Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2019. december 6. 10:43285451.

    Szervusztok!


    Ő is megérkezett..menetrend szerint. Én nem tettem ki a cipőcskémet, most nem is kaptam semmit...Timinek hozott egy csomagot, 2 jó minőségű zokni volt a csomagban. Az édességről le vagyok tiltva, Timi sem eszik édességet, úgy hogy most ilyen volt.


    Ma már megfőztem, zöldbab főzeléket , csináltam padlizsán krémet. nagyon szeretjük pirított kenyérre. 


    Örülök, hogy Erika térde javul és hogy a lánya sok mindent el tudott intézni. Borsikától jó sok levelet kaptunk és nis szoktam így járni.


    Remélem Sacit fogadni fogják...én is jártam egyszer úgy, hogy elnéztem a dátumot, de én az altató orvos időpontját cseréltem fel egy Városházi rendezvénnyel. Szégyenszemre kullogtam be a kórházba, mondván tegnap kellett volna jönni. Abban az volt a csavar, hogy csak az az egy nap állt még a rendelkezésemre a műtét előtti vizsgálatra mert másnap halottak napi munkaszünet volt és utána következő napon műtöttek. ha nem sikerül elintézni lemaradtam volna róla. 


    Zalai lányok! Hogy vagytok? mentek kiállításra? Elfelejtettem mikor. 

  2. 2019. december 6. 08:55285450.

    Szép napot Mindenkinek!


    Megteltek e cipócskéitek, csizmácskáitok?  Mivel jók voltatok virgács biztos nem került bele...


    Erika...köszöntöm Miklósaidat , kívánok nekik egészséget, boldogságot...neked pedig jobbulást..


    Jól meghidegedett az idő...és ma dokijárásom van.  Lehet, hogy eredménytelen lesz, mert elnéztem az időpontot, tegnapra szólt..A  félévente esedékes szurimat kellene megkapnom, kis jóindulattal bekerülhetnék, semmi kis időt vesz igénybe...ha nem akkor kérek új időpontot..

  3. 2019. december 6. 07:49285449.

    Elnézést


    kedves Lányok és Ildike


    addig nyomkodtam, hogy véletlenül 3 x is  elküldtem.

  4. 2019. december 6. 07:46285448.

    Szép az idézet, amit a minap hoztál Ildike. A szeretet, amely állandóan nem újul meg, végül meghal. (Kahlil Gibran) 


    Jót tett-e a gyógyvizes lábfürdő?  Majd mesélj a kiállításról légyszives. Nem biztos, hogy engednek fotózni. Kérem szépen azt a filmet, ha nem okoz fáradságot. Majd Szilike unokám megtanít rá, hogy kell vele bánni, hogy nézni tudjam.Előre is köszönöm. 

    előzmény:
    franci47 (285438)
    2019-12-05  14:40
  5. 2019. december 6. 07:46285447.

    Szép az idézet, amit a minap hoztál Ildike. A szeretet, amely állandóan nem újul meg, végül meghal. (Kahlil Gibran) 


    Jót tett-e a gyógyvizes lábfürdő?  Majd mesélj a kiállításról légyszives. Nem biztos, hogy engednek fotózni. Kérem szépen azt a filmet, ha nem okoz fáradságot. Majd Szilike unokám megtanít rá, hogy kell vele bánni, hogy nézni tudjam.Előre is köszönöm. 

    előzmény:
    franci47 (285438)
    2019-12-05  14:40
  6. 2019. december 6. 07:46285446.

    Szép az idézet, amit a minap hoztál Ildike. A szeretet, amely állandóan nem újul meg, végül meghal. (Kahlil Gibran) 


    Jót tett-e a gyógyvizes lábfürdő?  Majd mesélj a kiállításról légyszives. Nem biztos, hogy engednek fotózni. Kérem szépen azt a filmet, ha nem okoz fáradságot. Majd Szilike unokám megtanít rá, hogy kell vele bánni, hogy nézni tudjam.Előre is köszönöm. 

    előzmény:
    franci47 (285438)
    2019-12-05  14:40
  7. 2019. december 6. 07:41285445.

