Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagytak karácsonykor

Torolt_felhasznalo_220688
Torolt_felhasznalo_220688
Létrehozva: 2018. december 26. 14:31

Vasárnap elhagyott a férfi, akivel 1.5 éve ~lek együtt. Felkészültek a karácsonyra, megvetted a halat, beállított a fát  megvetted a beigli megterített nekem. 



n



n



n


Reggel elmentem dolgozni, megcsókolgatitt, hogy siessek haza. Délelőtt felhívott, hogy minden rendben otthon. 



n



n



n


Mire hazaértem mindenét elvitte,még a szennyest is a kosárból.. Azóta ki van kapcsolva. Összeomlott, kórházban vagyok. 



n



n



n


Kérem beszélgessenek velem köszönöm 



n



n



n


 



n



n



n


 

  1. 2018. december 30. 16:2851.

    Ezt most Mozdonynak cimezted, igaz?


    Drága Katica!


    Ahogyan olvasgatom hogy te mekkora sztár vagy, csak egy, egyetlen egy kérdés merül fel bennem.


    Miért nem az anyanyelved szerinti fórumon próbálkozol?


    A hozzászólásaidból azt szűrjük le, én legalábbis, hogy a "külföldi" vérvonalat erősited, és ez most független a billentyűzetedtől. Nekem például nincs hosszú i betűm.


    Tehát, ha külföldi vagy, akkor miért nem ott próbálkozol sikerélményt kicsaholni a balga, és problematikus fórumozókból?


    Ha viszont magyar ajkú vagy, akkor talán, remélhetően megérdemeljük azt a minimális tiszteletet, hogy megpróbálj magyarul irni. Óh nem a helyesirásra gondolok. Amit te művelsz a mondatokkal, az vizuális katasztrófa.


    Merem ezt leirni úgy, hogy a gyerekeim nem magyarok, soha nem jártak magyar iskolába, és mégis ... jobban irnak magyarul mint te.


    Remélem nem haragudtál meg, de a kérdés itt kering a fejemben, miért itt, vagy miért nem ott, és egyáltalán ... mert ha a magyar az "anyanyelved", és a magyar számodra a tökéletes, akkor az nagyon gáz.

    előzmény:
    terdszelikatica (45)
    2018-12-30  10:13
  2. 2018. december 30. 15:1350.

    Nem kell magyarazkodni. Engem soha nem erdekel/t hogy valami fiktiv vagy valos.Ha volt velemenyem, gondolatom  akkor irtam hozza. Ez a tortenet iskolapeldaja a narcistikus tipusok szakitasanak. Jo ezt masnak is olvasni. Tudod mindenkivel elofordulhat es ebbol tanulhat is. Zarat meg valoban jo lenne cserelni.

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  3. 2018. december 30. 15:0949.

       "  És igen végig bíztam benne legalább megkérdezni hogy vagyok! Ha nem tőlem, akkor a barátaimtól de a mai napig nem tette meg....."


     


    Kar volt. .Nem fogja,s ha megis megteszi az mar regen rossz : Torodj bele.


     


     "Megalázva érzem magam és értéktelen ék. Mosz jön szilveszter és nem tudom mi lesz..... " Igen ezekrol en is irtam ezek az elhagyasos sindromak utan belepo erzesek.  Nagyon veszelyes a : a DUH, amikor belepl.ha valaki ezt idoben nem tudja kezelni akkor vegletes dolgok is bekovetkezhetnek.: Tessek szakember segitseget kerni !!! Tessek beszelni rola es tessek elemezni, mert ennek voltak , kellett hogy legyen elojele es nem keves.


    Ha nem mesz onmarcangoloba, ha nem dedelgeted az "ez hogy tortemhetett meg velem ? " erzeset nyugodt lesz a szilvesztered.Mindenkit el lehet hagyni akar ok nelkul is.

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  4. 2018. december 30. 15:0148.

    Ezt most ne minositsuk: Az elet sok fura dolgot tud csinalni modosult tudatallapotban az biztos. O is hamar rajott hogy talan nem igy kellett volna es milyen jo hogy ezt megtette .

    előzmény:
    antironia (47)
    2018-12-30  12:15
  5. 2018. december 30. 12:1547.

    Nem sok észre vall, ha valaki a saját nevét írja ki 1 anonym fórumra.... 

    előzmény:
    terdszelikatica (40)
    2018-12-29  20:42
  6. 2018. december 30. 10:1846.

