Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen vagy ikrek pasi???

Torolt_felhasznalo_748380
Torolt_felhasznalo_748380
Létrehozva: 2005. július 31. 16:41
Sziasztok!Nem tudom érdemes-e ilyen témát indítani...mindegy...szóval:Nem hittem soha a horoszkópban és most sem hiszek,de azért motoszkál bennem....:))Milyen is egy ikrek pasi???na kezdetnek ennyi, Ikrek pasik(vagy bárki aki kedvet érez írjatok!!!!)
  1. Torolt_felhasznalo_748380
    Torolt_felhasznalo_748380
    2005. július 31. 17:1926.
    A legjobb barátnőm ikrek és 10 éve minden problémánkat megosztjuk egymással. Biztos vagyok abban hogy ez nem születési időpont kérdése.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. július 31. 17:1925.
    Nem lehet egy kalap alá venni az összes iker pasit. Nem csak az számít milyen a nap szerinti jegye hanem az is mi az aszcendense (ehhez tudni kell a pontos születési dátumát). Söt az talán fontosabb. Az én férjem is ikrek én vizöntő vagyuk 20 éve ismerjük egymást. Szerintem nagyon jó jegy az ikrek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 31. 17:1824.
    Hú, tisztára ugyanez a tapasztalatom! Mikor azt hittem, hogy csak az igen sok időt elvivő hobbiját kell kibírnom, akkor kiderült, hogy a munka, a hobbi után még ott vannak az ilyen barátok, az ilyan kedvtelések, az amolyan programok, és csak hosszú-hosszú szünet után jöhetek én! Én viszont képtelen vagyok mindig megfeleni és tökéletesnek lenni, főleg ha nagyjából feleslegesen. Azt várom, hogy a páromnak én legyek a legfontosabb, tőle kapjam az önbizalmat, figyelmet, gondoskodást. Baromira összeillettünk :)))
    előzmény:
    Almakörte (14)
     
  4. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 31. 17:1823.
    hűűű gratulálok vízöntőkhöz, nagyon izgalmas személyiségek általában, ha hűséges fajtát fogtatok ki, akkor nagyon jóóó :)
    előzmény:
    Hheny (20)
     
  5. 2005. július 31. 17:1722.
    És te????
    előzmény:
    Hheny (20)
     
  6. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 31. 17:1721.
    oké, tudok pozitív példát is, a testvérem férje is Ikrek, és tíz éve változatlan hőfokon imádja tesómat, hűséges, és nagyon jó családapa!!

    abszolút nem mindegy, milyen aszcendenssel születik pl. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (13)
     
  7. 2005. július 31. 17:1520.
    Az enyém is vízöntő. És minden tökéletes. :)
    előzmény:
    Almakörte (14)
     
  8. Torolt_felhasznalo_748380
    Torolt_felhasznalo_748380
    2005. július 31. 17:1519.
    Persze igazad van!az elején leszögeztem hogy nem hiszek ebben!De mégis érdekel, mert na. . . érted!érdekel hogy hogy látják ezt mások!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_920332 (12)
     
  9. 2005. július 31. 17:1518.
    Nekem jó tapasztalatom van:)Nagyon:)A legfigyelmesebb, legönzetlenebb, legodaadóbb pasi, akivel valaha találkoztam. Pedig irtó jól néz ki. Szerintem ez leginkább környezet, neveltetés, temperamentum, stb kérdése, nem feltétlenül a horoszkópjától függ. Ismerek mindenkit meg. . . . s rákot, aki állítólag a leghűségesebb fajta. Szerintem ne az ikreket akard kiismerni, hanem a konkrét pasit;)))Izgalmasabb:)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (7)
     
  10. 2005. július 31. 17:1417.
    Női ikrek védelmében: egy barátnőm ikrek, de mivel tőlem akárhány pasija lehet, nem bánom, ha csapodár. . . . De nagyon vidám mindig, és szórakoztató, órákig tudom hallgatni, ha mesél valamit, szakadtra röhögöm magam, és ha nagyon mélyponton van, akkor is fülig ér a szája.

