Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2013. szeptember 3. 19:01151.
    Egy nagy kalappal,ügyes leszel, este várjuk a beszámolót :-)
    előzmény:
    borcsamama (143)
    2013-09-03  14:04
  2. 2013. szeptember 3. 19:01150.

    Borcsamama, majd kérlek, írd meg, hol jártál, hol láthatunk!

     

    Elnézést,  hogy kopogtatás nélkül jövök, de hátha tudok néhány jó ötlettel - vagy akármilyennel - szolgálni. 

     

    1. Mi idén nem ajándékozunk, de szívesen mesélek majd korábbi, nagy sikerű ajándékokról. Nagy lekvárfőző, bonbonkészítő, pástétomsütő vagyok.

    2. A menü terve már készül. (Sokfélét eszünk, mert sokan vagyunk, sokféle ízléssel.) Lesz angyal és ördög pongyolában, lesz kókusztejes sütőtök-leves pirított mandulaforgáccsal,  fokhagymás joghurtban pácolt, pisztáciás bundában sült hal kéksajtos-diós cipócskával, ... na, és itt tartok, a többit még nem találtam ki.

    3. Imádom a karácsonyi kisfalut, idén a tálalószekrényre szánom. A csillárra kerülnek a tollas-csillogós karácsonyfadísz-balerinák és színes gömbök, színes szalaggal fogom lelógatni őket. A régi ablakok - az újaknál sajnos nem működik - ablakszárnyai közé pedig beteszem a szokásos mécseseket.

    4. Adventi koszorúra sincs még ötletem... Valami érdekes kellene, a tavalyit nagyon untam. 

  3. 2013. szeptember 3. 18:44149.
    Jó lenne tudni melyik hiradóben lesz Borcsamama remélem sikerül megnézni
  4. 2013. szeptember 3. 18:32148.
    Köszönöm szépen  a gesztenyés  és szílvás receptet is, mentettem őket.
    előzmény:
    Szisszka (127)
    2013-09-03  10:29
  5. 2013. szeptember 3. 18:11147.

    Sziasztok!

     

    Én is hoztam valamit.:)

    Szeder lekvárt készítettem augusztus végén.

    Engem az illata és az íze is a forralt borra emlékeztet.

    Nekem nagyon bejött (a családnak a magokkal van csak gonja:()

     

    1,75 kg szeder

    bő 40 dkg cukor (ízlés dolga, nekem kicsit több ment bele)

    2 cs. vaníliás cukor

    kb. fél citrom reszelt héja.

     

    Jól összerotyogtattam, mikor elkezdett sűrűsödni, ment az üvegbe, kicsi szalicil és száraz dunszt. 

  6. 2013. szeptember 3. 17:51146.

    Sziasztok! 

    Alig vártam, hogy olvassalak titeket, már most kezdem érezni  a karácsony hangulatát, ahogy olvasgatok.

     

    előzmény:
    borcsamama (143)
    2013-09-03  14:04
  7. 2013. szeptember 3. 17:14145.

    Nagyon szuper ötleteket, recepteket hoztatok! Már most szép kis mennyiség van :) Most nem is emelnék ki külön senkit, mert mindegyik szuper! A blogra fel is tettem mindent (beértem magam) BorcsamamaHú, lehet, hogy már túl is vagy a riporton, biztos nagyon ügyes voltál!!! :)  Banyoc@Én is épp Rád gondoltam, és ahogy olvastam vissza a hsz-eket, megláttam hogy te is bejelentkeztél! :) Nagyon örülök neked! :)A San Marino-i boltocskában csudiszép dolgok vannak, egy kisebb vagyont otttudnék hagyni! :) A linket kitettem a blogba :) Most megyek is, mert a fiaim nem bírnak magukkal :O  
  8. 2013. szeptember 3. 17:01144.
    Borcsamama, ez nagyon izgalmasan hangzik, majd mesélj.
    előzmény:
    borcsamama (143)
    2013-09-03  14:04
  9. 2013. szeptember 3. 14:04143.

    Szép napot Mindenkinek, üdv. a "legújabbaknak".  Rohanásban vagyok, nemsoká indulnom kell a kiállításunk megnyitójára, de igérem, este mindenkinek válaszolok, és remélem képeket is tudok mutatni.

     

    Most enyhén idegbeteg vagyok, tegnap felhívtak a TV-sek, hogy ma riportot akarnak velem csinálni, hát mit mondjak azóta nem vagyok igazán magamnál. Na mindegy, majd lesz valahogy, sokmindent túléltem már, talán ez is menni fog.

