Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magányos férfi gondolatai

Alexander87
Létrehozva: 2018. augusztus 8. 13:39

31 éves férfi vagyok, hogy miért pont egy végülis nőknek szóló oldalon írok, hát leginkább kíváncsi vagyok nők reakciójára :)  Egyedülálló vagyok. Nem sikerül sehogy se párt találni. Próbálkoztam munkahelyemen, online, semmi eredmény. Szórakozóhelyek, hát ahol lakom ott csak csak egy diszkó van, a bepiált bedrogozz kislányok nem az én világom. Ez is elég szomorú, hogy a környéken véletlenül sincs sehol egy olyan rendezvény, vagy szórakozóhely, ahová a hasonló gondolkodásúak mint én eljárnának. A külsőm: nem a legmegnyerőbb tudom( nagyon vékony vagyok, és igen, tudom sportoljak egyek ezt egyek azt, mindent próbáltam) viszont művelt,(főiskola) intelligens embernek tartom magam. Szívesen segítek,(házimunkában is, termesztésen) figyelmes vagyok, becsületes. Sok minden érdekel, sok témáról lehet velem beszélgetni, unalmas biztos nem lennék. De olyan nővel nem találkozok, akinek mindez fontos lenne. Persze, fontos a külső, hiszen kell a fizikai vonzalom is, megértem. Mondjuk nekem a külsőnél jobban számít a viselkedés, az intellektus,de persze fontos a külső De pl: minden online társkeresőn próbálkoztam, úgy pöccintenek félre, mintha tetves lennék, legalább. Munkahelyemen is megkaptam, hogy vélekednek rólam, egyik nő megmondta, ő csak igényesebb férfiakkal áll szóba. Nem ereszkedne le a szintemre. ( egyébként nem túl csinos, érettségije sincs, nem mintha számítana , hiszen nem a papírtól lesz valaki értelmes, művelt ) Volt sok ilyen esetem: lényeg ugyanaz: velem pfúj! Ruházatom, hajam, stb  pedig tiszta, rendezett, nem vagyok rongyos, vagy borotválatlan, hogy igénytelennek  tűnnék. Ellenben olyan kortársaim, akik két összetett mondatot nem bírnak összerakni, a szájukon folyik a trágya, az udvariasságot hírből sem ismerik...hát ők nem maradnak egyedül.  Értem azt is, az első benyomás nagyon sokat számít. Önbizalomkérdése sok minden. De ha mindig úgy pöccintenek le, mintha a férfitársadalom legalja lennék, hát nehéz nem ezt gondolni magamról.Külsőm olyan amilyen. Az önbizalmam megroppant, de igyekszem tenni ellene, pozitívan élni az életemet. Mégis, a leginkább azt látom problémának, amit írtam, hogy olyannal nem találkozok, aki azokat a tulajdonságokat találná fontosnak, amiben én jó  vagyok. Miközben sokszor hallom, hogy hol egy olyan férfi, aki hű, nem hazudik, meghallgat, figyelmes, segít mindenben, normális, nem piál.Hogy is van ez akkor? Aztán mintha nők és férfiak is! túl magasra tennék a mércét, hogy kit is keresnek. Nem vágyom vigasztalásra :) Se arra ,hogy jaj egyszer mindenki talál valakit, ezek üres dumák :) bocsi. Csak leírtam mit gondolok, nem tudom mit tegyek. Nem akarom magányosan leélni az életem, de félek ettől.

  1. 2018. augusztus 16. 11:4223.

    What's wrong with you, hülyegyerek?


    előzmény:
    phamyen (22)
    2018-08-16  05:04
  2. 2018. augusztus 16. 05:0422.

    I was working and suddenly I visits your site frequently and recommended it to me to read also. The writing style is superior and the content is relevant. Thanks for the insight you provide the readers!


     


    hgkjlkl


     

  3. 2018. augusztus 12. 03:2521.

    Ezekkel a kamu topikokkal lehet növelni a kattintásszámot, és javítani az oldal reklámértékét. Mi meg készségesen asszisztálunk ehhez. :) Mi vagyunk az ingyen-tartalomszolgáltatók...