    Jó reggelt Mindenkinek!


     


    Erikám ...köszönöm.Sok boldogságot kívánok Miklósaidnak!


    Neked pedig mielőbbi gyógyulást ....kevesebb fájdalmat.


    Itt még szürke a reggel ....most kezdem összerakni magam.


    Az este befejeztem a Rita filmet. Jó volt ....de a mienktől nagyon ,eltérő más világ..Érdekes volt ilyent is látni.


    Még nem tudom mihez kezdek ma magammal egyelőre bambulok egy kicsit.

    előzmény:
    erry (285443)
    2019-12-05  19:19
  8. 2019. december 6. 07:29285444.

    Télapó itt van

    Télapó itt van, hó a subája,
    Jég a cipője, leng a szakálla.
    Zsák, zsák, teli zsák, piros alma, aranyág.

    Két szarvas húzta, szán repítette,
    Gömbölyű zsákját százfele vitte.
    Zsák, zsák, teli zsák, piros alma, aranyág.



     


    Vidám napra ébredtünk, Mindenki nézze meg gyorsan az ablakot, és a cipőjét, van-e benne  mikulás csomag?  


    E nevezetes napon köszöntöm Erika Miklósait,  névnapjuk alkalmából.


    Erikánk, mielőbbi gyógyulást kivánok szeretettel.

    előzmény:
    erry (285443)
    2019-12-05  19:19
  9. 2019. december 5. 19:19285443.

    Szervusztok!


     


    Először is Barbarának utólag boldog névnapot! Akinek még volt, van ünnepeltje annak is. Nagyon nem tudtam jönni, elég ramatyul voltam.


    Most jól érzem magam, a doki néni belém nyomott egy dupla injekciót. A lábam most is dagadt, de kaptam egy pakolást, amit este kell feltenni.reggelig marad. Ezt két naponta kell csinálni. Elküldött röntgenre is, holnapra kész a lelet, amivel együtt megyünk egy újabb szurira, sőt szombaton is menni kell. Ötöt kapok összesen......bízom, hogy ez segíteni fog. Azt mondta a doktor néni, hogy pihentessem a lábam....kérdeztem, hogy hogyan.....csak nevetett, de bíztatott, hogy az új gyógyszerrel és a pakolással, meg a szurival hamarosan jobb lesz.


     


    Andi már visszautazott Kanadába, de elintézett sok mindent. Az ügyvég megkapta a volt párja papírjait, azt kellett kontrollálni, sok olyan van benne, ami nem igaz. A lényeg, hogy azt állítja, hogy csak ő dolgozott, a lányom nem. Ugye ezeket is papírokkal kell igazolni.....Február 15-ig biztos nem lesz tárgyalás.....


     


    Legyen szép estétek!!!!!!!!4


     


     

  10. 2019. december 5. 18:28285442.

    Sziasztok!


    Köszönöm a jókívánságokat.


    A mai napom nem kezdődött valami jól. Rosszul aludtam ....korán  keltem...nem tudtam mit kezdeni magammal.Úgy éreztem el kell indulnom valamerre .Tómalmon még kint volt a két nagy leander.Már napok óta nyűglődtem, hogy  valahogy le kellene juttatni őket a pincébe ...mielőtt megfagynak. Nem voltam kint csak egy bő órát. A házban hidegebb volt mint kint.


    Pötyikém ...én is "jól nézek ki"...pedig mozgok és nem is eszem sokat.Ami bosszant, ha a nadrágomat nem tudom begombolni .


    Nagy öröm, hogy Alexáék  tudnak jönni karácsonyra,Leona kész nagylány.Mikorra várjátok a kisbabát?


     


    Olyan álmos lettem alig látom a betűket.

  11. 2019. december 5. 18:28285441.

    Szervusztok!


