Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagytak karácsonykor

Torolt_felhasznalo_220688
Torolt_felhasznalo_220688
Létrehozva: 2018. december 26. 14:31

Vasárnap elhagyott a férfi, akivel 1.5 éve ~lek együtt. Felkészültek a karácsonyra, megvetted a halat, beállított a fát  megvetted a beigli megterített nekem. 



n



n



n


Reggel elmentem dolgozni, megcsókolgatitt, hogy siessek haza. Délelőtt felhívott, hogy minden rendben otthon. 



n



n



n


Mire hazaértem mindenét elvitte,még a szennyest is a kosárból.. Azóta ki van kapcsolva. Összeomlott, kórházban vagyok. 



n



n



n


Kérem beszélgessenek velem köszönöm 



n



n



n


 



n



n



n


 

  1. 2019. január 1. 18:0876.

    Ahogy nezem brazil sorozat szappanopera lesz ebbol😈

    előzmény:
    Hajós (72)
    2019-01-01  16:56
  2. 2019. január 1. 18:0375.

    Ha képes lennél félretenni a dühödet, akkor rájönnél hogy minden szavam igaz. Nem hibáztatlak, hiszen a nők többsége ugyanigy dühös lenne mint te, és ugyanigy védekezne mint te.


    A szembe való nézés azt jelenti, hogy a szemében láttad volna hogy vége. Az hogy valaki a szemedbe néz és azt mondja szeret, az nem jelent feltétlenül szerelmet. A szerelem az lett volna hogy amikor hazaérsz, akkor vár téged.


    Felnőtt férfi esetében nem lehet azzal kibúvót keresni, hogy anyucika, vagy a haverok ellenzik a kapcsolatot. Az a férfi amelyiknek már kinőtt a fanszőrzete és rendszeres nemi életet él, nem bújhat anyuci véleménye mögé. Döntse el hogy nővel akar élni, vagy pedig anyukával.


    Nézd, nem kell állandóan kimondani a szeretlek szót. Felesleges szókoptatás. A szeretet az, amit viselkedéssel kell megmutatni.


    Nem, nem figyeltél rá, ezt próbálom elmagyarázni. Rá kell hangolódni a férfire, a figyelem azt jelenti. Érezni kell hogy mikor mit szeretne.


    És valóban, felnőtt, szerinted érett nőként miért zuhantál meg annyira egy másfél éves kapcsolat után, hogy orvosra volt szükséged? Elmondjam? Elmondom habár nem lehetsz rá kiváncsi. Nincs önismereted, nincs emberismereted. Ha lenne, ez nem történt volna meg.


    Azért mert valaki ezt tette veled, miért ne tudnál másokban megbizni? Ez a másik hülyeség, ami a nők szájából sértetten kibukik. Miért, szerinted minden férfi egy kaptafára készül? Te például nem óhajtasz változtatni a gondolataidon?


    Inkább legyen valaki egyedül, mint "párkapcsolatban" magányosan.


    Gyűlölsz már?   :D 


    És most még ami a legrosszabb lehetne amit tehetsz, a nőiességed sárba dobása, hogy felveszed vele a kapcsolatot valamikor, és megkérdezed hogy MIÉRT?  Ez a kérdés ugyanis azt jelentené hogy nem tanultál a hibádból, nem fejlődtél, tehát a férfi válasza felesleges lenne.

    előzmény:
    Hajós (66)
    2018-12-31  03:34
  3. 2019. január 1. 17:3874.

    Miről szólnak a linkek?


    Elvből nem nézek meg semmit, amit számomra idegen emberek küldenek. Nem mondom hogy nem érdekel, és ne lennék kiváncsi, de mindig meghagyom magamnak a választási lehetőséget akkor, amikor nekem küldenek valamit.


    Megnyissam ... ne nyissam ... a másik ember aki ezeket küldi, meg van róla győződve hogy megnyitom. Zene vagy szöveg, fotó, te is úgy küldted, abban a tudatban hogy megnyitom, mint ahogyan az emberek többsége meg is tenné. Az emberek többsége irányitható, manipulálható.


     

    előzmény:
    terdszelikatica (64)
    2018-12-30  22:02
  4. 2019. január 1. 17:2873.