  4. 2018. augusztus 11. 21:2720.

    Úgy látszik, már megint bedőltünk egy kamutopiknak.


    De azért nem értem, ha valaki elkezd itt szórakozni, legalább legyen annyi bőr a pofáján, hogy vakkantson egyet: kösz vagy ilyesmi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (19)
    2018-08-11  07:46
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. augusztus 11. 07:4619.

    Alexander Sanya meg tojik a topikjára

  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. augusztus 11. 07:4518.

    Továbbra is azt mondom, mondja meg őszintén,köntörfalazás nélkül egy NŐ is, azt amit gondol a pasiról,pláne ha megkérdezi.


    Nem baj ha a pasi is szembesül azzal hogy büdös a szája,lába.Egyszerűen meg kell tudni, az örökös elhallgatás sokkal többet árt.

  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. augusztus 11. 07:4217.

    Mehet a Sóhivatalba a jó képpel,ha a megjelenéskor odagurul 120 kg-s hajpacni.Vagy odasettenkedik a fal mellett egy girnyó kis ürge.


    Nem a kép a lényeg,hanem az hogy hogy viselkedik  ha interperszonális kapcsolatokba bonyolódik.


    Na,persze vannak még a szófosók, a kukák, és többek között az sírdogáló önsajnáltatók.Vagy a gülüszemű csodálkozók, akik ha meglátnak egy nőt, csak bámulnak mint Jenci a moziban.


    Ezeket mind lapátra !!!!!!!!!!!!!Kell a fenének valami hőscincér az álladó picsogásával.


     


    Férfiember kell egy nőnek! Nem egy x .-k gyerek.

    előzmény:
    demise (16)
    2018-08-10  22:51
  8. 2018. augusztus 10. 22:5116.

    Nem műtermi kép (vannak még fotoműtermek egyáltalán?), hanem profi kép. Sokat számít egy előnyös, jó szögből fotózott fénykép, és a társkeresők azt nézik meg elsőre. Természetesen saját kép. De ha túlságosan ronda rajta a pasi, már lapoznak is tovább. Ha te nem ismerkedtél társkeresőkön, akkor ezt nem tudhatod.

    előzmény:
    etilany (12)
    2018-08-10  08:34
  9. 2018. augusztus 10. 15:2715.

    Az angol-''tudósok'' kutatásának az az eredménye,hogy a szivét kell meghódítani mielőtt a testét oda adja.Nagyon ritka példány lehet a T.I.ha ilyen problémái vannak.

    előzmény:
    johnny23 (14)
    2018-08-10  11:47
  10. 2018. augusztus 10. 11:4714.

    "De ha mindig úgy pöccintenek le, mintha a férfitársadalom legalja lennék, "


    Biztos olyan sunyin allo fasszal kozelitesz. Ha nem vagy alfa akkor baratkozzal,ne pinat akarj minden lukbol.  Aztan ha baratkoztal eleget,akad olyan csaj akinek megtetszik az otlet h megfektesd, es elobb-utobb lesz is csajod. Ocsem,tobb shakespeare kevesebb poresz!

  11. 2018. augusztus 10. 09:0813.

    Mi a legvonzobb benned fizikailag es belsoleg? es mi a legvisszataszitobb? milyen a stilusod? a stilus maga az ember, nem a vekonysag vagy a sovanysag a problema, hanem hogy ezt hogyan hordod, milyennek lattatod magad. Vékonyan is lehet sarmos, elegans vagy fius a megjelenesed, ez nem igazan lehet ok, csak akkor, ha valoban igenytelen. Fordits az eddigieknel is nagyobb gondot erre, mindig van mit javitani, testtartason, beszedstiluson, hanglejtesen, oltozkodesen, még szigorubb higiénia, rendszeres fogorvosi es mas vizsgalatok, stb. Lehet javitani a vekony, izomtalan testalkaton is, igen, sportolassal. Van valami betegseged, ami megakadalyoz ebben? a megjelenesedrol azt irod, olyan, amilyen. Milyen pontosan, milyennek latod magad? van egy baratno vagy norokonod, aki elfogulatlanul el tudna mondani, hogy milyennek lat? ha alacsony az onbizalmad, az sokat rombol az osszhatason, meg ha egyebkent mindenben tipp-topp is vagy. Eleg kemeny szavak a kolleganodtol, hogy hozzad nem alacsonyodna le, bunko szavak, de azert gondolkodoba esnek, hogy miert lat ilyennek. Ha meg o a bunko, miert probalkozol nala, ha egyebkent is nalad a belso ertekek a  fontosak.

