Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Transzvesztita melltartó

Jessica
Létrehozva: 2018. augusztus 17. 07:59

Sziasztok! 21 éves transzvesztita vagyok, még régebben vettem egy melltartót, de az nagyon szoros volt, nem tudom, hogy pontosan nekem milyen méret kellene, nem tudnátok segíteni? 

  1. 2018. augusztus 19. 10:052.

    Ha van valamekkora melled akkor kerd meg az uzletben az eladot hogy merje le a tested korfogatat a mellednel  es magat a kosar meretet is. elofordul hogy pl  80 as ( ez csak pelda nalunk nem igy szamozzak) es  kosaras kell de mivel a hatad nagyobb vasarolhatsz hozza olyan hosszabbitot amit a kapocshoz lehet kapcsolni es akkor 2-4 cm rel nagyobb lesz a melletarto.


    ha viszont a kosarnal szoritott akkor mondjuk a B helyett C re van szukseged.


    az hogy transzvesztita vagy mell szempontjabol semmit se szamit es az eladonak sincs koze hozza. viszont biztosan vannak hasonlo ismeroseid mint te kerdezhetsz toluk is hogy hol vasaroltak a fehernemut.

Címlap

top