Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Genitális herpesz

Torolt_felhasznalo_469478
Torolt_felhasznalo_469478
Létrehozva: 2004. október 28. 08:51
Sziasztok!

Nagyon ki vagyok akadva, ugyanis úgy áll a dolog, hogy genitális herpeszt kaptam. (Állandó kapcsolatban élek, hűséges típus vagyok) Szájherpesz, se nekem, se a páromnak sosem szokott lenni! Nem is volt még soha egyikünknek sem.

Nem tudom, hogy ezt a betegséget egy harmadik ragasztotta e rám? (A párom úgysem fogja bevallani)

DE nekem ez a gyanúm. Ti mit tudtok erről a betegségről? Harmadik által fertőződik meg az ember? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!!!
  1. 2021. február 6. 22:11159.

    Szerintem a teljesen pontos információt orvos tud mondani neked. Itt lehet, hogy csak félinfokat kapsz. Ha debreceni vagy, akkor dr. Bálint Ágnest tudom ajánlani. 

  2. 2020. február 23. 05:24158.

    Sziasztok szeretném én is  megosztani veletek a kis történetemet úgy jött ki rajtam hogy hólyagok voltak közben kiderült hogy erősen felvoltam fázva és rettenetesen fájt a pisilés meg mellette a hólyagok nagyon sok volt..először azt hittem hogy a borotválkozás után a szőrtüszők begyulladtak aztán annyira fájt a pisilés hogy inkább nem mentem pisilni csak a leges legvégső eset mentem el és utána mentünk a kórházba mert már nem bírtam ott egyből mondta a nőgyógyász hogy bizony ez az hát nagyon sokáig depresszióba voltam mert ügye majd egyszer kihathat a babámra is de végül 10 napot voltam korház rengeteg gyógyszert kaptam kenőcsöt és leszárította akkor megis nyugodtam hogy vége egy időre legalábbis és azóta eltelt 3 hónap és megint kijött elkezdtem kenni a Celip Duo-val hát egy jó hétig ott volt aztán a semmiből eltünt mintha nem is lett volna ott csak a hült helye volt ezután eltelt pár nap és megint kijött ugyan ott+ nagy ajkaim mellett 3db hólyag próbálok túlleni rajta de nehéz🥺🥺

  3. Torolt_felhasznalo_931177
    Torolt_felhasznalo_931177
    2016. augusztus 17. 21:02157.

    Sziasztok. En kb fel eve tudtam meg, hogy nemi herpeszem van. Tegnap elott jott ki harmadjara azota, szoval nagyjabol 2-3 havonta, foleg ha tortenik valami komoly testi-lelki valtozas az eletemben. A dokitol nem kaptam semmifele gyogyszert csak a herpeszin kenocsot, amirol nem tudtam eldonteni, hogy hatott e. Inkabb az itthoni bosziskodasban hiszek, az alternativ dolgokban. Mindent amirol tudtam hogy csodaszer osszekavartam es pikk-pakk elmulasztotta egy ejszaka alatt. Szoval a kis receptem: egy kiskanal propoliszos mez /fertotlenito es gyulladascsokkento/ + egy fel kiskanal szodabikarbona + 2csepp grapefruit + 2csepp 100%os teafaolaj....na ezeket osszekevertem, majd KIVULROL azaz a nyalkahartyat elkerulve bekentem vele az erintett teruletet ejszakara. Nem volt kellemes erzes az elejen persze. Reggelre az alig kifejlodott holyagoknak hire se hamva! Emellett persze kiemelnem hogy szedem rendszeresen a Lysin bogyot, ami bevetel utan kb 10percre rogton megszunteti a kellemetlen erzest. Igy a 3.napra teljesen leszaradt, a tobbi ki sem jott. Nem azert irtam, hogy kapjam a szakik ocsarlo velemenyet, hogy mit szabad mit nem...csak hatha segit masnak is. ;) 

  4. 2016. február 16. 12:46156.



    Kedves női fórumozók! Ha valaki közületek herpeszes, és nincs társa, de szeretne megismerkedni egy férfivel, akinél nyugodtan vállalhatja magát, írjon nekem! Nálam nem kell attól tartanod, hogy megfertőzöl.


     


  5. ene
    ene
    2015. szeptember 18. 15:26155.

    Sziasztok !