  12. 2018. augusztus 10. 08:3412.

    Hát én meg a  műtermi fotóktól kapok hidegrázást. OK, nem szelfi, de csak van egy családtagja, vagy valaki, aki készít róla fotót. Meg hát, szerintem nem azon múlik, mert bárki bármilyen fotót felrakhat. Én nem társkeresőztem, de nem egy és nem két dsztori keringett erről, hogy a srác nem is a saját fotóját rakta fel, vagy agyon volt retusálva.

    előzmény:
    demise (11)
    2018-08-09  22:22
  13. 2018. augusztus 9. 22:2211.

    Aktív randit - írtam neki ezt a túrázó társaságot, van egy teljes nap ismerkedésre. Rengeteg tag van, én még sose találkoztam kétszer ugyanazzal.


    Hogy az ittenieknek is vonzó lehessen: nagyon sok a fiú, általában harmincasok, de azért lányok is vannak szép számmal.


    A topikindítónak még egy tanács: csináltass profi fotóssal portréképet, és azt tedd fel a társkereső oldaladra. A bamba képű, sötét szelfik nem szoktak bejönni a nőknek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220790 (10)
    2018-08-09  17:29
  14. Torolt_felhasznalo_220790
    Torolt_felhasznalo_220790
    2018. augusztus 9. 17:2910.

    Nem vagy véletlenül vallásos? Próbálkozhatnál keresztény társkeresőn - hátha ott a lélek és a személyiség fontosabb...


    Szerintem amúgy inkább a hobbijaidról, érdeklődési területeidről mesélgess a csajoknak, ne arról, hogy segítesz mosogatni... És legjobb, ha mihamarabb valami aktív randit szervezel, amin lazulni lehet, nem kell szerencsétlenkedni, hogy mit mondjunk egymásnak...

  15. 2018. augusztus 9. 11:179.

    Lenne egy kérdésem: Nem teszed te túl magasra a lécet? Ismertem több srácot, eléggé átlagoskák, sőt inkább átlag alattiak voltak, de mind azt képzelték, hogy jár nekik egy modell alkatú barátnő. Hátizé:). Ahhoz vagy nagyon gazdagnak, vagy nagyon jóképűnek kell lenni, esetleg mindkettő:))). 


     

  16. 2018. augusztus 9. 09:548.

    Nem értem ezt a "lepöccintést"....szerintem túl érzékeny vagy...Nem tudom hol élsz, de mindenhol van valamiféle "közösségi tér", ahova  fiatalok, szinglik járnak/találkoznak. Ott nézz körül, keresd a magányos csajokat  és udvarolgass....nem kell görcsölni, rögtön párkapcsolatra utazni..... csak társalogni.,barátkozni.......valakivel csak egy húron pendülsz majd...

  17. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. augusztus 9. 06:527.

    Hasonló szöveget már indítottak itt ugyanilyen tagolatlan szóözönnel...................


    Nem olvastam el végig,borzalom ez az összefolyó idehányt szövegáradat,de eszembe jutott,hogy bizony a nőknek is legalább olyan szókimondónak kellene lenniük,amilyen kíméletlenek és  "igazmondóak" a férfiak...........


     


    Pl: büdös vagy, retkes és gusztustalan a körmöd, utoljára anyád adott rád tiszta ruhát,ja! Ő még ki is vasalata, , vagy éppen loncsos büdös zsíros loboncos,szopott gombóc a fejed,simulékony görény vagy, rátarti dölyfös baromagy vagy, olyan a képed mint egy kelttészta és  ez a ragya!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Kb ilyenekre gondoltam, jó lenne megmondani azoknak akiknek csak a mellényük nagy, de mire fel...?!!!