    Nem, csak most az érzelmeid vezéreltek. A legnagyobb hiba az lenne, hogy visszafogadnád...A szépfiú  exével sem szabad - szerintem - foglalkozni.


    Új év, új élet, új hatások... ez a jövő!



    Boldogabb új évet!!!

    előzmény:
    Hajós (72)
    2019-01-01  16:56
  5. 2019. január 1. 16:5672.

    Szia, lassan tisztul a kép  de ettől nem vagyok jobban. Ma elkezdett rámirogatni a pasim, azaz expasim exe... Azaz gondolom, már nem az exe.. Nagyon úgy tűnik most, hogy az elmúlt időszakban két kapura játszott. Az exe azt szeretné megtudni, hogy én most tulajdonképpen kije vagyok és milyen viszonyban vagyok az ő pasijával.. Hát tudjátok azt gondoltam ennél lejjebb már nem lehet, de úgy tűnik a történet folytatódik . Nem hiszem el, hogy ez velem történt  lányok ennyire átvehető vagyok... Ma éjjel 2kor üzent, hogy mennyire szeret  most pedig az élettársa írogat rám. Összezavarodtam és még rosszabb érzés, lehet az indok nélküli eltűnés volt a Jobbik eset.. Próbálok nem visszacsúszni oda, ahol voltam egy hete.. Szóval egy átvehető naív liba vagyok.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (71)
    2019-01-01  11:38
  6. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2019. január 1. 11:3871.

    Szia! Azt elképzelhetőnek tartod, hogy az anyjához kellett költöznie (mert beteg lett, mert érzelmileg zsarolta, mert mittudomén...stb) és azért szívódott fel nyomtalanul (elvégre a mama hallani és tudni sem akart rólad)? 

    előzmény:
    Hajós (66)
    2018-12-31  03:34
  7. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2019. január 1. 11:3870.

    Szia! Azt elképzelhetőnek tartod, hogy az anyjához kellett költöznie (mert beteg lett, mert érzelmileg zsarolta, mert mittudomén...stb) és azért szívódott fel nyomtalanul (elvégre a mama hallani és tudni sem akart rólad)? 

    előzmény:
    Hajós (66)
    2018-12-31  03:34
  8. 2018. december 31. 06:0169.

    Kedves Szizsuzsóka, köszönöm Neked  hogy írsz nekem, és ahogyan írsz. Igen, jól látod alakulok, de a kis fura érzés a gyomromban nem szűnik.. Nemcsak magam miatt kell felállnom, hanem a barátaim miatt is, akik 1 hete éjjel nappal támogatnak. Köszönöm, hogy biztatsz engem! Tavaly az idei jívánságom az volt, hogy ezzel az emberrel élhessek és nem volt nálam boldogabb a földön.Jó ég, hogy történt meg ez velem. Mostmár azért olvasok beírásokat, hogy tanuljak belőlük, és látom sokan érzitek min megyek keresztül. Valóban jó, hogy nincs gyermekünk. Nem tudok még haraggal gondolni rá, csak fájdalommal. És igen érdekelne miért döntött így.. Mindegy is.. Köszönöm Neked és mindenkinek továbbra is! 

    előzmény:
    szizsuzsóka (67)
    2018-12-31  05:27
  9. 2018. december 31. 05:3268.

    Lehet, hogy győztes, de kívánom neki ismeretlenül, hogy találkozzon nála győztesebb győztessel, aki még nála is görényebb 

    előzmény:
    Csend Ike (57)
    2018-12-30  17:49
  10. 2018. december 31. 05:2767.

    Beírásod hangja javulást sejtet. Jön a szilveszter , nélküle. Úgy dolgozd fel, hogy végre ha egyedül is, de tisztán , nem átrázva ünnepelsz. Ne sirasd meg ezt a hetet. Nagy nyereség volt életedben . Egy Hozzád nem méltó embertől szabadultál meg .Úgy, hogy nem ért anyagi kár, nem maradt melletted egy gyermek apa nélkül. Talán önzése , embertelensége mellett ez volt az emberi. Csak nem volt benne bátorság kiállni véleménye mellett.Szemedbe mondani , hogy már nem akar Veled élni. Hogyan védene meg Téged egy ilyen gyáva ember, ha rászorulnál. ? Hogyan ápolna egy ilyen önző ember , ha beteg lennél? Hogyan gondozná, nevelné gyermeketeket, ha erre szükség lenne? Szóval nyereséggel zárod az évet , fájdalommal ugyan , de tisztességes ember lehetőségével kezded az új évet . Kívánom, hogy ez a lehetőség adassék meg Neked , és felnőtt nőként fogadd az élet lehetőségeit . ! BUÉK 

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  11. 2018. december 31. 03:3466.

