Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szülinapi bulira játékok

Torolt_felhasznalo_627285
Torolt_felhasznalo_627285
Létrehozva: 2009. június 8. 14:55

Sziasztok!

Csemetém szülinapjára jön még egy csapat 9 éves kölyök. Mivel lehetne lekötni kb. 10 gyerkőcöt egy lakásban?

Köszi

  1. 2019. szeptember 10. 15:0214.

    Vannak szuperjó társasjátékok fiatalabbaknak is sok személyre.

  2. 2019. augusztus 28. 18:0413.

    Köszönöm az ötletet! Én is szuper játékötleteket találtam ezen a blogon szülinapi gyerekzsúrra: https://gyerekzsur.blog.hu/

    előzmény:
    emesenemeti (12)
    2017-05-09  20:47
  3. 2017. május 9. 20:4712.

    Remek szülinapi bulit szerveztünk 10 éves kisfiamnak, az itt talált ötletek segítségével: www.gyerekzsur.blog.hu

  4. 2014. február 23. 18:4311.
    Hali!

    Hello 12 éves vagyok és most lesz a szülinapi bulim lécci még pár ötletet ide!
    Előre is köszi!:-;-)
  5. 2014. február 13. 15:0910.
    9 éves gyerekek már tiniknek képzelik magukat, és szeretnének hozzájuk tartozni, szokásukat felveszik, olyan ruhába öltözködnek, mint a nagyok, hasonló zenéket hallgatnak. Általában ez a korosztály kapható egy kis táncikálásra, éneklésre, zenés játékokra. Már korábban megosztottam a facebook-on, hogy mire érdemes odafigyelni egy zenés szülinapi buli megszervezésekor. Érdemes elolvasni...
  6. 2009. július 16. 23:579.
    táncolás ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627285 (1)
    2009-06-08  14:55
  7. Torolt_felhasznalo_843227
    Torolt_felhasznalo_843227
    2009. július 12. 18:538.

    Pár ötlet: -újság papír tánc

    -lefetyelés

    -túró rudi evés késsel-villával

    -cowboy

    -szék foglaló

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627285 (1)
    2009-06-08  14:55
  8. Torolt_felhasznalo_627285
    Torolt_felhasznalo_627285
    2009. június 8. 21:177.

    Kedves válaszolók!

    Nagyon szépen köszönöm a sok-sok jó ötletet. Azt hiszem nagyon sokat fogok tudni "meríteni" belőle. 

    Köszi mindenkinek!

    Hogyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 8. 18:006.

    Nézz szét ,volt már több ilyen topik.

    Az én tapasztalataim,hogy jó lekötni a gyerekeket és jó mikor évek mulva felemlegetik ,mert olyan emlékezetes maradt.

    Amiket  írtak azok tök jók,nálunk volt még a "kóstólás" ami anyiból állt ,hogy egy -egy előkészitett letakart pohárból inni kellet majd kitalálni.Volt paradicsomlé ,karamell,kamilla tea,alkoholmenetes sör,hát nevettünk.....

    Volt mégolyan,hogy bekötött szemmel kellett kitalálni mit raktunk egy zsákba,nagyoknak lehet  jó nehezeket.

    Nálunk mindig van tombola,mindenki nyer valami apróságot,csak nem szabad túl hoszzúra ereszteni.

    Szerintem ezeket csak úgy érdemes ha mindenki részt vesz, össze kell fogni a bandát.

    Ha eszembe jut még valami leírom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 8. 15:285.

    A 7 éves lányomnak rendeztem április végén bulit, a lentebb említettek szuperek. Nálunk még volt-előre megrajzolt üvegfesték sablonok kifestése, Amerikából jöttem játék, nagy csomagolópapír-mindenki rajzolt rá valamit az ünnepeltnek.

    A szabad játéknak is hagyj időt, mert kifejezetten igényelték.

    Ami bennünk fel sem merült, hogy nem egyszerre fogja őket egy bizonyos dolog érdekelni-ezért volt hogy egy csapattal a férjem Amerikából jöttem-et játszott, én egy másikkal Twistereztem. A leülős üvegfestős dolog is először csak 2-3 gyereket érdekelt, aztán később csatlakoztak a többiek. Voltak apró ajándékok az egyes játékok nyerteseinek (gumicukor stb).

    Nagyon jó buli volt, de a 3-4 óra alatt rettenetesen elfáradtunk.

     

    Jó mulatást!

     

    előzmény:
    émih (3)
    2009-06-08  15:20
  11. 2009. június 8. 15:274.
    Amerikából jöttem? Ha nem ismered, elmondom milyen...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627285 (1)
    2009-06-08  14:55
  12. 2009. június 8. 15:203.

    Ha nagyobb a lakás, vagy nem félted a berendezést , lehet bujócskáznivagy "errecsörög a dió":D" vagy a tesóm szülinapján( akkor 7 éves volt), volt olyan hogy eldugtam ruhacsipeszeket( de lehet mást is:D) és aki hamarabb megtalálja az a gyöztes.De csinálhatsz kisebb versenyeket is. Esetleg Twister, Activity.Vagy még ami nagyon jó az a székfoglaló játék.^^

    Amugy én szétnéztem a neten és sok érdekes játékot találtam.pl.:

    - kiküldesz minden gyereket a szobából, de elötti mondod nekik, hogy nézzenek szét. te pedig átraksz egy tárgyat. az nyer, aki megmondja, mi volt az.

    1. lufi fújás
    2 zokni célbadobás
    3. kisautó verseny
    4. fakanálon kellett ping pong labdát egyensúlyozni
    5. darts - mágneses gyerek kivitel
    6. lefárasztó discó verseny - ha megáll a zene le kellett gugolni, aztán megmerevedni, a fejüket megfogni - ki esett, aki tovább táncolt. Ezt élvezték a legjobban!!!
    A nyertesek csokit kaptak.
    -franci drazsé evés kinai pálcikával vyagy szivószállal való egyikhelyről másikra pakolgatás.
    -csokievő verseny: csokit fellógatni és hátratettkézzel kell enni, vagy a csokit késsel villával kell kibontani,megenni
    -Cumiból ivó verseny
    -tejszinhab etető verseny: bekötni az etető szemét

     

    na én ennyit találtam^^ remélem azért segitettem vmit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 8. 15:092.
    Lakásra nincs ötletem, de egy ötlet a kerttel rendelkezőknek: Hívjatok pónit! :) Pár ezer forinttért lehet lovardákból pónit bérelni, persze jön vele szakember is, és nagyon nagy élmény a gyerekeknek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627285 (1)
    2009-06-08  14:55

Címlap

top