Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki járt kineziológusnál ?

Torolt_felhasznalo_123243
Torolt_felhasznalo_123243
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 09:05
Sziasztok!

Egy ideje úgy érzem sok szempontból megfeneklett az életem. Emiatt persze egyre rossszabbul érzem magamat lelkileg, csak árnyéka vagyok önmagamnak. Tegnap beszélgettem egy ismerősömmel, aki nemrég hasonló válságos időket élt át, mára azonban már ismét kivirult. Ő tanácsolta, hogy látogassak meg egy kineziológust, mert rajta is ő segített.
Én tudom ugyan, hogy mi is az a kineziológia, elméletben tudom azt is, hogy hogyan működik. Ha valamelyikőtök esteleg személyes tapasztalattal is rendelkezik, volna olyan kedves, hogy megossza azt velem? Köszönöm előre is!
  1. Torolt_felhasznalo_754032
    Torolt_felhasznalo_754032
    2005. augusztus 5. 18:07126.
    Én is!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_270138 (125)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. augusztus 5. 17:20125.
    Esetleg leélték úgy az életüket, hogy megkeserítették saját maguk és mások életét. Manapság pedig keressük az utunk, tovább gondolkodunk mint a holnap és ezek a módszerek segítenek megtalálni az utunk, jövőnk. Legalábbis bízom benne.
    előzmény:
    Zsólánya (124)
     
  3. 2005. augusztus 4. 12:30124.
    Régen a faluban volt javas asszony, boszorkány, akik furik voltak, mindenféle praktikáik voltak, kerülték őket, de ha baj volt hozzájuk mentek.
    Tehát akkor is használtak bizonyos módszereket, növények, varázslások, rituálék stb. . . a papokról nem is beszélve!
    De akkoriban sokkal kevesebb impulzus érte az embereket, egyszerűen több idő volt feldolgozni a világ dolgait, és mennyiségileg is kevesebb volt a feldolgozandó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265731 (120)
     
  4. Torolt_felhasznalo_754032
    Torolt_felhasznalo_754032
    2005. augusztus 4. 12:03123.
    Sziasztok! Férjem olyan masszázsra jár, ami részben kineziológiai oldás. Nála is feljönnek rendesen a tünetek, ilyenkor nehéz elviselni, de tudom mitől ilyen. Nagyon érdekes az egész, masszázs, ahová ő akart elmenni, mert oldásra semmiképpen. Egyébként nem akármiket visz a hátán. Most a 3. masszázs után már ő maga hajlamos elgondolkodni azon, hogy elmegy oldásra is. Nagyon nehéz nekem úgy figyelni az eseményeket, hogy igazán nem avatkozhatok bele, hiszen segíteni senkin nem lehet, csak ha ő maga is engedi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2005. augusztus 4. 01:05122.
    szia Chanda! ez természetes, most jönnek fel a dolgok:)
    én volt, hogy gondolkodtam azon, miért is kezdtem bele az egészbe. . . ezekben a sötét pillanatokban:) (utólag már mosolygok rajtuk)
    Kitartás!!! Ha rosszabbul vagy, akkor HAT!!!
    sok boldogságot:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_270138 (119)
     
  6. Torolt_felhasznalo_754032
    Torolt_felhasznalo_754032
    2005. augusztus 3. 21:58121.
    Azon gondolkodom, mi is van: nem volt ennyi ilyen szakemberre szükség vagy nem is volt egyáltalán? Ez most akkor haladás vagy nem? Emlékszem, kb. 10 éve a barátnőm volt egy embernél, aki nyomkodta a kezét és átélt régi történéseket és az egész olyan fura, megfoghatatlan volt. Mit csinál? Honnan veszi ezeket a dolgokat? Igaz a barátnőm a pánikbetegségből kijött a segítségével. Azután jó pár év múlva jöttünk rá, hogy jé, hát hiszen kineziológus volt. Most tényleg hemzsegnek. De nem mindegy, ki milyen ember. Mert minden szakma képes felhígulni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265731 (120)
     
