Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Intimtölcsér vélemények

zoszibi
Létrehozva: 2014. január 6. 20:07

Sziasztok! A minap találkoztam az intimtölcsér kifejezéssel.

Havonta meggyűlt a bajom a sok macerával, ide betét oda tampon. Szerettem volna, illetve szeretném megkönnyíteni az életem, de sok féle topikban sok véleményt hallotam a különböző intimtölcsérekről.

 

Először ezt találtam: www.intimtolcser.hu (Mooncop)  Aztán több helyen is negatív véleményt olvasam róla.

 

Továbbá ezekkel a típusokkal találkoztam:

lunettefemmecupladycupyuuki Sajnos most nagyon bizonytalan vagyok abban, hogy melyik márka lenne a legmegfelelőbb. Kérnék hozzászólásokat ezzel a témában kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget!  U.I.: Örülnék, ha olya emberek válaszolnának akik használták is a termékeket. 

 

  1. 2018. július 7. 22:4553.

    Meg tudnád mondani hogy te melyiket használod? 

    előzmény:
    beata.hergovics (41)
    2015-06-26  00:53
  2. 2017. július 30. 17:0752.

    Hogyhogy kidobod a betétet és "nincs hozzá közöd"??? melyik bolygón élsz?!


     

    előzmény:
    mickamacka (49)
    2015-08-17  23:32

Címlap

top