Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem szerelmes már belém

Teó
Létrehozva: 2018. december 19. 11:31

Sziasztok Hölgyek!
segítséget szeretnék kérni...(25F)
Van egy több mint 7 éve tartó kapcsolatom ahol a párom már a mennyasszonyom (23L) 1.5 éve, nem sokára lenne esküvő is de nem tervetünk semmit azzal kapcsolatosan h mikor hol stb semmit.Jelenleg ott tartunk a kapcsolatunkba, hogy az utóbbi évben eléggé ellaposodott a kapcsolatunk...Keveset szexeltünk de többnyire az is közre játszott h egy fajta betegsége van és rettentően fáj neki utána, meg nem volt felhőtlen a kapcsolatunk...Elmúlt időszakban 2× is rám mozdultak, mind 2 esetben még a célozgatások elején letisztáztam a dolgot az adott nő-vel h nekem nincs szükségem másra, mint a mennyasszonyom és ezt tiszteletben is tartották. Mindennél jobban szeretem, nem szeretném elveszíteni de utóbbi időben mikor otthon voltunk nem nagyon foglalkoztunk egymással én gép előtt ültem ő tv előtt egész nap.Nem beszéltünk erről, amit nem értek hogy miért... Most az van, hogy volt év végi céges bulijuk, ahol nála 20 évvel idősebb férfi felkérte táncolni stb beszélgettek majd másnaptól folyamatosan irogatott neki és mivel kollégák és feljebb is áll a ranglétán cégen belül párom személyiségéből adódóan nem volt vele bunkó és beszélgettek, buli alatt neke rettentő rossz érzésem volt... hajnal 5kor keleltt csak érte menjek korábban sosem volt ilyen..., aztán buli után éreztem h egyre hidegebb és rákérdeztem majd azt mondta nem történt semmi új de nem érzi azt már mint régen... nem szerelmes belém hiányzik neki a tűz a kapcsolatunkból...aztán pár nappal később beléptem a fb-jába ahol pont beszélgetett ezzel a palival előzményeket nem látok mert folyamatosan törölte a eszélgetést de pont elcsíptem egy részletet ahol a pali olyat írt neki h nem bírja h nem látja meg teljesen szét van csúszva és h megpuszilgatná , amire a párom azt válaszolta neki h ne is mondja meg h de jó lenne meg egyszer mindennek eljön az ideje...Én ezeket értekezlet közben ovlastam azt hittem h ott helyben meghalok...Aznap meg volt beszélve h együtt ebédelünk , mentem érte nem támadtam le , elmondtam neki h ha bármi történt akár egy csók pl a céges bulin elmondhatja szeretem annyira h megtuduk beszélni... ekkor kibökte h vane gy fiú akivel beszélget mostanában... elmondott kb mindent de h csak néha beszéltek...(utólag mikor átbeszéltük beismerte h mindennap írt neki a pali reggel este.)aztán mondtam h tudom h mit irogattak ma mert láttam eléggé szégyelte magát de nem tagadta, és elmondta h neki nem tetszik neki csak az esett jól h mi keveset foglalkoztunk egymással és most úgy érezte h újra fontos valakinek... az este írt a palinak h maradjon köztük munkakapcsolat ami volt mert ő egy kapcsolatban van és nem akar senkit emgbántani sem őt sem engem... kommentben folytatom a történetem!

  1. 2018. december 19. 17:2026.

    A múltkoriban azt olvastam, hogy a legtöbb házasságtörés, vagy egyéb kapcsolatban élők "megcsalása" céges bulikon történik. Egy kis pia+tánc és bezsong az ifjúság, vagy a kevésbé ifjú.....

  2. 2018. december 19. 16:3425.

    Igen, en is azt hiszem, hogy ferfiaknal vonzo, mikor picit titokzatosak, nem beszelnek tul sokat. 


    Csendike szeret trollkodni, de azert jo meglatasai vannak 

    előzmény:
    antironia (24)
    2018-12-19  15:33
  3. 2018. december 19. 15:3324.

    Remek meglátás!

    előzmény:
    Csend Ike (23)
    2018-12-19  15:19
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 19. 15:1923.

