Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hol lesztek ? Temető

John Connor
Létrehozva: 2018. január 29. 21:18

Sziasztok,


Tegnap elgondolkodtam, miközben próbáltam elaludni.


Mindenki tudja vajon, ha meghal melyik temetőben lesz ? melyik részen, ki mellett ?


Én nem akarom, hogy nekem sírhelyem legyen, olyat lehet szerintetek ? úgy szeretném, mintha meg se születtem volna.


Hamvasszanak el és hát nem is tudom...talán dobjanak a vízbe.


 


 

  1. 2018. február 3. 06:4527.

    Kulfoldon siman lehet ilyet. ugy hivjak hogy szorasos temetes. nekunk egy ismerosunk lett elhamvasztva es  a sajat kivansagara a tengerbe szortak a hamvait ahova kijart a csonakjaval horgaszni. 


    ugy tudom mar Mo on is van ilyen lehetoseg. en nem tartom butasagnak foleg ott nem akinek nem marad hozzatartozoja. minek a sir meg a koltseg ha ugyse megy oda soha senki?

Címlap

top