Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

..ha a pasi nem csókol

Dawnton
Létrehozva: 2019. szeptember 2. 11:15

Szia mindenki! :)


Csak csacsogás szinten indítom a topikot, nem kell problémát megoldani, nem kell ítélkezni. ;)


Bárkinek volt már olyan pasija, aki az "együttjárás" első percétől fogva nem akart vele érintkezni? Gondolok itt: ölelés, csók, puszik, átkarolás.. ha én közeledek csak egy puszira is, inkább a hagjámááá' szöveg jön.


Én nem tudom ezt hova tenni. Ilyet még nem tapasztaltam. Majd' mindennap találkozunk, szinte együtt is élünk, kicsit már átmentünk "öreg házaspár" fíílingbede nekem akkor is fura. Pedig még fél éve sem ismerjük egymást.


Szóval szerintetek ez egy tipikus pasi viselkedés? 

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. Április 6. 23:00105.

    Hát ez azért így elég betegül hangzik.


    Még egy csak-szex kapcsolatban is megcsókolnak-megölelnek előjáték gyanánt, amit te leírsz, az gyakorlatilag erőszak. Nekem egy kérdésem van: miért csinálod ezt magaddal? Mert valami veled sem stimmel, ha egy ilyen kapcsolatba belementél, és nem akarsz belőle kilépni. Senki nem maradna egy ilyenben.

    előzmény:
    Dawnton (104)
    2021-04-06  19:19
  2. 2021. Április 6. 19:19104.

    Igen, kimarad.En ilyet annak előtte sosem éltem át. Nagyon csodálkozom. Próbálom megcsókolni, de igazából nem nagyon sikerül. Puszit még sosem kaptam tőle. Ölelést meg konkrétan elutasítja. Szex közben sem lehet átölelni. 

    előzmény:
    csupaszp (103)
    2021-04-01  22:42
  3. 2021. Április 1. 22:42103.

    Ha szeretkeztek, akkor is kihagyja az ölelést puszikat, csókot?


    Mert akkor ez nagyon de nagyon gáááz

  4. 2021. március 10. 07:16102.

    Tudom, hogy szeret. Pedig nem mondja. Én se (csak nagyon nagyon ritkán), csak néha kérdezem, "szerecc?" válasz: "ühhüüm"


    De a tetteiből, szavaiból érzem. Például én korábban kelek, mint ő, de ilyen időben mindig az az első üzenete, hogy "felöltöztél, kislány?" Ilyet az exem 15 év alatt egyszer sem kérdezett meg...

    idézet:
    Dawnton (93)
    2019-09-09 13:56:07

    ez egy kicsit olyan , mint a "ne hisztizz , kislany "

    előzmény:
    Dawnton (93)
    2019-09-09  13:56

Címlap

top