Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nárcisztikus férfi

katyasz
Létrehozva: 2015. március 17. 15:37

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Több mint 5 éve vagyok együtt egy sráccal és elég komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat. Kb fél éve kezdődtek a problémák és a számomra megmagyarázhatatlan és érdekes dolgok. A neten sok helyen utána néztem és beszéltem barátnőimmel és arra jutottam, hogy a pasim nárcisztikus. Nagyon sok helyen lehet olvasni az ilyen típusú férfiról, viszont példák nem nagyon vannak. A lényeg, hogy én dolgozom, keresem a pénzt, főzök, mosok, takarítok, ő otthonról dolgozik, mikor van éppen melója, ami hol van, hol nincs. Úgy érzem egyedül oldok meg mindent, és ő meg csak sajnáltatja magát, hogy neki nincs munkája. A legtöbb beszélgetés róla szól és arról, hogy én mennyire nem vagyok segítőkész irányába és mennyire nem foglalkozom vele. Egy gyárban dolgozom, egész nap állok, eléggé fáradt vagyok sokszor és ezek a feszültségek bennem is jelentkeznek. Lehet nem vagyok elég oda adó. Most pár hete azt mondta elhagy, mert nem én vagyok neki az első, hanem a háztartási feladatok és a munkám, ami egyébként is elfáraszt engem. Akkor nem akartam hogy vége legyen, de most már lassan odáig jutok, hogy inkább leszek egyedül de nem bírom. Viszont most visszatáncolna. Megint kedves, aranyos, vicces, megyünk vacsizni, kirándulni és én teljesen értetlenül állok ez előtt az egész előtt. Mit tegyek?

  1. 2015. október 13. 11:302451.

    Azzal, hogy leírsz az életedbe bármit mikor döntésképtelen vagy ...segít (s nem az aki olvassa) ...hanem a megfogalmazás ....a jó meg a rossz mérlegelése...tisztán látás.
    A fórum meg terápia ...több szemszög.
    S nem lesz itt több beszámoló ...az ilyen hozzáállásért: "mit nyekeregtel itt ilyen sokaig"

    A kölcsönös tisztelet ....érzitek? Itt van a levegőbe

    előzmény:
    kekelefant (2441)
    2015-10-12  23:27
  2. 2015. október 13. 11:242450.

    "Van itt egy alak, akit megszabaditottunk a szemet pasijatol" -helyes ...s aztán még egyet ...majd megszabadítottad őket magadtól is
    A pasik őket naponta mentegetőzésre kényszerítették, önbizalmat romboltak ....s te most utóbbi hozzászólásoknál ugyan ezt teszed...s miközben beszúrsz egy egy nagy vásárlást meg pihensz.

    előzmény:
    Sissi52 (2446)
    2015-10-13  00:28
  3. 2015. október 13. 11:172449.

    Hagy abba! Ezt mát nem tudod jóvá tenni, bármennyire bánt.
    Vagyis elrettentő példaként folytathatod...ovis szint ...nem én voltam Pistike kezdte én csak vissza ütöttem.

    előzmény:
    Sissi52 (2447)
    2015-10-13  00:35
  4. 2015. október 13. 11:132448.

    Te átgondoltad mit csinálsz ha meg vagy sértődve? Ugyan azt teszed vele mind a volt párja...kritizálod , belekötsz az életvitelébe degradáló szavakat használsz....miközben te jó vagy mert segítettél.
    Ha kedvelt is ezzel végleg eltaszítod...s mindhárom menekül innen Eperke, bajaság11 meg katyasz is.
    A vészcsengő működik náluk elég egy kritika s már falként nő a távolság....de te itt sorozatot nyomtál.

    előzmény:
    Sissi52 (2445)
    2015-10-13  00:21
  5. 2015. október 13. 00:352447.