    Pont azt akartam írni Julika, hogy le rövídíted a hetet, látom észrevetted.Szép kis tokot csináltál.Biztos örülni fog a lánykád.


    Mi is borsófőzeléket ettünk, fasirt volt hozzá.


    Kedden végre elkészültek a függönyök  amit több mint egy hónapja rendeltünk.Sanyi elhozta és fel is tette.Jó lett.


    Tegnap vásárolni voltunk.Szegény Papának jó nehéz csomagokat kellett cipelni.Már elégé ki voltunk fogyva mindenből.A lányokat nem akarjuk terhelni.Sokat dolgoznak.Csak akkor kérjük, ha nagy dolgokat kell vásárolni.


     

  12. 2019. december 5. 17:54285440.

    Jajjjjj..hiszen holnap még csak péntek van...el vagyok tévedve. 

    előzmény:
    BiriBiri (285439)
    2019-12-05  16:10
  13. 2019. december 5. 16:10285439.

    Szervusztok!


    Feladtam a két kis csomagot, két párna huzatot töltöttem meg bélés anyaggal a cicáknak. Kaptak új dobozt is, téliesítve van a hotel. Sütöttem holnapra csirke szárnyat. Ma a tegnap vásárolt afrikai halat sütöttük meg borsó főzelékkel. tegnap még időben érkeztünk a halvásárláshoz, csak fél órát kellett várni, de utánunk a sor akkora lett alig lehetett látni a végét. Egy asszony előre is jött megkérdezte érdemes várni, jut mindenkinek? Megnyugtatták, van elég hal. nagyon finom.


    Meg jött az új játék, először nem boldogultunk vele de a forgalmazóból felhívott egy nó akivel már leveleztem, majdnem ezt is vissza küldtük, de nem taléátuk meg a az icicpici kapcsoló gombot. Aztán útba igazított, már ki is próbáltam..jó játék lesz a gyerekeknek. mert azért még gyerek, hiába lesz mindjárt, a jövőhéten 17 éves Boldi. Ezzel még felnőtt is szívesen eljátszik..biztosan elviszik Zalába karácsonykor, ott vannak kislányok akikkel jót lehet majd játszani. 


    Holnap munkanap. Hátfőn szakkör, és nincs fa golyóm a manó orrához..be kell menjek Csabára.


    Pötyikém? Én is jól nézek kiMagdi még jár Tómalomra? Nincs ott nagy hideg? Én ilyenkor nem vágyom Szanába. Igaz, ott nincs kert, virágok csak sok lomb.

  14. 2019. december 5. 14:40285438.

    Sziasztok.


    voltam reggel Zegen, vásároltam,  ami még hiányzott.  Még maradt is hiányzó, és mire haza értem már egy ujabb csekk is várt. Még ráérek vele, úgyis kell mennem a postára másért is. 


    Nem volt annyira hideg Borsikám, nem is öltöztem annyira fel.


    Délután egy festő /Dienes festőkör/  kiállitás lesz. Oda  készülődök. 


    biztos szép  képek lesznek, jó és gazdag tanitványai vannak.  Majd talán valamit ellesek belőle. 


    Puszi, majd  jövök. 

  15. 2019. december 5. 10:40285437.

    Sziasztok!


    először is  Barbarának boldog névnapot kívánok igy utólag is.


    Nem nagyon tudok mit írni a bajokon kívül. Itt is hideg van, Borsika kérdezted..nem járunk most sétálni, talán a jövő héten jobb idő lesz, akkor.


    Dalmáék nem akarják tudni milyen nemű lesz a kisbaba, legyen meglepetés. Kérdeztem milyen színű cuccot kötögessek neki? Azt mondta nehogy már világos kéket meg rózsaszínt..meg világos zöldet se!...


    Miután nem tudok kimozdulni itthonról a neten rendeltem fonalat és gondoltam legyen sárga! Egy kicsit beválasztottam..mert a sötét sárga helyett elég "kanári sárga" fonalat vettem. Majd mondom Dalmának legyen LÓRI (papagáj név) ha kislány lesz.