    A görcsös próbálkozás halálra van ítélve önálló,magára valamit is adó nőnek.Csak a hasonló adottságú,mindenkire ráakaszkodó nőknél  érhetsz el sikert,már ha koloncot akarsz a nyakadba venni.


     

  18. 2018. augusztus 9. 04:366.

    Egy kérdésem és egy észrevételem lenne, igazából valószínűleg egyikkel se mész sokra, de hátha :)


    Amikor ismerkedni próbálsz, mivel indítasz? És amikor lepattintanak, azt mivel szokták megindokolni? Mondok egy példát, amivel szerintem sokan elrontják már az elején, ha komoly, viszonylag értelmes, esetleg humorral rendelkező, nem "tucatember" párt próbálnak találni, még pedig azzal, hogy valami iszonyúan unalmas sablondumával, vagy bemutatkozással kezdenek. Például online ismerkedéskor üdvözlés után rögtön leírják a paramétereiket, és azt, hogy kit/mit keresnek. Tudom, igazából ezek lényeges dolgok, és senki sem szereti fecsérelni az idejét, de szerintem a sokadik ilyet nagyon fárasztó, lelombozó lehet olvasni annak, aki olyan társra vágyik, aki érdekes számára. Próbálj meg egyedi lenni, már eleve úgy indítani, hogy érdekes legyél. Ha eddig is ezt tetted, akkor tekintsd tárgytalannak amit mondtam :)


    Ami feltűnt: többször is használtad azt a szót, hogy "segítesz" majd a leendő párodnak a leendő otthonotokban. Lehet, hogy ez is egy jelentéktelen apróság, de nekem ez a vesszőparipám, ha valaki így fogalmaz akkor nálam már megszólalna egy vészcsengő. Ha két egyenrangú fél együtt él, akkor az otthoni teendők elvégzése nem "segítség", nem szívesség, hanem alap. Persze ilyenkor meg lehet és meg is kell beszélni hogy ki milyen teendőket vállal, adott esetben rugalmasan kezelni a dolgokat, de ezt akkor sem szabad valami kedves, önzetlen ajándéknak felfogni :)

  19. 2018. augusztus 9. 02:055.

    castaneasativa46-val egyetértve én is azon gondolkodom, hogy vajon mi lehet a valós indok, ami miatt elkerülnek a lányok. Ezt nehéz kideríteni, mert az emberek többsége úgy érzi, nagyon tapintatlan lenne ha őszintén kimondaná amit érez. Ettől függetlenül ha azt mondod, hogy nagy segítség lenne az őszintesége, netán ügyes kérdéssel nem teljesen direkt választ kérsz tőle, csak olyat, ami finoman utal a problémára... hát, nem tudom.
    Én férfi vagyok, szintén nem egy Adonisz, csak már 50 felett, de nem éreztem azt anno, hogy reménytelen eset lennék. Ez kicsit tőled is függ, hogy miként állsz magadhoz. Lehetsz kishitű is, de lehetsz pont az ellenkezője, aki nagyonis hiú önmagára. Azért én ezeregy alkalommal találkoztam már olyannal, aki - akármilyen témában - bedobta a közösbe, hogy nyugodtan kritizáljátok a munkámat, aztán amikor kapott egy tiszta, nagyon korrekt, nehezen kimagyarázható kritikát, akkor begurult és egyértelművé vált, hogy ő valójában dicséreteket jött begyűjteni, a többi csak kamu szöveg volt.
    Általánosságban én csak annyit tudok mondani Neked, hogy a nők döntő többsége nem vágyik a bizonytalankodó, kishitű, panaszkodó férfira. Nem arra van szükség, hogy neked legyen a legszélesebb hátad, de ne azt akard, hogy megsajnáljanak. Vannak ugyan nők, akik késztetést éreznek a gyámoltalan férfi pátyolgatására, de ők sem biztos, hogy jó választás, mert valójában a saját egójuk fölényét gyakorolhatják egy gyenge férfi felett.
    Szerintem próbálkozz kitartóan! Nem tudom, mi folyik a társkeresőkön, de én az őszinteség híve vagyok. Olyan bemutatkozást írj, ami valóban lefed téged, ne az legyen, hogy a magadról kialakított kép és amivel találkozik az illető, köszönőviszonyban sincs egymással. Na, ez például egy jó kérdés lehet a "lepattintós" nők felé, ha megkérdezed, hogy a levelezés és a személyes találkozás nagyon más benyomást keltett? Mert ha erre igen a válasz, akkor annyit leszűrhetsz magadnak, hogy önmagad jellemzése nem az erősséged. (és ezen mondjuk nem kell csodálkozni, az emberek többsége elég pontatlan képet fest önmagáról.)