    Csak azért hogy nehogy azt hidd, hogy  szőrösszívű vagyok, adok egy tanácsot.Hogy ez jó e vagy sem, nem tudom hogy értékeled:


    Van olyan nő is, akit riaszt a locsifecsi pasi.Úgy vélem érdemes ezen rágódnod cseppet...


     

  5. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 19. 15:0922.

    Teó! Te vagy a FÉNY az éjszakában.Kimerülten/fáradtan érkeztem, színtiszta felüdülés a topikod.


    Kösz.

  6. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 19. 15:0721.

    Kerdezd meg mennyi idore van szuksege es mekkora tavolsagra .

    idézet:
    sabangela (13)
    2018-12-19 13:20:16

    előzmény:
    sabangela (13)
    2018-12-19  13:20
  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 19. 14:5220.

    Ez valami Gigi férfiverzióban?

    idézet:
    antironia (15)
    2018-12-19 13:31:31


    előzmény:
    antironia (15)
    2018-12-19  13:31
  8. 2018. december 19. 14:2019.

    Oh, en azt gondolom, hogy az ilyen gondokra pont jok az ilyen noi forumok, ki ismeri jobban a noket, mint ok maguk? nyilvan, nem vagyunk egyformak, ami az egyiknel bevalik, nem mukodik a masiknal, de ha nehanyan elmondjak a velemenyuket (nem kell egybehangzo legyen, minel valtozatosabb, annal jobb), abbol Teo le tudja szurni, hogy ebben a helyzetben mit tehet. Te azt mondod, hogy forditson meg nagyobb figyelmet a kapcsolatara, ne hanyagolja el a baratnojet, en azt mondom, ebressze ra a menyasszonyat, hogy mit is erez igazabol iranta, ezt azzal tudja, ha atmenetileg eltavolodik tole, idot, teret ad neki es onmaganak. Lehet, egyik modszer sem vezet eredmenyhez, de Teo tenni akar valamit, igy mar van egy par otlete.

    előzmény:
    Pink (17)
    2018-12-19  13:53
  9. 2018. december 19. 14:0418.

    Ne legy annyira elerheto, atlatszo, a nok is szeretik, ha van a ferfiakban egy kis titokzatossag, kiszamithatatlansag, nem sok, csak annyi, hogy ne kenyelmesedjenek el a szerelmedet illetoen, ne vegyek termeszetesnek :-) 

  10. 2018. december 19. 13:5317.

    Itt nem fogsz segítséget kapni, ezt nektek, kettőtöknek kell rendbe hozni, ha még lehet. A pszichés eredetű szexuális zavart helyre lehet hozni. Egy barátnőm ugyanezt mesélte egyszer, hogy ő mindig fájdalmat érzett szex után. A doki megvizsgálta, de szervi bajt nem talált nála. Pszichés eredetű volt nála is a gond. Aztán abba maradt nála is ez a probléma. Ha ellaposodott a dolog kettőtök között, helyre lehet hozni. Udvarolj neki, küldj neki sms-ket, ha kell, szexcseteljetek, járj a kedvébe. Ha azon fogsz sírni, hogy kivel mit csetelt, nem fogod a gondot megoldani. El kell döntened, hogy vele akarsz-e maradni és ráhajtasz újra a nődre, vagy neheztelsz rá és akkor jobb, ha szétváltok. Mindkettőtökön múlott, hogy ide jutottatok! A te hibád is! Szedd össze magad, ne itt siránkozz!

  11. 2018. december 19. 13:5016.

