Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elég a 'tuti'-kból...

Maszat84
Létrehozva: 2017. május 28. 15:58

A napokban (én magam sem tudom, hogy hogyan..) véletlenül rátaláltam néhány oldalra, ahol jól megmondták a tuti fogyókúra és diéta receptjeit, illetve, hogy csak ennyit, vagy annyit kell tennem és húúú de jó lesz. Az igazat megvallva nem is ez lepett meg, hanem inkább az, hogy ennek mennyi ember örült, lájkolta és osztotta meg... úgy döntöttem, hogy akkor én most magamhoz ragadom a szót, illetve a billentyűzetet és jól megírom, hogy mi is a tuti... illetve mik a tapasztalataim és a véleményem. Természetesen a nem megfelelő táplálkozás és mozgás elhízáshoz vezet(het), ez tény. A túlsúllyal gyakran együtt járnak egyéb panaszok, szervek rendellenes működései is. Ahhoz, hogy a szervezetünkben a folyamatok optimálisan működjenek (jöjjön a mágikus szó) méregteleníteni kell. Azonban nem elég csak a bélrendszert kipucolni, mert az csak 10%-t teszi ki a testünknek. Sejtszintű méregtelenítéssel (erre van egy nagyon jó és hatékony módszer!)és persze vitaminokkal, ásványi anyagokkal és fitotápanyagokkal normalizálni tudjuk a testünkben zajló folyamatok jelentős részét. Persze méregtelenítés után is kell biztosítani a szervezetnek a vitaminokat, ásványi anyagokat, fitotápanyagokat. (nekem mára már ezekre is megvan a megoldás!) És akkor jön a nagy kérdés! Kinek mi a megfelelő módszer. Mit egyen és mit ne egyen. Aki komolyan gondolja a fogyókúrát, diétát, méregtelenítést és mostanra már minden (vagy közel minden) receptet kipróbált, 0 hatással, az szerintem már vagy feladta, vagy az eddigieknél kicsit tudományosabb alapokon nyugvó módszereket keres. Én a DNS alapúra esküszöm (ez Magyarországon még nem túl ismert), van aki az Atkinsre, van aki másra. Nektek mi jött be? Mi az ami célra vezet szerintetek? Mit próbálnátok ki?

  1. 2019. szeptember 29. 22:39229.

    A sejtszintu meregtelenites egy hatastalan , nem fogyaszto  penzlenyulas... minden szervunk meg lett teremtve ahhoz , hogy hatekonyan uritsuk a "mergezo" cuccokat a szervezetunkbol.
    Ron Hubbard talalta ki ezt a "meregtelenitest" es milliarderes is lett... Mast is csinalt Hubbard : megalapitotta szcientologiat ,ami  meg magyaroknal is destruktiv szektanak van nyilvanitva.

  2. 2019. január 31. 12:40228.

    Szerintem nincs olyan, hogy tuti fogyókúrás módszer. Vannak jó és tényleg működő diéták, de azt nagyon sokszor az egyén karaktere, életvitele, életkora, stb is befolyásolja, hogy melyik módszerrel tud lefogyni. Ha már eljutottál a hogy fogyjak le kérdéshez, akkor érdemes tájékozódni, mert rengeteg a tévhit és a félreinformáló forrás.

  3. 2018. január 3. 09:56227.

    Sziasztok!


    Én egy új módszert próbáltam ki, miután már olyan sok mindenbe belekezdtem (több-kevesebb) sikerrel!


    Szóval találkoztam egy pasival, aki személyre szabott diétával foglalkozik. Annyira személyre szabott, hogy számításba vette a szokásaimat, az anyagi helyzetemet, mennyit és mikor van időm főzni...tényleg mindenre rákérdezett!


    Van egy társa, aki pedig a mozgást állította össze számomra! És most is csinálom, pedig 17. hetes terhes vagyok, de ezt is meg tudták oldani. Csak ajánlani tudom őket! 


    www.vssv.hu találjátok meg őket vagy a facebookon 


    Sok sikert Mindenkinek!

Címlap

top