    Sziasztok, valóban azért töröltem magam, mert most, hogy józanodom már látom nem jó  ha tudják sokan mi történik velem. És mivel még soha nem voltam ilyen helyzetben, valós néven voltam fent. De visszakellett jönnöm, mert dühít miért kell rögtön kamut gondolni, ha valaki segítséget kér? Nekem csodás nővérek és orvosok segítettek és segítenek most is, nem szólva a barátaimról.. Egyszerűen egyedül voltam, féltem és csak lógtam a neten mi a kiút.. És igen végig bíztam benne legalább megkérdezni hogy vagyok! Ha nem tőlem, akkor a barátaimtól de a mai napig nem tette meg.. Megalázva érzem magam és értéktelen ék. Mosz jön szilveszter és nem tudom mi lesz..


    Köszönöm szépen mindenkinek, aki valóban segít, és kívánom  hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe.. Még nem tudom hol a vége

    idézet:
    Hajós (43)
    2018-12-30 06:43:46

    csak egy tanacs ,abban hogy megkerdezi mi van veled, abban hogy erdeklodni fogne is altasd magadat!!! ha hiszred ha nem ez igy a jo.Itt kell  pontot tenni a kapcsolatra.Minden mas verzio  csak a rosszz lehet. Neked ez menni fog:-)

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  7. 2018. december 30. 10:1345.

    Ne foglalkozz azzal, h ki mit hisz vagy nem hisz.Nem kell minden kesztyut felvenni amit elenk dobnak;-) Minden formalis vagy informalis csoportnak megvan a maga hulyeje, intrikusa, jol informalt mindenkinel mindent jobban tudoja .....Most az a lenyeg hogy Te ne a hianyt generalddddddd!!!!! Nem lesz konnyu ,de sok mindent ujra kell gondolnod ! Tudod ugy "kulsoszemlelokent ' realisan.Menni fog en tudom.

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  8. 2018. december 30. 06:5244.

    miket lattam a segelyszallitmanyos utjaimon


    Hany eves voltal , Edesanyank kis Pinoccioja ?

    előzmény:
    terdszelikatica (42)
    2018-12-29  21:14
  9. 2018. december 30. 06:4343.

    Sziasztok, valóban azért töröltem magam, mert most, hogy józanodom már látom nem jó  ha tudják sokan mi történik velem. És mivel még soha nem voltam ilyen helyzetben, valós néven voltam fent. De visszakellett jönnöm, mert dühít miért kell rögtön kamut gondolni, ha valaki segítséget kér? Nekem csodás nővérek és orvosok segítettek és segítenek most is, nem szólva a barátaimról.. Egyszerűen egyedül voltam, féltem és csak lógtam a neten mi a kiút.. És igen végig bíztam benne legalább megkérdezni hogy vagyok! Ha nem tőlem, akkor a barátaimtól de a mai napig nem tette meg.. Megalázva érzem magam és értéktelen ék. Mosz jön szilveszter és nem tudom mi lesz..


    Köszönöm szépen mindenkinek, aki valóban segít, és kívánom  hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe.. Még nem tudom hol a vége

    előzmény:
    terdszelikatica (40)
    2018-12-29  20:42
  10. 2018. december 29. 21:1442.

    ".....Sziasztok, köszönöm a hozzá szólásokat, és elnézést tényleg eltűntél. 


     


    Tegnap saját felelősségre kijöttem a kórházból. ....."


    Edesanyank orvos. 1x bekerultem valami problema miatt a korhazukba megfigyelesre.Nem egedtek haza keresem elleneresem. Egyszercsak jon edesanyank hogy atfognak innen tolni egy masik osztalyra. Kerdezem ugyan miert csak nincs valami tenyleges ok ?  Nem nem


    csak segitened kell a tobieknek. MIndenki aki el es mozog be van rendelve,mert volt egy nagy kozutibalaset es kozben ki tudja miert talan a napkitores miatt, de megemelkedtek az ongyilkossagi kiserletet  elkovetok szama :Segitened kell beszelgess veluk,figyeld Oket jelezz ha valami baj van !!!!