    Végezetül: nem biztos, hogy a legjobb helyen keresgélsz itt. Egyrészt kihalt terep, másfelől ha nem lenne kihalt, könnyen belebotlanál olyan amazonokba, akik sportot űznek a "tehetetlen" férfiak alázásából. Ezt csak barátilag és felkészítésként mondom... és nem azért, hogy felvedd a kesztyűt, hanem elkerüld őket.

  20. 2018. augusztus 8. 22:494.

    Pl. itt is szét lehet nézni:


    http://www.turatars.com/events/

  21. 2018. augusztus 8. 20:403.

    A "kritizálonak" igazán nem dolgay hogy magat, és a srácot is kínos helyzetbe hozza. Mondjuk a leigenytelenezes, ha tényleg nem az már a bunkóság esete. Franc tudja, mennyire érzékeny a lelke, és se megbántani nem akarok senkit, se az nem kell, hogy kéretlen tanácsot kapják. T.i. a "de kérlek, mondd el oszinten, bírom a kritikát/érdekel a velemenyed" a legritkább esetben igaz. Ne pityeregjen nekem senki, és visszavagasbol meg ne *aszogasson engem!


    Te valaha is pattintott al le férfit olyan pontos kritikával, hogy nem kellesz, mert olyan kiszak a fogaid, hogy a tekintetek osszegubancolodik tőle; stopszli vagy hozzám képest; egy kitömött fokára emlékeztetett, vagy valami hasonló pontosság? "Nem vagy az esetem.' apont

    előzmény:
    castaneasativa46 (2)
    2018-08-08  16:47
  22. 2018. augusztus 8. 16:472.

    Nos, néhány gondolatot felvetnék a hosszú bevezetőre:


    Kíváncsi lennék, hogy a társkeresők mivel indokolták a "lepöccintést?" Nem lényegtelen, mert ennek biztosan oka van.


    "A külsőm nem a legmegnyerőbb..." - mert túl vékony vagyok - Hát, az, hogy nem vagy testes, inkább előny, mint hátrány - szerintem. Itt más hiba van - de jó lenne, ha a kritizáló ezt is kissé jobban körülírná.


    "A munkahelyemen is megkaptam, hogy "... ő csak igényesebb emberrel áll szóba..." Itt megjegyezném, hogy nem szerencsés, ha az emberfia a munkahelyén néz körül, mert ennek kellemetlen következményei lehetnek.


    Alapvetően az az érzésem, hogy sokat görcsölsz, és a mindenáron való tetszeni akarás fékezően hat.


    Itt a Fórumon volt olyan hozzászóló, aki a saját bevallása szerint 300 /háromszáz!/ randit bonyolított le - az online társkeresőt is beleszámítva - amíg megtalálta a párját. Te hányadiknál tartasz?


    Minden ember egyedi és értékes - valakinek. De nem könnyű megtalálni.


    Én, ha ilyen gondjaim lennének, olyan kulturális vagy egyéb közösségi rendezvényeken vennék részt, ahol sokan vannak, nem célzottan a társkeresés a profil! - hanem kosárfonás, sakkozás, tánctanítás.... minden, csak ne társkeresés legyen. Ahol sokan vannak, ott a választás is könnyebb. 31 éves vagy - ne légy türelmetlen.


     

Címlap

top