    Ha ez szerinted kritika. Ez szemetkedes. Nyaljal neki, raersz. Nem, nem tudom konnyen tultenni magamat, ha megbantanak, kell hozza par nap. De ha folyatjak? Nezd, o keresi az igazat, mert ha szembe merne nezni a valosaggal, szornyen elrettenne.


    Felolem meg mondhat,amit akar, hazugsag minden szava. Minden itt van az enelcen. Hogy rongyos gatyaban megy valaki randizni, kb 40 evesen, (erett no,  nem tom, mikor erett meg), az kirugta a biztositekot, az biztos. Mikor elotte uj ruhat meg uj cipot akart vasarolni.

    előzmény:
    snc (2434)
    2015-10-12  08:26
  6. 2015. október 13. 00:282446.

    Most ebbe ne izgasd bele magad, jo? Van itt egy alak, akit megszabaditottunk a szemet pasijatol, akit o ot evig kitartott, sot meg adossagot is vett fel neki, o meg most idejon gyalazkodni, parasztozni meg mindenfele idiota diagnozist felallitani netszerte. Paraszt szarmazasara pedig barki buszke lehet, becsuletes foldmuvelo osok nem szegyen. Bar az enyemeknek volt foldjuk,de nem parasztok voltak. Pl egyik dednagyanayam nagyon gazdag kulakasszony, az egyik nagyapam meg ezermester volt.


    Rad nem haragszom,smmi problemam veled, sot szeretem irasaidat.Csak kinyilott a bicska azsebemben,de majd becsukom.


    Ezzel a nocivel se volt semmi bajom,nem azert segitettem neki. Kedveltem ot. Meg nagyon is. Erre jon, hatbaszur meg gyalazkodik.


     

    előzmény:
    sárkánycsont. (2444)
    2015-10-13  00:15
  7. 2015. október 13. 00:212445.

    De igen,felcsaptal doktornak, amikor engem narcisztikusnak diagnosztizaltal. En nem mondom, hogy te az vagy, de van benned egy csomo narcisztikus vonas, bipolar, borderline, azonkivul tarsfuggo, akaratgyenge, stb... most meg hozongo, gyalazkodo, csufolkodo-szemelyisegjegyeit hordozod.


    Lentebb irtam, hogy nem te voltal hetvegem rajongasanak targya. A rongygatya mar nem divat,szegeny, aki benne van.


    Nem,nem vagy doctor, csak interneten diagnosztizalsz es azt lekozlod a neten, tehat barki, ill mindenki tanuja, aki olvassa.


    Tapasztalat? ne rohogtess. Azt se tudod, ki vagyok. Annak alapjan vagyok narcisztikus,mert lelekszakadva megszabaditottalak egy stricitol? Te is visszajossz, igen en visszajovok,mert ilyen szemet alakkal ritkan lehet talalkozni, es sulyosan megsertegettel, pedig en soha azelott egy arva szoval nem artottam neked. Rongyos gatya? Tulajdonkeppen amiatt tamadsz minket, vagy mar azt is elfelejtetted? tenyleg elo kellene keresned a gyogyszereidet.


    Benne vagyok a tukorben es barmikor bele tudok nezni. Te meg HAZUG vagy,mert az is a neten van, hogy szabaditottunk ki teged a pasasodtol, akit kitartottal.


    Miert? Adossag mar nincs? De hamar kifizetted. szerintem meg van. Egy pasi miatt, hat kesz rohej, ilyen nincs.


    Hol van neked fajdalmad? Hiszen kerek perec, ot evalatt ot perc alatt sajat magadat kiszabaditottad a pasidtol, te sajat magad. En mitol vagyok mergeskigyo?mert megmentettelek egy stricitol?


    Neked tenyleg elgurult. En olyan helyzetbe, mint te? Latszik, mindenki magabol indul ki. Hogy en valaha is kitartanek egy pasast, csak hogy megizeljen??? Almodsz. Anyagilag meg nem kerulok olyan helyzetbe, pasit soha nem tartanek ki sehogysem, nem hogy kolcsonpenzbol, ez tiszta rohej. Itt tanacsot? En? Nekem nem kell tanacs, csak velemeny, megoldom.


