Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lakberendezés

Torolt_felhasznalo_294785
Torolt_felhasznalo_294785
Létrehozva: 2005. február 2. 11:04
Hello...

Ifjú lakberendezőként... szeretnék érdeklődni... :)) Kinek mi a véleménye... szakámról... tapasztalatok...stb... pussz
  1. 2021. július 4. 22:3884.

    Sziasztok!
    Egy érdekes, új projektbe kezdtem nemrég. Nem tudom ismeritek-e a 'Tiny House' mozgalmat, idehaza nem nagyon vannak követői, de ehhez kapcsolódik.
    Egy olyan lakókörnyezetet szeretnék kialakítani és kipróbálni, ami minimális térben maximális funkcionalitást biztosít. Ehhez keresek belsőépítészeti és design ötleteket, hasonlóan, mint ahogy például egy garzont is berendeznél. Helytakarékos, funkcionális bútorok, tárolók és hasonlók érdekelnek főleg, de külső opciókat is szívesen veszek! Péládul, ha van valaki, aki konténerházban élt egy ideig, vagy sokat járt lakókocsival, vagy hasonló!
    Köszi és pusszancs!

  2. Torolt_felhasznalo_700736
    Torolt_felhasznalo_700736
    2009. július 22. 15:2583.

    Kedves Fórumozók!

    Debrecenben két lakberendező-képző iskoláról tudok. Az egyik egy 2 éves az Inform-Team szervezésében a Bethlenben, a másik a 2007Kapos Kft szervezésében 9 hónapos a Tímáron. Tud valaki segíteni, hogy melyiket válasszam szeptembertől? Nagyon fontos!!!! Köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_594695
    Torolt_felhasznalo_594695
    2009. január 27. 19:0682.

    Sziasztok!

     A véleményeteket szeretném kérni: Szerintetek mivel lehet feldobni egy gyerelszobát?

    A falak zöldalmazöldek, a bútorok sötétbarna fából vannak és rusztikus hatásúak, egyszóval inkább elegáns, letisztult, mint sem kicsapongó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_462781
    Torolt_felhasznalo_462781
    2006. június 7. 11:0981.

    Szia Ioma!

    Itthon nem az az általános, hogy kihívás van X összegért, hanem inkább, hogy találkozik veled a lakberendező (természetesen elsősorban az otthonodban jó, ahol tudtok beszélgetni. Te informálódsz a szolgáltatásairól, árairól (ha előtte ezt nem találtad mondjuk a honlapján, mert ma már azért neten keres az ember először :D), határidőkről. Ő pedig rengeteg információt tud rólad, az igényeidről, a lehetőségeidről "beszerezni".
    Ez a találkozó mindkettőtöknek előnyös és akiket én ismerek, azok ezért a találkozóért nem kérnek pénzt. Se ötletek, se tervek, semmi más nem cserél gazdát, mint infó.

    Tudok olyan lakberendezőt, aki az általad kiválasztott helyiség ötlettervét ingyen megcsinálja és, ha tetszik, látsz benne fantáziát, akkor indul a munka és persze a tarifaszámláló is. Érdemes előzetesen tisztázni, hogy ki, mit vállal...és mennyiért.

    Vannak olyan építész irodák is, ahol van helyben lakberendező vagy alvállalkozó lakberendező, akinek a munkáját (ha az építész irodán keresztül bízod meg) kedvezményesen veheted igénybe.

    Ez az itthoni helyzet...ahogy én ismerem.

    előzmény:
    loma6 (75)
    2005-04-25  10:29
  5. Torolt_felhasznalo_897856
    Torolt_felhasznalo_897856
    2006. Április 11. 05:4280.
    Sajnos, a rendszerben nem lehet szerkeszteni az üzenetemet, ezért itt fűzöm hozzá: a honlapon több más házépítéssel s lakberendezéssel foglalkozó könyvet is kínálok eladásra, s persze sok más egyebet (főként szépirodalom). Az oldal (feltételezem) zömmel női látogatói miatt megemlíteném (s bocsánat a laptulajtól, ha ez tárgyon kívüli): pár száz szakácskönyv is szerepel köztük.
  6. Torolt_felhasznalo_756340
    Torolt_felhasznalo_756340
    2005. Április 27. 22:0079.
    Szia nem gond , megkaptam a privit, es vissza is valaszoltam neked :-))
    előzmény:
    loma6 (77)
     
  7. Torolt_felhasznalo_797947
    Torolt_felhasznalo_797947
    2005. Április 25. 18:0778.
    Hello Buku!
    Természetesen használható ötleteket adtál!!! Szuper, hogy látatlanban ennyit tudtál ötletelni :-)
    Másik szobánál már nehéz a paraméterezés, mert "akadályok" vannak benne: oszlop, kanyar stb. Amíg nem tudok neked rajzot küldeni, addig halasztani kell az ügyet :-( Sajnos.
    A férjem is örült az ötleteidnek! Tegnap séta közben átrágtuk magunkat az ötleteden és még újabbakat is szült :-)
    Jelentkezem majd.
    Köszi mindent, pusz
    Nyusz
    előzmény:
    Buku (74)
     
  8. 2005. Április 25. 15:4777.
    Elnézést Kiscicus, de válaszomat véletlenül priviben küldtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756340 (76)
     

Címlap

top