    Betoltak ,volt vagy 5 az orzoben.Halgattam Oket , beszelgettunk egesz ejjel. Reggel jon a neurologus es a pszichiater :Mit csinaltal Veluk?Mind haza akar menni sajat felelosegere.es el akarja felejteni a suicid kiserletet :Mondtam beszelgettunk= en hallgattam Oket es amikor kertek hogy en beszeljek beszeltem. Elmeseltem nekik miket lattam a segelyszallitmanyos utjaimon, elmeseltem hogy van olyan orszag ahol olyan betegsegek vannak ami Europaban vagy 100 eve ismeretlen, nem gyogyitjak a glaukomat, hogy nem kapnak a gyerekek a polio virus ellen  Sabin cseppet ,hogy nem oktajak a hygienet es,ha oktatnak is nicsenek meg hozza feltetelek ,nincs sexualis neveles vallasi alapon tilos tartan,hogy olyan korulmenyek kozott elnek emberek amit el sem tudunk kepzelni, hogy lattam kilott mentoautot, megtamadott segelyszallitokat, robbano gepko csikat leszakadt karu embereket  es nagyon is sznel kellett lenni az elkotozesuknel.Nem lehetett ajuldozni . Elmondtam nekik hogy az ember agya a muka mellett azon jar ejjel


    nappal, hogyha tortenik valami  „Kampf oder Flucht " / Fight or flight /, es ajandekot sem fogadhatsz el mert nem tudod hogy nem robbansz-e fel tole.... En csak ezeket meseltem el nekik, es azt hiszem megerosodott bennuk az elni akarasa.

  11. 2018. december 29. 20:4541.

    Vajon  a szerelem tényleg vakká tesz? .... " Igen Titania is beleszeretett a szamarba / W.Shakespeare /

    előzmény:
    Csend Ike (34)
    2018-12-29  07:54
  12. 2018. december 29. 20:4240.

    Okosan tette hogy torolte magat , ha az volt az eredeti neve.


    Semmi szukseg ra hogy barmikor beazonosithato legyen.

    előzmény:
    castaneasativa46 (39)
    2018-12-29  17:39
  13. 2018. december 29. 17:3939.

    Most már csak az a kérdés, hogy miért törölted magad...

  14. 2018. december 29. 13:5938.

    Bunko, nem kár érte, szoba sem allnek tobbe vele. Hanyagold a gondolatot is .


    🌹🌹🌹🌹

  15. Torolt_felhasznalo_220688
    Torolt_felhasznalo_220688
    2018. december 29. 09:2337.

    Sziasztok, most olvastam először végig mit írtatok nekem.. .ma van az első nap, hogy próbálok tisztán látni  Nem kamu a történet, és igen lehet az a baj  hogy egyébként 2 hete eltemettem az utolsó rokonomat is, tehát nincs senkim most... Ami nem igaz, mert a barátaim mellém álltak, és szerencsés vagyok, mert csodálatos orvos és ápoló csapat segített nekem. Tudom hogy gerinctelen  meg mindent  amit leírtok.. De tudjátok most mikor újra próbálok felállni ismét írogatni kezdet.. Szeretlek.. Stb. Szerintem embertelen ezt tenni valakivel úgy, hogy a barátaim hívták, írták neki mikor kórházba kerültem, de fel sem hívott  Jó ég, vele terveztem az életem! 

    előzmény:
    Csend Ike (35)
    2018-12-29  07:57
  16. 2018. december 29. 09:1436.

    Pontosan azért kérdőjelezem meg, mert empátiát gyakoroltam és még véletlenül sem az NLC-n kérnék segítséget vagy beszélgetést. Még talán 5-6 éve se, de most végképp nem. De nem a jogodat akartam elvenni, tény mindenki annyit hisz amennyit akar.


    BUÉK!

    előzmény:
    sabangela (32)
    2018-12-28  21:37
  17. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 29. 07:5735.

    Erő, izom! Ne bánkódj, tudatosan szakadj le erről a témáról.Az elkövetkező életedre gondolj,lesz tennivalód.


    Ja igen, valóban, a zárcsere elkerülhetetlen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220688 (33)
    2018-12-29  07:09
  18. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 29. 07:5434.

    Igen, belegondoltam.


    A lényeg hogy most a TI-nak magára kell gondolnia.


    Igen, biztosan ott van az elvesztés miatti fajdalom, és nehéz is lehet.De, aki ilyet tesz, azután nem lenne szabad sírni egy percet sem, nehogy emiatt teljesen öszeesni.És igen, különbözőek vagyunk, ezért is mondom, hogy ettől az elhagyástól könnyebb lesz a TI élete.Ez minden lehettt, csak nem kjó kapcsolat.


