Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lehet jövőnk?

Anatole
Létrehozva: 2019. július 22. 13:59

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy a párja ex-e gyermeket vár? Hogy alakulhat egy ilyen kapcsolat? Egykis lelket öntsetek belém, piszkálódást inkább ne. Köszönöm.

  1. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 24. 21:4276.

    Visszakullogtál? Gondolom, kaptál gyógyszert a problémádra... csak ne igyál rá túl sok alkoholt!


    Szólj a férjednek, hogy regeljen fel, mert innentől csak vele vagyok hajlandó megtárgyalni a kezelésed további részleteit!

    előzmény:
    Nikita 666 (75)
    2019-07-24  20:58
  2. 2019. július 24. 20:5875.

    Müge.


    Sejtettem hogy valamelyik régi helyi hülye vagy. Sokszor ugráltam a tyúkszemeden, van mit bepótolnod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (72)
    2019-07-24  19:34
  3. 2019. július 24. 20:5574.

    "az a sok bugris senkihazinak valo akinek annyi az eletcelja h gyereke lehessen " harmadrangu bulvar elem a forumokon, abban a remenyben h hatha vlaki felkapja es belekot Bizz benne h nyikita666 is idetalal 

    idézet:
    terdszelikatica (44)
    2019-07-23 14:26:10

       Elolvastam végig a topicot, szörnyű. Nem a sztori, hanem az hogy a hozzászólásokból meg lehet állapitani hogy ki hogyan viszonyul a férjéhez, férfiakhoz. Első gondolatom az volt amikor téged olvastalak hogy nem, nem óhajtok idetalálni. De mégis, csak neked, topic inditó vagy megérti vagy nem, a többiek nem fogják mert túlzottan emocionálisak és felületesek.


    Nem értem, miért kell azt mondani egy nőnek akit nem is ismernek, akiről csak annyit "tudnak" amennyit láttatni engedett magáról, hogy el fogják hagyni őt is, a párja pedig egy felelőtlen alak, továbbá hogy topic inditó egy buta liba a hozzá illő társsal, aki elhagyta a terhes nőt.


    Az ilyen hozzászólóknak fogalmuk sincs arról, hogy a férfi lukra megy. Nem, ők úgy gondolják hogy egy férfi minden esetben hideg fejjel gumit fog húzni, amikor azzal a nővel kiván lenni akihez érzelmek fűzték.


    Fogalmuk sincs arról, hogy mit jelent az hogy úgy dönt egy férfi, elhagy egy nőt és a másikkal szeretné élni az életét. A leendő gyereket összekötő kapocsnak gondolják noha nem az. A gyerek majd felnő és családot alapit, addig csak arra van szüksége hogy ellássák, és a lehetőségekhez képest a legmegfelelőbben neveljék. Valószinű hogy a nevelésén jelenleg hárman, a továbiakban remélhetőleg négyen fognak osztozni. Az a nő aki szereti a párját, vállalni fogja azt hogy a párja vérszerinti gyerekének a nevelésében és ellátásában segit. Ez a legintelligensebb megoldás. Ám ez még nem jelenti azt hogy szeretnie kell minden egyes gyereket. A sajátját biztos hogy szereti, ezt a kicsit is valószinűleg szeretni fogja hisz nem tehet semmiről, de ez nem jelenti azt hogy akarnia kell még saját gyereket. Én a falra mászom a kisdedektől, kivételt képeznek ez alól azok akikhez érzelmileg kötődöm.


    Az emberi lét célja és értelme az utód. A legnagyobb ostobaság ezt különböző politikai nézetekbe belefoglalni.


    Továbbá, miért ne lehetne két ember között olyan intim kapcsolat, amelyben nincs tabutéma, őszintén megbeszélnek mindent?


    És a legfontosabb, én a topic inditó hozzászólásaiban nem érzek negativ indulatot sem a párjával, sem pedig a volt kapcsolat miatt, egyszerűen csak érdekli hogy volt-e más is ilyen helyzetben, és mi legyen a helyzet kezelés. Érzek viszont negativ indulatot, rosszindulatot több hozzászólásban is. Kérdés hozzád, szerinted melyiküknek stabilabb a kapcsolata, a pár hónapos kapcsolatban lévő bizarr helyzetbe került nyugodt emberé, vagy a több éves, évtizedes "szuper" kapcsolatban lévő férfiszidalmazó, és borúlátó, enyhén (?) agressziv és enyhén (?) rosszindulatú hozzászólóké?


