Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FLP Forever KIDS

ppGpp
Létrehozva: 2005. november 30. 18:17
Csak egy gyors kerdes, ha valakinek van ilyenje keznel FLP Forever KIDS, lenne olyan kedves es beirna ide  az osszetetelet tetelesen. Szertnenk osszehasonlitani egy masik vitamin-keszitmennyel, a Beres fele Actival Kid multivitaminnal.  Sajnos a halon nem talaljuk, ha ott van, eleg a linket megadni.
Elore is koszi!
  1. 2019. november 5. 19:4365.

    flpshop.hu


    Itt minden levan írva

  2. 2019. november 5. 19:3264.

    Fiam 40 éves, kicsi gyermekként sokat volt beteg.


    Akkor három éves volt. A gyerek orvosunk ajánlotta a natúr gélt, ami nagyot segített nekünk.


    Erről aztán elfeledkeztünk.


    Két évvel ezelőtt hallottam újra róla.


    Három éve páromnak cukrára, szívére rendelem a termékeket.


    Nagyon rendbe tette a cukrát, pedig 30 éve inzulinos cukorbeteg.


    Cukra csökkent, nem ingadozik.


    Teát és natúr gélt issza.


    Unokánk a gyermek vitamint.


    Szerencsére igen ritkán náthás.


    Szerintem , ha anyagilag megengedhető, saját tapasztalat alapján nyugodt szívvel ajánlom.


     

  3. 2006. március 22. 14:3463.

    Én csak akkor adom a gyerekemnek a  Béres actival multivitamint, amikor már a hosszú téli időszakban a gyümölcsök és a zöldségek nem pótolják a napi szükségletet és röpködnek a fejünk fölött a vírusok. Amúgy egész évben sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztunk, így nem szükséges a plusz vitamin a szervezetnek.

    Ezért sem helyeslem az iskolákban az ilyen akciókat, mert a gyerekek egy része valóban rászorulhat a vitaminokra, de akinél minden rendben van otthon, ott felesleges túladagolással "mérgezhetik" a gyerekeket.

    Amúgy nem tudom, mennyire olvastad a topicot, néhányan pont arra világítottunk rá, amit Te is állítasz, hogy nem biztos, hogy szükséges a vitamin pótlás. Eléggé félreérthető volt a hsz-ed.

    Mindegy. Lényeg, hogy mindenki saját belátása szerint tegyen, az iskolák pedig jobb lenne, ha nem osztogatnák a vitaminokat csak úgy. Én legalábbis nem egyeznék bele.

    Most mennem kell, este benézek majd.

     

    előzmény:
    komacs (61)
    2006-03-22  10:05
  4. 2006. március 22. 13:5062.
    Minden es mindenki elado. Szegyen. Szomoru.
    előzmény:
    komacs (60)
    2006-03-22  10:02
  5. 2006. március 22. 10:0561.
    Neeem en az FLP-s xilitol es sorbitol tartalmu gyerekvitaminra gondoltam. Nekem speciel komoly gyomorproblemaim vannak pont az ilyen adalekok miatt. Talan nem kellene megvarni, vagy eloidezni gyerekeknel, addig amig ok rendben vannak. Nem biztos, hogy mindent kibir a szervezet.
    előzmény:
    szekine (55)
    2006-03-20  11:17
  6. 2006. március 22. 10:0260.
    A program az iskola tamogatasaval es kozremukodesevel zajlik.
    előzmény:
    aloe_vera (57)
    2006-03-20  14:45
  7. 2006. március 22. 10:0159.
    Naaa neeem ez nem igy megy. Bocsi, hogy nem pontositottam. Egy orvost felbereltek, gondolom FLP-s, hogy irja ki a tablara, hogy ez a vitamin milyen nagyon jo a gyerekeknek, o ajalnja, mert a gyerekek jobban fognak tanulni es sokkal egeszsegesebbek lesznek, stb. Es ezek utan a szuloknek ala kellett irnia, hogy megengedik, hogy a gyereknek ingyen beadjak a vitaminokat, de a tanarok is erosen javasoltak. Most akkor ki mer kilogni a sorbol?
    előzmény:
    szekine (58)
    2006-03-20  14:56
  8. 2006. március 20. 14:5658.

    Én sem engedném, hogy bármit is adjanak a gyerekemnek.

    Pl. mi van olyankor, ha a gyerek otthon el vn látva megfelelő vitaminokkal, ásványokkal?