    Ja es en paraszt igenis intelligens vagyok, tudok  ma mar szemet emberekbe is visszarugni,az elet megtanitott. Ilyen galad alakkal, mint te vagy nem minden nap talalkozik az ember. Legyek neked szemet, mindegy,es ugyis tudom, ki vagyok. Ilyenek velemenye meg nem szamit, akik pasast tartanak el, sot meg adossagba is verik magukat miatta es akik segitenek rajta,abba belerugnak. Tudod ki a paraszt, mindenki magabol indul ki.


    Csk nem azt akarod mondani mellesleg, ha en lennek bajban, na nem olyanban, mint te, te nem segitenel, hanem rohognel rajtam. ???Azt, hogy te nem segitesz,arra reg rajottem, de hogy meg rohogsz is a bajban levon, ez uj. Enelcere soha nem jonnek, ha problemam van. Ugyanis van, aki segit rajtam. Micsoda egy latnok vagy te, mindenben eltalalod a szarva kozt a togyit. Nem,nem rongyos farmer, jarjatok csak benne, mar seholsem divat. Mas nyomora? nem lenne nyomorod, ha nem tartottal volna el egy pasast evekig, meg nem vettel volna fel neki adossagot. Amit csinaltal, igazad van, rohej.


    Orulok, hogy ilyen vigan vagy,megyek is vsarolni. A fital pasit is megbeszeltem alanyommal meg baratnoimmel meg baratommal.

    előzmény:
    katyasz (2436)
    2015-10-12  10:12
  8. 2015. október 13. 00:152444.


    A nagy szeretet meg a törődés...figyelem
    Probléma megszüntetése érdekébe...a vádaskodást meg ítélkezést abbahagyni.

    Egy dolog ami itt mindenkire érvényes :
    - Itt bármit írok az saját ...abból jön ki aki vagyok a névjegyem.


    S ha nekem nem hisztek csak szolok mindenki profiljánál van egy olyan rész, hogy FÓRUM ÉLETE ... az bízonysaját karakter

  9. 2015. október 12. 23:542443.

    Sok? Aki bottal koszon, annak doronggal felelnek. Evvan. Igazat mondjuk mar ki, mert eddig cask kimelgettunk teged, hogy meg ne bantsunk. De te feloldoztal.

    előzmény:
    katyasz (2438)
    2015-10-12  10:18
  10. 2015. október 12. 23:522442.

    Annyira szegeny nem vagyok, talan te vagy. Lelkileg is meg anyagilag is. Meg ne sirasd mar magadat, hiszen te tamadtal, teged senki nem tamadott itt. Hetveget veled? Jol vagy? Elmentem vasarolni, vettem szep uj cuccokat az oszre, telre, jo aron, szepeket, sok pullover, nadrag,abbol nem kell sok. Kiskabat, sapka, ilyesmik. Ja,meg uniformot. Multkor mar vettem csizmakat, pulovereket, meg nadragot is. Tegnap meg az uj rocking chair-emet szereltem ossze, utana meg pihentem.


    Aki rugdos itt,az te vagy, halabol rugdosodol. Nem mintha szamitana, megnezem, ki mondja. Ja, es a szakadt rongy mar sehol nem divat.

    előzmény:
    katyasz (2438)
    2015-10-12  10:18
  11. 2015. október 12. 23:272441.

    Huha,de megjott a hangja valakinek!Ha egyedul is meg tudtad volna oldani[visszaolvastam]akkor mit nyekeregtel itt ilyen sokaig?


    A nadragrol mar senki nem beszelt a tulaj hozta vissza allandoan,olvass vissza.


    Es varom a beszamolot,hogy elsz most?Rendezodott minden?Talaltal magadhoz valot?


