Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Társkeresés 2017

johnnyjoker
Létrehozva: 2017. október 9. 22:21

Találjunk egymásra, itt a rés a világra!

  1. 2017. október 19. 09:5726.

    Örülök hogy velem örülsz:) Tőlem ilyet biztosan nem olvastál.


    Nem zsánerem sem a szőke - kék szem igen de ő spec zöldszemű:) - sem a jaguár.


    Savanyú a szőlő vagy mire fel ez a sok jóindulat...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (25)
    2017-10-18  23:27
  2. 2017. október 18. 23:2725.

    Veled orulok!! ....


    ....de ezt mar sokszor olvastam 


     


     


    " megtaláltam akit kerestem"
    na meselj,szoke kekszemu es hofeher jaguarral jar? 

    előzmény:
    Eperke2222 (23)
    2017-10-16  10:45
  3. 2017. október 16. 23:0324.

    Én 28 éve keresem, 38 leszek. Egész életemben 1 barátnőm volt és egy évig tartott. Tapasztalattal, rendelkezem csak Nővel nem. :/ Értsétek jól.

  4. 2017. október 16. 10:4523.

    De hiányoztál:)) igen, hónapokig is eltartott, 9 kb mire megtaláltam akit kerestem, úgyhogy szívesen meg is osztom a tapasztalataimat :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (22)
    2017-10-12  18:19
  5. 2017. október 12. 18:1922.

    Hallgass Eperkere, o mar rutinos netes tarskereso , eleg sok tapasztalata van 

    előzmény:
    Eperke2222 (13)
    2017-10-10  13:11
  6. 2017. október 10. 22:4521.

    Teljesen ágybanfekvő vagy?
    Mennyire és miben szorulsz segitségre?

    idézet:
    cool (18)
    2017-10-10 19:37:20

    Ezt is megbeszélhetjük az email-emen. Ott nem ennyire nyilvános.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_980663 (18)
    2017-10-10  19:37
  7. 2017. október 10. 22:4220.

    Rendben. Adok elérhetőséget. Írjatok ide. johnnyjoker1979@gmail.com Itt pedig talán adok facebook-ot. Úgy egyszerűbb lesz a társalgás! Rispect!

  8. 2017. október 10. 22:0019.

    Én is sok sikert kívánok, és ha megengeded, sorstársadként szintén osztanám egy kicsit az észt :) Hasonló helyzetben vagyok, mint te, mozgássérült vagyok szintén egy izombetegség miatt. Nagyrészt egyetértek az előttem szólókkal, szerintem sem jó ötlet ilyen intim részletekkel kezdeni, ez bőven ráér akkor, ha már kialakult valamilyen személyesebb kapcsolat. Tudom, hogy fontosak ezek a részletek, és igazad van, szinte mindenkiben ezek a kérdések fogalmazódnak meg, még ha nem is mondják ki. De akkor is, rögtön ilyen infókkal kezdeni egy picit ijesztő és túl lényegre törő. És tényleg kicsit olyan lelkiismereturdalás-keltő hatása van annak, amit írtál, még ha te nem is annak szántad. 


    Őszintén szólva én amellett vagyok, hogy talán jobb, ha még az állapotodat sem feded fel rögtön. Jobb esélyekkel indulsz, ha valaki megkedveli a személyiségedet, és csak utána mondod el. Talán ezt mos sokan félreértik, és úgy veszik, hogy hazugságra bíztatlak, de nem erről van szó, egy társkeresés, laza ismerkedés során egyáltalán nem kötelező beszámolnod az egészségi állapotodról. Természetesen ha komolyabbra fordul a dolog, és szóba kerül a találkozás lehetősége, mindenképp ki kell tálalni. Persze ez nagyon kényes dolog és nehéz megtalálni a megfelelő pillanatot, hogy az illető ne érezze úgy, hogy átverted, de legyen ideje megismerni téged, ne skatulyázzon be rögtön. Én is interneten találtam meg a páromat, de ez már elég régen volt, nem a mostani társkeresők világában, hanem egy sima chat-en, és őszintén szólva nem is társkeresés volt a célom, csak dumálás, szórakozás. Neki nem mondtam el rögtön, hogy mi a helyzet velem, már csak azért sem, amit az előbb írtam, nem volt célom, hogy kapcsolat, vagy akár csak barátság legyen belőle. De így alakult, és eljött a pillanat, amikor eljutottunk odáig, hogy nem titkolózhattam tovább. Szóval a saját tapasztalataim alapján azt mondom, hogy legyél egy picit titokzatosabb, miközben magadat adod, de csak kis adagokban :)

  9. 2017. október 10. 19:3718.

    Teljesen ágybanfekvő vagy?
    Mennyire és miben szorulsz segitségre?

  10. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. október 10. 19:2717.