    Olyan cipzáras, kapucnis levegőztető zsákot vagy mit kötök


    Majd lefényképezem ha kész.


    A karácsonyra mindenki itthon lesz..kivéve Zsolti fiamékat..ők majd jövő ősszel jönnek haza.


    Még nem beszéltük meg a lányommal mi legyen a menü. Egyedül szaloncukrot vettem, mert van a házban egy kis süteményes bolt..és árul vagy 8 féle ízesítésű..márkás sz.cukrot. Mindegyikből vettem..addig kóstolgattuk..amíg elfogyott!!!


    Pedig a kilóimnak nem hiányzik, hogy gyarapodjanak. Szegény anyósom ha jött hozzánk és mondta "jól nézel ki Pötyikém" akkor tudtam kövér vagyok.


    És most igencsak "Jól nézek ki!"


    Na, ennyit a semmiről..amiről írtam.


    Remélem Erika és Saci is jól vannak. Meg a többiek is.

  16. 2019. december 5. 10:02285436.

    Magdika, szia, Barbara unokádnak Boldog névnapot kívánok szeretettel.


    Talán még nem késtem sokat a gratulációval. Hogy vagytok? Ugye felöltöztök rendesen ebben a kutya hidegben? Nálunk az utcában csőtörés van, sehol nincs most víz.Ha tudtuk volna, vettünk volna este vizet. Egyelőre várunk,  keményen dolgoznak a  munkások, nagy darus autó is villog kint. Van pár kis üveg ásványvizem, abból főztem kávét. Nem jó az ilyen váratlan fennakadás.  


    Medvékkel álmodtam, jaj de rossz volt, ..a régi házunk környékén, egy sarki kocsma előtt jöttek utánam, soványak, csapzottak voltak. Nem volt mackó formájuk. Odaállt egy nagy sörös kocsi és én egérutat nyertem, mit akartak tőlem? Amikor fölébredtem, úgy megkönnyebbültem! 

    előzmény:
    harangvirag08 (285435)
    2019-12-04  22:16
  17. 2019. december 4. 22:16285435.

    Anikó ...rosszul fogalmaztam ...Barbarával találkozom pénteken.Én most  nem megyek már sehova....talán holnap Tómalomra ....de az sem biztos.Nem szándékozom semerre menni.Örülök, hogy jobban vagy.....az alvással nekem is gondjaim vannak.


     


    Nyugodalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    ancsa46 (285433)
    2019-12-04  20:03
  18. 2019. december 4. 21:13285434.

    MAGDI!


    Barbarának kívánok sok örömöt és boldogságot névnapjára!


     


    Ildikó!


    Örülök, hogy Tomi jobban van.Biztos minden rendben lesz.


    Jó éjjszakát.

  19. 2019. december 4. 20:03285433.

    Örülök Tomi jobblétének, remélem nem jön semmi olyan közbe aminek nem kellene jönni.


    Köszönöm a kérdést, igen ma jobb a helyzet, igaz megint rosszalvós időszakban vagyok, talán majd átbillenek.


    Reggel mindenképpen városba készülök, ez a mindenképpen persze majd ébredés után eldől. Nem tudom megmondani, hogy mennék e a kiállításra, majd addig még beszélünk. Egyáltalán milyen kiállításról van szó?


    Magdikám nem tudom hova mész, de legyen szép, kellemes és szerencsés utad.


    Mindenkinek jó pihenést kívánok.

    előzmény:
    franci47 (285430)
    2019-12-04  19:14
  20. 2019. december 4. 19:33285432.

    Köszönöm a jókívánságokat...majd pénteken találkozunk.


    Örülök, hogy Tomi jól van ...kell egy kis idő a  gyógyuláshoz.


    A filmekről: én még a Familiánál tartok  a 13 résznél..lassan haladok ...este nem tudok sokáig fent lenni. A Caméliát terveztem be ....de lehet, hogy változtatok..