    Ide azert nem jar senki,mert olyan banyasz beka alatti lett a nivo,ha valaki,[mint te vegre jobban van]mindjar el kezdi az utszeli szoveget,mit is mondtam?Na pa


    Ajanlom az ideggyogyszert nevuket nem tudom,de sok van,ugy latszik te is valamelyiken vagy,de nem hasznal mar...


     

    előzmény:
    katyasz (2436)
    2015-10-12  10:12
  12. 2015. október 12. 23:132440.

    Ha meg tudta volna oldani egyedul akkor nem nyit topikot,az alagut vegen volt es nem jott feny,azert kert meg mindenkit,hogy segitsenek kilabolni,mert nem volt meg az akarat ereje,kirugni egy piocat.Akik itt sokan segitettek neki,abba most o rug bele,de sajna nem hallottuk milyen iranyba fordult az elete?Szamlak kifizetve,kellemes megerto,sikeres [lehet csinos is]partner,gondok elfelejteve?


    En nem tudom ki erne ra evvel foglalkozni ,kicsit bekepzelt dolog azt hinni ,komolyan,o kezdte es nem csak hogy nem koszonte meg a segitseget,hanem most pimaszkodik.Ugy latszik nem volt mashoz fordulniakulonben nem nyitott volna topikot S.O.S mit tegyek cimmel?Es nem 16 eves szuzlany aki hormonalisan maskepp gondolkodik,hanem felnott ,aki keptelen volt kimaszni.

    előzmény:
    snc (2435)
    2015-10-12  08:39
  13. 2015. október 12. 15:062439.

    Szia Katyasz,


     


    na ha mar nev szerint megemlitettel, visszaneztem, de a 2419-es hsz-ed, ahol visszajottel haborogva, nem nekem, hanem onmagadnak cimezted, es azota sincs semmi cimezve nekem, szoval nem is ereztem eddig szukseget a valaszadasnak. De ha akarsz valamit kerdezni, tessek, itt vagyok, valaszolok, sot, ossze is szedheted a szerinted banto stilusu hsz-eimet es elmagyarazhatot, hol a bantas. De csak nyugodtan, szanj ra idot es ne idegeskedj, az art a szepsegnek ugye;)

    előzmény:
    katyasz (2437)
    2015-10-12  10:17
  14. 2015. október 12. 10:182438.

    Szegények biztos egész hétvégén ezen rágódtak és fel alá járkáltak, hogy hogyan is tudnának még nagyobbat rúgni belém


    Hát ez itt már tényleg sok...

    előzmény:
    snc (2434)
    2015-10-12  08:26
  15. 2015. október 12. 10:172437.

    Nem neked címeztem azt amit leírtam, nem is értem miért vetted magadra. Hahamarinak, ahogy bajság hívta már a végén


    Akinek nem inge, ne vegye magára tartja a mondás. Azt sem tudom te ki vagy, nem emlékszem a hozzászólásaidra. De ahogy látom magadra vetted...gáz!


    Nem fizetnek vagyon, sőt az egyikőjük, ahogy olvastam nem is hajlandó regisztrálni. Ha neked pár ezer forint egy vagyon, akkor ne oszd itt az észt az adósságról, mert ezek szerint pár ezer forint kifizetése is nagy költség lenne neked. Ha meg nem tudod miről írsz, akkor jobb ha csendben maradsz.


    Ezek szerint te adod a család melegét, cserébe háztartást vezetsz és gyereket nevelsz. Ha neked ez kielégítő, hát legyen. Ahogy olvasgattam a két lányt itt, ők azért ettől többre vágynak. Ez nekik nem kielégítő. Van ilyen és van olyan. Nem a tanáccsal van gond, hanem a stílussal. Te is megbántva érzed magad valamiért és egyből, jössz és támadsz.


    Úristen milyen emberek vannak itt! Nem is csodálkozom, hogy lelép innen mindenki!

    előzmény:
    kekelefant (2430)
    2015-10-09  23:29
  16. 2015. október 12. 10:122436.

