Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csábítási trükkök

romancee
Létrehozva: 2004. szeptember 26. 08:59
Hello! Huszas éveim elején járó lány vagyok. A problémám az, hogy kevés az önbizalmam (állítólag alaptalanul), szégyenlős, félénk, csendes, visszahúzódó vagyok. Nem mernek a pasik kezdeményezni, mert azt hiszik én vagyok maga Jégkirálynő, pedig nem így van. Voltak, és vannak pasik akik tetszenek, mégsem tudom, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmüket, mit tehetnék, hogy felfigyeljenek rám. Csábítási trükköket, fortélyokat várok, amik nem túl átlátszóak, nem túl kihívóak. Ki hogy szokott hóditani, mit vet be, hogy a pasi tuti érdeklődést mutasson iránta! Jelenleg egy pasi komolyabban érdekel, ő itt lakik pár utcával arrébb, de már vagy 2 és fél éve nem láttam, a másik pedig a munkahelyemen egy másik részelegen dolgozik, csak időnként jön fel hozzánk, akkor sem beszélünk túl sokat, leginkább csak köszönünk egymásnak. Van ötletetek, hogy lehet egy félénk, de helyes lányból maga a végzet asszonya, nem más mint maga a "gaz" csábító?!
  1. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 30. 20:14101.
    Valaki* van -de nem az igazi:-)))
    Nem tudom mit tegyél! Ugyanis nem lehet az ilyesmit megtervezni. ÉREZNI kell! Hiába mondana itt bárki bármit , azt TE nem tudnád ugyanúgy megcsinálni. És nem is kell. Ez belőled KELL , hogy fakadjon!Ha annyira tetszik a hapsi, akkok tedd , amit épp akkor és ott jónak látsz. És talán egy idő után kiröhögöd magad, hogy hogy tudtad megtenni , de akkor már meg lesz legalább az eredménye (vagy kudarca). Olyankor nme gondolkodni kell. ÉREZNI!!!
    előzmény:
    romancee (100)
     
  2. 2004. szeptember 30. 19:53100.
    Hahó valaki, nincs itt senki???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 29. 21:1199.
    SOS tanácsokra van szükségem! A pasi (a kiszemeltem) mindennap felbukkan de csak kb. két másodpercre aztán továbbviharzik. Ma kedvesen köszönt, mosolygott, de semmi több. . . . nem kezdeményez beszélgetést. Én mit tehetnék? Nem tudom mit mondjak neki, mit kérdezzek tőle. Mire azon gondolkodom mit kérdezhetnék már el is megy. Hogy hívjam fel magamra a figyelmét? Mit tehetnék, hogy felfigyeljen rám? Ma véletlenül egymáshoz simultunk mert kicsi volt a hely a folyóson. Utánam nézett, de ennyi nem több. Mit csináljak? Valami most már történhetne, nem akarok ki tudja meddig türelmesen várni mikor szólít meg, már ha megszólít egyáltalán. Van egyáltalán esély rá, hogy akarjon tőlem valamit? És ha már foglalt? Olyan nehéz ez. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 23:5698.
    Én meg nőit:-)))
    Kit hozzunk össze????
    előzmény:
    Fekete_Ló (95)
     
  5. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 23:5597.
    Naja!!!Úgy könnyű ám hékás!!!!
    de majd lesz idő , amikor nem szexelsz sokat otthon!:-))Akkor???
    Jöhet a jól bevált trükk??? Vagy még az sem kell:-)))))))))
    előzmény:
    Fekete_Ló (93)
     
  6. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 23:5396.
    No látod??? Ez is egy trükk!:-)))
    És bejön!!!!:-))))Hogy meddig ?? Amíg ki nem derül , hogy a "doktor úr" még azt sem tudja, mi az Algopyrin:-)))
    előzmény:
    Fekete_Ló (92)
     
  7. 2004. szeptember 27. 23:1295.
    egyébként a trükk szót száműztem egyedül a szótárból:)

    a trükk mint szó, az számomra mesterkéltnek tűnik. Olyan folyamodik hozzá, aki kevesebbnek érzi magát a másiknál, vagy épp csak túlságosan felértékeli a másik személyt.
    én is tudok jópár olyan ffi "trükköt" , amitől rendszerint a haverjaimba szerelmesek a lányok. Én viszont azért nem alkalmazom ezeket, mert még egyrészt nem vált a véremmé gyakorlásraszorul, másrészt sajnos még csak "sértődésből" csinálnám meg ezeket, az meg nem jó tanácsadó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (91)
     
  8. 2004. szeptember 27. 22:5994.
    mondjuk igaz.
    szex után fene se megy táncolni.
    inkább aludni kell és kész.
    előzmény:
    Fekete_Ló (93)
     
  9. 2004. szeptember 27. 22:5893.
    . . . egyébként, ha otthon sokat szexeltem akkor tőlem azját nyomja hozzám amit akarja, nem zavar. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (91)
     