    Azert nem kell lemenned teljesen labtorlobe csak azert, mert o ugy erzi, hogy a szenvedelynek mar vege koztetek. Nem azzal fogod raebreszteni, hogy mennyire jo a kapcsolatotok, hogy te mindent megteszel es o elfogadja passzivan, hanem azzal, hogy kozlod vele, hogy ha mar nem biztos a szerelmetekben es abban, hogy egy eletre hozzad tudja kapcsolni az eletet, akkor te szeretnel egy meghatarozatlan ideju szunetet, hogy jol atgondold a dolgokat, mert igy nehez lesz neked hazassagra lepni vele. Aztan ne keresd semmi szin alatt, ne valaszolj az uzenetekre, hivasokra, probalj magaddal torodni, jarj szorakozni, baratok, csaladi kapcsolatok, kirandulas, stb, hogy minel boldogabb es teljesebb eletet elj nelkule is, hadd lassa, hogy a szerelmed tulajdonkeppen ajandek es nem alamizsnat ad, ha viszonozza. Idot adsz neki, hogy tisztazza magaban, hogy igazabol mit erez irantad es onmagadnak is, nem art neha egy kis tavolsag, jobban osszeall az osszkep. Lehet, hogy a kezdeti par het utan nem fog hianyzani, mas lanyt ismersz meg, akivel boldogabb leszel. 

  12. 2018. december 19. 13:3115.

    Ez valami Gigi férfiverzióban?

    előzmény:
    Csend Ike (4)
    2018-12-19  12:30
  13. 2018. december 19. 13:2314.

    nem is képzeltem azt h míg meg nem halok addig szerelmes lesz mint egy kis tini lány...

    de mit tegyek h úgy érezze h nem akar nélkülem élni, és mindent meg tudunk oldani...

    lehet h ez az új pali irogatása váltotta ezt kibelőle, vagy izgalmas volt egy új dolog az életében...


    rendkivül hűséges típus és nem hiszem h megcsalt volna vagy megcsalna, így is baromira szégyellte amgát és sírt és mondta h sajnálja h ez volt nem is érti magát h minek emnt ebbe bele, meg h nem fontos neki az az emer és nem is érez iránta semmit..


    de kérdem én akkor miért írta válaszul azt h jólenne az is már ha csak láthatná a palit meg dejó lenne ha megpuszilgatná és egyszer mindennek eljön az ideje???
    valójában tényleg erre vágyik és azért modnta h eljön az ideje mert itt vagyok én akihez kötődik mert 7 éve együtt vagyunk és azért szeretjük egymást eléggé de velem be akarja fejezni csak időre van szüksége h meglépje ezt???
    voltunk több orvosnál is pszichés erdete van azt mondták...

    előzmény:
    sabangela (12)
    2018-12-19  13:18
  14. 2018. december 19. 13:2013.

    Kerdezd meg mennyi idore van szuksege es mekkora tavolsagra .

    előzmény:
    Teó (11)
    2018-12-19  13:15
  15. 2018. december 19. 13:1812.

    Ez  holtomiglan holtodiglan langolo szerele, csaklany regenyekben van ,remelem tudod .Fajdalmas szexre javaslom a szakotvosi vizsgalatot, gyakran psziches de sokszor anatomiai oka is lehet .

  16. 2018. december 19. 13:1511.

    azt mondta időre van szüksége h ezt lerendezze magában..., mit kell ilyenkor tenni? nem akarom h megint az érezze h elhanyagolom, de megfujtani sem akarom a szeretetemmel...

  17. 2018. december 19. 13:1210.

    azóta elmondta őszintén h nem érzi h szerlmes lenne és ugya olyan boldog mint anno, és h szeret nagyon szeret egy erős szeretetté változott úgy érzi, de h nem tudja h szerelmes ud e még lenni belém és ő még szeretne szerelmes lenni mert fiatal ... mondta h próbáljuk meg , de úgy érzem h nem 100%ot rak bele abba h próbáljuk meg ... kedveskedem neki leveleket rejtek el kabátba pénztárcába virágot küldtem neki munkahelyére stb stb.... mit tegyek? mit gondol ő, mire vágyik , h tudnám elérni vagy afelé terelni h újra azt  érezze mint régen és h mindennl jobban szeressen mint régen és ahogyan én őt???

    előzmény:
    Teó (8)
    2018-12-19  13:09
  18. 2018. december 19. 13:119.