    Jajjjj, de édesek vagytok, hogy egész hétvégén ezen rágódtatok és írtatok, annyira boldog vagyok, hogy ilyen jól telt a hétvégétek


    Sissi! Nem vagyok doktor, de ezt te is tudod. Ez egy megállapítás volt a részemről, mondhatjuk azt, hogy tapasztalat alapján. Az, hogy nem tudsz lekattani a témáról és vissza-visszatérsz, ahogy látom, akár 5-10 percenként, aztán egy óra múlva, aztán még másnap...hát nem is tudom mit mondjak. Ismétlem magam, mert lehet nem olvastad. Nem az nlc fórum az, ami megmentett egy kapcsolatból. Ez itt egy visszacsatolás volt nekem arra, hogy jól gondolom, amit gondolok. És tipikusan megint, nem tudsz rólam mivel visszavágni, mert én ugye nem voltam sokáig, hát jössz az adóssággal. Röhej vagy!!!! Vicc!!! Ha úgy érzed a kis lelkedbe beletapostak, mert én ugye belegyalogoltam rendesen ahogy látom, egyből támadsz. Te vagy a mérges kígyó nem én! Jobb lesz ha tükörbe nézel és elgondolkozol ezen!


    Tudod mi az abszolút szemétség? Az amit te csinálsz! Más fájdalmán, lelki gondjain, és jelen helyzetben rossz anyagi körülményein nevetsz! Ez egy akkor paraszt, prosztó viselkedés, amit elmondani se lehet! Remélem ha te kerülsz ilyen helyzetbe mindenki ki fog röhögni és otthon fogsz vergődni egyedül, és max ide fogsz írogatni, mert nem lesz senki, aki segítsen neked.


    Arról a farmerról még mindig nem tudtok lepattani?


    Szegény nadrág

    előzmény:
    Sissi52 (2432)
    2015-10-11  16:12
  17. snc
    snc
    2015. október 12. 08:392435.

    Nem szabad itt semmit komolyan venni,s főleg kitárulkozni,mert felboncolnak,szétszednek apró darabokra.


    Vannak olyan dolgok,amit az embernek magának kell megoldania,főleg párkapcsolatok terén.


    előzmény:
    katyasz (2423)
    2015-10-09  14:22
  18. snc
    snc
    2015. október 12. 08:262434.

    Ami azt illeti,már a harmadik napja rágjátok a kefét! 


    Nem tudtok túllépni a kritikán.



     

    előzmény:
    Sissi52 (2432)
    2015-10-11  16:12
  19. 2015. október 12. 01:232433.

    Nincs is pasijuk,azert fizetnek egy vagyont a tarskeresore,es meg ugy sem sikerul,na pa.

    előzmény:
    katyasz (2423)
    2015-10-09  14:22
  20. 2015. október 11. 16:122432.

    Ami azt illeti doktorrrrrrrrrnooooooooooo engem jol felrediagnosztizaltal.  Ha olyan lennek, mit gondolod, ezert beperelnelek. Szerencsedre en magasan folotte vagyok az olyanoknak, mint te vagy.

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  21. 2015. október 10. 13:492431.

    Hatamari ugyanazt irta, amit te. Ezert a rongyos farmeret tamadni embereket, hat.. erett no 40 evesen. Kitart egy pasit, joindulatu emberek megszabaditjak tole, es mergeskigyokent rajuk tamad. Ennyi diohejban roviden es velosen. Ja, es majd utana elmegy szakadt farmerban erett 40 evesen uj pasasert. Bantani eszembe se jutott volna,de nem erdemel mast. O tamad, mikor en sosem bantottam ot. Senkit nem szoktam,de bizony visszatamadok am. En eletem? Koszonom, en is jol megvagyok, lehetne jobb is, de partnerem volt mar,es most nem kell. Eppen most nem,de ha akad egy "igazi", az johet.