    Szerintem senki nem ertelmezi negativan a posztodat, sot, ezuttal kivetelesen nem fajult szemelyeskedesse sem a szokasos modon a topic. Ugy erzem, te vagy kisse tulerzekeny, bizonyara jogosan. Joszandekuan irtuk le, min valtoztathatnal esetleg--ha ugy gondolod. Magadhoz hasonlo lannyal abbol a szempontbol merulhetne fel a kapcsolat, mert hasonloak a problemaitok, valamint aki teljesen egeszseges, nem biztos, hogy egyben gondozo is akar lenni. Igaz, utobbi eppenseggel szurokent is mukodhet.

    előzmény:
    johnnyjoker (15)
    2017-10-10  18:38
  11. 2017. október 10. 18:4116.

    Vannak ingyenes társkereső oldalak, bátran regisztrálj. Itt nem nagyon lesz ilyesmire kereslet.


    És jó ha figyelembe veszed Mozdonj hozzászólásait a bűntudatkeltésről meg arról, mit említesz meg első bemutatkozásnál - nem kell minden infot rögtön megadnod. Majd kérdeznek, akit érdekel és Te eldöntöd, mire akarsz válaszolni.


    Sok sikert neked!

    idézet:
    Eperke2222 (13)
    2017-10-10 13:11:56

    Köszönöm!

    előzmény:
    Eperke2222 (13)
    2017-10-10  13:11
  12. 2017. október 10. 18:3815.

    Köszönöm a rengeteg bölcs tanácsot! Kár, hogy mindenki negatívan értelmezi és értékeli a postom. A helyzet az, hogy nincs benne személyeskedés és az általánosítás sem teljes általánosítás, de ha belegondoltok és magatokból indultok ki, is láthatjátok, hogy pont ez az egyenesség teszi figyelemfelkeltővé az egészet. Ha sablonos hirdetést tettem volna ki, abban a pillanatban meghalt volna a téma. Így maradt fent eddig. Higgyétek el, tudom mit miért írtam le. Sajnos giga sőt terra méretű tapasztalattal rendelkezem. Az embereket is könnyedén kiismerem és tudom milyenek. Mindenhol ott vagyok, látok, hallok, olvasok. Nem provokációnak szántam, az általatok kiemelt sorokat, de sejtettem, hogy szurkálást hamarabb fogok kapni, mint elgondolkodó, komoly ajánlatokat. Nem érnek váratlanul. :) A "magamhoz hasonló lány opció" pedig olyan dolog, hogy sosem lehet tudni, kiből ki, mit vált ki, DE! Nem lenne túl ésszerű. Gondoljunk csak bele. Mihez kezd egymással két testi sérült? Nézünk egymás szemébe és várjuk, hogy nekem is meg neki is valaki segít? Dupla nehezítése az életformánknak. Még akkor is, ha csak nehezen, de ép, hogy tud járni. Azért mindenki az előnyösebb életformát keresi. Minden hozzám hasonlónak jobb, ha legalább az egyikük egészségesebb. Pont ezért nehéz nekem is társat találni, mert senki nem tudja elképzelni sem, milyen lehet velem az élet. De azért köszönöm a figyelmet és a sok jó kívánságot! Tisztelettel mindenki felé!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (14)
    2017-10-10  14:38
  13. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. október 10. 14:3814.

    En is sok sikert kivanni jottem es baratilag javasolni, hogy lehetoleg keruld a 'na most jol megnezem, csak a szatok jar-e vagy tenyleg kellek?'-tipusu felvezetest. Valamilyen (altalam erthetetlen) oknal fogva elterjedt facebookon is ez a fajta talalas, hogy van egy jo cel es az illeto azzal a kiseroszoveggel osztja meg, hogy 'annyi hulyeseget osztatok meg itten, kivancsi leszek hanyan osztjatok meg az arva macskak vilagnapjat'. Ettol szerintem ellenszenvese valik az alaptema is, noha esetleg pont ertelmes dologrol van szo. Hagyd, hogy megismerjenek es eldonthessek, kellesz-e igy csomagban, emberkent, serulesestul.


    Intim dolgokat szinten raer reszletezni privatban.


    Mennyire opcio, hogy magadhoz hasonlo lannyal ismerkedj?

  14. 2017. október 10. 13:1113.

    Vannak ingyenes társkereső oldalak, bátran regisztrálj. Itt nem nagyon lesz ilyesmire kereslet.


    És jó ha figyelembe veszed Mozdonj hozzászólásait a bűntudatkeltésről meg arról, mit említesz meg első bemutatkozásnál - nem kell minden infot rögtön megadnod. Majd kérdeznek, akit érdekel és Te eldöntöd, mire akarsz válaszolni.


    Sok sikert neked!

    előzmény:
    johnnyjoker (9)
    2017-10-10  10:01
  15. 2017. október 10. 13:1012.