    Topic inditó talán kiérzi a megfelelő hozzáállást a helyzethez a hozzászólásomból. A többiek pedig? Nos, az mindegy, az ő életük.

    előzmény:
    terdszelikatica (44)
    2019-07-23  14:26
  4. 2019. július 24. 19:5973.

    Nem voltam teljesen biztos benne, hogy ez az új nick-ed,   de örülök, hogy nem futottam vakvágányra.  A "valami ilyesmit" majd várom.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (72)
    2019-07-24  19:34
  5. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 24. 19:3472.

    Hát... még nem... de igazából bármi megtörténhet a mai vérzivataros időkben, szóval ha kinn leszek, majd szólok, vagy vmi ilyesmi....

    előzmény:
    york (64)
    2019-07-24  12:17
  6. 2019. július 24. 19:2071.

    Talan  meg  kellene  valtoztatni a  "NOKlapja"  nevet.......... 


     


     

  7. 2019. július 24. 18:2970.

    Bármilyen nagyképűen is hangzik, én pofára esni nem tudok. Igen, elismerem,  vége lehet. Pont. De én egy nagy levegőt veszek és tovább állok. De ez persze csak az ego-m. Nyilván belehalok belül,  amit kívülről majd senki sem lát. A bánatom az enyém. Arra nem topikolunk.Ez nálam biztos. 


    Ott meg jól esik elbohockodni. Ennyi.  A sztori nem kamu, de mostanra már sínen van. Zárójelben megjegyzem több, mint 1 hónapja megy a cirkusz. De én tartottam magam. Nem vagyok kavarógep, nem is leszek. Csatákat vesztek,  de háborút soha!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (69)
    2019-07-24  17:23
  8. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 24. 17:2369.

    Pff, végülis, ha Anatole-nak van már gyereke, akkor elfér ott még egy, ha esetleg becsusszanna... :P


    Ahogy nézem, azért elég jól elvan lelki fröccs nélkül is, szóval túl fogja élni a pofára esést, max. nyit még egy topikot egy-két hónap múlva...

    előzmény:
    Új élet (67)
    2019-07-24  13:38
  9. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 24. 17:2068.

    Mert az ex nem őt dugja.

    előzmény:
    Új élet (61)
    2019-07-24  12:07
  10. 2019. július 24. 13:3867.

    Csak szabadon, nem idézve, de biztos, megtalálja bárki, ha visszanézi a hozzászólásaidat:


    - megvan a véleményem azokról, akik nyakra-főre szülnek


    - a párom szegény naív a nőkkel (ha valaki 40+ nem tudja, hogy védekezés nélkül gyerek lesz, az nem naív, hanem segghülye!!!)


    - az párom exe nem százas


    - a párom minek kamuzna, mindent elmesélt (úgy látszik, te még hiszel a mesékben majd 40 évesen )


    - a párom engem a tenyerén hordoz, velem teljesen más (ja, addig, amíg téged is fel nem csinál majd, aztán jól otthagy, mert "nyugalomra" van szüksége)


    - lehet jövőnk?


    - szegény, "véletlenül" teherbe ejtette az ex-ét, de az csak búcsúszex volt 


    - ugyan a párom "véletlenül" teherbe ejtette az ex-ét, de nem lógat be mindenhová és nem felelőtlen ember (talán ez volt a legviccesebb  )


    - én is attól féltem, hogy visszamegy az ex-hez, de ez szerencsére nem történt meg (igen, az ex-e szerencséje )


    stb., stb.....


     


    Százas ember ilyeneket nem irkál. És, akárhogy is magyarázod, igenis rózsaszín köd van a szemed előtt. Hogy miért, az a te dolgod, engem különösebben nem érdekel, de leírom még egyszer: hiába vársz rá, nem fogsz itt senkitől megerősítést kapni arra, hogy 1. a párod rendes ember, 2. az exe meg egy nem százas céda (akire egyébként szintén soha nem mondtál semmi rosszat, csak éppen azt, hogy nyakra-főre szül, és hogy nem százas....)