    Igen, erett 40 eves nok nem ugy enznek ki, hogy tele vannak adossaggal pasi miatt es meg az etelre valot is megnezik, hogy telik-e ra. Plane meg ha ne lenne enelce, eletuk vegeig kitartanank egy here pasast, mert annak szolni aztan nem mernek,csak szolgalni.


    Egy pasi az nem hazug, aki  rogton az elso randin elmondja, hogy neki van gyereke. Akinek nem tetszik, annak nem. Az hazug, aki nem mondja el, hogy vele minuszt kap barki, mert fulig ul az adossagban. Aki meg nekem tamad az enelcen,mert neki nincs pasija, no comment...szerezzen maganak. Szerzett egy tejfolosszaju nosembert. Persze, hogy nekem nem kell,aki most kajtat utanam,a fiam lehetne.

    előzmény:
    kekelefant (2430)
    2015-10-09  23:29
  22. 2015. október 9. 23:292430.

    Ezt en irtam,hivhatsz oskori leletnek,de hogy is van,hogy ennekem megvan mindenem,meg meg annal is tobb,[beleszamitva a kellemes megerto,es jokulseju partnert]es akiket ismerek azoknak is,egyikunk sem szepseg kiralyno.Tanacs lett kerve,es adtam[hogy lehet egy rendes pasival allandoan megiskerkedni]Semmi sem valtozott az utolso 2000 evben,aki ugrabugra fiukakat akar,es tele van adossaggal,az ne allitsa ,hogy az o utja a helyes,40 korul semmi jovo,hamar elszaladnak az evek.Ha rohogni akarsz ,tedd meg,de elobb mondd meg,milyen most az otthoni helyzetetd?A szamlak kifizetve,kellemes tars aki megert ,[esetleg csini,korban hozzad illo]es biztosit szamodra egy nagyon jo legkort minden teren?


    Egy ilyen no,mint en es a tobbi no akikkkel osszejarunk csak segiteni akar,lehetne mas elete annak aki oda figyel rohogve ,vagy sirva.....40 eves erett nok nem mennek sehova a tarskeresessel,pedig kifizetik a gyatyajukat is...es megsem.akkor kie a jobb?

    előzmény:
    katyasz (2423)
    2015-10-09  14:22
  23. 2015. október 9. 22:372429.

    Hab a tortan: en teged soha nem bantottalak, csupan segitettelek. Te eseted: igy tamad a merges kigyo.


     

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  24. 2015. október 9. 21:592428.

    Pont te ne lennel narcisztikus? Meg diagnozisra is vetemedtel te onekentes aldoktorno. Hat te mi vagy? Bipolar? Aki harap is meg nyal is? Mikor hogy?

    előzmény:
    katyasz (1)
    2015-03-17  15:37
  25. 2015. október 9. 21:242427.

    Azon paprikaztad fel magadat, mert valaki masnak szoltam, hogy rongyok helyett inkabb vegyen fel egy rendes ruhat. Vadonatuj meg nem kell. Te csak tudod, hogy kell pasizni, hiszen, mint mondod, te meg vagy erve, ki kell egy egyet tartani, majd amikor a hulyek, bekepzelt narcisztikusak  megszabaditanak tole, oda kell allni rongyban a kovetkezo ele. Igaz,a pasira koltott adossagbol mar csak arra telik.  Neked adok igazat, igazad van, legyen igazad.  Igy kell azt csinalni. En meg megyek meghunyaszkodok,es tanulok az esetbol, hogy szegyelljem el magamat. Hozom a hamut a fejemre. Es szegyellem, hgoy jo is tortent velem az eletben. Aszemem meg kisulhetne, hogy meg merem szolni azokat, akik pasasokat tartanak el. Ilyen vilagban elunk. Rongyban kell jarni,az a divat egyeseknel.

    előzmény:
    katyasz (2423)
    2015-10-09  14:22

Címlap

top