    azóta megbeszéltünk kb tényleg mindent mik voltak a hibák én is rájöttem sok dologra..., de azt mondja h ő nem szerelmes már úgy csak rettentően erősen szeret viszont nem tudja h lehet e ebből még az amit szeretne.Nem teljesen volt igaz h otthon ülünk mindig, emrt szerveztem programokat, nyáron voltunk párizsban, többször átjárunk egy közeli nagy városban mozizni árkádba havi szinten legalább 1×, ősszel voltunk kirándulni most foglaltam sielést télre nem rég voltunk szinházba is de a szürke hétköznapokban mikor otthon voltunk tényleg nem nagyon foglalkoztunk egymással...,
    Azóta h ezt megbeszéltük rettentően nehéz nekem több okból is nem tudom mit érez a nála 20 évnél idősebb pali iránt ami számomra vicc...(ráadásul nem is néz ki jól, főleg nem hozzám képest, nem vagyok egy adonisz de azért kevés olyan lány volt régebben amikor nem volt kapcsolato aki nemet mondott volna nekem ha akartam volna valamit...) azóta én próbálok kedves és figyelmes lenni...,átrendeztem a nappalit legyen kicsit új valami otthon is, takarítottam míg ő főzött, fürdőt csináltam neki gyertyákkal  reggel kávét főztem és azzal ébresztettem , írtam kis romantikus gondolatot egy lapra amit a kabátja zsebébe csempésztem hogy ha napközben emgtalálja örüljön neki, pénztárcájába szintén, egy ismerősömmel "csomagküldésként" küldtem neki 1 szál rózsát a munkahelyére nap közben,tényleg próbálok mindent megtenni h azt érezze nekem igen is fontos és én vele képzle el az életemet, és azt szeretném ha újra szeretne...de úgy érzem h tényleg egyáltalán nincs meg benne ez a tűz a szenvedély ami volt korábban...tovább folytatom kommentbe

    idézet:
    Teó (3)
    2018-12-19 11:35:11

    aranyos ez a bulvar es romantikus filmelemek. Na en pont ezt kedvelem a 23 evvel idosebb ferjemben, hogy ilyen elemekkel nem teszi tonkre az eletunket .

    előzmény:
    Teó (3)
    2018-12-19  11:35
  19. 2018. december 19. 13:098.

    3-5 mondatban megpróbálom leírni:


    7 éve vagyunk együtt utóbbi évben nem töltöttünk túl sok tartalmas időt egymással , ritkán szexelünk de akkor neki mindig nagyon jó volt elvileg elég hamar el is szokott élvezni vagy többször is. Ritka szex egyik oka h utána eléggé fáj neki, meg h nem felhőtlen a viszonyunk... elhanyagoltuk egymást nem foglalkoztunk egymással , nincs meg az a tűz a részéről amikor lila köd volt és úgy érzi h nem szerelmes már belém tetézi a problémát, h a céges bulin 2 hete egy 20évvel idősebb fazon rányomult, és mivel kapcsolatunk mélyponton van megragadt az alkalmat és elkezdett irogatni a páromnak aki ebben partner volt, amikor én ezt észre vettem mert éreztem h valami nem okés tényleg a napokban, beléptem a fb-jába és pont olyanokat írt a pali h nem bírja h nem látja megpuszilgatná amire párom azt felelte neki h dejólenne ne is mondja olyan rossz és egyszer mindennek eljön az ideje...
    Az nap mikor láttam közös ebédnél jeleztem felé h bármit meg tudunk beszélni mondja el ha van valami és elmondta h beszélget egy fiúval elmondott mindent meg azt is h maga ő nem jelent neki semmit csak az jó érzés h foglalkozik vele valaki... az nap ráírt és elmondta a painak h már előre jelezte h ő kapcsolatban van és ez neki nem fér bele és ne beszéljenek többet csak munkáról...

  20. 2018. december 19. 13:037.

    Lepj hatra! Ugy nezz a problemara ! Ha barki egy ilyen tortenettel hozzad fordulna :Te mit tanacsolnal ?

  21. 2018. december 19. 12:596.

    Szivesen gondolkodnek a probleman, ha leszukitened 3-5mondatra . Mi az alapproblema .?Uljetek le es beszeljetek meg .

    előzmény:
    Teó (5)
    2018-12-19  12:49
  22. 2018. december 19. 12:495.

    segítséget kértem és próbáltam leírni a körülményeket, hogy ne felszínes kérdés legyen.
    Kötekedéssel nem vagyok előrébb... nem ezért írtam.

    előzmény:
    Csend Ike (4)
    2018-12-19  12:30
  23. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 19. 12:304.