    Azt azért tisztáztátok már, hogy hány "búcsúajándéka"  van a párodnak összesen? Márcsak nehogy meglepődjél a nagy szerelem és bizalom  közben valamikor... (nem, mintha engem érdekelne, vagy érintett lennék a dologban, csak úgy kérdem)


     

    előzmény:
    Anatole (66)
    2019-07-24  12:26
  11. 2019. július 24. 12:2666.

    Konkrétan nem adtam elő semmit. Tényeket irtam. Ennyi. Láttál itt egy olyan hozzászólást is amiben nyavalyogtam volna?

    előzmény:
    Új élet (65)
    2019-07-24  12:20
  12. 2019. július 24. 12:2065.

    Sorry, de az alapján, amit itt előadsz, te se vagy százas. De lehet, hogy a pasi a nem százas nőkre bukik! Hol erre, hol arra 

    előzmény:
    Anatole (63)
    2019-07-24  12:10
  13. 2019. július 24. 12:1764.

    Müge, nem mentél külföldre?  

  14. 2019. július 24. 12:1063.

    Idősebb nálam. Nem mondok semmi rosszat, csak sztem nem százas. Ezért nem maradtak együtt. De hidd el, a pasinak is mondtam, hogy marha volt.

    előzmény:
    Új élet (61)
    2019-07-24  12:07
  15. 2019. július 24. 12:0762.

    Nem egy cseppet sem várom, hogy egymás mellett öregedjünk meg. Én biztos nem mondanék ilyet. Lesz ahogy lesz. ;) Lehet én sem vagyok az a "melletted megöregedős" típus, és valószínű ő sem. De a jövőt nem látom.

    előzmény:
    Új élet (54)
    2019-07-24  09:28
  16. 2019. július 24. 12:0761.

    Ok, legyen így, bár nekem tök mindegy!


    Még mindig nem válaszoltad meg, hogy hány éves ez a szegény naív ember?


    Egyébként meg hadd kérdezzem már meg, hogy miért az terhes ex-ről van meg a véleményed, miért nem a felelőtlen "párodról"?

    előzmény:
    Anatole (60)
    2019-07-24  12:03
  17. 2019. július 24. 12:0360.

    Hagyd már ezt a rózsaszín ködözést, kérlek! Minnyá 40 vagyok, hova a hátam közepére tegyek rózsaszín ködöt...hülye.F@sznak kell a rózsaszín köd, nekem biztos nem.Volt már az életemben talán 1x, elég is volt egy életre.


     


    Tudod erről van egy gondolatom: az emberek többfélék. Aszerint változnak, hogy miylen ember van mellettük. Lehet hogy Rozikával szar ember volt, Marikát meg a tenyerén hordozza. Ennyit az általánosításról.

    előzmény:
    Új élet (56)
    2019-07-24  10:49
  18. 2019. július 24. 11:5959.

    Baszki...megint kezded..melyik vagy a sok barom nick közül? Neked ha valaki nem halmoz el egyetlen hsz-ben az összes infoval..nos, az már kamu.


    Miért olyan nagy baj, hogy én nem avgyok oda a gyerekekért? Sztem vagyunk még így páran. És, igen, nekem van egy. Na, és? Ez mennyire befolyásolja a történetemet?


    Agybaj, amit te is művelsz, komolyan..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (55)
    2019-07-24  10:11
  19. 2019. július 24. 11:3558.

    Kis szívem! A topic indítón kívül itt senki nem éli bele magát semmibe, mi csak jól szórakozunk. Te megy kicsit túlkombinálod a nagy büdös semmit 

    előzmény:
    terdszelikatica (57)
    2019-07-24  11:26
  20. 2019. július 24. 11:2657.

    off: rohadtul beleeltetek magatokat  ha ralatnal ez a Te projekciod 

    előzmény:
    Új élet (56)
    2019-07-24  10:49
  21. 2019. július 24. 10:4956.

    Nem tudom, hogy kamu topic-e, de mindegy is, mert akár igaz is lehet, ugyanis kétségbeesett, hülye libák rózsaszín köddel  a szemük előtt márpedig vannak. Idejönnek és megerősítést várnak abban, hogy márpedig ők biztos jól cselekszenek és a pasi egy szent, de ha mégse, majd azt lesz, mert ugye meg fog változni miattuk vagy éppen őértük. Aztán majd jön a pofára esés, hogy 1. nem kap itt megerősítést, 2. a pasi egy jellemtelen szar alak (ahogy itt mondtuk is neki) és ezt be is bizonyítja abban a pillanatban, hogy teljesen nyeregben lesz.