    Erika térde vajon javult e?


     

    előzmény:
    franci47 (285430)
    2019-12-04  19:14
  21. 2019. december 4. 19:17285431.

    Ezt most nem is értettem ami történt. Beugrott egy ablak, hogy végigvezet a hirdetés menetén. És nem láttam amit írtam.  Csak úgy rákattintottam az elküldésre és látom elment, de amit még be akartam írni, abból 3 betű látszik. 


    Na most még egyszer megpróbálom mi a fene is történt.


    Mai bölcsesség. 


    A szeretet, amely állandóan nem újul meg, végül meghal.


    Kahlil Gibran

    előzmény:
    franci47 (285430)
    2019-12-04  19:14
  22. 2019. december 4. 19:14285430.

    Jó estét.


     


    Először is szeretettel köszöntöm Magdi Barbaráját névnapja alkalmából. Kívánok neki hosszú boldog életet, sok sikert a munkájában,  a szerelemben,  tehát az életben. 


    ------------


     


    Nekem még volt ilyenkorra egy Borbálám is, de sajnos már  angyallá vált, és nem lakik a földön. 


    Ma sok mindent csináltam, de nem is érdemes felsorolni, mert nem látszik semmi. Takarítás nem volt.  Most legutóbb lábáztatás volt a büki vízben.  Nagyon jól esett.


    Itt eléggé jeges volt minden, főleg a  hídon. Oda csalogatott ki a postás autó. 


    Reggel a görcs után még kicsit fekverésztem. 


    Kérdeztétek Tomit, haza mehetett,  pár szót beszéltünk is, azt mondja jól van, csak semmi hiba ne legyen. Még mindig fátyolos a hangja, de talán majd a hangszalagok beállnak és rendben lesz. Szerdán kell visszamenni Kanizsára. Oda tartozik Lenti. Az előbb tájékozódtam, mondta sétált egyet, ő nem az a fekvős tipus. Nem is tudom kire hasonlít.


    Sacikám mit is néztek Magdival?  Talán a caméliásat?  Én is elkezdtem, még csak az első részt láttam, de nagyon nem izgatott fel. Persze a benne szereplő nő az egyetlen talán, akit szívesen nézek, de ha ez hal meg a végére, akkor nagyot vesztettem.


    Julika, boldogultál-e a  film megnyításával. Borsnak is elküldeném szívem szerint, ha már néz ilyeneket, mert nagyon jó. 


    Anikó remélem jobban vagy már. 


    ölc


     


    Engem holnapra hívott Éva, hogy nézzünk meg egy kiállítást, de tartok az úttól, a  hidegtől nem annyira.  Anikó akarsz jönni? Még ugyan nem biztos az én menetem sem. 


    Nem tudom még mit akartam, lehet semmit,majd belépek még, ha van mit mondanom. 


     

  23. 2019. december 4. 17:44285429.

    Sziasztok!


    Köszönöm szépen Barbarám köszöntését....hétvégén  fogunk találkozni.


    A mai nap is elment megint.Délelőtt némi takarítással, majd elmentem a temetőbe.A busz már késve jött ....így a következőt vissza semmiképpen sem értem volna  el ....így kivételesen nem rohantam.Megcsináltam a karácsonyi csokrot...majd egy nagyot sétáltam a temetőben ....szinte egyedül voltam  pedig szép napsütés volt.Délután kicsit vasaltam ..Boscó ágyát is kiporszívóztam...és már megint este van.


    Szokás szerint ma megint elégettem az ebédemet. Hülye dolgaim vannak ...kezdek kétségbe esni.


    Tegnap nagyon jó volt az előadás." Miért nem muszáj mindig pozitívan gondolkodni?A tudatos jelenlét szerepe a stressz kezelésében".Egy egyetemi adjunktusnő volt az előadó.Szép volt , csinos és ráadásul nagyon okos, olyan szépen  beszélt .Valahol talán a Nők Lapja miatt úgy elegem van a  pszichológusokból / pszichiáterekből ....de ez az előadás nagyon jó volt....nagyon a hatása alatt voltam még otthon is.Annyi igazság hangzott el ....és annyira  érthetően.