     

    Este jelentkezem.  

  10. 2013. szeptember 3. 13:27142.
    Most nincs ugyan túl sok időm, de azért gyorsan elmentettem a topikot a kedvencek közé, és este átolvasom! Remélem, tudok majd én is ötleteket hozni mielőbb. Jó készülődést!
  11. 2013. szeptember 3. 13:25141.

    Sziasztok!

     

    Egy kicsit beköszönök én is, bár igaz, hogy a tavalyi topikban csak zugolvasóként voltam jelen, a 2011-es karácsonyi topikban viszonylag aktívan részt vettem. Igyekszem idén többször is jönni, ötleteket hozni. 

     

    Borcsamama, a tavalyi topikban feltett narancsos csokis kekszet tavaly elkészítettem (többször is), nagyon-nagyon finom, bár ezt már sokan megmondták rajtam kívül. Ezúton is köszönöm a receptet!

     

    Halleves, neked hoztam egy receptet, amit bátran tudok ajánlani, én már elkészítettem, amikor vendégeink jöttek a nyáron, ugyanis volt köztük lisztérzékeny személy is. A vendégek elmondása szerint nagyon finom volt, én nem tudom, mert nekem nem jutott és azóta nem sütöttem újra. 

    http://www.nosalty.hu/recept/barackos-clafoutis-gl utenmentes

    Én rizsliszttel készítettem, muffinformákba kiadagolva, nagyon gusztán nézett ki, készült barackos és meggyes is, de bármilyen gyümölccsel elkészíthető, sőt, akár még lekvárral is el tudom képzelni. 

     

    Szisszka, nekem is nagycsoportos a kisfiam. A lánykám pedig 14 hónapos. 

     

    Van már néhány ajándék ötletem Karácsonyra. Egy-két keresztszemes hímzéssel készült ajándék is tervbe van véve idénre, így ahhoz rövidesen hozzá is kezdek.

     

     

  12. 2013. szeptember 3. 12:55140.

    Szia!

     

    A shea vajjal mit tervezel? Nekem a megajándékozandók főleg nők, érdekelne mit csinálsz :) Köszike

    előzmény:
    kicidia (137)
    2013-09-03  12:09
  13. 2013. szeptember 3. 12:20139.

    Úgy látszik, hogy ráérzés szerűen működnek a dolgok, mert tegnap én is csak  azért néztem fel, hogy kicsit bele nézzek a tavalyi topikba, és íme itt volt már az idei:)

     

    A kandallom végül is egész évre bent maradt a nappaliban, mert nem tudtam hova elhelyezni a lakásban. Csendesen áll a sarokban kissé eldugva, de majd november elején már központibb helyre kerül:) 

    előzmény:
    tutusatu (116)
    2013-09-02  22:16
  14. 2013. szeptember 3. 12:20138.

    én már kezdek odáig fajulni, hogy nincs is karácsonymentes időszakom:)))

    Már most a nyaraláskor is vásároltam olyan holmikat amik majd ajándékok lesznek:) 

    A nyár elején megfőzött eper lekvárról nem is beszélve:)

    előzmény:
    kicidia (137)
    2013-09-03  12:09
  15. 2013. szeptember 3. 12:09137.

    Sziasztok!

     

    nagyon örülök én is, hogy elindult már most ez a karácsonyi topic :)

    nem vagyok nagy fórumozó, de a karácsonyt annál jobban szeretem, uh. a tavalyihoz hasonlóan idén is sokat fogok ide benézni és igyekszem most majd hasznos tippeket is megosztani Veletek.

     

    Én is már most elkezdtem gondolkodni a karácsonyi sk. ajándékokon és idén nálam a bonbon és shea vaj lesz a két főszereplő :)

     

     

    szép őszi hetet Nektek! :)

     

    előzmény:
    banyoc@ (136)
    2013-09-03  11:32
  16. 2013. szeptember 3. 11:32136.

     A San Marino-i bolt honlapja, lehet nézelődni (sóvárogni) hüledezni az árakon, DE lehet ötleteket is gyűjteni!:))

     

     

    http://www.lacasadelnatale.com/en/inde x.php

     

    remélem bentmarad a link

    http://www.lacasadelnatale.com/en/index.php

  17. 2013. szeptember 3. 11:28135.
    jújjjj de tetszik!!:))))))))
    előzmény:
    encsyke86 (108)
    2013-09-02  19:07
  18. 2013. szeptember 3. 11:28134.