  10. 2004. szeptember 27. 22:5792.
    őőő, hát igen.

    akkor mondom az én álláspontom próbáld ki, mennyire butuskák az emberek:
    rakj fel egy képet 1 ffiról a habostortára, aki mondjuk fő foglalkozásként azt írja magáról hogy "kerékpáros"

    aztán pár hét elteltével rakd fel ua a képet , csak a neve elé azt írd , hogy "Dr. " -nagyD vel, és foglalkozásként pedig, hogy doktor. . .

    az első, ha kap 2-3 levelet, akkor szerencséje van, a második pedig izé. nem is mondok semmit. próbáld ki. .
    :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (91)
     
  11. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 17:5191.
    Ha nem hiszel , akkor figyelj és képzed el a szitut: bálban vagy , táncolsz a nejeddel. Feltűnik, hogy egy másik pár hölgytagja , aki nem néz ki rosszul, jól felsliccelt ruha van rajta. . . -szemezni próbál veled. Aztán a büfében , "véletlenül" hozzád nyomja a hátsóját , vagy mellét (főleg ha sokan vannak)És rádmosolyogva elnézést kér. És te akkor hideg arccal , elutasítóan, ráförmedsz, igaz?:-)))Haha!!Persze, hogy lesz- e folytatása , az már más. . .
    Kellenek a trükkök!
    Én úgy gondolom minél régebbi egy kapcsolat annál inkább. Mert egy új barátot még meg lehet természetes bájjal megfogni. De egy ezerszer megunt feleséget , férjet???
    Igenis az apró trükkök segítenek/nének/ egy kapcsolat felfrissítését. Sajnos a férfiak többsége "eltekint" ettől!:-(
    Inkább a nők élnek vele. És fel is lehet dobni (egy újabb ideig-óráig:-))) )a házasságot , vagy kapcsolatot.
    előzmény:
    Fekete_Ló (89)
     
  12. 2004. szeptember 27. 16:1590.
    Egyetértek :) A természetesség az egyik legbájosabb tulajdonsága a nőnek. Már annak a kb 10 százaléknak aki képes vállalni :)
    előzmény:
    Fekete_Ló (89)
     
  13. 2004. szeptember 27. 16:0789.
    egyébként már nemnagyon hiszek a "trükk"-nek, mert előbbutóbb úgyis minden kiderül.
    egyszerűen jónak kell lenni és kész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 06:5788.
    már=más
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (87)
     
  15. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. szeptember 27. 06:5787.
    Aranyos vagy!!!Hogy így a csajok oldalára állsz!Azért van ám rendes hapsi is!:-))))
    Te még magasabbra teszed ezek szerint a mércét , mint a csajok.
    Az pedig nem igaz, hogy mindenki defektes , aki itt van!Csak különbözőek!!!Ugyanúgy , mint a valóságban, kint az életben. Mindenkinek vannak hibái és jó tulajdonságai!!!!Megkockáztatom , hogy talán még neked is!:-)))
    És szerencsére mindenkinek már tetszik!
    Egy biztos, ha valaki a mindenben tökéletest várja , az egyedül marad!
    előzmény:
    Fekete_Ló (85)
     
  16. 2004. szeptember 27. 00:3086.
    aztán az megint más kérdés ha épp azért szeretik meg azt a bizonyos nagyŐt , mert az kellemesen kettyós :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (76)
     
  17. 2004. szeptember 27. 00:2285.
    "Mellesleg nézz körül itt az nlc-n!Hány 30 -as csaj (igen értelemesek) van egyedül???Nem talál párt. Mert nem adja lejjebb. Mert igényei vannak. A hapsik meg inkább egy cicababát választanak , mert vele lehet üzleti vacsorákon diszelegni, hogy guvadjon ki az üzletfél szeme. :-) "

    :)) nem, az itt lévő csajok rendszerint defektesek. épp azért vannak itt, de mind1.
    meg azt sem mondom , hogy annyi optimális pasi szaladgál az uccákon. . .

    pl az én haverjaim közül. . . háát , harminc-40ből , ha 1et mernék úgy igazán jó szívvel ajánlani, a többi mind enyhén szólva kifogásolható. . .
    vagy foglalt-és nem elcsábítható:)

    hát istenem. ha már hülye , akkor meg minek komplikálja az ember.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (32)
     
  18. Torolt_felhasznalo_459826
    Torolt_felhasznalo_459826
    2004. szeptember 26. 21:5584.
    Először persze, hogy zavart és feszült vagy. Ez sokaknál van így.
    Pedig hidd el, a pasik örülnek nekik, ha látják rajtad, érdeklődsz irántuk. Arrafelé sétálni egyáltalán nem feltűnő. Sőt!/Erről most különösen tudnék mesélni, ha akarod majd leírom priviben:)/Szembetalálkoztok és azt mondod neki, "De régen láttalak!" Innen már elindul minden. :)Nem kell neked kezdeményezni, hiszen ha látja, hogy figyeled, akkor bátor lesz ő is.
    És ahogy Norkys mondja, az "összefutás" után pl mondhatnád azt, hogy örülnél neki, ha megismételnétek újra a randit.
    előzmény:
    romancee (82)
     