    Vajon  a szerelem tényleg vakká tesz? Vagy csak nagyon jó ejtőzni egy elképzelt mennyei  boldogságos világban,mert a valóságot nem merjük felvállalni?


     

    előzmény:
    sabangela (27)
    2018-12-28  20:41
  19. Torolt_felhasznalo_220688
    Torolt_felhasznalo_220688
    2018. december 29. 07:0933.

    Sziasztok, köszönöm a hozzá szólásokat, és elnézést tényleg eltűntél. 


    Tegnap saját felelősségre kijöttem a kórházból. A fórumot véletlenül találtam és most utólag látva bebogyózva tényleg még magyarul sem tudtam. Szóval próbálkozom talpra állni és nagy segítség  ha tényleg megosztjátok velem a tapasztalataitokat! 

    előzmény:
    Kercsi (14)
    2018-12-27  11:15
  20. 2018. december 28. 21:3732.

    Megkerdojelezed ? Jogod van hozza mimt ahogy neki is joga van, ha ugy gondolja... esnekunk is jogunkvan eljatszani a gondolattal hogy mi a hasonlo helyzetben mit tennenk vagy tettunk volna. ...sot mint aki  a  sajat boren nem erzi az erotlenseget ,  a tehetetlenseget, az elvesztest ,a zavartsagot , a haragot ,a fajdalmat,a felelmet a haragot mi "jozan " fejjel kivulallokent mit tanacsolhatnank . Probald meg magadat elkepzelni ebben a situacioban.

    előzmény:
    huncut (21)
    2018-12-27  16:45
  21. 2018. december 28. 21:3031.

    Mire gondolsz ? Parazikta kapcsolat. Na meg az is egy nagy buktato a tarsaskapcsolatokban.

    idézet:
    sabangela (30)
    2018-12-28 20:53:19

    Mire gondolsz ? Parazikta = parazitakapcsolat. Na meg az is egy nagy buktato a tarsaskapcsolatokban.es meg csak ezutan fog jonni az elidegenedes es a maganyerzete . TI fordulj szakemberhez . Segiteni fog az idot leroviditeni .

    előzmény:
    sabangela (30)
    2018-12-28  20:53
  22. 2018. december 28. 20:5330.

    Mire gondolsz ? Parazikta kapcsolat. Na meg az is egy nagy buktato a tarsaskapcsolatokban.

    előzmény:
    Kövesdiági (16)
    2018-12-27  12:12
  23. 2018. december 28. 20:5129.

    Nem ez tipus kerdese. Te meg nem hallottal olyanrol, hogy a ferj vagy feleseg felszall a repulogepre integet neki a parja es soha tobbet nem latja ?


     ilyenkor belep az elhagyott ferj /feleseg simdroma.Kerdes az hogy milyen megkuzdesi modszereket valasztanak ezutan.

    előzmény:
    Sárgabarack (6)
    2018-12-26  17:58
  24. 2018. december 28. 20:4728.

    "Ilyen eltávozás előzetes megbeszélés nélkül gerinctelen , gyáva lelketlen....." 


    igen a mi szemszogunkbol, de az elkovetot ez egyaltalan nem erdekli milyen romot /romokat hagy /hagyott 


    maga utan../ezek a tipusok gyakran narcistikusak /

    előzmény:
    szizsuzsóka (12)
    2018-12-27  08:01
  25. 2018. december 28. 20:4127.

    Karácsony vagy nem karácsony, lelépett és te SZABAD vagy egy ilyen féregtől.


    Mi kell még?

    idézet:
    Csend Ike (20)
    2018-12-27 16:22:11

    Belegondoltal ? Keszul az unnepekre ,bar lehettek elotte veszekedesek de felreteszi, mert jon a "szeretet unnepe " .Sajnos az O reszerol ez nem ilyen egyszeru meg.  Az un veszteseg gyaszido 5 honaptol 2 evig is eltarthat. Jo lesz ha a baratokra ismeretlen ismerosokre, s ha kell szakemberre tamaszkodik mert meg csak most jon a neheze . A DUH !!!!!!!!


    Mindenesetre a zarat jo ha lecsereli.

    előzmény:
    Csend Ike (20)
    2018-12-27  16:22

Címlap

top