    Sziasztok, minden nap itt vagyok, és más néven de olvasom mit írtok.. Van mikor még jobban dühös leszek. Nem vagyok bugyuta, rózsaszín ködben élő nő, és látom, ha egy kapcsolat haldoklik. Nem az első férfi, akivel éltem..viszont ha bízok, akkor azt maximálisan teszem. És igen belenéztem a szemébe, és összebújva aludtunk, és éreztem  hogy szeret és fontos vagyok neki. Viszont azt is tudnotok kell, hogy az édesanyja küzdött ellenünk úgy, hogy Még csak megismerni sem volt hajlandó engem.. És igen, tényleg nem a fenyő és a beigli a lényeg.. Ami padlóra küldött az elintézési mód, a sokk mikor hazamész és üres a lakás és 3 órája még hív, hogy szeret  Azt gondolom figyeltem rá, bár tényleg jó lenne megkérdezni őt is.. De miután így ment el, erre esélyem nincs és talán így van jól..sokat gondolkodom, mi történt, miért zuhantam így még, még nem tudom. De nektek is mindennap elmondja a pártok szemedbe nézve, hogy szeretlek és boldog vagyok veled  akkor azért ez nagyot tud rúgni. Nem sajnáltatom magam, felállok. Bízni nem tudom mikor fogok..ma zárcsere és egy hosszú szilveszter éjjel egyedül  Mindenkinek köszönöm aki segít  higgyétek el soha nem gondoltam, hogy egy ilyen fórumon kérek segítséget . 

    előzmény:
    terdszelikatica (65)
    2018-12-30  22:04
  12. 2018. december 30. 22:0465.

     BUEK !!!!!

    előzmény:
    margaret3711 (63)
    2018-12-30  21:41
  13. 2018. december 30. 22:0264.

    Csak tudnam miert jar az eszemben B. Russel Nobel dijas  matematikus ?


     


    https://www.forbes.com/quotes/1214/


    https://www.forbes.com/quotes/1214/


     


    https://www.forbes.com/quotes/1214/

    előzmény:
    Nikita 666 (58)
    2018-12-30  19:10
  14. 2018. december 30. 21:4163.

    előzmény:
    terdszelikatica (62)
    2018-12-30  21:37
  15. 2018. december 30. 21:3762.

    Gluckliches neues Jahr !!!!!!  es  olvasd el amit Csendike irt.Nagy igazsag van benne .

  16. 2018. december 30. 21:3661.

    Most már csak az a kérdés, hogy miért törölted magad...

    idézet:
    castaneasativa46 (39)
    2018-12-29 17:39:44

    Itt van/olvass csak vissza /  es ha hallgat is szerintem olvassa a valaszokat.

    előzmény:
    castaneasativa46 (39)
    2018-12-29  17:39
  17. 2018. december 30. 21:3260.

    Nem sok észre vall, ha valaki a saját nevét írja ki 1 anonym fórumra.... 

    idézet:
    antironia (47)
    2018-12-30 12:15:50

    Van ahol oktatjak is, hogy onmagunkrol semmilyen szemelyes adatot,nem adunk meg : Pl allaskeresesnel siman utana lehet keresni. Jol tette hogy torolte magat.

    előzmény:
    antironia (47)
    2018-12-30  12:15
  18. 2018. december 30. 19:1759.

    Kizárólag kapcsolatot lehet befejezni.


    Nem nevezném kapcsolatnak azt, amikor a férfi készül már a lelépésre, a nő pedig semmit nem vesz észre.


    Érzelmi vakság, lelki vakság?


    Nem győzöm kihangsúlyozni, ahhoz hogy egy férfi lelépjen, két ember kell.


    Ha valakire nem figyelnek, az bárhogyan befejezhet egy nem létező szerelmet.


