Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi a haszna a fórumnak?

nikiniki
Létrehozva: 2019. március 19. 21:04

Mi ez ha nincs haszna? Nem segitség, nem hasznos, akkor mi? Sok hülye irogat egymásnak teljesen érthetetlen dolgokat ennyit láttam. 

  1. 2019. március 28. 15:22126.

    ok ugy latszik, a jot nem, csak a rosszat szeretik 


    neked 

    előzmény:
    margaret3711 (125)
    2019-03-28  15:11
  2. 2019. március 28. 15:11125.

    Sissi!


    Ket komoly ajanlattal elijesztetted/elsoported/ a baratokat.

    előzmény:
    Sissi52 (109)
    2019-03-28  10:59
  3. 2019. március 28. 15:10124.

    koszi, hogy engem mindenki utal, hat nyikitanak ezt nem sikerul senkivel beetetni. 

    előzmény:
    Mozdonj (115)
    2019-03-28  12:06
  4. 2019. március 28. 14:19123.

    Azt is el tudom kepzelni hogy a Forum fenntartojanak vannak


    reklamkotelezettsegei es egy egy topicba beiktat cegraklamot .


    Tudom hogy a negativ reklam is reklam es nem


    mindenki tud minden esetben jo topic kezdest megirni.


    Jot vihogok a LIDL topicon is .a sok moraklizalo valaszokon.


     


     

    idézet:
    terdszelikatica (120)
    2019-03-28 13:40:07

     a LIDL topicon is .a sok moralizalo valaszokon.


     


    Jajjj most envetettem : Neeeeem nem ellenreklamozni akartam


    a Pennyrol van szo


    .


    Sokszor mar itt sem vagyok amikor a hsz megjelenik .


     

    előzmény:
    terdszelikatica (120)
    2019-03-28  13:40
  5. 2019. március 28. 13:48122.

    Igazabol akkor nezek nagyot amikor latom hogy egy egy nick elindul amoderatoriba mert meglatott eegy topicot amiben peniszrol vagy vaginarol vagy barmilyen nemiszerv kerdese lenne.


    Ilyenkor amulok, hogy ahelyett hogy normalitas keretei koze vinnek a valaszokat  felhaborodnak.

  6. 2019. március 28. 13:45121.

    Azt is el tudom kepzelni hogy firkaszok inditanak topicocat neha ,


    akar szondazas akar otletszerzes vagy figyelem rairanyitas miatt.


    Ezek sem zavarnak


    es neha amikor latok egy egy kevesbe jol sikerult topicot ,arra gondolok


    hogy ezt meglehetett volna oldani ugyesebben ,jobban is.


    Ilyenkor en is rosszabb vagyok es arra gondolok, na most legy okos /!/


    mit fogsz reagalni ha elviszem erre vagy arra a temat felhasznalva azt amit irtal.

  7. 2019. március 28. 13:40120.

    Azt is el tudom kepzelni hogy a Forum fenntartojanak vannak


    reklamkotelezettsegei es egy egy topicba beiktat cegraklamot .


    Tudom hogy a negativ reklam is reklam es nem


    mindenki tud minden esetben jo topic kezdest megirni.


    Jot vihogok a LIDL topicon is .a sok moraklizalo valaszokon.


     


     

  8. 2019. március 28. 13:36119.

    Ezt ti komolyan csináljátok?

    idézet:
    Adagio (100)
    2019-03-27 23:15:46

    De jo kerdes.
    Egy reszuk komolyan : s erre lehet magyarazatot talalni orokeletu tanmeseben is .

    Fent van a juhasz a havasokban a nyajjal es unatkozik...
    Rakezd jodlizni : Segitseeeg , segiiiitseeeg , itt a farkas...


    A szomszed hegyoldalakon a kollegak csapot papot otthagynak es rohannak segiteni.
    Ratalalnak a hapsira , aki dol a nevetestol : Vicceltem , haverok..
    Ketszer ismetelte a raszedos trefat .
    Elvezte .
    S mikorra a farkas tenyleg megjelent , fule botjat sem mozgatta a felebarat...