  19. 2004. szeptember 26. 20:3983.
    Azt írod, hogy voltatok randin. . . . akkor kb. úgy állsz ezen a szinten a sráccal mint én. Ő hívott el? Ha igen, akkor most visszahívhatod, nekem is ezt ajánlották nemrég. :)
    előzmény:
    romancee (82)
     
  20. 2004. szeptember 26. 19:3382.
    Szia! Köszi a hozzászólásodat, aranyos vagy. Az a baj, hogy tényleg érdekel egy pasi, de nem tudom, mit tehetnék, hogy tartósan felkeltsem az érdeklődését. Már eljutottunk két randiig, de aztán félbeszakadt az egész, én viszont szívesen találkoznék vele újra. Nem is lenne gond, hiszen tudom, hogy hol keressem, itt lakik pár háznyira tőlem. A baj az, hogy nem akarok arrafelé sétálgatni, hátha összefutunk, mert az elég feltűnő. . . szóval én nem szeretem, ha a pasi érzi, mennyire érdekel. A büszkeségem megkívánja, hogy ő lépjen először, ne én kezdeményezzek. A tapasztalatom pedig az, hogy minél jobban tetszik egy pasi, annál inkább ideges és zavart vagyok, és nem tudok feloldódni a társaságában. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459826 (79)
     
  21. 2004. szeptember 26. 14:2881.
    Jaj, ilyet én nem tehetek. :(( Ő nem a barátom, nem járok vele, csak szeretnék. Néha mondjuk, hozzáérek, amitől zavarba is jön. :) De semmi különös. Mindenesetre, arra már rájöttem, hogy azzal a barátnővel együtt nem talizok vele többet.
    előzmény:
    hubertusz (68)
     
  22. 2004. szeptember 26. 14:2580.
    Sziasztok Újra!:)

    Elnézést kérek, amiért leléptem, muszáj volt átadnom a gépet.

    Igen, én is úgy érzem, hogy nagyon nem lehet más a többi embernél, csak valaki nagyon megsebezte, s szeretném egy kicsit megnyitni, hogy ne legyen velem szemben ilyen zárkózott. Hiszen vannak fiú barátaim, azokkal símán tudok beszélgetni bármiről (azaz ők nekem és fordítva is).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (65)
     
  23. Torolt_felhasznalo_459826
    Torolt_felhasznalo_459826
    2004. szeptember 26. 13:5979.
    Sziasztok!

    Felkeltette az érdeklődésemet a topik!:)
    Én is zárkózott vagyok, ha látom a másik szemében, hogy nem érdeklem, vagy hogy nem eléggé.
    Viszont ha találkozok valakivel, aki tényleg nagyon tetszik, elfelejtek mindent. :) Szerintem, ha lesz az életedben olyan pasi, aki igazán érdekel, akkor nem fogsz azon gondolkodni, hogy mit mondj neki és hamar feloldódsz a társaságában. És szétnézni kötelező!!!:) Természetesen nem kell bámulni a másikat, de ha nem nézelődsz, nem fogod meglátni. Különben a spontán dolgok jönnek be a legtöbbször. Véletlenül összefuttok valahol, vagy láttad már többször is, de nem ismerted és nem gondoltad volna, hogy. . . :) Ha minden jól megy, add át magad az érzéseknek, a többi jön magától.
    előzmény:
    romancee (77)
     
  24. 2004. szeptember 26. 13:3178.
    Nem mindenki vállalja. Én nem. És azok sem, akik megfordultak nálam, hogy nem bírják tovább még havi 2-300 000 ért sem a munkahelyi stresszet a főnökkel együtt. Tehát van ilyen is és olyan is.
    HOgy megmondod-e, hogy megcsaltad az gondolom azon ahelyzeten múlik van-e veszíteni valód, és a belső morálod mit tart fontosnak, elfogadhatónak. S, hogy a másik megmondja-e kb. ugyan ezen múlik. Az hogy fáj a francba is? Igen , hát ezt a témát annak kell feldolgozni, aki a nyakába kapta. Nem ő tette belénk az érzést, hogy mit kell ilyenkor érezni, hanem nekünk van hozzá egy idegrendszerünk, egy érzelmi szintünk, és egy elképzelésünk arról mit érdemlünk, mint nem, és most mit tettek velünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615334 (76)
     
  25. 2004. szeptember 26. 13:1977.
    Nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne. Az sem igaz, hogy a zárkózott emberek nem érik meg a fáradtságot. Attól még lehet egy ember értékes, és érdekes, mert zárkózott, félénk, és nem mer megnyílni. Ezért nem hiszem, hogy el kéne itélni bárkit is, hiszen nem tehetnek róla, hogy ilyenek, elég baj az nekik. . . .
    előzmény:
    hubertusz (44)
     

Címlap

top