Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rossz rokoni kapcsolatok

Torolt_felhasznalo_135909
Torolt_felhasznalo_135909
Létrehozva: 2019. szeptember 19. 10:04

Sziasztok!


 


Ha nagyon rossz családi-rokoni kapcsolatban vagytok, és nem tudjátok kivel megbeszélni, v agy nem tudjátok kezelni a helyzetet, és nem értitek ez miért van, hogy bánt benneteket szavakkal, tettekkel a rokonotok, családtagotok, akkor itt kibeszélhetitek, és tanácsokkal segíthetünk egymásnak.


Nekem a testvéremmel van nagyon régen rettenetes rossz kapcsolatom, sajnos hiába próbálkoztam vele jóban lenni sok éven keresztül, nem megy, egoista, önző, és mindenért engem okol, és nagyon-nagyon csúnyán beszél velem.


Ezt nagyon nehéz feldogozni sajnos, és nem tudom kivel megbeszélni.


De itt ezt megtehetjük, és adhatunk egymásnak jó tanácsokat is.


Írjatok.


 

  1. 2020. Április 12. 12:4879.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

  2. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2020. Április 6. 20:5078.

    Szia!


     


    Elég régen nem írtam, azóta nagyon sok minden történt. Megszakítottam a testvéremmel végleg a kapcsolatot, mert már olyan szinten bántott, a barátjával együtt bántottak engem, hogy már nem bírtam elviselni..


    Úgy éreztem, nem bírom tovább, vagy megbolondulok, vagy mást teszek.....


    Egy darabig még írogatott, próbált bántani, mindenhonnan letiltottam, már nem látom ha írogat, most már békén hagy elvileg, remélem így is marad.


    Most tudom csak milyen úgy élni, amikor az embert nem alázzák meg napi szinten, nem döngölik a sárba, és nem beszélnek úgy vele, mint egy utolsó senkivel......


    Nem tudtam eddig, hogy milyen enélkül élni.....


    Most próbálom magam a 0-ról összekanalazni........


    Köszönöm Neked a jótanácsokat, nagyon sokat segített, és akik még adtak itt nekem tanácsot, azt is köszönöm.


    Remélem Te jól vagy, ha gondolod írj.


    Szép estét.


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (51)
    2019-09-25  19:28
  3. 2019. október 5. 07:0477.

    Thanks for helping people having problem with their families, relatives or friends.


    Get this plants vs zombies online for free.

Címlap

top