    De sajnos nekem pasi kell, nem nő :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 31. 17:1416.
    Nekem munkatársam volt ikrek pasi.
    Szeretett mások rovására viccelődni és nem nagyon tudta, hol a határ. Nagyon érzékeny volt és mindenre pattant, ha vele viccelődtek akkor azt nem viselte el, befordult vagy gorombáskodott. Ha valakit megbántott nem nagyon kért bocsánatot, inkább úgy tett mintha semmi sem történt volna.
    De kellemes partner volt a csevegésben, szinte mindenhez volt okos hozzáfűznivalója. . . .
    Volt egy ikrek barátnőm, ő is rettentő sértődékeny volt. . . de ő sem tudott bocsánatot kérni. anyukám is ikrek, ő is be tud fordulni napokra egy rossz hangsúlytól. Érdekes. Mikre jöttem itt rá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 31. 17:1315.
    Ja ikrek vagyok, és volt 2 ikrek pasim. :-) A mostani vízöntő. És életem párja!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 31. 17:1214.
    Egy ikrek: önző, önimádó, szabaságszerető, mindennél fontosabb saját maga, az ő szabadsága, véleménye. Nagyon nehezen tűri a kritikát, szeret játszani az emberekkel, külön barátai vannak a külön hobbijaira. Nem lehet lekötni, imád élni, beszélni, központban lenni, értelmes, intelligens, de ezt minden téren kihasználja, a legtöbbre saját magát tartja, becsüli. Ha egy ikrekkel szerelembe esel, azt csodálni, isteníteni kell. . . csak így marad fent a szerelme! Plussz a legkülönlegesebb embernek, intelligensnek, szabadságszeretőnek kell lenned, aki örökre fenntartja a vágyát, h. ne kalandozzon máshová!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_748380
    Torolt_felhasznalo_748380
    2005. július 31. 17:1213.
    Köszi a hozzászólásokat!Várom a többit is. De nem bánnám ha az eddigieket megcáfolná végre valaki!!!!!!:))Mert még mindig hiszek az ikrek pasikban!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. július 31. 17:1112.
    Azt nem mondtam, hogy mindegyik ilyen, meg nem kell ebből következtetéseket levonni. de ha kétségeid vannak, az már rossz. . . . Volt szűz pasim, iszonyú jól megvoltunk, mégis azt olvastam később, hogy a szűz és a mérleg nem bírják együtt. . . ha ezt akkor olvasom, kiröhögöm őket, különben sem hiszek ebben, de amikor az ember a saját, ki nem mondott, halvány balsejtelmét látja egy horoszkópban, hajlamos hinni benne. Nem az számít, mit ír a horoszkóp, nem hiszem, hogy pusztán a születés dátuma determinál. Ha azt tapasztalod, hogy rossz a természete, de közben csupa jót olvasol róla, akkor megnyugodnál? Nem hiszem. Az számít, amit te érzel. Vannak ilyen és vannak olyan ikrek, szűzek, stb. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (7)
     
  16. 2005. július 31. 17:1111.
    Én is női ikrek vagyok, de leírom néhány jó tulajdonságunkat is, jó? :)
    A rosszal nagyjából egyet kell értenem. Ami jó, hogy szórakoztatóak, beszédesek, vidámak vagyunk. mellettünk nem lehet unatkozni. És valóban önző disznók vagyunk, de nagyon tudjuk azt szeretni, aki szeret minket! :) Meggyőztelek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (7)
     