    Sajnos en ma tudatosultam azzal, hogy genitalis herpesz hordozo vagyok , meg most is nehezen hisszem el. Ma keztem el a gyogyszeres kezelest es fogalmam sincs arrol, hogy mennyi ido kell hogy elmuljanak a tunetek mert az utobi par nap es ejjszaka nagyon rosszul telt, esetleg ebben tudna alaki valaszt addni ? Eletem sorran osszes 2 fiuval voltam a masodik fiu az a jelenlegi parom akivel 1 eve leszunk egyutt es o volt az elso akinek szoltam es most kicsit mind a 2en idegesek vagyunk felek hogy a kapcsolatunk rovasara megy. Elofordult mar valakinel hogy a kapcsolatuk rovasara ment ez a betegseg?

  6. 2014. Április 3. 15:34154.

    szia

    nálam is tegnap diagnosztizálták, borotválkozás is okozhatja, páromnak semmi problémája nincs, alapvetően nekem sem, így tegnap dobtam egy hátast, amikor ezt megtudtam 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469478 (1)
    2004-10-28  08:51
  7. 2012. december 29. 19:45153.

    Menjetek ra a Quick.clear.net vagy Mineraldetox.com weboldalakra. Elozo 3-5 evre, utobbi orokre megszabadit a herpesztol.

    Elozo valamivel dragabb $200-nal, utobbi kb $300. Utobb talalta egy ismerosom. Angolul kell hozza tudni, meg penz kell, de hat ugye ha baj van, megeri. Ennyit tudunk segiteni.

    Masik, akinek meg nincs gyereke es szulni szeretne, asszem a terhesseget ki lehet nyugodtan hordani, a baj a szuleskor van, amikor a gyereknek vegig kell mennie a szulocsatornan, na ott nagyon csunya fertozest kaphat, kap is, maradando karosodat. Az ilyen babakat csaszarral szulettetik meg es akkor nem lesz semmi bajuk. Csak segiteni szeretnek, termeszetesen kerdezzetek meg az orvost. En ezt igy tanultam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469478 (1)
    2004-10-28  08:51
  8. 2012. december 25. 12:35152.
     Szódabikarbónával a herpesz ellen

    A vírus csak savas közegben képes szaporodni, ezért a lúgos kémhatás egyszerűen lehetetlenné teszi az életfeltételeit.
    A lényegre térve, nekem sajnos mind száj- mind nemi herpeszem van. Pár napja a genitális jött elő, azaz a hímvesszőm végén megjelent egy piros folt, ami néhány órán belül felhólyagosodott - mint ahogy rendesen szokott lenni.
    Mivel már elegem volt az aciclovirrel rezisztens vírusok elleni kilátástalan kenőcsös és tablettás kezelésből, új utat választottam.
    Két deci vizet felmelegítettem, és feloldottam benne egy evőkanál gyógyszertári szódabikarbónát. Amikor lehűlt, lemostam vele a hímvesszőmet, és bedörzsöltem a környéki területeket is. Hagytam, hogy rászáradjon, majd a herpeszes környéket megnedvesítettem, és rászórtam a szódabikarbóna port. Erre fedőkötést tettem ragtapasszal, ami egy nap és egy éjszaka rajta maradt. Ez után csak napi háromszori teljes lemosás és ugyancsak háromszori helyi rászórás volt a hólyagos területre.
    Két nap után a hólyagok helyén fekete pontok jelezték, hogy a vírus kapitulált. A többi területen, ahol kezdődött a pirosodás, hűlt helye maradt a folyamatnak.
    Aki kipróbálja a kúrát, javaslom, folytassa még pár napig a gyógyulás után is. Nyálkahártyára semmiképp ne szórjatok szódabikarbónát, ill. tömény oldatot se alkalmazzatok, legfeljebb hígat. (2 dl. vízbe egy csapott kávéskanállal).
    Ellenkező esetben komoly gyulladást idéztek elő. Bőrre nyugodtan rátehetitek, de a szórást ott is csak az első két napig, mert utána - ha a hólyagok helyén fekete pontok jelennek meg - csípni fog.
    A külső kezelés mellett ne feledkezzetek el az immunerősítésről sem. (C-vitamin, béta-glükán, bíbor kasvirág tea vagy cseppek, citromlé kúra, elég pihenés stb.)"

Címlap

top