    Itt ez tortenik e pillanatban : annyi de annyi hazudozo  ,alpari nyelvezetu , elmegyogyaszatra valo szemely kapott ra az itteni nyitogatasra , hogy az utolso jo szamaritanusnak is eltort a gyertyaja...

    idézet:
    Mozdonj (105)
    2019-03-28 09:21:29

    .

    előzmény:
    Mozdonj (105)
    2019-03-28  09:21
  9. 2019. március 28. 13:35118.

    Tobb forumon is megfordulok, amikor latom hogy valamelyik topic inditon akarjak szamonkerni, hogy hogy lehet ilyen hulyeseget kerdezni akkor szigoruan a temahoz szlok es igyekszem nehany nicknek feltett kerdessel normalis mederbe terelni adolgokat.


    Nem celom azallando  segitseg, de tudom hogy mindenkinek joga van sajat velemenyehez es majd a sokbol leszuri azt amit hasznalhatonak talal.

  10. 2019. március 28. 13:32117.

    Nalam egy Forum egy asszociaciosterep. Nemerdekelhogyki mikicsoda.


    Latok egy Topic cimet es arrol nekem mi jut eszembe.


    Az hogy ez kamu vagy igaz engem nem erdekel, ha nem akarok nem szolok hozza.


    Sokszor nem is a topic inditohoz beszelek hanem a temat taglalom.


     


     

  11. 2019. március 28. 13:29116.

    ha engem kerdezel en nem igy latom.

  12. 2019. március 28. 12:06115.

    Jajj de rosszindulatu vagy . Ki latott mar ilyen csodat : arulkodo angyalka


    Van nehany kulonbseg a kozott ami itt tortenik es ami a politikai extremjobb topikban tortenik.
    Nezzed meg jol : megirom objektivan a velemenyemet arrol, ami Eszak Amerikaban tortenik , napjainkban...
    Valahanyszor beteszek valamit , kapok egy hatalmas sorozat piszkos tragar karomkodast, extremjobb rasszista feherparti kopkodest .


    Ez egy forum , ugye ? Mindenki elmondhatja a velemenyet ?
    En utalom Trumpot : szerintem O az amerikai demokracia eltemetoje , vilagvalsagot es harmadik vilaghaborut csinal .
    Buta , gogos , hazug , tolvaj es foleg! korrupt .
    Nyitottam en egy sajat topikot a vilagszegyene  esemenyrol : Trumppappa cimen .
    Odacsodult azonnal szennyes szajjal , karomkodva a kiurult extremjobb migranstopik ket arvan maradt  tagja...
    Hat akkor miert ne folytatnam ott , ahol ez a banda tobb mint tiz eve negerezik , zsidozik , migransozik ?

    S mar megmagyaraztam Neked a bizonyitvanyomat  tohonya/Terdszeli/sabangela/jotudni22...stb soknevu hajdani nagy kitettszoru szerelmem   : Ma , Mi , emberek , egy diktator szuletesenek vagyunk tanui .
    Harom dolog kozott valaszthat az emberiseg :  Lehet neman cinkos , militalhat mellette , vagy militalhat ellene.
    Nem tudom , a harom lehetoseg kozul melyikbe  pakoljam a Te nagy banatodat : a korulpisilt homokozodba bele merem artani az ecsetemet...


    S aki nem hiszi , jarjon utana


    De tudtad ? Se en , se Te , se a banatod , se az extremjobb elleni harcom nem igen erdekel itt senkit .
    S Adagionak panaszkodni ???
    Csak Tollenak borzoljuk a hatan a tollat... s O vilagbeket es "szeretetet" hirdet

    idézet:
    Mozdonj (108)
    2019-03-28 10:40:40

    .. bocs sissike , feljebb hozom , mert angyalkam nem fogja megtalalni

    előzmény:
    Mozdonj (108)
    2019-03-28  10:40
  13. 2019. március 28. 12:05114.