    (Engem most nagyon fogtok utálni. De azt senki ne feledje, kellemetlen érzést tud okozni a kiméletlen igazság. Ha valakinek nem inge, úgy érzi nincs igazam, az úgyis átlép rajtam.)

    előzmény:
    castaneasativa46 (55)
    2018-12-30  17:38
  19. 2018. december 30. 19:1058.

    A kérdésedre válaszolva nem, velem még nem fordult elő.


    Első látásra, találkozásra vagy beszélgetésre teljesen pontos képet tudok alkotni bárkiről. Az más, hogy talán érdekből, talán kiváncsiságból, de belemegyek a kisded játszmákba. Mindig azokat a mozdulatokat figyelem, azokat a hanglejtéseket és mimikát, amelyek önkéntelenek, amelyeket képtelenség tudatosan előadni. És mindig hallgatok a megérzéseimre. Gyerekkoromtól. Ez igy rengeteg rossztól óvott meg. És még azt sem mondhatom hogy született adottság, mert erre mindenki képes lenne. De amikor egy ember elalél a másiktól, mert nem látja a külső máztól az alapot, arra nem lehet mit mondani. Tulajdonképpen mások mondatait és viselkedését tudatosan értelmezik hazugságnak. Annak, amilyennek tudni szeretnének másokat.


    Egy nő és egy férfi mindig másképp látja ugyanazt. Ez alól kivételek azok a szerelmesek, akik a kezdetektől ráhangolódnak, rá tudnak kapcsolódni a másikra azon a bizonyos szálon keresztül.


    Ezt a nőt olvasva nálam ott bukott a sztori (szerelem), amikor külsőségeket emlitett mint a szeretet jeleit. A szerelemben nem fontos a bejgli, az ölelés, a telefonhivás, egy valami fontos, a másik lelke. Ha megemlitette volna hogy mélyen egymás szemébe néztek és ott szerelmet látott ... de nem. Ha belenézett volna, akkor ott látta volna a búcsút.


    Amikor látok egy párt együtt, akkor pár perc után teljes bizonyossággal meg tudom mondani, hogy az a párkapcsolat tartós-e. A gondolataim mindig minden esetben beigazolódtak, ha nem éreztem azt a bizonyos eltéphetetlen szálat, az a pár ölelgethette egymást akárhányszor, számomra hiteltelenek voltak, és pár év, pár hónap múlva mindig elváltak útjaik. Ugyanez akkor is működik, amikor a pár egyik tagja beszél a másikról. Érezni lehet hogy őszinte-e a szeretet, van-e szerelem közöttük.


    Túl sok a lelkileg labilis nő. Tulajdonképpen bármelyik férfivel eléldegélnének, aki megfelel annak a képnek, amit a férfiakról kialakitottak.


    A férfiakra figyelni kell. Nem csak füllel és értelemmel, hanem érzelemmel is. Kellene valami nők iskolája, ahol nem körbeülnek mint valami nőstény majomkurzuson, hanem kőkeményen le kellene hasogatni a vadhajtásokat, és a maradék jellemből felépiteni valami használhatót.

    előzmény:
    sabangela (54)
    2018-12-30  16:54
  20. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 30. 17:4957.

    Megalázva érzem magam és értéktelen ék.


     


    Ugyan miért? Mert egy görény lelépett mellőled?


     


    Mosz jön szilveszter és nem tudom mi lesz..


     


    Na mi lenne ?! Megy tovább az élet. A görény nélkül méginkább.


     


    Állj fel, ne sajnáltasd magad, ne merülj el az önsajnálatban.


     


    ( Ez borzasztó, friss még az " élmény" de hogy ennyire gödörben légy!!!!!!!!!!!!!)


     


    Úgy tünik:győztes a pasi.Talán nem véletlenül lépett le.


     


     

    előzmény:
    Hajós (43)
    2018-12-30  06:43
  21. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 30. 17:4056.

    Annyira jó,hogy remek kémiatanáraim voltak...


     


     

    előzmény:
    sabangela (53)
    2018-12-30  16:43
  22. 2018. december 30. 17:3855.

    Abban igazad van, hogy a "másik felet is meg kell hallgatni!" - ez római mondás, ma is érvényes. De a leírt tényekből kiindulva - feltételezve, hogy a TI a valóságos tényeket írta - magának az elválásnak a módjáról itt bizony kemény elitélő  vélemények íródtak. Egyet kell értenem azokkal. Nem így kell egy kapcsolatot befejezni - és most nagyon finoman fogalmaztam.