    Kb ezt gondoltam. Nem rosszindulatuan irtam , amit irtam.
    Vigasztal , ha azt mondom , hogy ma nagyon sok 30-40 eves fiatal egyedul van? /Popper ezen vihogna/
    Nem hiszem.
    Nagyon szepen osszefoglaltad azt , ami van.
    Hozzateszem : sajnos tarskereson ma meg egeszseges fiatal sem talal part.
    A tarskereso ma üzlet.
    Tornatermekben , konyvtarakban , szervezett osszejoveteleken lehet ma ismerkedni... A forumok is jok voltak erre , a talalkozasra/ismerkedesre . Biztos jarsz kinehez , gyogytornaszhoz... Ezeknel sokszor ki van fuggesztve szorakozasi lehetoseg fizikailag korlatozottak reszere ..
    Sajnos a twitter , a facebook eloterbe kerulese miatt a Neten ismerkedesi lehetoseg   -a villamvalaszok es a nagyon gyorsan valtozo temak-  miatt lehetetlenne valt...
    Gondolom, hogy ott is probalkoztal...
    Mindenesetre sok szerencset kivanok es tudom , hogy az egyedulletnel nincs nehezebb . Menni fog , mert dolgozol erte !

    idézet:
    Mozdonj (11)
    2017-10-10 11:03:31

    Köszönöm :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (11)
    2017-10-10  11:03
  16. 2017. október 10. 11:0311.

    Kb ezt gondoltam. Nem rosszindulatuan irtam , amit irtam.
    Vigasztal , ha azt mondom , hogy ma nagyon sok 30-40 eves fiatal egyedul van? /Popper ezen vihogna/
    Nem hiszem.
    Nagyon szepen osszefoglaltad azt , ami van.
    Hozzateszem : sajnos tarskereson ma meg egeszseges fiatal sem talal part.
    A tarskereso ma üzlet.
    Tornatermekben , konyvtarakban , szervezett osszejoveteleken lehet ma ismerkedni... A forumok is jok voltak erre , a talalkozasra/ismerkedesre . Biztos jarsz kinehez , gyogytornaszhoz... Ezeknel sokszor ki van fuggesztve szorakozasi lehetoseg fizikailag korlatozottak reszere ..
    Sajnos a twitter , a facebook eloterbe kerulese miatt a Neten ismerkedesi lehetoseg   -a villamvalaszok es a nagyon gyorsan valtozo temak-  miatt lehetetlenne valt...
    Gondolom, hogy ott is probalkoztal...
    Mindenesetre sok szerencset kivanok es tudom , hogy az egyedulletnel nincs nehezebb . Menni fog , mert dolgozol erte !

    előzmény:
    johnnyjoker (10)
    2017-10-10  10:36
  17. 2017. október 10. 10:3610.

    Kedves Mozdonj! Köszönöm, az őszinte elemzést. De sajnos, mivel nem tudsz rólam semmit, ezt a posztot pedig jó eséllyel félre értelmezted, így engedd meg, hogy kiegyenesítsem ezt a csorbát. Semmi köze a bűntudat keltéshez. Ez csak az, aminek látszik. Megemlítettem benne, pár általánosan elhangzott szöveget, melyeknek 99%-ban eddig az ellenkezőjét tapasztaltam. Engem, folyton lepattintottak még. Életemben, egyszer volt barátnőm. Ő az 1%. Pedig jó természettel vagyok megáldva. Mindenki "bort iszik, vizet prédikál". (tisztelet az 1% kivételnek) A pelenka részt lehet nem kellett volna említeni, de ha említésre kerül a "betegségem", Rögtön spekulálnak az emberek. Pl. Gondolom pelenkázni kell, hogy fújja ki az orrát, vajon folyik e a nyála stb... Emberi általános természet. Sajnos bő saját tapasztalat. Én is társa, szexre, romantikára, családra vágyom. Ezeket tisztázni akartam, hogy negatívból indulok és ha valakinek ezzel bejövök, onnantól már csak felfelé mehet az index. Ha fordítva próbáltam, majdnem bejött, csak mikor megtudták az állapotom, dobbantottak. És az már sz@rabbul esik, mint ha rám se írnak. Márpedig, most is ez a helyzet. Kb. 100 társkereső oldalon, ezer féleképpen próbálkozom  és semmi. Fotóval, szerény szöveggel, keményebbel, mivel mozgássérült vagyok, okkal, joggal elijednek. De azért nem oltom ki az életem. Vagy jön valaki, vagy nem. Ja és nekem is vannak igényeim. Pl. nagyi korosztályok, 140 kg-osok, gátlástalan fingadozós, böfögős ápolatlan igénytelen nők nekem sem kellenek. Röviden.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (8)
    2017-10-10  09:52
  18. 2017. október 10. 10:019.