    Kedves topic indító duzzogva el is tünt, mert nem kapta meg azt a megerősítést, amit (el)várt és mégcsak nem is köpködtük le az elhagyott terhes ex-et, akiről ugyebár neki "meg van a véleménye". Még véletlenül se a felelőtlen felcsinálós seggfejről van meg a véleménye! Mint tudjuk, az egy szent, akit félrevezettek, kihasználtak, stb, mert szegényke olyan naív. Arra persze nem naív, hogy a farkát lógassa ide is és oda is  Így most álmodozik a kedves butuska libuska arról, hogy dafke az ő "párja" lesz a kivétel és majd ezt mindenki meg is fogja ám látni! Mint már sokadszor elmondom: mindenkinek szíve-joga a saját életét elb...szni, nem felelünk a mások döntésért.


    Végül meg csak annyit, hogy nem bántam meg egyáltalán, hogy foglalkoztam a témával, mert jól szórakoztunk legalább az uborka szezonban 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (55)
    2019-07-24  10:11
  22. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 24. 10:1155.

    Nem is tudom. Jobban meggondolva nem koherens a kérdező személyisége. Ugye a rózsaszín ködhöz először utálta a gyerekeket, aztán most, mikor már gyakorlatilag vége lenne a topiknak, hogy ja, de neki amúgy van gyereke... Na persze, meg csurran cseppen valami a kamutopikok után, nem igaz? Hagyjuk a pitschába!


    Az ilyen lelkizős topikok jó része kamu amúgy, igazából nincs sok értelme válaszolni rájuk. Ráadásul már annyi ilyen topik volt, hogy igazából a legjobb tanács, hogy menjen fel a guglira, írja be három szóban a problémáját, és ki fog jönni rá jópár találat, amik között bőven lesz régi nlc-s is!


    Régen volt itt pl. ha jól emlékszem Emília nevezetű is, az is utálta a gyerekeket, nem akart gyereket, hát nem beleszeretett valakibe, akinek már volt?! Aztán meg itt nyavajgott, hogy neki kéne pesztrálni. Nem, kedveseim, magatokba kéne nézni, hogy miért kapjátok ezt a nemes feladatot! Mert semmi sincs véletlen.De mondom, amúgy nincs értelme foglalkozni velük, csak ha tényleg nagyon unja magát az ember, vagy feszültséget akar levezetni, mint pl. én is...

    előzmény:
    Új élet (53)
    2019-07-24  09:25
  23. 2019. július 24. 09:2854.

    Lehet, hogy a pasi az ex-hez visszamenni nem fog, sőt biztos, mert - mint említetted - "nyugalmat szeretne", az pedig egy gyerek mellett nem lesz még egy jó darabig és utána se nagyon. Mondjuk nem értem, hogy akkor minek csinál gyereket, de ez már mellékes.


    Azért arra se vegyél mérget, hogy melletted fog megöregedni.


    Egyébként, ha már itt tartunk: mennyi idős ez a szegény "naív" ember?

    előzmény:
    Anatole (51)
    2019-07-24  08:41
  24. 2019. július 24. 09:2553.

    Ugyan már!


    Láthatod, hogy rajta van a rózsaszín szemüveg és minden erejével azon van, hogy egy jellemtelen, szar embert az egekig magasztaljon és felmentsen. Neki ez a pasi kell (bármi oka is legyen erre), de szíve joga, erre mondtam korábban azt, hogy mindenkinek joga van a saját életét elb...szni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (50)
    2019-07-23  17:23
  25. 2019. július 24. 08:4852.

    Nekem már van gyerekem, köszi.A sajátomat imádom, a többi engem hidegen hagy.


    Kivettítve a jövőre a szitut (ami még sztem elég messsze van és nem is tudom milesz fél-egy év múlva) ha arról van szó én babázok 1-2 napot havonta, ez nem okoz gondot. Nyilváőn már egy csecsemőt nem bírnék elviselni magam körül hosszútávon. Ahhoz már öreglány vagyok. :))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (46)
    2019-07-23  15:17

Címlap

top