     


    Igen, túl kell lépni - az, hogy a valódi nevét törölte, érthető, de ha beszélgetni akar, másik nicknéven kellene bejelentkezni.


     


      B.U.É.K.

    előzmény:
    sabangela (54)
    2018-12-30  16:54
  23. 2018. december 30. 16:5454.

    "....Ti itt elolvastatok egy panaszáradatot a női féltől. Vajon a férfi mit irna ugyanerről a történetről? ...."Erdekes es tanulsagos lenne egymas mellett , de azt hiszem itt es most ! meg nem az a pillanat ez a pillanat. En is mondtam semmi nics ok nelkul mindennek vannak /voltak elojelei amire valaki idoben nem figyelt fel vagy elbagatelizalta . Veled nem fordult meg elo, hogy csak kesobb "vilagosodtal " meg ?

    előzmény:
    Nikita 666 (52)
    2018-12-30  16:41
  24. 2018. december 30. 16:4353.

    Igen, belegondoltam.


    A lényeg hogy most a TI-nak magára kell gondolnia.


    Igen, biztosan ott van az elvesztés miatti fajdalom, és nehéz is lehet.De, aki ilyet tesz, azután nem lenne szabad sírni egy percet sem, nehogy emiatt teljesen öszeesni.És igen, különbözőek vagyunk, ezért is mondom, hogy ettől az elhagyástól könnyebb lesz a TI élete.Ez minden lehettt, csak nem kjó kapcsolat.


    Vajon  a szerelem tényleg vakká tesz? Vagy csak nagyon jó ejtőzni egy elképzelt mennyei  boldogságos világban,mert a valóságot nem merjük felvállalni?


     

    idézet:
    Csend Ike (34)
    2018-12-29 07:54:50

     "Vajon  a szerelem tényleg vakká tesz? Vagy csak nagyon jó ejtőzni egy elképzelt mennyei  boldogságos világban,mert a valóságot nem merjük felvállalni? "


    Tenyleg vakka tud tenni .   Az adrenalin ,norepinefrin , kortizol streszhatasban jatszik szerepet. A szerelem kemiai keplete  = C8H11N02 + C10H12N2O + C43H66N12O12S2. A dopamin, az endorfin, az oxitocin a serotonin boldogsagot ideznek elo.


    es akkor jon " VALAKI " es mindent elfelejtunk amit tudtunk a kemiarol

    előzmény:
    Csend Ike (34)
    2018-12-29  07:54
  25. 2018. december 30. 16:4152.

    Az hogy valakivel valami előforduljon, arra 50% az esélye, ugyanúgy mint bárki másnak.


    Tehát ne ird hogy ez bárkivel előfordulhat.


    Akikkel előfordul, azok nem veszik észre a nyilvánvaló jeleket. Jelek mindig vannak, senki nem szakit egyik percről a másikra. Ha valaki nem veszi ezeket a jeleket, arról vajon elmondható-e, hogy szereti a társát? Elmondható-e róla, hogy figyel rá?


    Ha viszont valaki tényleg olyan hogy egyik percről a másikra szakit, az vajon nevezhető bolondnak? Igen. És minek nevezzük azt az illetőt, aki bolonddal köti össze az életét?


    Ameddig ez a nő nem lát tisztán addig sorozatosan ugyanebbe a hibába fog esni, egyoldalú, szerelemnek titulált vonzalom.


    Más.


    Erre a "nemileg agyonstrapált" oldalra sokan csak a "fészről" tudnak belépni. És bizony valós névvel.


    Más.


    Ki mit tesz a kapcsolatába, azt kapja vissza a másiktól. Ha a hülyeségét, akkor csak egy szarba áztatott katyvaszt. Lenézést. Meg nem becsülést. Hűtlenséget. Ahhoz hogy egy kapcsolat pokollá váljék, két fél szükséges. Ti itt elolvastatok egy panaszáradatot a női féltől. Vajon a férfi mit irna ugyanerről a történetről?

    előzmény:
    sabangela (50)
    2018-12-30  15:13

Címlap

top