    Köszi, örülök, hogy ti olvastátok :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (6)
    2017-10-10  09:04
  19. 2017. október 10. 09:528.

    Remélem nem csak üres általános jellemzés, amikor azt mondja majdnem mindenki, hogy "a külső nem lényeg, a pénz nem fontos stb..." Most lehet bizonyítani. :)


    Ez a mondat nekem nagyon nem tetszik :  buntudatkeltessel akarsz tobb eselyt..?
    Aki nem all le Veled , az tehat "rossz" ? Itt a rendkivuli alkalom , hogy bizonyitsunk ? 



    Ugy ertsed ezt a "kulso nem lenyeg , penz nem fontos" sablont , hogy a szerelem az vak.
    Hopp ott a szikra es kesz :
    van aki egyenesen szamarba szeret bele.../tohonya meselte minden junius vegen a  Titanias szentivaneji dolgot ../
    Nyerd meg valakinek a szivet : kicsi-nagy-egeszseges-nem egeszseges: mindenki ott kezdi a parkeresest. 
     Ha ott a szikra , akkor az izomsorvadas ellenere is Teged fog valasztani az , akinek  szemelyisegeddel megnyerted a szivet .

    Pelenkat belekeverni a tarskereses legelso irasbeli megfogalmazasaba rizikos : altalaban az emberek azert keresnek part, mert  vagy csak szeretkezni , vagy pedig csaladot akarnak/szeretnenek  alapitani... es ha csalad , akkor gyerek, ha gyerek , akkor azt fel kell nevelni , a felneveles az olyan 20 ev...  az ismerkedesi eselyeidet csokkented 
    Ha meg ugy tamadod le az esetleges horograkapokat, hogy koteles bizonyitani , mert Te beteg vagy s ha nem Ot valasztod akkor  majdhogynem bunos ... hmmmm

    előzmény:
    johnnyjoker (2)
    2017-10-09  22:24
  20. 2017. október 10. 09:067.

    Privat uzenet most mar nincs.
    Megszunt a lehetoseg a legujabb valtoztatasok ota .
    Legalabbis ha jol latom az uj oldalt , helyet sem terveztek hozza...

    előzmény:
    johnnyjoker (5)
    2017-10-10  00:00
  21. 2017. október 10. 09:046.

    Rossz vicc volt.
    Regebben, a sorozatos valtoztatok elott , igy ugrottak az akkor nagyszamu holgyek a tiltott ajanlatokra...
    Tiltott, ha jol emlekszem, mert ha a lap felso reszet figyelmesen megnezed , van tarskereso... Ott mas fajta fizetett hirdetesek futnak mint itt , a babazas-konyha reszlegen , ahol vagy.
    S : ez a forum kihalt. Sajnos.
    Napi kb 10 hsz van a nyitott reszlegen, osszeszokott zart es nagy hozzaszolasszamu topikok lakoi nem olvassak az ujonnan nyilo topikokat.

    előzmény:
    johnnyjoker (5)
    2017-10-10  00:00
  22. 2017. október 10. 00:005.

    Bocs, de nem látom, hol a privi üzi. Egyrészt új vagyok, másrészt, lehet hibás a rendszer.Írj e-mail-t: johnnyjoker1979@gmail.com Ide bárki írhat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4)
    2017-10-09  22:42
  23. 2017. október 9. 22:424.

    Elnezest , nem olvastam vegig a szoveget. 
    Vicceltem

    előzmény:
    johnnyjoker (2)
    2017-10-09  22:24
  24. 2017. október 9. 22:383.

    Irtam privit

    előzmény:
    johnnyjoker (2)
    2017-10-09  22:24
  25. 2017. október 9. 22:242.

    Sziasztok!


    Ha vannak itt tényleg olyan lányok/nők akik komolyan keresik az igazit, akkor nagyon örülök és hozzájuk szólnék.


    Ha szereted, hogy egy pasi humoros, figyelmes, romantikus, mindenre nyitott, hűséges és tud szeretni is, férfi a javából, tudja mit akar, nem hiányzik belőle a kultúra, intelligencia sem, akkor lehet engem keresel!


    A hátrányaimat is jobb tisztázni, rögtön az elején. Remélem nem csak üres általános jellemzés, amikor azt mondja majdnem mindenki, hogy "a külső nem lényeg, a pénz nem fontos stb..." Most lehet bizonyítani. :) 37 éves, mozgássérült vagyok. ((izomsorvadás) Nem pelenkáznak, mindenem tökéletesen működik, "egészséges vagyok" és semmi fertőző betegségem nincs. Hiányosságaim sincsenek. Még műtéten sem estem át soha. Hobbiaim: Imádok filmezni, online játszani online barátokkal, zene minden formája, gépezés stb... Érdeklődési köreim: Ezotéria, vallás, tudomány, filozófia stb... Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj!

Címlap

top