    Teó drága, szófosásod van,édes?

  24. 2018. december 19. 11:353.

    azóta megbeszéltünk kb tényleg mindent mik voltak a hibák én is rájöttem sok dologra..., de azt mondja h ő nem szerelmes már úgy csak rettentően erősen szeret viszont nem tudja h lehet e ebből még az amit szeretne.Nem teljesen volt igaz h otthon ülünk mindig, emrt szerveztem programokat, nyáron voltunk párizsban, többször átjárunk egy közeli nagy városban mozizni árkádba havi szinten legalább 1×, ősszel voltunk kirándulni most foglaltam sielést télre nem rég voltunk szinházba is de a szürke hétköznapokban mikor otthon voltunk tényleg nem nagyon foglalkoztunk egymással...,
    Azóta h ezt megbeszéltük rettentően nehéz nekem több okból is nem tudom mit érez a nála 20 évnél idősebb pali iránt ami számomra vicc...(ráadásul nem is néz ki jól, főleg nem hozzám képest, nem vagyok egy adonisz de azért kevés olyan lány volt régebben amikor nem volt kapcsolato aki nemet mondott volna nekem ha akartam volna valamit...) azóta én próbálok kedves és figyelmes lenni...,átrendeztem a nappalit legyen kicsit új valami otthon is, takarítottam míg ő főzött, fürdőt csináltam neki gyertyákkal  reggel kávét főztem és azzal ébresztettem , írtam kis romantikus gondolatot egy lapra amit a kabátja zsebébe csempésztem hogy ha napközben emgtalálja örüljön neki, pénztárcájába szintén, egy ismerősömmel "csomagküldésként" küldtem neki 1 szál rózsát a munkahelyére nap közben,tényleg próbálok mindent megtenni h azt érezze nekem igen is fontos és én vele képzle el az életemet, és azt szeretném ha újra szeretne...de úgy érzem h tényleg egyáltalán nincs meg benne ez a tűz a szenvedély ami volt korábban...tovább folytatom kommentbe

  25. 2018. december 19. 11:332.

    azóta megbeszéltünk kb tényleg mindent mik voltak a hibák én is rájöttem sok dologra..., de azt mondja h ő nem szerelmes már úgy csak rettentően erősen szeret viszont nem tudja h lehet e ebből még az amit szeretne.Nem teljesen volt igaz h otthon ülünk mindig, emrt szerveztem programokat, nyáron voltunk párizsban, többször átjárunk egy közeli nagy városban mozizni árkádba havi szinten legalább 1×, ősszel voltunk kirándulni most foglaltam sielést télre nem rég voltunk szinházba is de a szürke hétköznapokban mikor otthon voltunk tényleg nem nagyon foglalkoztunk egymással...,
    Azóta h ezt megbeszéltük rettentően nehéz nekem több okból is nem tudom mit érez a nála 20 évnél idősebb pali iránt ami számomra vicc...(ráadásul nem is néz ki jól, főleg nem hozzám képest, nem vagyok egy adonisz de azért kevés olyan lány volt régebben amikor nem volt kapcsolato aki nemet mondott volna nekem ha akartam volna valamit...) azóta én próbálok kedves és figyelmes lenni...,átrendeztem a nappalit legyen kicsit új valami otthon is, takarítottam míg ő főzött, fürdőt csináltam neki gyertyákkal  reggel kávét főztem és azzal ébresztettem , írtam kis romantikus gondolatot egy lapra amit a kabátja zsebébe csempésztem hogy ha napközben emgtalálja örüljön neki, pénztárcájába szintén, egy ismerősömmel "csomagküldésként" küldtem neki 1 szál rózsát a munkahelyére nap közben,tényleg próbálok mindent megtenni h azt érezze nekem igen is fontos és én vele képzle el az életemet, és azt szeretném ha újra szeretne...de úgy érzem h tényleg egyáltalán nincs meg benne ez a tűz a szenvedély ami volt korábban...tovább folytatom kommentbe

Címlap

top