél, nagyon tetszik.  


     


    Mindenkinek köszönöm az új évi jó kívánságokat.  

    előzmény:
    banyoc@ (43567)
    2018-12-31  19:16

Címlap

top