Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagymama konyhája

Bettus0214
Létrehozva: 2006. január 10. 13:39

Sziasztok!

Olyan embereket (lányokat, fiúkat, nőket, férfiakat) keresek, akikben még él a "nagymama konyhája" hangulat, akiknek nem ciki órákat vacakolni egy-egy vacsorával, minden vasárnapra sütit sütni, kézzel gyúrni a krumplistésztának valót. Akiknek mennyei boldogság a kézzeldagasztás, aki szeretne (vagy már szeret is ) pipit, kacsát, libát tartani, mégis "modern" embernek tartja magát.

Ugye vagytok???!!!

  1. 2016. január 29. 11:3132828.

    Üdvözlök mindenkit a régieket és az újakat is. Talán még van aki emlékszik a nevemre, már nagyon régen nem jártam itt, most azért jelentkeztem mert felszólítottak, hogy ha nem lépek be törölnek, ezt nem akartam.


     


    Ez a számomra ismeretlen formátum nagyon nem tettszik. De azért majd visszajövök és visszaolvasok, felfrissítem a régi dolgokat. Mindenkinek szép napot kívánok.

    előzmény:
    Feather (32825)
    2014-06-23  09:48
  2. 2015. január 18. 11:3032827.

    Igen  ö az Rhoda Scott , mezitláb orgonál. Te is kedveled?:)


     

    előzmény:
    Feather (10052)
    2007-02-06  10:52

Címlap

top