    Ezt ti komolyan csináljátok?

    idézet:
    Adagio (100)
    2019-03-27 23:15:46

    Tobben vannak .Mozdonj is ezt csinalja az Eszak-Amerikaiak napjainkban topicban, pedig mar sokszor kertek h hagyja Oket beken

    idézet:
    terdszelikatica (107)
    2019-03-28 09:59:35

    .

    előzmény:
    terdszelikatica (107)
    2019-03-28  09:59
  14. 2019. március 28. 11:31113.

    a kitoloncolas az ugy zajlik, hogy elotte par hetet biztosan az itteni buntetoszolgalat bortoneben elvezel es soha  tobbe vissza nem jossz. akkor mar jobb new orleans es bekevel, nyugodtan mehetsz haza. meg ajandekot is veszek neked

    előzmény:
    Sissi52 (110)
    2019-03-28  11:08
  15. 2019. március 28. 11:22112.

    baj egy szal se, nyikita, legalabbis ami engem illet.


    ha annyira felsz idejonni, megertelek, bar nincs ra semmi okod. de akkor is van megoldas. talalkozzunk eloszor pesten szemelyesen, es akkor majd ott cserelunk szemelyes informaciokat, hogy megnyugodvan idejohess


    csask te, semi ilyesmi  tudod, mokas ember vagyok, velem aztan nem fogsz unatkozni. igy tehetjuk new orleanst osz tajara. ott meg nyar lesz

    előzmény:
    Nikita 666 (106)
    2019-03-28  09:34
  16. 2019. március 28. 11:12111.

    az en ajanlatombol baj csak akkor lehet, ha mindezidaig mindvegig hazudoztal. elviszlek a foiskolakra is, ahol itt vegeztem, meg a munkahelyemre, barataimhoz is. sajat szemuleg lathatod, mekkora idiotaval van dolgod 

    előzmény:
    Nikita 666 (106)
    2019-03-28  09:34
  17. 2019. március 28. 11:08110.

    jo, csillapodj, nyikita, eletemben nem verekedtem, ezutan sem fogok. ha te itt megprobalnal, teged kitoloncolnak usabol, en meg miattad nem fogok bortonben 1 percet sem tolteni


    amit ez az idiota sissi akar, azt ugy mondjak magyarul: beke


    szoval tedd le a poharat es gondold at, amit kertem 


    nekem mindegy, ha te olykor megiszol egy poharkaval, az meg nem alkoholizmus, ha nem, az is mindegy. cigizhetsz, csak odakint. remelem, nem kabitozol, az kizart ok. fegyver ugysem lesz nalad, mert akkor mar a repteren lefognanak, attol nem tartok.


    tolem ne felj, kulonben sem akarnam, hogy most meg egyszer eltord a torott karomat. verekedes helyett nalam ez divik: 


    mig velem vagy itt, az en vedelmemet elvezed. igerem, es ez itt torveny is, ha valakit meghivunk, esetleges ronda viselkedesedert en vagyok a felelos, de te ugye nem teszel ilyet

    előzmény:
    Nikita 666 (106)
    2019-03-28  09:34
  18. 2019. március 28. 10:59109.

    hozzam beszelj anyoca, ne a hatam mogott, es ne tetesd magad


    paradicsom volt nickneve annak a topikozonak, aki sokaig itt volt es mint sok mas nickkel, vele is neked volt problemad,


    nem, nem lecso, picim, Londonban elo, igazi szemely


    a keletinel akart veled talalkozni, amikor ment vissza Londonba


    de te persze, lefujtad a talalkozot, nem mertel vele talalkozni


    o igazi szemely, de te? nos, azt akarjuk kideriteni


    en igazabol ajanlom neked a beket, te  is egyetertesz, ismeretlenul gyepaljuk itt egymast a semmiert, bar bevallom, en mindvegig jol szorakoztam rajtad, ahogy ketsegbeesetten kapalozol, meg rugdalozol, hulyesegeket firkalsz a vilagurbe


    de az is mindegy, sot normalis, ha nem egyforman gondolkodunk, sot jobb, igy tanulhatunk egymastol


    ket komoly ajanlatom van


    az orvos mar enged majusban utaznom, ahogy az eredeti terv volt, akkor mar a sling sem lesz a karomon. nyugat europaba utazom.