    De aranyos vagy!:)) köszönöm:)

    most már itt leszek, még ha csak fél szemmel is, de leszek.....

     

    előzmény:
    rosemary (109)
    2013-09-02  19:07
  19. 2013. szeptember 3. 11:28133.

    hmmmmm de jól hangzik ez a recept!!

     

    tavaly idő hiányában elmaradt a szaloncukor készítés... de lehet, hogy idén előbb fogok nekiállni.... 

    sajnos csak én szeretem a marcipánost...... 

    előzmény:
    Szamócalányka (110)
    2013-09-02  19:26
  20. 2013. szeptember 3. 11:27132.

    naná, hogy jár!!:)) Neked kiemelten, hiszen engem is örökbe fogadtál tavaly:)

    A Te narancsos-csokis kekszed, és annak a citromos-fehércsokis változata lesz idén az ajándékok egy része!!:) 

    Párom imádja!

    előzmény:
    borcsamama (115)
    2013-09-02  22:14
  21. 2013. szeptember 3. 11:27131.

    Szia !

     

    Nagyon jól összefoglaltad a topik jellegét, lényegét, öröm volt olvasni!:) 

    Igen, idén is többezer hsz lesz szerintem:) aminek nagyon örülök!:)

     

    De szép képeket hoztál!!!:) ez a múzeum olyan lehet, mint San Marino-ban a Christmast Shop. Egész évben nyitva van, 100%-os karácsonyi bolt, picike, tele /méregdrága!/ holmival, és az emeletén a Mikulás lakása van berendezve. Picike konyha-étkező, háló, természetesen minden karácsonyi a kiskanáltól a szőnyegig! Minden megvehető, de hát az árak......... brutálisak! Viszont a látvány leírhatatlan. ötletek tárháza a boltocska. 

    sajnos fotózni nem szabad

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615948 (122)
    2013-09-03  06:25
  22. 2013. szeptember 3. 11:00130.
    Szisszka: Gyerkők: Egyik 7 múlt, a másik 11 múlt. Mi is egy hétig vagyunk kint legtöbbször, most hálisten négy nap.Először bulinak tűnik, utána azért már módjával tűnik annak.Legalábbis nekünk, a gyerekek azért szeretik. A helyiség neve priviben elküldve. Szalonna plusz csoki: A nagy lányom után szabadon, ő bárhová kerüljön, éhenhalni tuti nem fog. 
  23. 2013. szeptember 3. 10:48129.
    Eszterlili
    Meddig lesz a gyerkőc az erdei iskolában?
    Jajj, mi mindig 1 hétre mentünk :) annyira szerettem :)
    Egyszer voltunk Kőszegen, egyszer meg Kemencén :)
    Mennyi idősek a gyerekeid egyébként?

    Szalonna + csoki???? :D
    előzmény:
    eszterlili (126)
    2013-09-03  10:27
  24. 2013. szeptember 3. 10:45128.
    A szilvaraguhoz amitől itt szó volt korábban:

    Itt találtam egy szilvaragu receptet: http://izeskalandok.blogspot.hu/2012/09/sult-csirkecomb-sz ilvaraguval.html?m=1

    ezt lehetne megspékelni mondjuk reszelt narancshéjjal, narancslével, aszalt szilvával és a fűszerekkel (gyömbér, fahéj, szegfűszeg... )

    előzmény:
    Szisszka (127)
    2013-09-03  10:29
  25. 2013. szeptember 3. 10:29127.
    Sziasztok!

    Itt a gesztenye töltelék receptje:

    Hozzávalók:
    5 dkg szalonna
    20 dkg darálthús ( én sertésből szoktam)
    2 db szikkadt zsemle
    2 dl tej (vagy 1 dl tej + 1 dl viz)
    1 kisebb vöröshagyma
    1 csomag gesztenyemassza
    Só, bors

    A zsemléket beáztatjuk a tejbe. A szalonnát kis kockákra vágjuk, megsütjük serpenyőben, hozzáadjuk a kicsire felkockázott hagymát, üvegesre pároljuk, majd sózzuk, borsozzuk. Hozzáadjuk a darálthúst, fehéredésig sütjük, majd hagyjuk kihűlni. Ha kihűlt, átteszük egy tálba, hozzáadjuk a kinyomkodott zsemlét és a gesztenyemasszát. Összekeverjük, kézzel finomra nyomkodjuk. ( ha szükséges, átengedhetjük húsdarálón. - én nem szoktam. )

Címlap

top