    Borsika kérdezted a karácsonyi menüt.Mi " földhözragadtak " vagyunk ....nálunk a karácsonynak meg vannak  a megszokott ételei.Hal. gesztenyés tejszínes pulykamell,én főzöm a töltött káposztát ...ameddig tudom.. biztos  mindig  lesz.Dávid lehet csinál valami különlegeset....vagy ismétli a tavalyit.Nagy újításokat ilyenkor nem csinál J.Inkább év közben.


     


     


     Gondolok mindenkire ....a gyengélkedőknek jobbulást kívánok!

  24. 2019. december 4. 14:38285428.

    Szép délutánt Mindenkinek!


    Magdi...szeretettel köszöntöm Barbarádat, kívánok neki minden szépet jót...


    Anikó...remélem ma kicsit jobb napod van, az idő nálunk is meghidegedett..


    Ildikó...kösz a küldeményt, ez lesz a következő, most a Magdié van félbe...előtte a Goodbay Mr Bleck-et béztem, nekem tetszett...Tomi haza mehetett e? Hogy van?


    Julika...sikerült e a hal beszerzés? Hogy állaz az ajándék nemezeléssel?


    Erika...jobbulást neked.Lehet, hogy a nagy vendégváró készülődésben kicsit megeröltetted a lábad!


    Borsika..te meggyógyultál e? Mit sikerült kitalálnos sütés-főzés terén a közeljövőre


    Pötyike..tudtok e sétálni? Hogy van a lábad? Kis szaknai segítséget kérnék..Két helyről is állandóan küldözgetik a hírleveleket és nem tudom megszüntetni...ahol az írja, hogy leíratkozás, ott nem tudom megnyítni..Valami ötlet,


     


    Marika...látszik e még a hó esés nyoma? Nem bánom ha nálunk nem esett....nézni szeretem, elszórni már nem annyira


    Mai délelőttöm dekorálással telt, bármennyire is nem akartam, az unokáim ragaszkodnak hozzá , mindent oda, ahol az évek alatt  kialakult helye van....A nappali tiszta somogyi csicsa


    Még ajándék csomagolásra gondoltam ma..Saci a pesti útján szinte minden meg tudott venni amit kértem szül.napokra és karácsonyra és nagyon nagy árengedménnyel... Még sorsjegyért kellene elfutnom, ami kis édesség mellé a Mikulás-csomag része lesz..


    A szeretetcsomagok is elkészítésre várnak, nagyjából meg van a belevaló... kis ital, finom karácsonyi tea, apróságok, mézeskalács, de z ma biztos nem lesz meg


     


     

  25. 2019. december 4. 09:20285427.

    Szervusztok.


    Barbarának minden jót kívánok.


    A tegnapi napom pocsékra sikeredett, mentem én is a városba, és betérve egy turiba megpördült velem a világ, meleg volt, hányingerem lett, hamar kiiszkoltam, mellette van a piac, elmentem még tojásért, szerencse, hogy a gyógyszertárat előtte elintéztem, és máris iszkoltam haza. Szóval lesz még menet a héten. Az este meg a vérnyomásom ugrott föl, elkínlódtam magammal.


    Nincs kialakult programom a mai napra, jelenleg megy egy mosás,  nagyon hideg van kint, csupa deres minden, szép napsütés ígérkezik.


    Tegnap alig tudtam kimenni a kapun, be volt fagyva, befújtam valami jégoldós olajozóval, talán nem lesz gond.


    Ildi bízom benne, hogy Tomival minden rendben, és ma már otthon pihenhet.


    Erika jobbulást kívánok, remélem nem lesz tartós, hamar rendbe jössz.

Címlap

top