  7. Torolt_felhasznalo_265731
    Torolt_felhasznalo_265731
    2005. augusztus 3. 17:46120.
    Szaisztok!
    Nem furcsa, hogy régen nem volt ennyi szükség pszichológusra meg kineziológusra most meg hemzsegnek? Miért van ilyen kereslet az embereknek ezekre a szakmákra?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 25. 13:32119.
    Sziasztok!
    Én pénteken voltam kineziológusnál és bár tudtam miből áll egy kezelés mégis megdöbbentem azon amin érzelmileg keresztülmentem, pedig számomra nem is volt meglepetés honnan erednek a problémáim. Vagyis fő részük.
    Kaptam én is cseppeket és igyekszem sok folyadékot inni mert ez fontos.
    Első érzésem az volt a kezelés után, hogy megtaláltam az utam.
    Most tegnap óta kicsit rosszabb, állandóan sírnék. . . bőgtem is este. . . de tudom, hogy ez hozzátartozik a kezeléshez és a kezdeti hullámvölgy után remélhetőleg javulás utána pedig állandóság következik.
    Én nagyon bízom benne és ha tényleg minden úgy fog történni ahogy a kineziológusom elmondta akkor elégedett leszek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_754032
    Torolt_felhasznalo_754032
    2005. július 19. 21:45118.
    Sziasztok!

    Magam is kineziológus vagyok, éppen ma voltam én is oldáson, 30 hetes terhesen, mert könnyebb az élet különböző dolgait élni, ha nem visszük a hátunkon a múlt terheit. Mindenkinek csak szerettel ajánlani tudom a módszert! Én több kineziológussal találkoztam, magán a tanfolyamokon is sok oldás van. akkor az igazi, ha megtalálod a te "emberedet" is. De hiszek benn, hogy mindenki megtalálja, ha eljön az ideje.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_894470
    Torolt_felhasznalo_894470
    2005. július 19. 08:19117.
    Sokat olvastam már a kineziológiáról, nagyon szeretném én is kipróbálni. Most kismama vagyok, akkor is lehet?
    a problémám, hogy rengeteget szorongok, félek, nem merek emberek előtt beszélni, félek tőlük. de én tudom miért van ez, a szüleim ronda válása miatt sokat kellett mennem bíróságra, ott a bíróság előőtt nyilatkozni, kinél akarok maradni. Ezen is segít a gyógyító?
    De sajnos Mohácson élek, nem találok itt ilyen embert, elutazni meg nem tudok, mert veszélyeztetett vagyok.
    Tud valai segíteni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 171
    171
    2005. július 18. 16:37116.
    Sziasztok!

    Szombaton megyek kineziologushoz először valaki írja ár le hogyan zajlik egy kezelés, és kb mennyi ideig tart. Nem ismeri véletlen valaki Rigó Pálnét hozzá megyek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_171524
    Torolt_felhasznalo_171524
    2005. június 17. 11:52115.
    sziasztok.
    én is már többször voltam kineziológusnál és mindig sokat segített. kb. fél évente megyek, amikor úgy érzem, hogy elakadtam egy feladattal és át kell lökni a holtponton :-)

    a társunknak szerintem se erőltessük, elég ha látja rajtunk, hogy sokat változtunk, pozitívabbak vagyunk stb.

    és egyszercsak majd rákérdez, hogy mi is ez valójában, hogy is működik, mi lenne ha én is elmennék. . . ?? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. június 17. 11:09114.
    Sziasztok!

    Én már 2 hónapja járok kinezilógushoz. Nekem is sokat segít. Mintha ki lennék cserélve. De ehhez persze az is kell, hogy te magad eljussál egy olyan szintre, hogy változtatni akarj a saját életeden. Csak akkor használ, ha te is teszel érte. Vannak feladatok, amiket otthon neked is végig kell csinálnod. Lehetséges, hogy rögtön nem érzel semmi változást, de hidd el a környezeted észreveszi.
    Én úgy gondolom az a jó kineziológus, aki pontosan tudja, hogy milyen mélységeik mehet el veled. Nem szabad rögtön a mélyvízbe dobni, főleg az előző életbe válykálni az első alkalommal. Szerintem kezdetben elég feldolgozni azt, hogy már az első alkalommal könnyebbnek érzed magad. Én nagyon örülök, hogy rátaláltam egy olyan valakire, aki segít bannan, hogy magamon segíteni tudjak. Ja és még egy jó tanács. Ne erőltesse senki a párjának, hogy ő is menjen el kineziológushoz. Nem biztos, hogy ő már megért a dologra. Mindenkinek kitartást kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_865624
    Torolt_felhasznalo_865624
    2005. június 14. 07:00113.
    Kedves Deepspirit!
    Elárulnád (akár priviben) a kineziológusod elérhetőségét? Éppen keresek egyet, már többnél voltam, de még nem találtam rá az igazira.
    Köszönettel: Dóra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998720 (108)
     
  15. Torolt_felhasznalo_300662
    Torolt_felhasznalo_300662
    2005. június 13. 21:44112.
    Azért kérdeztem, mert éreztem az írásodból, hogy most voltál először. Én is voltam és folytatni is szeretném. Nagyon hatékony módszernek tartom.
    És minden tiszteletem azoknak akik ezzel foglalkoznak!
    Remélem sikerül feldolgoznod a problémáid. Sok sikert hozzá:))
    előzmény:
    spicispaci (111)
     
