Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Narancsbőr elleni krém

krix
Létrehozva: 2005. március 2. 12:39
Sziasztok!

Bár még elég fiatal vagyok, engem is elért a rettegett narancsbőr... Sok mindent kipróbáltam már, de nem sok eredménnyel. Nektek mik a tapasztalataitok? Ha valaki megtalálta már a valóban hatásos narancsbőr elleni krémet, akkor könyörgöm, ossza meg velem (velünk)a titkot! :-)
  1. 2012. október 5. 12:14129.
    Rengeteg kencét próbáltam már én is, de valahogy semmi sem segített. Barátnőm ajánlására azonban elmentem egy ilyen jellegű alakformáló masszázsra, ami tényleg segített. Egyáltalán nem hittem benne, de gondoltam mi bajom lehetne, ha jól átmasszírozzák elgémberedett testemet.:) Néhány alkalom után kezdett visszamenni a narancsbőr pár centi kíséretével. Kellemest a hasznossal.:)
    előzmény:
    krix (1)
    2005-03-02  12:39
  2. 2006. június 11. 13:03128.

    Köszi hogy szóltál.. kipróbálom mindenképp mert én amúgy is mindenre allergiás vagyok de írja is minden olaj hogy elötte belül az alkaron csepegtessünk

    Köszike Remélem hatásos bár nekem van sokilyen krmémem de egyedül a loreálnak ez a perfektslimje vált be főleg azért mert mind azt írja h maszírozni.. hát sztem ha szimpla testápolóval maszírozod akkor is hatásos mert pont a vérkeringés serkentése a lényeg...legalábbis nekem nem annyira nagyon vészes a bőröm szerencsére de azért zavar...  viszont én ilyen maszírozásokhoz lusta vagyok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_744496 (126)
    2006-06-11  11:25
  3. Torolt_felhasznalo_781786
    Torolt_felhasznalo_781786
    2006. június 11. 11:29127.

     Hali!engem erdekelne ez a csodakura!legyszi oszd meg velem is h mirol is lenne szo! Le a franya nariborrel! koszike!pusz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785351 (103)
    2006-04-20  15:31

Címlap

top