  17. Torolt_felhasznalo_452091
    Torolt_felhasznalo_452091
    2005. július 31. 17:1010.
    Szia!

    Ha nem haragszol ajánlanék 1 könyvet, olyan laza, ironikusat és hozzátenném nem is drága.
    Adéle Lang-Susi Rajah: Tizenkét jegy-mind gazember!
    A férfiakat elemzi mind a 12 jegyet végig véve, abszolúte nem kímélve őket, rátapintva a gyengeségeikre. Utána pedig pár mondatban arról, hogyan ismerd fel? Hol található? Hogyan kezdj ki vele, első randi, mikor kerüljön sor arra. . ? Mikor tedd fel a kérdést, és mi van, ha szakít veled?
    És egy tesztes rész, hogy Te melyik jegyhez illesz, természetesen mind a 12 jegyhez tartozik teszt.
    Persze kissé túlzó a könyv, de legalább nem unalmas!
    De amúgy nem lehet senkire ráhúzni semmiféle sablont, nincs 2 egyforma ember és abból, hogy Ikrek jegyű vki még csak azt tudod, hogy a Nap melyik jegyben állt mikor született, de hát ugye van még ezenkívűl pár bolygó. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (1)
     
  18. 2005. július 31. 17:109.
    Nagyvonalú. . . , ennyi:)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (7)
     
  19. 2005. július 31. 17:098.
    DETTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!És poka véleményét is csak megerősíteni tudom, szintén saját tapasztalat alapján!!!!!!!!!!Elegem van az ikrek pasiból. . . . , soha többet!Engem nagyon kiakasztott mert én meg pont az ellentetje vagyok, szűz(érzékeny, odaadó, lelkis. . . stb:)!Szóval jó kis páros voltunk, . . . gondolhatjátok!pfff
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_920332 (5)
     
  20. Torolt_felhasznalo_748380
    Torolt_felhasznalo_748380
    2005. július 31. 17:067.
    Ne keserítsetek el!!!!!Nem írnátok valami jót vagy bíztatót vagy nem tudom. . . . :(Senkinek nincs jó tapasztalata????:(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_748380
    Torolt_felhasznalo_748380
    2005. július 31. 17:046.
    Ha tudja. . . . . . :))
    előzmény:
    Almakörte (2)
     
  22. 2005. július 31. 17:035.
    Piontosan ilyen volt az enyém is! Önző, önimádó, nem bírt semmilyen kötöttséget, kötődést, csak magával törődött akkor is ha együtt voltunk, véletlenül se azzal, hopgy én mit szeretnék! Még az ágyban is önző volt, csak a saját sikerélménye miatt akart belőlem orgazmust kicsikarni. Persze azzal hogy ötpercenként megkérdezte, hogy állok, nem vitte előbbre a dolgokat :)))) Viccesen buta volt! Azt meg hiába magyaráztam, hogy nem az orgazmus számít feltétlenül, inkább hogy jól érezzem magam, meg persze nehéz úgy elengednem magam, ha 2 hetente találkozunk egy menetre. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_961305 (3)
     
  23. 2005. július 31. 17:004.
    Én azt olvastam, hogy borzasztó csapodár, mert a változatosságot a partnerek váltogatásával éri el, és magam is ezt tapasztaltam! Képtelen kötődni, csak addig van valakivel, amíg az elszórakoztatja, de muszáj az összes nőt megkaparintania, majd a volt barátnőket is újra meg újra végig. . . -ni. Tényleg olvastam vmelyik hülye horoszkópban, és nem hinném el, ha nem lett volna igaz az én Ikremre. Persze az is igaz, hogy a főnököm is ikrek, abszolút hűséges családapa. . . . hozzáteszem, utóbbi külső adottságai azért nem egyeznek az előbbivel. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_961305
    Torolt_felhasznalo_961305
    2005. július 31. 16:513.
    hm pont most ismerkedtem meg egy Ikrek pasival, úgyhogy kíváncsian várom én is a tapasztalatokat :)) eddig csak egy Ikrekbe futottam bele életembe, ő borzalmasan érzéketlen és egoista volt, rettenetes nagy szabadságvággyal, remélem, ez nem jellemző általánosságban. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (1)
     
  25. 2005. július 31. 16:492.
    Ikrek nő megírhatja milyen az ikrek pasi???? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748380 (1)
     

Címlap

top