  16. 2005. június 13. 21:04111.
    Igen most voltam elöször. Miert kerdezed?
    ,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_300662 (110)
     
  17. Torolt_felhasznalo_300662
    Torolt_felhasznalo_300662
    2005. június 12. 20:49110.
    Most voltál először?
    előzmény:
    spicispaci (109)
     
  18. 2005. június 12. 20:15109.
    Sziasztok! Tegnap voltam kineznel. Telebögtem 10 zsebkendöt, a szemeim szinte fajtak utana, de valahol azt hiszem, hogy jol tettem. Sokkal nyugodtabb vagyok azota. Nem tudom, hogy meddig fog ez tartani, de erdekes dolgokat tudtam meg a gyerekkoromrol es egesz eddigi eletemröl. Fajt nagyon, de ezt most mar el kell felejtenem. Itthon kell meg feladatokat csinalnom, hogy ezek utan is nagyon jol erezzem magam. A ferjemet is ra szeretnem beszelni, de felek kemeny dio lesz. Szerintem minden embernek van valami fajdalma, vagy a multjaban vagy a jeleneben es ha hiszel benne, talan segit:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_998720
    Torolt_felhasznalo_998720
    2005. június 12. 19:31108.
    Nekem sokat segített a kinez, de a problémamegoldáson nekem kellett dolgoznom. Azt hiszem, bármilyen módszer csak segítség, nem megoldás, helyettem nem fog senki meggyógyítani, még a hagyományos orvostudomány sem, csak segítségeket adhat. Tüneményes kineziológust találtam, több órát foglalkozott velem normális összegért. Nagyon mély szintekre mentünk már az első alkalmakkor is, aztán kijött egy nagyon durva előző élet és addig nem megyek amíg ezt teljesen ki nem heverem, de szinte már teljesen jól vagyok.
    Nekem a sp. választerápia nem jött be. Talán énigénylem lelkileg az ilyen drámai megoldásokat, a v. terápia nem volt elég megrázó. Na, a kinezbenmegkaptam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. június 12. 14:05107.
    Forrószél. . . nem tőle félek, hanem magamtól :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_829654
    Torolt_felhasznalo_829654
    2005. június 10. 19:54106.
    SZiasztok!
    én már kétszer jártam kineziológusnál. Első alkalommal nem történt semmi, de mivel hittem benne elmentem másodjára is. Na hát az már inkább vicces volt mint sem. Attól kezdve nem is hiszek benne, és nem is megyek többé.
    Amikor a kineziológus közölte, hogy attól van ez és ez a bajom, mert a tőlem több 10km re lakó ismerős (tehát nem rokon) és én nem vagyunk jóban. Hozzá teszem, hogy ezzel az ismerősömmel már 1997 óta nem is találkoztam. Persze senkit sem szeretnék lebeszélni róla, egy próbát megér. Van olyan ismerősöm, akinek majdnem 1 év kellett ahhoz hogy meginduljanak a gyógyulás folyamatai.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_565805
    Torolt_felhasznalo_565805
    2005. június 10. 18:09105.
    Szia Brenda!
    Voltam már kineziológusnál, nem kell tőle félned, nem harap:)) Viccet félretéve, sokkal jobb mint a pszichológus, mert nem tünetet, hanem okot kezel. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. június 10. 16:49104.
    Sziasztok, már régóta kacérkodok a kinezológiával, de most egyre erősödik bennem, hogy legyőzöm félelmem és felkeresek egyet. Találtam itt a neten egy szimpit Thuri Beáta. . . ismeri valaki? Betty76 Borisz72 jártok még erre? A tiétetekének megkaphatnám priviben az elérhetőségét? Előre is köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_514929
    Torolt_felhasznalo_514929
    2005. június 1. 07:20103.
    Sziasztok!

    Nagyon jó módszer a Spirituális Választerápia, és én is sikerrel alkalmazom évek óta a saját életemben, és másoknak is segítettem már. Tapasztalataim egy részéről, a Fórumon belül, az Éljünk egészségesen rovatban, azon belül a Spirituális segítség ágában olvashatsz. Bővebb infó, a Spirituális Választerápia nemzetközi hivatalos honlapján található: www. spiritualresponse. com címen.

    Mindenkinek szép napot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_564918
    Torolt_felhasznalo_564918
    2005. május 23. 15:57102.
    Kedves Szasza!
    mi ez a választerápia? Írnál pár sort priviben róla?

    Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (94)
     

Címlap

top