    onnan atmegyek par napra budapestre hivatalos ugyeket intezni


    lehet ket lehetoseged is lesz, ha nem intezik el hamarabb, megyek vissza nyugat europaba es ujra vissza majd pestre, majus- junius tajekan. tehat pesten talalkozhatunk, ami neked kenyelmes. ha ugymond megtetszunk egymasnak valojaban, akar tobbszor is


    a masik, ahogy mar mondtam, en hivlak meg amerikaba. a hazamba bejohetsz, de semmifele alcohol, kabitoszer, vagy haziallat.


    ha akarsz, odakint cigizhetsz, csak csikket nem szabad eldobni, ez itt torveny


    nem kell itt ucsorognod, kovetkezo nagy almom, szeretnek new orleansba elutazni, csak most minden barat, ismeros, rokon foglalt valamiert, nem er ra. ilyesmit, hogy hotel, meg amit ugyis fizetnek, nem kell fizetned. vagy pedig utazz egybol new orleansba es en is odautazom. hamarabb ersz oda, nem gond, a szalloda le lesz foglalva


    par napra, max egy hetre. csabito ajanlat? kimehetunka strandra,es ott nyugodtan kiuvoltozhetjuk magunkat, ha szukseges. 


    ha sajat szemeddel latsz engem, akkor majd eldontheted, mekkora nagy k vagyok en, vagy inkabb mennyire szeretnek itt engem az emberek. vannak magyarok is, ha hianyzik a Magyar beszed, Magyar templomok is, ha vallasos vagy, Magyar etelek, Magyar ettermek is. szoval mama paholyban erezheted magad.


    es en mindezt halal komolyan mondom. nem vagy te olyan vadallat, csak teszed magad, en meg szeretem az embereket. 


    sajnos, keson tudtam meg, hogy marikaek new orleansba utaztak, elmehettem volna veluk


    pesten is elvihetlek valami nagyon jo etterembe, nekem az fillerekbe kerul.


    dontes a tied, es ne masoknak adj erre valaszt, foleg ne a hatam mogott. new orleans csodalatos, almok alma. meg az enyem is ott lenni 


    ha azt hiszed, hogy hulyeskedek, nem, most nem eddig igen, de mar nem. rovid az elet nyikita es szeretnem beken majd itthagyni ezt a fortyogo fazekat, amit eletnek nevezunk. na, nem meg, de veled most kell beket kotni

    előzmény:
    Nikita 666 (106)
    2019-03-28  09:34
  19. 2019. március 28. 10:40108.

    Jajj de rosszindulatu vagy . Ki latott mar ilyen csodat : arulkodo angyalka


    Van nehany kulonbseg a kozott ami itt tortenik es ami a politikai extremjobb topikban tortenik.
    Nezzed meg jol : megirom objektivan a velemenyemet arrol, ami Eszak Amerikaban tortenik , napjainkban...
    Valahanyszor beteszek valamit , kapok egy hatalmas sorozat piszkos tragar karomkodast, extremjobb rasszista feherparti kopkodest .


    Ez egy forum , ugye ? Mindenki elmondhatja a velemenyet ?
    En utalom Trumpot : szerintem O az amerikai demokracia eltemetoje , vilagvalsagot es harmadik vilaghaborut csinal .
    Buta , gogos , hazug , tolvaj es foleg! korrupt .
    Nyitottam en egy sajat topikot a vilagszegyene  esemenyrol : Trumppappa cimen .
    Odacsodult azonnal szennyes szajjal , karomkodva a kiurult extremjobb migranstopik ket arvan maradt  tagja...
    Hat akkor miert ne folytatnam ott , ahol ez a banda tobb mint tiz eve negerezik , zsidozik , migransozik ?

