Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szánalomszex?

Torolt_felhasznalo_577636
Torolt_felhasznalo_577636
Létrehozva: 2018. augusztus 10. 18:59

Sziasztok, üdv. Mindenkinek! Ha kiderulne, hogy megcsak a ferjetek és hónapok óta szeretője van,, szerintetek jó ötlet szexszel visszaedesgetni? Léci válaszoljatok, nagyon fontos! 

  1. 2018. szeptember 5. 22:04112.

    Meg koronat is a fejere,amiert megcsalt,es baratnoje van?Es a kedvebe jarni?


    Szerintem ez mar nem a ferfi miatt ven vetelkedo a baratno es a feleseg kozott,talan,mi lehet olyan fantasztikus,nem szuperman,vagy midas kiraly,csak egy kis csalo ferj...vacsorat fozni,amikor a baratnot draga etterembe viszi?


    En kivancsian varom a veget!!!!!!!!!

    előzmény:
    Agnes15 (111)
    2018-09-05  08:06
  2. 2018. szeptember 5. 08:06111.

    Szia! 


    Szerintem ne. Főzz egy finom vacsit. Üljetek le enni egyet. Kicsit csípd ki magad. Mond el neki, hogy milyen fontos neked, de ne csak úgy hogy fontos vagy, hanem őszintén, hogy mióta összeházasodtatok mi változott meg benned..., hogy még mindig szereted/ kívánod. Kérdezd meg az ő véleményét, azt, hogy mi nem volt neki jó, hogy te mun tudnál változtatni azért, hogy Ő boldog legyen. És azt, hogy a másikat elhagyja e miattad. Ha azt mondja, hogy igen, akkor beszéljétek át és minden szuper lesz, ha pedig nemmel válaszol, akkor egyenes út a válás, és mindenkinek tiszta sor lesz. Én azért a helyedben megpróbálnám megbeszélni, véleményem szerint, ha szeret és megbánta/ vagy hatást gyakorolsz rá és rájön, hogy miért is vett el annó, akkor minden helyrejön :D

  3. 2018. szeptember 2. 23:56110.

    Szia!Nem, nekem [hala az egnek,rendezett volt mindig az eletem,keson mentem ferjhez,a ferjem meghalt,masodszor is ferjnel vagyok,es jobb nem is lehetne!!!!


    De ahogy irtam nok kozott ,es nokkel dolgoztam [ 34 evig],es lattam,hallottam sok mindet,azert erdekel ez a topik,eleg jo!Remelem lesz folytatasa,koszi,hogy irtal!!!!!!

    előzmény:
    ab ovo bacsi (109)
    2018-09-02  11:28
  4. 2018. szeptember 2. 11:28109.

    Te nagyon hitetlen vagy (ha jól sejtem, nő?)... Már meghurcolt az élet? Talán te is tele vagy csalódással? 

    előzmény:
    kekelefant (99)
    2018-08-26  22:12
  5. 2018. szeptember 1. 21:58108.

    Ami engem erdekelne[ha nem bantalak meg ,mert azt nem szeretnem]hogy a nyaralast ki fizeti??Es ki valassza meg a heleyet?En ertelek es csodallak,hogy eleg sokaig voltal egy kompliketed kapcsolatban,es valaki normalis levett    a labadrol,de hogy fog anyagilag fejlodni a kapcsolat?Tudom nem szabad mindjart a-ez van nekem,es mennyi van neked-lel kezdeni,de sajnos az is nagyon fontos....meg ha el is vallnak,a felesegnek egy jo ugyveddel sok kovetelozese lesz,tudom te onnallo vagy,de  feleseg sok szamlaval jon majd,meg ha elvalltak is,ezen gondolkozz egykicsit?


    En kivanom neked,hogy minden jol sikeruljon,es egymasra talaljatok,de????????

    előzmény:
    Barackfa (104)
    2018-08-31  19:07
  6. 2018. szeptember 1. 10:35107.

    Sziasztok! Miután ráleltem a topicra, kihasználnám az alkalmat, hogy a szeretői státusszal kapcsolatban kérdezzek. 


    Válaszolnátok nekem - már aki szerető -, hogy ti hogy vagytok a feltöltődéssel? Sokan állítják, hogy napokig jól érzik magukat egy-egy randi után, könnyebb a szürke hétköznapokat elviselni. Nálam ilyen nincs, nekem már utána félórával olyan, mintha meg sem történt volna, mintha kitalált történet, kamu lenne az egész. Lehet, hogy csak a pasiknak buli a szerető? 

  7. 2018. augusztus 31. 19:16106.

    Nem, nem kell vacsizni hívni a szeretőt, ellenben lehet okos dolog lenne betekintést nyerni a gondolataiba. Oda-vissza. Mert így derülne fény a turpisságokra. 

    előzmény:
    nemkeso (89)
    2018-08-26  17:28
  8. 2018. augusztus 31. 19:10105.

    Én is kíváncsi vagyok a "másik" oldal szemszögére. Kár, hogy nagyon visszafogottak. 

    előzmény:
    kekelefant (103)
    2018-08-26  22:32
  9. 2018. augusztus 31. 19:07104.

    Nálunk a nyaralás is még oldható. Igaz, nem két hétről van szó, de a több napos vagy egy hetes együttléteket simán megoldja a szeretőm. 

    előzmény:
    maszi (82)
    2018-08-25  22:24
  10. 2018. augusztus 26. 22:32103.

    Bocsi,most megyek az uj szemuvegert,BOCSI!!!!!!


    Nem 15 eves,hanem 15 evvel idosebb ferfi......


    Ez egy szuper topik,nagyon erdekes 2 szemszogbol latni a dolgokat...most mennem kell,de visszajovok,visszahoz a kivancsisag,es az uj szemuveggel nem fogok elirni.....

    előzmény:
    kekelefant (100)
    2018-08-26  22:17

Címlap

top