    A pluszban osztogatott vitaminok már nem építenek, hanem fennáll a túladagolás veszélye. Az iskola ezt engedi?

     

    előzmény:
    aloe_vera (57)
    2006-03-20  14:45
  9. 2006. március 20. 14:4557.

    Jol ertem?

    Gyerkeknek az iskolaban ingyen tablettakat osztogatnak? Es van aki elfogadja es beveszi?

    Es ha kabitoszer van benne?????

    Ezt legalisan lehet csinalni Magyarorszagon????? En rendort hivnek.

    előzmény:
    szekine (56)
    2006-03-20  11:27
  10. 2006. március 20. 11:2756.
    Amúgy én egyáltalán nem örülnék, ha bárki bármit is ingyen osztogatna a gyerekemnek az iskolában. Megveszem neki, amire szüksége van, a Béres multit szívesen beszedi, mert az FLP-s KID-től öklendezett. (undorodott az ízétől és a szagától is)
    előzmény:
    komacs (54)
    2006-03-20  10:31
  11. 2006. március 20. 11:1755.

    Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, a gyerekem semmivel sem pukizik többet, mióta a Béres multit szedi .

    Az aloéról meg nem szeretnék vitába szállni.... tettem/tük ezt már más topicokon... a véleményemet elmondtam már sokszor, nem szeretném újra és újra megismételni.

    Belefáradtam már a sok vitába... én nem szedem az aloet, de ha Neked jó szedjed.

    előzmény:
    komacs (54)
    2006-03-20  10:31
  12. 2006. március 20. 10:3154.
    Azert engem ez a belgazkepzo adalek gyerekek szamara kicsit aggasztana. A 11. keruleti iskolakban ingyen osztogatjak az FLP-sek a gyerekvitamint. Az Aloe Vera borre gyakorolt pozitiv hatasa kozismert es szamos mas ceg is hasznalja.
    előzmény:
    szekine (6)
    2005-11-30  18:51
  13. 2005. november 30. 23:0553.
    Orvosi szakvéleményt van kitől kérnem, mivel a beteg- orvos között fő a maximális bizalom, ezért olyan orvostól kérek tanácsot, akit a hivatástudata és nem az üzleti érdekek vezérelnek. Szerencsére ilyen EMBERHEZ járok. A kiegészítő terápiákat és alternatív lehetőségeket az ő tanácsára építem és alkalmazom. Ha hallok újabb lehetőségekről, mindig megkérdezem őt is, azután alkalmazom, ha ő is jónak látja.
    Természetesen az aloe, mint növény nagyon jó sokmindenre, itt a legnagyobb gond azzal van, hogy az eladhatóság érdekében sokan felruházzák gyógyító tulajdonságokkal, ami súrolja a tisztesség határát.
    Mivel nem ingyen adják a termékeket, úgy gondolom, jogosan járom körbe az általam vásárolandó termék hatásosságát. Mndenki a pénztárcájára spórol. Olyan dömping van, hogy nagyon körültekintőnek kell lenni, mert hamar megkopasztják az embert, ha túl hiszékeny.
    Most is beíratkoztam angolra... nehéz döntés volt, mert a nyelviskolák is valahol így vannak... az üzletkötők mindent beígérnek, aztán jön a csalódás, amikor rájön az ember, hogy nem azt kapta, amit ígértek.
    Sajnos tapasztalatom, hogy nálunk ebben a vadkapitalizmusban így él sok ember, mások jóhiszeműségéből, tudatlanságából építi saját kis váracskáját.
    Nem sajnálom a bevételt senkitől... de ne azért gyarapodjon valakinek a zsebe, mert sikerült palira vennie valakit. Ezért vannak szkeptikus kérdezők ezen a fórumon, mert nem mindenki bólint elsőre mindenre... köztük én sem.
    Jó éjszakát, minden jót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_393424 (51)
    2005-11-30  22:44
  14. Torolt_felhasznalo_393424
    Torolt_felhasznalo_393424
    2005. november 30. 22:4552.
    Nem haragszom én, csak elszomorított az általánosítás ténye! Sajnos én is látom/olvasom a nyomulós FLP-sek topikjait és vitáikat! Elég szégyen ez rám nézve is, hogy ilyen emberek is vannak! Szerencsére én nem ilyenekkel vagyok kapcsolatban
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322943 (48)
    2005-11-30  21:47

Címlap

top