    S mar megmagyaraztam Neked a bizonyitvanyomat  tohonya/Terdszeli/sabangela/jotudni22...stb soknevu hajdani nagy kitettszoru szerelmem   : Ma , Mi , emberek , egy diktator szuletesenek vagyunk tanui .
    Harom dolog kozott valaszthat az emberiseg :  Lehet neman cinkos , militalhat mellette , vagy militalhat ellene.
    Nem tudom , a harom lehetoseg kozul melyikbe  pakoljam a Te nagy banatodat : a korulpisilt homokozodba bele merem artani az ecsetemet...


    S aki nem hiszi , jarjon utana


    De tudtad ? Se en , se Te , se a banatod , se az extremjobb elleni harcom nem igen erdekel itt senkit .
    S Adagionak panaszkodni ???
    Csak Tollenak borzoljuk a hatan a tollat... s O vilagbeket es "szeretetet" hirdet

    előzmény:
    terdszelikatica (107)
    2019-03-28  09:59
  20. 2019. március 28. 09:59107.

    Ezt ti komolyan csináljátok?

    idézet:
    Adagio (100)
    2019-03-27 23:15:46

    Tobben vannak .Mozdonj is ezt csinalja az Eszak-Amerikaiak napjainkban topicban, pedig mar sokszor kertek h hagyja Oket beken

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (100)
    2019-03-27  23:15
  21. 2019. március 28. 09:34106.

    Én már nem is értem, nagyobb a baj mint gondoltam.


    Mi az hogy találkozzak vele, álljak ki vele élőben?


    Nem értem, verekedni akar, vagy mit akar?


    És miféle paradicsomot emleget??? A lecsót nem szeretem. A paradicsomot igen, de az étellel nem szoktam ... kokettálni.


    És úgy tűnik, néhány nickkel összekever, vagy mit tudom én, nem is értem. Teljesen megháborodott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (100)
    2019-03-27  23:15
  22. 2019. március 28. 09:21105.

    Ezt ti komolyan csináljátok?

    idézet:
    Adagio (100)
    2019-03-27 23:15:46

    De jo kerdes.
    Egy reszuk komolyan : s erre lehet magyarazatot talalni orokeletu tanmeseben is .

    Fent van a juhasz a havasokban a nyajjal es unatkozik...
    Rakezd jodlizni : Segitseeeg , segiiiitseeeg , itt a farkas...


    A szomszed hegyoldalakon a kollegak csapot papot otthagynak es rohannak segiteni.
    Ratalalnak a hapsira , aki dol a nevetestol : Vicceltem , haverok..
    Ketszer ismetelte a raszedos trefat .
    Elvezte .
    S mikorra a farkas tenyleg megjelent , fule botjat sem mozgatta a felebarat...


    Itt ez tortenik e pillanatban : annyi de annyi hazudozo  ,alpari nyelvezetu , elmegyogyaszatra valo szemely kapott ra az itteni nyitogatasra , hogy az utolso jo szamaritanusnak is eltort a gyertyaja...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (100)
    2019-03-27  23:15
  23. 2019. március 28. 09:00104.

    nem mersz, melle beszelsz megint, mint amikor paradicsommal kellett volna


    ez veszekedes, amikor meprobalom a beket? komolyan?

    előzmény:
    nikiniki (101)
    2019-03-28  07:38
  24. 2019. március 28. 08:55103.

    Sajnos kamutopikok voltak: hazudoztál
    Kisgyereked szivműtétre vár és többször elhalasztottad, mert a gyerek nem akarta?
    Aztán kisütöd, hogy te roma vagy és az anyósodnál, akit Te tartasz el, lakik a gyerek?
    Aztán hirtelen diplomás ovónő lettél és itt tartasz minden nap felügyeletet, 24 órásat.

    idézet:
    cool (74)
    2019-03-27 14:19:08

    Legújabb fejlemény. Nagy a különbség dajka és óvónő között.


    Ez a mániákus nyitogató vetette be a nőnapi virág témát.

    előzmény:
    cool (74)
    2019-03-27  14:19
  25. 2019. március 28. 07:39102.

    Hát latod 3 4 sorokat ir megvan veszve

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (100)
    2019-03-27  23:15

Címlap

top